رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود

نه نمیخواد چون اونجوری بازی حال نمیده

ممنون از توجهت

آره درست میگی

الان من با هر ضربه که میزنم همه از بین میرن

متاسفانه زورم میاد از اول برم وگرنه میرفتم

یه مقداری بی مزه شده :|

قربونت ممنون از توجه شما هم

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان باتشکر از همه

مشکل بنده هم حل شد بعد از مدت ها

از تمام کسایی که کمک کردن ممنونم

لینک به دیدگاه

۱ – اگر با Triss merigold وارد رابطه‎ی عاشقانه شوید و آن را حفظ کنید در انتها گرالت به همراه Triss به Kovir سفر می کند و مشاور اعظم پادشاه می‎شود و با تریس زندگی اشرافی و راحتی را آغاز می‎کنند و البته گاها ماموریت‎های مخصوص ویچرها را نیز می‎پذیرد.

۲ –  اگر با Yennefer وارد رابطه‎ی عاشقانه شوید و آن را حفظ کنید در انتها گرالت به همراه Yennefer خود را از کار بازنشسته می‎کنند و زندگی شادی را با هم آغاز می کنند و…!

۳ – اگر با هیچ‎ یک از دو شخصیت ذکر شده رابطه‎ی عاشقانه برقرار نکنید و یا آن‎قدر حماقت کنید که بخواهید با هردو رابطه برقرار کنید (باید به هر دو نفر جمله‎ی I Love You را بگویید)، گرالت در انتها تنها می‎ماند و تبدیل به یک ویچر سرگردان می‎شود البته با همراهی Dandelion!

والا من یک بار تریس رو انتخاب کردم و تا آخر رفتم اما اینکه مشاور بشه رو ندیدم و اینکه با هم زندگی کنن

همین طور ین که وقتی او را انتخاب کردم هیچی نشد و نشون نداد که از کار بازنشته میشه

دوستان خواهشا بگین آخر هم برای شما هیچی نبود؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از جوابت داداش

نتونستم پیداش کنم

اگه میشه واسم روی مپ علامت بزن و عکسش رو بزاری ( خیلی ممنون ) شدید گیرشم داداش ممنون

سلام ببخشید اصلا ندیدم که بیام جواب بدم و شاید پیدا کرده باشید:

http://lioncomputer.ir/uppic/images/ehqr5zcet0kbdbt54oc1.jpg

اونجا که نوشته orphans of crookbackbog ، اون روستایی هم که سربزنی بدد نیست هم downwarren هستش

ویرایش : اووووپس الان دیدم که دوستان راهنمایی کردن قبل از من :دی

بعد از خودکشی ها به علت زیاد بازی کردن و چندین بار اوردوز زدن با بازی به لول 42 رسیدم :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام ببخشید اصلا ندیدم که بیام جواب بدم و شاید پیدا کرده باشید:

http://lioncomputer.ir/uppic/images/ehqr5zcet0kbdbt54oc1.jpg

اونجا که نوشته orphans of crookbackbog ، اون روستایی هم که سربزنی بدد نیست هم downwarren هستش

ویرایش : اووووپس الان دیدم که دوستان راهنمایی کردن قبل از من :دی

بعد از خودکشی ها به علت زیاد بازی کردن و چندین بار اوردوز زدن با بازی به لول 42 رسیدم :D

خیلی ممنون از جواب شما

اونجاها رو رد کردم

الان رسیدم به جایی که باید افراد رو جمع کنم برای دفاع از سیری و جنگ با Wild hunt

اما نمیدونم چجوری باید مشکلات Triss  و Keira  رو حل کنم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اینم عکس از ماموریت های باقی مانده!

rqcibeyj5ey6l6qzknt3_thumb.png

akpuw1lz2vk8y33h31wu_thumb.png

gab6xig4xzqas4bvwej5_thumb.png

71w6c4cwi15po865iqho_thumb.png

همه ی brother in arm ها رو باید بری

مثلا اینجا :

http://8pic.ir/viewer.php?file=71w6c4cwi15po865iqho.png

توی قسمت objective روی اون گزینه Help keira take care of business دبل کلیک کن تا فعال شه اون مرحله

ببخشید دیگه من بیشتر راهنمایی اورکلاکی و سخت افزاری بلدم  =))

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

همه ی brother in arm ها رو باید بری

مثلا اینجا :

http://8pic.ir/viewer.php?file=71w6c4cwi15po865iqho.png

توی قسمت objective روی اون گزینه Help keira take care of business دبل کلیک کن تا فعال شه اون مرحله

ببخشید دیگه من بیشتر راهنمایی اورکلاکی و سخت افزاری بلدم  =))

خب بعد از کلیک بر روی Help keira take care of business فقط نشون میده که باید برم پیش Keira که فقط با هم صحبت میکنن هیچ گزینه ای واسم نمیاد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احتمالش هست اون کاری که ازت خواسته داخل Secondary mission هات

الان دقیقا اونجاش یادم نیست ، اما یا باید بهش بگی که حاضری و یا اینکه قراره یه چیزی پیدا کنی بعد بهش سر بزنی دقیقا" یادم نیست فکر کنم magic lamp بود ، اسم مرحله رو سرچ کن توی گوگل و بعدش یک "Guide" اضافه کن توضیح دادن چندتا سایت

همه جا گفتن با صحبت کردن با کایرا مرحله شروع میشه ، چه دیالوگ هایی بهت میده؟

لینک به دیدگاه

احتمالش هست اون کاری که ازت خواسته داخل Secondary mission هات

الان دقیقا اونجاش یادم نیست ، اما یا باید بهش بگی که حاضری و یا اینکه قراره یه چیزی پیدا کنی بعد بهش سر بزنی دقیقا" یادم نیست فکر کنم magic lamp بود ، اسم مرحله رو سرچ کن توی گوگل و بعدش یک "Guide" اضافه کن توضیح دادن چندتا سایت

همه جا گفتن با صحبت کردن با کایرا مرحله شروع میشه ، چه دیالوگ هایی بهت میده؟

بازم ممنون داداش

برعکس بعضیا که خوابن باز شما لاقل یه جوابی دادی

بسی جای دلگرمیست :D

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از جواب شما

اونجاها رو رد کردم

الان رسیدم به جایی که باید افراد رو جمع کنم برای دفاع از سیری و جنگ با Wild hunt

اما نمیدونم چجوری باید مشکلات Triss و Keira رو حل کنم!

سلام دوست عزیز

شما secondary quest هارو باید انجام بدی یعنی کارایی که باید برای این دو نفر انجام بدی توی sec quest هست

Sent from my D5503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان اینم عکس از ماموریت های باقی مانده!

rqcibeyj5ey6l6qzknt3_thumb.png

akpuw1lz2vk8y33h31wu_thumb.png

gab6xig4xzqas4bvwej5_thumb.png

71w6c4cwi15po865iqho_thumb.png

سلام،

اسم ماموریت keira --- profession هست که 3 قسمت داره اونارو انجام بدی ردیف میشه از قسمت secondary quest ماموریت رو track کنید

Sent from my D5503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

تشکر از پاسخگویی همه

بازی رو حدود یک هفته پیش تمام کردم

از این پس من در خدمتم بقیه ام :)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان خسته نباشین

دوتا سوال داشتم درمورده این بازی

1- بهترین تنظیمات گرافیکی واسه این بازی کدومه؟

چون بعضی جاها دیدم که بعضی از تنظیمات گرافیکی فقط فریم بازیو پایین میارهو تاثیره زیادی روی گرافیک بازی نداره

سیستم من FX 8350 & R9 290x

2- سواله دوم اینه که تویه بازی معجون و غذاهای رو که با f وr مصرف میکنی فقط دوتا رو میتونی انخاب کنی ایا راهی داره که مثلا سه تاشو انتخاب کنی (چون من تویه چنجا دیدم چهارتارو انتخاب کرده بود و shortkey میزد درست میشد)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشین

چون بعضی جاها دیدم که بعضی از تنظیمات گرافیکی فقط فریم بازیو پایین میارهو تاثیره زیادی روی گرافیک بازی نداره

2- سواله دوم اینه که تویه بازی معجون و غذاهای رو که با f وr مصرف میکنی فقط دوتا رو میتونی انخاب کنی ایا راهی داره که مثلا سه تاشو انتخاب کنی (چون من تویه چنجا دیدم چهارتارو انتخاب کرده بود و shortkey میزد درست میشد)

من با r9 290 تمام تنظیمات رو حداکثر گذاشتم ولی hairwork رو خاموش چون حدود 15 فریم میگیره.

تو اخرین dlc بازی میتونید 4 تا انتخاب کنید و با t و y استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خسته نباشین

من هم r9 290 دارم و با این تنظیمات 60فریم ثابت رو 1080p میگیرم: (GPU Usage در بیشترین حالت تا 85% بیشتر نمیاد)

hairworks off

foliage visibility range : high

shadow quality: medium

Ambient occlusion : SSAO

باز هم خودتون همه رو تست کنین

لینک به دیدگاه

من هم r9 290 دارم و با این تنظیمات 60فریم ثابت رو 1080p میگیرم: (GPU Usage در بیشترین حالت تا 85% بیشتر نمیاد)

hairworks off

foliage visibility range : high

shadow quality: medium

Ambient occlusion : SSAO

باز هم خودتون همه رو تست کنین

من همه رو الترا و HAIR WORK OFF میانگین 45 فریم بهم میده

کمترین فریمکی کی داده تو شهر اونم با مد 38 بوده

لینک به دیدگاه

من با r9 290 تمام تنظیمات رو حداکثر گذاشتم ولی hairwork رو خاموش چون حدود 15 فریم میگیره.

تو اخرین dlc بازی میتونید 4 تا انتخاب کنید و با t و y استفاده کنید.

ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان با 970 چند فریم گرفتید؟!؟همه چی الترا با aa

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان گرامی

دوستان میشه راهنمایی کنید واقعا خسته شدم صدتا مرحله ثانویه رفتم ولی كوئست كه ميگه talk to vernon roche in the partisan camp اونجام كه ميرم بالاي سر ورنون گزينه talk نيست، واقعا نميدونم چي كار كنم

ممنون از لطف شما

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

سلام لطفا چند تا سوال دارم سریع تر جواب 
بدین(یک جواب کامل بیزحمت)
اول اینکه تو ویچر ۳ همیشه دلم میخواست خوب بجنگم ولی نمیشد هرچی با دقت جاخالی و ضد حمله میزدم بازم سریع میمردم مخصوصا توسط ۵ تا مزدور که تو بازی زیاد باهاشون مواجه میشیم
و بدتر از اینا وقتی یک کسی بینشون باشه که بتونه با crossbow بهت شلیک کنه کلا اونجا ها که درجا میمردم
پس سوال اولم اینه که اگه خودتون بهم باد بدین یا سایتی که آموزش بده رو بزارین ممنون میشم از استفاده از ترینر ها خسته شدم.

دومین سوالم اینه که تو بازی خیلی دوست دارم سلاح هامو قدرتشونو بیشتر کنم یا کلا سلاح با قدرت بهتر بگیرم ولی نمیدونم چطوری اگه میشه راهنمایی کنید.

سومین سوالم هم درباره آپگریده ولی نه سلاح بلکه قابلیت های ویژه یک ویچر مثل قدرت igni
تو تریلر ها دیدم خیلی قدرتش بیشتر میشه از تو دستش کلی آتیش میره بیرون ولی ماله من همون یکی اولیه هست. لطفا بهم یاد بدین چطوری و در کجا میشه اونا رو آپگرید کرد.

همینارو با حوصله جواب بدین ممنون میشم
مرسی.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، smm7 گفته است :

سلام لطفا چند تا سوال دارم سریع تر جواب 
بدین(یک جواب کامل بیزحمت)
اول اینکه تو ویچر ۳ همیشه دلم میخواست خوب بجنگم ولی نمیشد هرچی با دقت جاخالی و ضد حمله میزدم بازم سریع میمردم مخصوصا توسط ۵ تا مزدور که تو بازی زیاد باهاشون مواجه میشیم
و بدتر از اینا وقتی یک کسی بینشون باشه که بتونه با crossbow بهت شلیک کنه کلا اونجا ها که درجا میمردم
پس سوال اولم اینه که اگه خودتون بهم باد بدین یا سایتی که آموزش بده رو بزارین ممنون میشم از استفاده از ترینر ها خسته شدم.

دومین سوالم اینه که تو بازی خیلی دوست دارم سلاح هامو قدرتشونو بیشتر کنم یا کلا سلاح با قدرت بهتر بگیرم ولی نمیدونم چطوری اگه میشه راهنمایی کنید.

سومین سوالم هم درباره آپگریده ولی نه سلاح بلکه قابلیت های ویژه یک ویچر مثل قدرت igni
تو تریلر ها دیدم خیلی قدرتش بیشتر میشه از تو دستش کلی آتیش میره بیرون ولی ماله من همون یکی اولیه هست. لطفا بهم یاد بدین چطوری و در کجا میشه اونا رو آپگرید کرد.

همینارو با حوصله جواب بدین ممنون میشم
مرسی.

سلام سعی کن از quen  استفاده کنی و اول تیر کماندار هارو بزنی یا میتونی تو قسمت combat  ارور دفلکشن(arrow eflection) رو بگیری تا  3 مرحله اپگرید داره که هر چقدر اپگریدش کنی تیر هارو  بهتر با شمشیرش دفع میکنه حتی میتونه تیرو به طرف برگردونه) البته به نظرم روی سعی کنی روی جاخالی کارکنی بهتره 

برای اینکه سلاح های قوی تری مثل تیر کمون و شمشیر و زره استفاده کنی باید اول دیاگرام ها شونو پیدا کنی کوئست های  treasure hunt همیشه دیاگرام اسلحه و بمب و سم ها و ... رو دارن البته شمشیر و زره از پیش ساخته شده هم داخلشون هست بعد اینکه دیاگرام ها رو پیدا کردی پیش شمشیر ساز و اسحله ساز میتونی اسلحه و شمشیر بر اساس دیاگرامی که پیدا کردی بسازی ولی سعی کن دیاگرام های مخصوص ویچر ها (witcher grear) ها رو پیدا کنی که خیلی قوین البته اول باید یکم بازی جلو بره تا پیداشون کنی

پوشن ها هم میتونن دمیجتو بیشتر کن مثل thunderbolt موقع در گیری با مانستر ها روغن مخصوص اون مانسترو به شمشیرت بزن البته باید فرمول ساخت و مواد سازندشو پیدا کنی 

برای افزایش دمیج ساین ها باید لول های پیشرفته ترشون رو اپگرید کنی  مثلا تو عکسی که گذاشتم زیر شاخه ی ساین igni رو نشون میده باید این شاخه رو اپگرید کنی مرحله  ی اول که بصورت پیش فرض فعاله تو مرحله سوم قابلیت alternate ایگنی فعال میشه که همون طوری دیدی میتونی با نگه داشتن q  اتیش ادامه دار خطی بزنی هر چقدر ستون ایگنی رو بیشتر اپگرید کنی دمیج ایگنی بیشتر میشه اگه سوال دیگه هم داشتی بگو جواب بدم

Untitled.png

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

بازم سلام ممنون برای راهنمایی ها به محض اینکه به بازی دسترسی پیدا کنم گفته هاتون رو انجام میدم سوالی داشتم میپرسم

فقط یک سوال کوچیکه دیگه

ویچر ۳ خیلی قشنگه ولی قشنگیش به داستانشه منم با اینکه زبانم مثلا خیلی خوبه ولی بازم تو بیشتر جمله ها کلمه های ناشناخته داره کلا معنی جملاتش رو نمیتونم درک کنم برای همین از داستانش فاصله گرفتم

راهی نداره بتونم بفهمم داستانش رو؟

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

بازم سلام ممنون برای راهنمایی ها به محض اینکه به بازی دسترسی پیدا کنم گفته هاتون رو انجام میدم سوالی داشتم میپرسم

فقط یک سوال کوچیکه دیگه

ویچر ۳ خیلی قشنگه ولی قشنگیش به داستانشه منم با اینکه زبانم مثلا خیلی خوبه ولی بازم تو بیشتر جمله ها کلمه های ناشناخته داره کلا معنی جملاتش رو نمیتونم درک کنم برای همین از داستانش فاصله گرفتم

راهی نداره بتونم بفهمم داستانش رو؟

درود

دوستان سایت گیمفا در تلاش بودن برای این بازی زیرنویس درست کنن و به شرکت سازنده بدن

بعد از کلی تلاش بهشون گفته شد که ایده ی خوبیه ولی ما در حال حاضر وقتش رو نداریم!

در هر حال نیازی نیست تک تک جملات رو بفهمید موضوع کلی رو هر مخاطبی میتونه درک کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...