رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من لیست دانلودم پر بود تازه دارم دان میکنم

نصف نسخه FLT رو گرفتم

همین نسخه رو بگیرم همه ی دی ال سی ها + اپدیت و پچ ها روش کار میکنه؟؟

قطع کنم GOG رو بگیرم ؟؟؟؟؟

FLT همه آپ ها و DLC ها روش جواب میده.

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان من در یک ماموریت گیر کردم آدرس میده برو تو یک جزیره و مردی روی صندلی نشته و وقتی میرم طرفش یه چیزهایی ازم میخواد و نمیدونم چی میخواد فقط یکی دو تا کتاب ازم گرفت اما ماموریت بهم نداد.

دوم اینکه یک مرحله ی دیگه هم هست که میرم تو کافه(فاحش.ه) و مردی عینکی رو میبینم اونم نمیدوم از من چی میخواد خواهشا اگه کسی به اینجاها رسیده بگه

کلا سعی میکنم برم جلو اما ماموریت بهم نمیده

برخی از ماموریت ها رو باید با کارت بازی رد کرد اما بلد نیستم درست و حسابی بازی کنم

کلا هر وقت ببازم ازم کارت میگیره؟ چون قبلا 27 تا کارت داشتم اما الان تنها 10 کارت

لینک به دیدگاه

سلام

من یک مرحله گیر کردم که زیر نقشه سمت راست نوشته climb up through the old well to enter the castle باید چکار کنم تا به اون نقطه برسم؟

پیشاپیش ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

آپدیت 1.06 رو کسی امتحان کرده؟

لینک به دیدگاه

سلام

اون مرحله ای رو که میری تو این جزیره دنبال ciri و اون پسره رو yen با جادوی سیاه به حرف میاره. وقتی میخوای سوار قایق بشی، هر چقدر E میزنم کاری نمیکنه.

کمکم کنید آپدیت هارو  هم همرو ریختمو

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من در حال مرحله رفتن در ویچر 3 بودم که مرحله بالا نمیاد همین طوری رو لودینگ میمونه پچ 1.4 هست ایا باید پچ جدید بریزم؟

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

من هم وقتی میخوام از Skelliege  به Novinngrad یا هر جایی غیر ازون fast travel کنم بازی کرش میکنه، بعد از تموم شدن صفحه کمیک لود.

لینک به دیدگاه

FLT همه آپ ها و DLC ها روش جواب میده.

اصلا FLT  همون نسخه GOG رو کرک کرده. بنابراین همه دی ال سی ها وپچ ها روش اجرا میشه.

لینک به دیدگاه

سلام

من نصب کردم، تفاوت چندانی حس نکردم! خودش اینطور تغییراتو بیان کرده:

Fixes the endless loading screen when fighting the

Ice Giant during the quest 'Lord of Undvik'

* Geralt's clothes will no longer be wet after leaving the menu

* The gate in the crypt now works correctly during the quest 'Scavenger Hunt: Viper School Gear'

* Fixes the lack of interaction with Roche on Oxenfurt Bridge in the quest 'Get Junior'

* Fixes an issue that prevented players from creating more than one item via Crafting/Alchemy

لینک به دیدگاه

سلام

سلام آقا فرجام تقریبا اکثر این آپدیت ها مشکل دارن.

من با ورژن 1.02 بدون کوچکترین کرش یا مشکلی سه بار بازی رو تموم کردم هیچ اتفاق بدی هم واسش نیوفتاد.

پیشنهاد میکنم آپدیت نکنید.

لینک به دیدگاه

برا من کرش نمیکنه رو لودینگ میمونه البته بعضی وقتا هم کرش کرده

سلام

برای مشکل طولانی شدن لودینگ بهتره تنظبمات texture و details رو روی medium بذارین.

منم وقتی این دو رو روی high میذاشتم لودینگا فوق العاده طولانی میشدن

لینک به دیدگاه

دوستان من در یک ماموریت گیر کردم آدرس میده برو تو یک جزیره و مردی روی صندلی نشته و وقتی میرم طرفش یه چیزهایی ازم میخواد و نمیدونم چی میخواد فقط یکی دو تا کتاب ازم گرفت اما ماموریت بهم نداد.

دوم اینکه یک مرحله ی دیگه هم هست که میرم تو کافه(فاحش.ه) و مردی عینکی رو میبینم اونم نمیدوم از من چی میخواد خواهشا اگه کسی به اینجاها رسیده بگه

کلا سعی میکنم برم جلو اما ماموریت بهم نمیده

برخی از ماموریت ها رو باید با کارت بازی رد کرد اما بلد نیستم درست و حسابی بازی کنم

کلا هر وقت ببازم ازم کارت میگیره؟ چون قبلا 27 تا کارت داشتم اما الان تنها 10 کارت

سلام احتمالا شما توی بخش in ciris footsteps هستی .

دکمه j رو روی کیبرد بزن و بین ماموریت های اصلیت سویچ کن اگر روی نقشت محلی نیومد برو سراغ ماموریت های ثانویه.

مشکلت حل نشد مشخصات دقیق ماموریتی که توش موندی رو بده دقیق تر راهنماییت کنم

لینک به دیدگاه

سلام

اون مرحله ای رو که میری تو این جزیره دنبال ciri و اون پسره رو yen با جادوی سیاه به حرف میاره. وقتی میخوای سوار قایق بشی، هر چقدر E میزنم کاری نمیکنه.

کمکم کنید آپدیت هارو  هم همرو ریختمو

سلام شما روبه روی yen باید بنشینی. (ته قایق)

لینک به دیدگاه

سلام

من یک مرحله گیر کردم که زیر نقشه سمت راست نوشته climb up through the old well to enter the castle باید چکار کنم تا به اون نقطه برسم؟

پیشاپیش ممنون

سلام

جناب یکم بیشتر توضیح بدین

لینک به دیدگاه

سلام من اونجایی که میگه تو valen همسر بارون پیدا کنید موندم  دوست عزیز لطفا راهنمایی کنید لید اف وود 

سلام احتمالا همون جاییه که با دختر بارون حرف میزنید.

برین تو inventory بعدش تو اون قسمتی که علامت تعجب داره. یه کتاب به اسم ladies of the wood هست اونو بخونید آدرس crookbag bog رو بهتون میده. بعدش دیگه ....

اگرم اون کتابو نداشتین برین دنبال Keira توی غار وقتی پیش میرین این کتابو قبل از خارج شدن از غار پیدا میکنید

لینک به دیدگاه

خوب من الان دارم میرم هرچی تابلو توی بازی هست کوئست هاش رو میگیرم.

این علامت سوال ها چی هستن تو نقشه؟

و یه مشکل دیگه من بازی رو اجرا میکنم اولش 3.5 رم دار استفاده میشه ولی بعد از 2 ساعت بازی کردن میشه 6.5  که بازی شروع میکنه به لگ زدن و من هم باید بازی رو ببندم و دوباره باز کنم :|  همین مشکل رو با GTA V دارم :|

جریان چیه؟ به خاطر  رم من هست یا بازی؟

سلام اینا واسه ماموریت فرعی هستن.

لینک به دیدگاه

کفیت بازی روی 768 * 1366 هم انداره مانیتور هست.  یعنی بگذار روی 720 * 1280  توی بازی؟ یا هم مانیتور و هم بازی رو روی این کیفیت تنظیم کنم؟ (پچ 1.4 هم رفت برای دانلود) ولی امروز به یه عکس متحرک بر خوردم که یکی گذاشته بود میگفت اون اوایل که سر و صدای ساخت بازی در امده بود این عکس امده بود بیرون کلی سر و صدا میکرد ولی الان گرافیک زمین تا آسمون با اون فرق داره.(یاد بستنی های شکل دار افتادم روش عکس اسپایدرمن زده بود توش کلا یه چیز دیگه بود.)

فکر کنم بازی دیویژن هم دانگرد داشته باشه احتمالش که زیاد هست %-( ، تا حالا که هر بازیی تاخیر خورده دانگرد داشته، انصافا خیلیه ها 1 سال تاخیر بزنی برای بالا بردن کیفیت بعد یه چیزی بدی بیرون که صدای هم رو در بیاره :laughing:  (از نظر گرافیکی میگم).

kd9l_tw33.jpg

عید میخواستم یه مانیتور بخرم که بد شانسی پیش امد پولم کم امد :(  ایشالا پول دستم بیاد اولین کاری که میکنم یه مانیتور IPS  ایسوس میخرم بعد هم یه SSD 850 Sam 120gb

و چنتا فن خوب.

راستی من قبل از این که برم توی یه جزیره ای برای پیدا کردن Ciri بهم گفت بازی رو سیو کن بعدا لازمت میشه ! جریان چیه؟

سلام

چیز خاصی نیست چون داشتین تغییر سرزمین میدادید به سیو نیاز داشت

لینک به دیدگاه

سلام منم اینجا گیر کردم سمت راست تصویر نوشته Master Armorers و زیرش نوشته Get Black Smiths Tools From Undvik من Black Smiths پیدا کردم ولی نمی دونم چیکار باید بکنم هر قسمتش رفتم نفهمیدم لطفا کسی رفته راهنمایی فرمایه

سلام داداش

شما قبل از این که ملاقات baron برین قبل از قلعه ی اون یه آهنگر کوتوله ای هست که با یه خانوم کار میکنه.

بعد از حرف زدن با اونا گرالت از اونا تقاضای یه زره خفنو میکنه و اوناهم میگن که ما واسه این زره به ابزارش(ماده اولیش)نیازمندیم

ماموریت فرعی اینه که شما میری تو Uldvik و اگه اشتباه نکنم از توی یه غار اون ماده رو بر میداری.

برمیگردی پیش آهنگره و چون یه Nilfgaurd باهاش حرف میزنه و ازش تقاضای زره میکنه به خاطر همون اون زن شما رومیفرسته زهر grifin واسش بیاری و تو هم باید قبول کنی.

بقیش دیگه اسپویل  بیخودیه

ویرایش شده توسط erfan1376
لینک به دیدگاه

سلام

برای مشکل طولانی شدن لودینگ بهتره تنظبمات texture و details رو روی medium بذارین.

منم وقتی این دو رو روی high میذاشتم لودینگا فوق العاده طولانی میشدن

سلام فک نکنم ربطی به تنظیمات داشته باشه من رو اخرین تنظیمات 60 فریم میگیرم . ولی بازم میارم پایین ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

سلام فک نکنم ربطی به تنظیمات داشته باشه من رو اخرین تنظیمات 60 فریم میگیرم . ولی بازم میارم پایین ببینم چی میشه

ببینم مشکل لودینگت مربوط به بعد از مرحله کشتن خرسا با hijalmar نیس؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده چند وقی هست که بازی رو تموم کردم اما نتونستم همه ماموریت ها رو رد کنم تصمیم گرفتم دوباره بازی رواز اول بازی کنم ( با توجه به 36 پایان مختلفی که این بازی داره)

اما سوالی داشتم تو بخش ساخت سلاح و زره  برخی از سلاح ها باز نیست یعنی اگه تمامیه ابزار یک سلاح موجود باشه بازم نمیشه اون سلاح رو ساخت و تهش کرد و در توضیحات با قرمز نوشته Master حالا چه جوری باید آزادش کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بنده چند وقی هست که بازی رو تموم کردم اما نتونستم همه ماموریت ها رو رد کنم تصمیم گرفتم دوباره بازی رواز اول بازی کنم ( با توجه به 36 پایان مختلفی که این بازی داره)

اما سوالی داشتم تو بخش ساخت سلاح و زره  برخی از سلاح ها باز نیست یعنی اگه تمامیه ابزار یک سلاح موجود باشه بازم نمیشه اون سلاح رو ساخت و تهش کرد و در توضیحات با قرمز نوشته Master حالا چه جوری باید آزادش کنم؟

سلام

دوست خوبم استفاده از سلاح ها و زره های سطح بالا به level شما بستگی داره.

برای master armor اگه اشتباه نکنم باید لولتون 16 باشه

لینک به دیدگاه

ببینم مشکل لودینگت مربوط به بعد از مرحله کشتن خرسا با hijalmar نیس؟؟؟؟؟؟

نه اونجایی هست که با یه دخترس بعد خودشو دختره جلوش ظاهر میشن بعد باید بکشیمش بعد میریم تو یه جای اتیشی که میره رو لودینگ

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...