رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، ATER گفته است :

من یه سری قوطی رنگ دارم روش نوشته برای سلاح های و armor ها استفاده باید  بشه  ولی نمیتونم استفاده کنم.

چه کنم؟

اون لباس اولی که توی بازی اول اول بازی تنت هست خودش لولش میره بالا؟

سلام

حوصلم سر رفته بود رفته بودم توی بازی و گفتم چندتا اسکرین شات از این رنگای مختلف روی یه زره ثابت بگیرم(انگار بررسی سخت افزاره که یه بخش باید ثابت باشه ?) ببینی چه مدلی میشن:

http://shatelland.com/upload/files/30307ee3-d441-4f95-8f95-c3b186823970

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

نه والا مشکل خاصی نبوده

آیریس واقعا یکی از بهترین و باحال ترین شمشیرای بازیه و بخاطر اون داستان فوق العاده و به یاد الگیرد همیشه یا بهتره بگم بیشتر مواقع از اون استفاده میکنم

برای سیلور هم فقط  آرون دایت

من قبل از شروع شدن مراحلی که به اون چندتا پایان های متقاوت ختم میشن استاپ کردم و رفتم همه چیزای بازی رو 100 درصد کنم همه علامت سوالا و هرچیزی که امکان داشت توی همه سرزمین ها... دلم نمیخواست مراحل اخری رو تموم کنم و بازی برام تموم شه... الان هر وقت حوصلم سر میره و حالم خوب نیست میرم تو جنگلا و دشتها میچرخم و اصلا از این رو به اون رو میشم ?

من بازی رو کرکی بازی کردم ، فکر کنم چیزی بیش از 300 ساعت... اما از بس بهش علاقه دارم با اینکه تقریبا همه چیزهای قابل انجامش رو انجام دادم و چند تا مرحله فرعی مونده و  چندتا مرحله اصلیِ آخر مونده(که قصد هم ندارم انجامشون بدم) صرفا برای عرض ارادت به شرکت سازنده و جبرانِ پایرِتی بازی کردنِ بازیشون،  نسخه goty رو خریدم ... احترامی که cd projekt red به گیمرها گذاشت هیچ شرکتی نذاشته! بعد مردم سر بازیهای EA و یوبی با هم دعوا میکنن که شرکت های مانی میلکینگ هستن...

از یک طرف کوچکترین قفلی روی بازی ویچر 3 نبود و حتی اگه از سایت GOG فقط فایل هاش رو دانلود میکردید قابل بازی بود بدون نیاز به کرک ، اما با این حال  از همه بازی های AAA معروف بیشتر فروش کرد

از طرف دیگه اون همه DLC مجانی و رایگان که اگه یوبیسافت ، بتسدا ، EA یا 2K بودن برای هر کدومش دیگه حداقل 5 دلار طلب میکردن  همونطور که DLC های 10 الی 20 دلاری بازی های این شرکت ها در حد 2-3 تا از این DLC های مجانی هم نبود ...  نسبت کانتنت به قیمت اون 2 تا بسته الحاقی ویچر رو ببینید(تازه اگه همون اول season pass رو میخریدیم 30 درصد هم ارزونتر در میومد) که از کل یه بازی AAA اونها گیمپلی و کیفیت بیشتری داشت... 

فقط یک مثالش الان واچ داگز هست ، بالای 10-12 تا DLC بین 5 تا 7 دلار داره که هرکدومشون صرفا یه دست لباس با یک رنگ (skin با paint job) برای ماشین و کوادکوپتر هست مثل این:

http://store.steampowered.com/app/525013/?snr=1_5_9__405

یا یه DLC 20 دلاری که مثلا 5 تا از همین پکهای 5 دلاری توشه یعنی 20 دلار (یک سوم قیمت بازی برای 5 تا پک با هم ، یا اینکه اگه پک ها رو 10 تاشو بخوای جدا بخری یعنی 10 دست لباس میشه 60 دلار که قمیت خود بازیه )? DLC ها و پرداخت های درون برنامه بازی ای مثل for honor که بماند که تا 700 دلار هم هست... برای ghost recon wildlans هم که قراره مثل واچ داگز براش تعداد زیادی skin بیاد همشم 5-6 دلاری...

اگه اسم اینا کانتنت و DLC هست پس B&W  و HoS چی بودن!! 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

این زره تاشاموتنا هست مال دی ال سی Blood And Wine

نه عزیز من اون کتاب که موس هم روشه رو دارم میگم چیه.

دوستان یکی یه عکس از witcher gear به من نشون  بده من حتی ندیدم چطوریه.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، ATER گفته است :

نه عزیز من اون کتاب که موس هم روشه رو دارم میگم چیه.

دوستان یکی یه عکس از witcher gear به من نشون  بده من حتی ندیدم چطوریه.

خب میگفتی منظورت زره نیست

اون دستگاه موتاژن میسازه همشونم Greater Mutagen

و وقتی دشمنی رو میکشی شارژ میشه مثلا 100تا آدم یا هیولا بکشی شارژ میشه و یه موتاژن بهت میده و آخر دی ال سی B&w ریجز بهت بعنوان پاداش میده

موتاژن هم برا قویتر کردن کرکترت هست یکمم توی آلکمی کاربرد داره

ویچر گیر هم منظور ست شمشیر ها و زره ها هست که هرکدوم متعلق به مدرسه خاصی از ویچر ها بوده مثل :ولف-وایپر-یورسین یا Bear-منتیکور-کت یا فلین و گریفین

هر کدوم هم بجز وایپر و منتیکور به 4 لول آپگرید میشن به ترتیب : Enhanced-Superior-Mastercrafted-Grandmaster

در 17 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

حوصلم سر رفته بود رفته بودم توی بازی و گفتم چندتا اسکرین شات از این رنگای مختلف روی یه زره ثابت بگیرم(انگار بررسی سخت افزاره که یه بخش باید ثابت باشه ?) ببینی چه مدلی میشن:

من قبل از شروع شدن مراحلی که به اون چندتا پایان های متقاوت ختم میشن استاپ کردم و رفتم همه چیزای بازی رو 100 درصد کنم همه علامت سوالا و هرچیزی که امکان داشت توی همه سرزمین ها... دلم نمیخواست مراحل اخری رو تموم کنم و بازی برام تموم شه... الان هر وقت حوصلم سر میره و حالم خوب نیست میرم تو جنگلا و دشتها میچرخم و اصلا از این رو به اون رو میشم ?

من بازی رو کرکی بازی کردم ، فکر کنم چیزی بیش از 300 ساعت... اما از بس بهش علاقه دارم با اینکه تقریبا همه چیزهای قابل انجامش رو انجام دادم و چند تا مرحله فرعی مونده و  چندتا مرحله اصلیِ آخر مونده(که قصد هم ندارم انجامشون بدم) صرفا برای عرض ارادت به شرکت سازنده و جبرانِ پایرِتی بازی کردنِ بازیشون،  نسخه goty رو خریدم ... احترامی که cd projekt red به گیمرها گذاشت هیچ شرکتی نذاشته! بعد مردم سر بازیهای EA و یوبی با هم دعوا میکنن که شرکت های مانی میلکینگ هستن...

از یک طرف کوچکترین قفلی روی بازی ویچر 3 نبود و حتی اگه از سایت GOG فقط فایل هاش رو دانلود میکردید قابل بازی بود بدون نیاز به کرک ، اما با این حال  از همه بازی های AAA معروف بیشتر فروش کرد

از طرف دیگه اون همه DLC مجانی و رایگان که اگه یوبیسافت ، بتسدا ، EA یا 2K بودن برای هر کدومش دیگه حداقل 5 دلار طلب میکردن  همونطور که DLC های 10 الی 20 دلاری بازی های این شرکت ها در حد 2-3 تا از این DLC های مجانی هم نبود ...  نسبت کانتنت به قیمت اون 2 تا بسته الحاقی ویچر رو ببینید(تازه اگه همون اول season pass رو میخریدیم 30 درصد هم ارزونتر در میومد) که از کل یه بازی AAA اونها گیمپلی و کیفیت بیشتری داشت... 

فقط یک مثالش الان واچ داگز هست ، بالای 10-12 تا DLC بین 5 تا 7 دلار داره که هرکدومشون صرفا یه دست لباس با یک رنگ (skin با paint job) برای ماشین و کوادکوپتر هست مثل این:

http://store.steampowered.com/app/525013/?snr=1_5_9__405

یا یه DLC 20 دلاری که مثلا 5 تا از همین پکهای 5 دلاری توشه یعنی 20 دلار (یک سوم قیمت بازی برای 5 تا پک با هم ، یا اینکه اگه پک ها رو 10 تاشو بخوای جدا بخری یعنی 10 دست لباس میشه 60 دلار که قمیت خود بازیه )? DLC ها و پرداخت های درون برنامه بازی ای مثل for honor که بماند که تا 700 دلار هم هست... برای ghost recon wildlans هم که قراره مثل واچ داگز براش تعداد زیادی skin بیاد همشم 5-6 دلاری...

اگه اسم اینا کانتنت و DLC هست پس B&W  و HoS چی بودن!! 

دقیقا منم بازی رو بدون ارجینال خریدن رفتم و انقدر عاشقش شدم که با خودم عهدبستم تا ارجینال نخرم سراغ دی ال سی هاش نرم تنها بخاطر بازی بی نهایت عالیشون و همون قضیه قفل نزاشتن روی بازی

بنظر من دی ال سی HoS اگه از خود بازی بهتر نبود کمترم نبود و گانتر ادیم بقدری با جذبه ساخته شده که اردین جلوش لنگ میندازه!!!!

و من با اطمینان میتونم بگم اودیم یکی از خفن ترین ویلین های دنیاای بازیه :)

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

سلام فرجام دوست داشتنی ?

عزیز من میخوام این لباس رو بسازم ولی در قسمت مواد اولیه یه لباس به اسم Kaer_Morhen میخواد که من ندارمش ، چطور پیداش کنم؟

این رنگ ها رو چطور روی این لباس استفاده میکنید ؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام فرجام دوست داشتنی ?

عزیز من میخوام این لباس رو بسازم ولی در قسمت مواد اولیه یه لباس به اسم Kaer_Morhen میخواد که من ندارمش ، چطور پیداش کنم؟

شت

من اول بازی اون زره رو تبدیلش کردم به warriors leather jacket

دوستان راهنمایی کنین واسه من مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام فرجام دوست داشتنی ?

اون لباس همونیه که اوله اوله بازی اصلی ویچر ۳ تن گرالته

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام فرجام دوست داشتنی ?

با اجازه آقا فرجام xD
اولا کائر مورهن در واقع همون قلعه مدرسه ویچری ولف هستش و اصلا نمیدونم چجوری توی مواد تهیه زره اومده براتون!

دوما شما رنگ رو کافیه روش کلیک کنی بعد روی ویچر گیر اپلای کنی همین

این و هم اضافه کنم شما برای ساخت واریور جکت دو ورژنش رو باید در نظر بگیری

یکی رو که خود بازی اولش بهت میده بعد با استفاده از همون و یه پیرهن معمولی میتونی لول آپش کنی به ویچر گیر

که من نمیدونم کائر مورهن کجاست xD

لینک به دیدگاه

منم امشب بازی رو تموم کردم ولی هنوز همه ی ماموریت های فرئیش مونده.واقعا بازی محشری بود.چطور میشه اورجینالشو خرید و چندتومنه ؟؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با اجازه آقا فرجام xD
اولا کائر مورهن در واقع همون قلعه مدرسه ویچری ولف هستش و اصلا نمیدونم چجوری توی مواد تهیه زره اومده براتون!

دوما شما رنگ رو کافیه روش کلیک کنی بعد روی ویچر گیر اپلای کنی همین

نه اون که میدونم اسم مدرسه wolf هست

یه لباس شبیه به خودش میخواد توش اسم کائر مورهن داره

--

اینا ها این

123123.thumb.jpg.fbb1aaf81d599ea4769f1b90c922ce24.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ATER گفته است :

نه اون که میدونم اسم مدرسه wolf هست

یه لباس شبیه به خودش میخواد توش اسم کائر مورهن داره

--

اینا ها این

123123.thumb.jpg.fbb1aaf81d599ea4769f1b90c922ce24.jpg

خب منظورش همون زره اول اولیس که تن گرالته

جالبه دقت نکرده بودم اسمش اون هست

خب شما ویچر گیرش نمیتونید کنید مگر توی newgame+ که فکر کنم الان توی newgame+هستی

راستی چیکار کردی زره اولی بازیرو؟نکنه گرالتو بدون لباس میبردی عملیات؟ xDDDDD

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

منم امشب بازی رو تموم کردم ولی هنوز همه ی ماموریت های فرئیش مونده.واقعا بازی محشری بود.چطور میشه اورجینالشو خرید و چندتومنه ؟؟

از استیم میتونید بگیرید نسخه گاتی که همه دی ال سی هارو داره قیمتشم بین 80-100تومن هست اگه دقیق یادم باشه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خب منظورش همون زره اول اولیس که تن گرالته

جالبه دقت نکرده بودم اسمش اون هست

خب شما ویچر گیرش نمیتونید کنید مگر توی newgame+ که فکر کنم الان توی newgame+هستی

راستی چیکار کردی زره اولی بازیرو؟نکنه گرالتو بدون لباس میبردی عملیات؟ xDDDDD

خوب من لباس های دیگه ای داشتم و این ماد رو نداشتم برای همین از همون اول فروختمش چیزی دیگه تنش کردم

حالا از کجا پیداش کنم؟

برم دونه دونه همه شاپ ها رو چک کنم؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ATER گفته است :

خوب من لباس های دیگه ای داشتم و این ماد رو نداشتم برای همین از همون اول فروختمش چیزی دیگه تنش کردم

حالا از کجا پیداش کنم؟

اگه فروختیش اره یادت بیار کجا فروختیش

ولی اون زره هه من گفتم تبدیل میشه به warror leather jachet یک کم بهتر میشه ولی تغییری نمیکنه

اومدم اینجا واسع آپدیت کردنش پرسیدم که گفتن تا همونجا فقط آپ میشه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ATER گفته است :

حالا از کجا پیداش کنم؟

والا آخه دیاگرام نداره که بسازیش و فقط اول بازی بصورت دیفالت بهت میده

اگه به کسی فروختی که بگرد ببین پیداش میکنی اگرم که نفروختی زره وایپر رو بگیر فکر کنم مادش هست تبدیلش کنه به همون واریور جکت

لینک به دیدگاه

دوستان نسخه بازی من 1.02 هستش

اپدیت 1.03 رو گرفتم براش ولی موقه نصب این ارور رو میده (راستش نمیدونم نسخه بازی flt هستش یا gog)ولی من آپدیت نسخه flt رو گرفتم چون نسخه خودم 1.02 هستش و اپدیت های flt از 1.03 شروع میشد حس میکردم نسخه من flt باشه

کسی میدونه این ارور به چی مربوط میشه ؟

Error.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دوستان نسخه بازی من 1.02 هستش

اپدیت 1.03 رو گرفتم براش ولی موقه نصب این ارور رو میده (راستش نمیدونم نسخه بازی flt هستش یا gog)ولی من آپدیت نسخه flt رو گرفتم چون نسخه خودم 1.02 هستش و اپدیت های flt از 1.03 شروع میشد حس میکردم نسخه من flt باشه

کسی میدونه این ارور به چی مربوط میشه ؟

Error.jpg

دوست عزیز بازی شما نسخه Gog هست و برای نصب اپدیت ها باید در رجیستری تغییراتی ایجاد کنید

اینجا رو بخونید امیدوارم مشکلتون حل بشه

http://gameage.ir/1576/آموزش-نصب-آپدیت-gog-بر-بازی-ویچر-3.html

لینک به دیدگاه

بچه ها شما ها تو قسمت کاراکتر از جادوهای سبز استفاده میکنین؟به چه دردی میخوره اصلا چی هس؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 ساعت قبل، ATER گفته است :

سلام فرجام دوست داشتنی ?

سلام خوبی؟

والا منم یادم نمیاد زیاد چون خیلی وقت پیش اون قسمتا رو بازی کرده بودم ?

تا جایی که یادمه اون فقط در حد پایینی لول آپ میشه و فکر کنم در حد همونی که میبینی... من هم خیلی اینو دوست داشتم اما بعد از ساختن زره وایپر ، چون به شدت شبیه به هم هستن دیگه بی خیالش شدم.. الان اون عکسهایی که بهت دادم زره ای که تن گرالت بود اونی نیست که فکر میکنی بلکه زره وایپر بود...در این حد شبیهن 

کسی اینو امتحان نکرده؟

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1897/?

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام خوبی؟

والا منم یادم نمیاد زیاد چون خیلی وقت پیش اون قسمتا رو بازی کرده بودم ?

تا جایی که یادمه اون فقط در حد پایینی لول آپ میشه و فکر کنم در حد همونی که میبینی... من هم خیلی اینو دوست داشتم اما بعد از ساختن زره وایپر ، چون به شدت شبیه به هم هستن دیگه بی خیالش شدم.. الان اون عکسهایی که بهت دادم زره ای که تن گرالت بود اونی نیست که فکر میکنی بلکه زره وایپر بود...در این حد شبیهن 

کسی اینو امتحان نکرده؟

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1897/?

من الان نصبش کردم تفاوت چندانی ندیدم شاید بخاطر اینه شیدر هم ریختم xD

اما راجب کرکتر ببینید قسمت سبز مربوط به الکمی هستش و زیاد بدردتون نیمخوره بهترین قسمت قرمز هست که برای مبارزست

لینک به دیدگاه

دوستان چنتا سوال  :

1-کدوم یک از مناطق بازی مورد علاقتون هست؟

2-توی بازی گوئنت از کدوم فکشن استفاده میکنید؟

3-تریس رو ترجیح دادید یا ینیفر؟

4-کدوم شمشیر بازی رو از همه بیشتر داشتید؟

5-بهترین زره از نظرتون کدوم بود؟

6-غم انگیز ترین و شاد ترین لحظه بازی براتون چی بود؟

7-شخصیت مورد علاقتون (بجز گرالت)  کی بود؟

8-مرحله مورد علاقه؟

9-سخت ترین باس فایت براتون؟

دوستان لطفا عکس هم اگر براتون مقدوره برای هر قسمت بذارید :)

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/09, 04:16:35، ATER گفته است :

حالا از کجا پیداش کنم؟

اسپویل" قبل از حمله Wild Hunt وقتی قلعه Kaer Morhen رو آماده سازی می کنید اونجا پر از این زره هاست"اسپویل

ATER جان پیشنهاد من زره مدرسه Wolf هستش ، برای اوایل بازی خوبه خوشگل هم هست!

Untitled.thumb.jpg.f34ded6c26a644896f6f3cb565f96f58.jpg

این زره رو هم وقتی به Skellige وارد میشی یک قلعه معروف هست که آهنگر اونجا میفروشه ، برای Roach هم Gear داره  اگر احیانا خواستی ست کنی!

58dc9400321d8_Untitled1.thumb.jpg.100c58deeb415de390053550d18a7456.jpg

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AJOR گفته است :

اسپویل" قبل از حمله Wild Hunt وقتی قلعه Kaer Morhen رو آماده سازی می کنید اونجا پر از این زره هاست"اسپویل

ATER جان پیشنهاد من زره مدرسه Wolf هستش ، برای اوایل بازی خوبه خوشگل هم هست!

Untitled.thumb.jpg.f34ded6c26a644896f6f3cb565f96f58.jpg

این زره رو هم وقتی به Skellige وارد میشی یک قلعه معروف هست که آهنگر اونجا میفروشه ، برای Roach هم Gear داره  اگر احیانا خواستی ست کنی! ?

58dc9400321d8_Untitled1.thumb.jpg.100c58deeb415de390053550d18a7456.jpg

دادا من مطمئنم توی کائر مورهن چه قبل از حمله هانت چه بعدش اون زره اونجا نیست

اصلا چیزی نیست فقط اگه شما قبل از حمله انتخاب کنی یه شمشیر بهت میده که باهاش خیلی کیف داره هانت هارو بکشی

اون زره رو اگه بفروشی دیگه نمیگیریش مگر از کنسول اضافش کنی

زره هم بله مال قلعه کائر ترولد هست همونجایی که برای اولین بار میرید گوشه سمت راست رو ببینید یه راه پله کوچیکه که توی حیاتش یه آهنگر وایستاده

و ست اسبش هم چندان مالی نیست بهترین هارو توی toussaint میتونید بخرید و بعدش از مرچنت افیری( که البته باید باهاش مسابقه بدی xD)

دوستان جواب سوال های بالارو گذاشتم بدید دیگه :)

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

اصلا چیزی نیست فقط اگه شما قبل از حمله انتخاب کنی یه شمشیر بهت میده که باهاش خیلی کیف داره هانت هارو بکشی

زره هم بله مال قلعه کائر ترولد هست همونجایی که برای اولین بار میرید گوشه سمت راست رو ببینید یه راه پله کوچیکه که توی حیاتش یه آهنگر وایستاده

و ست اسبش هم چندان مالی نیست بهترین هارو توی toussaint میتونید بخرید و بعدش از مرچنت افیری( که البته باید باهاش مسابقه بدی xD)

دیگه اون قسمت رو رد کردم

من 3 بار بازی رو تا آخر رفت یک بار اون اوایل که امده بود که اصلا از بازی 0% سرم میشید  Eng اصلا بلد نبودم که بفهمم چی میگن که داستان رو بفهمم.

دو بار هم توی همین یک ماه اخیر که 

اسپویلر

یکیش خیلی بد تموم شد و ciri مرد ، شمال جنگ رو برنده شده و...

دومیش رو new game + کردم همه چیز خوب تموم کردم DLC جدید Blood and wine هم رفتم  الان فقط heart stone مونده که برم و اون armor که آقا فرجام میگفت رو بگیرم

کلی هم کوئست های متفرقه مونده.

البته الان گرافیک ندارم ، فروختم که یکی بهتر بخرم ( 1060 3 گیگ یا 980 و..) ولی هنوز چیزی گیرم نیومده.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دوستان چنتا سوال  :

1-کدوم یک از مناطق بازی مورد علاقتون هست؟

2-توی بازی گوئنت از کدوم فکشن استفاده میکنید؟

3-تریس رو ترجیح دادید یا ینیفر؟

4-کدوم شمشیر بازی رو از همه بیشتر داشتید؟

5-بهترین زره از نظرتون کدوم بود؟

6-غم انگیز ترین و شاد ترین لحظه بازی براتون چی بود؟

7-شخصیت مورد علاقتون (بجز گرالت)  کی بود؟

8-مرحله مورد علاقه؟

9-سخت ترین باس فایت براتون؟

دوستان لطفا عکس هم اگر براتون مقدوره برای هر قسمت بذارید :)

1- توسن که توی DLC جدید Blood and wine اضافه شد واقعا منطقه زیبایی هست

2- شمال به خاطر داشت تعداد زیاد جاسوس.

3- تریس

4- نقره یا فولاد؟ در کل  شکل شمشیر Winter خیلی  خوبه.

5- من یه ست زره مشکلی گرفت ماسک هم داره ، پایین عکسش هست

6-اسپویلر ( غم انگیز ترین زمان وقتی بود که بازی رو تموم کردم و Ciri مرد و توی کوئست something ends something begins گرالت رفت اون Crone رو کشت و گردنبند Ciri رو پیدا کرد)

شاد ترین هم 2 بار بود برای من اولیش زمانی که توی جزیره بلاخره Ciri رو پیدا کردم و گرالت و سیری هم دیگه رو بعد از سال ها بقل کردن ، بار دوم آخر بازی که توی Inni رفتم و شمشیر Zireael (که یکی از لقب های Ciri هست) برای Ciri بردم.

7- قطعا Ciri !

8- assassination of king radovid این که زدم این پدر سوخته رو کشتم خیلی حال داد (البته فیلیپا کشتش)

9-اول بار میخواستم بچه بران رو بکشم چند دفعه تلاش کردم نشد آخر سر انتخابم رو عوض کردم بردیم خاکش کردیم.

Untitled.thumb.jpg.d94d86f9f995e219882cca667a1884f8.jpg

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بابا من کاملا یادمه!  وقتی در روبه روی ، در خروجی به حیاط (D:) ایستادید در گوشه سمت چپ داخل یک صندوق بود! خیلی عجیبه! من دوباره شروع کردم اگر دوباره پیداش کردم عکسش رو میگرم.

اسپویل"  اون سلاحی رو که وزمیر میده و لمبرت میگه مثل کره از تو زره میبره؟! "اسپویل

بله کلا از لحاظ زیبایی عرض کردم!

چشم!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1-توسان

2-Northern realms

3-من هر شخصیت قابل ترجیح دادنی رو ترجیح دادم.

4-Aerondight که بهترین شمشیر نقره بازی هست و تنها سلاحی که قویتر و قویتر میشه! استیل همیشه در حال تغییر بوده.

5-Manticore

6-غمگین ترین گل بنفش رنگ اواخر Heart Of Stone  ! شادترین برف بازی با Ciri !

7- Bloody Baron

8-  از وردود به خونه olgierd تا خارج شدن ازش!

9- بدون شک مبارزه با olgierd ! اصلا از این سخت تر نداشتیم تو بازی!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...