رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا سی دی پراجکت فقط گفت برا طرفدارای ویچر 2017 سال خوبی خواهد بود!!!

ولی ساخت بازی جدید فکر نمیکنم اصلا باید بهش فکر کنیم مخصوصا که تمام سعیشونو کردن داستان گرالتو توی نسخه سوم تموم کنن

مگر شخصیت اصلی ویچر 4 سیری باشه

اونم فکر نمیکنم باز بدون نویسندگی زیبا Andrzej Sapkowski  همچین چیز خوبی در بیاد نمونش شما داستان B&W که بنظرم خیلی متیونست بهتر باشه!

البته یه چیز دیگه هم هست برن سراغ داستان سیری قبل از نسخه سوم که کتاباش نوشته شده

اما فکر کنم منظورشون از خبر خوب ساخت فیلم باشه و خدا کنه فیلم انیمیشن درست کنن مثل تریلر هاش (Killing Monsters)

و مطمئن باشید اگه خبری از ویچر 4 باشه شما بعد از 2020 میبینیدش هنوز سایبر پانک حتی به مرحله کامل شدن قدم هم بر نداشته و هنوز بازی خامه و تنهای چیزی که ازش دادن 2-3تا عکس بود!

و خیلی بعیده برای یه بازی 4سال دیگه CDPR از الان بخواد جوسازی کنه

سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰  بازی سایبر پانک۲۰۷۷ رو اکران میکنه که حتما همه چیشو میدونی

همچنین گفتن که برای طرفدارا انصاف نیست که نسخه ۴ رو نسازیم

بنظرم بهتره داستان بعدیش نقش اولو سیری تا یک مدت بازی کنه بعدش بچه سیری ادامه بده

که مثلا داستانش طوری باشه که بچه سیری در خطره و سیری مجبور میشه اون رو به گرالت بده تا چند ساالی مواظبش باشه و گرالت که دیگ پیر شده بهش آموزش میده و....

.یه خورده تخیلیه نه؟:d

ولی داستان خوبی میشه

و گفته میشه فیلم ویچر  هم اواخر ۲۰۱۷ اکران میشه که باید قشنگ باشه خوده گرالت هم هست

فقط یک چیز قطعا مطمعنم

برای ویچر ۴ باید همه قطعات کامپیوترمو ببرم بالا که بتونم بازیش کنم?

ویرایش شده توسط smm7
لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 6 ساعت قبل، smm7 گفته است :

سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰  بازی سایبر پانک۲۰۷۷ رو اکران میکنه که حتما همه چیشو میدونی

همچنین گفتن که برای طرفدارا انصاف نیست که نسخه ۴ رو نسازیم

بنظرم بهتره داستان بعدیش نقش اولو سیری تا یک مدت بازی کنه بعدش بچه سیری ادامه بده

که مثلا داستانش طوری باشه که بچه سیری در خطره و سیری مجبور میشه اون رو به گرالت بده تا چند ساالی مواظبش باشه و گرالت که دیگ پیر شده بهش آموزش میده و....

.یه خورده تخیلیه نه؟:d

ولی داستان خوبی میشه

و گفته میشه فیلم ویچر  هم اواخر ۲۰۱۷ اکران میشه که باید قشنگ باشه خوده گرالت هم هست

فقط یک چیز قطعا مطمعنم

برای ویچر ۴ باید همه قطعات کامپیوترمو ببرم بالا که بتونم بازیش کنم?

والا از ساخت ویچر 4 تا جایی که من یادمه چیزی نگفتن!

فقط گفتن حالا که این همه طرفدار و کامیونیتی جمع شده بی انصافیه اگه بگیم نقشه ای نداریم!

البته یه چیز دیگه که من خیلی منتظرم ببینم یه ریمستر از نسخه اول هست چون نسخه اول هم واقعا داستانش عالی بود اما از لحاظ گرافیکی الان زیاد دلچسب نیست آدم بازی کنه xD

حالا خبراش دیگه توی گیمزکام معلوم میشه

والا فیلم یکم سخت میشه بنظر من عکس بهتره :)

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

بچه ها اگه میتونین از بازیتون فیلم بگیرین بفرستین

اگر میخوای ببینی بازی به چه صورته توی نت سرچ کن

The Wicther 3 Wild Gunt Gameplay

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا از ساخت ویچر 4 تا جایی که من یادمه چیزی نگفتن!

فقط گفتن حالا که این همه طرفدار و کامیونیتی جمع شده بی انصافیه اگه بگیم نقشه ای نداریم!

البته یه چیز دیگه که من خیلی منتظرم ببینم یه ریمستر از نسخه اول هست چون نسخه اول هم واقعا داستانش عالی بود اما از لحاظ گرافیکی الان زیاد دلچسب نیست آدم بازی کنه xD

حالا خبراش دیگه توی گیمزکام معلوم میشه

والا فیلم یکم سخت میشه بنظر من عکس بهتره :)

ولی هر چقدر دیر تر بیاد

قطعا بازی کاملتری میشه

ولی خوب بدیش همینه حتی نظری واسه داستانش ندارن که بخوان شروع کنن 

چرا HOS  مرحله شکار هیولا نداره؟همه تابلو هارو گشتم نداشت فقط یکیش میری یک ویچر رو میکشی

یک سوال دیگهmaster mirror دقیقا چیه؟

تو بازی پیرمرده بهش میگه یک evil هست 

ینی دقیقا چیکار میتونه بکنه؟

بعدش الان من تو مرحله ملاقات با اگویلار(همون یارو که نمیمیره) در همون جایی که mirror بهش گفته بود برو ام خیلی از داستان بازی مونده یا آخراشه؟

یک سوال دیگ من هرچی تو آپارات فیلم های سینماتیک بوده دیدم ولی فک کنم بازم هست سایت خاصی سراغ نداری همه فیلمای سینماتیک ویچر رو بره دانلود بزاره؟

دلم میخواد بازیای بقیه رو ببینم شاید بازیم بهتر شه واسه همین گفتم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، smm7 گفته است :

ولی هر چقدر دیر تر بیاد

قطعا بازی کاملتری میشه

ولی خوب بدیش همینه حتی نظری واسه داستانش ندارن که بخوان شروع کنن 

چرا HOS  مرحله شکار هیولا نداره؟همه تابلو هارو گشتم نداشت فقط یکیش میری یک ویچر رو میکشی

یک سوال دیگهmaster mirror دقیقا چیه؟

تو بازی پیرمرده بهش میگه یک evil هست 

ینی دقیقا چیکار میتونه بکنه؟

بعدش الان من تو مرحله ملاقات با اگویلار(همون یارو که نمیمیره) در همون جایی که mirror بهش گفته بود برو ام خیلی از داستان بازی مونده یا آخراشه؟

یک سوال دیگ من هرچی تو آپارات فیلم های سینماتیک بوده دیدم ولی فک کنم بازم هست سایت خاصی سراغ نداری همه فیلمای سینماتیک ویچر رو بره دانلود بزاره؟

دلم میخواد بازیای بقیه رو ببینم شاید بازیم بهتر شه واسه همین گفتم

HoS مرحله شکار هیولا یا ویچر کانترکت نداره اما B&W دو یا سه تا داره

مستر میرر یا Gaunter O'Dimm در واقع شیطان واقعی دنیای ویچر هست و جالبه مخفف اسمش میشه G.o.D

و موجودیه که سالهاس داره با مردم بدبخت بازی میکنه و در آخر هم روح اونارو میگیره و بنظر من خفن ترین شخصیت بد ویچر 3 هست

چیکار میتونه کنه؟خب زمان رو نگه میداره ، میتونه روحتو در ازای یه قرار داد ازت بگیره و تمامی خواسته هاتو برآورده کنه اودیم شیطان واقعی هست!

آخر دی ال سی هستی فقط یادت باشه قبل از رفتن پیش الگیرد حتما برو پیش شانی تا پایان خوب رو بگیری!

تریلر سینماتیک هم دو تا بیشتر نیست یکی به اسم Killing Monsters که گرالت چنتا سربازو میکشه

یکی هم تریلر B&W که گرالت با اوریانا میجنگه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ATER گفته است :

دوستان کسی لینک نسخه 1 و 2 بازی رو داره؟

لینک دانلود منظورته؟

تو گوگل بزنی راحت میاد برات من ۲ رو دانلود کردم ولی یادم نمیاد از کودوم سایت

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، smm7 گفته است :

دوستان این درسته؟:,Screenshot_2017-04-01-22-29-00.thumb.jpeg.87037553d5f4207d0c12eee459d95e04.jpeg

نه دادا اینا مال دروغ آپریل هست

موده اونور آبیا میان توی ماه آپریل مثلا همدیگرو گول میزنن!

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه تو بازی چجوری میشه کارتهای triss merigold و geralt of rivia رو بدست اورد؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

دوستان کسی میدونه تو بازی چجوری میشه کارتهای triss merigold و geralt of rivia رو بدست اورد؟

این جا گفته هر کارت رو کی داره

http://www.twinstickgaming.com/2015/06/08/witcher-3-skellige-style-gwent-card-locations/

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

در مورد کارت Geralt اینجوری باید عمل کنی:
1- این دو تا ساید کوئست رو باید انجام بدی:
A Matter of Life and Death
Now or Never
2 - این ساید کوئست رو شروع کنی:
A Deadly Plot
3- بعد از تموم کردن ساید کوئست بالا باید با Thaler صحبت کنی و باهاش بازی کنی .. اگه ببری کارت گرالت رو بهت میده

----------------------

کارت تریس رو مطمئنم از Lambert گرفتم ..بعد از معموریت های بالا و کوئست هایی که با لمبرت تو NOVIGRAD  کامل می کنی  لبمرت دوباره بر می گرده داخل مخفیگاهش (قبل از اینکه همه رو جمع کنی داخل قلعه) .. اونجا بری باهاش بازی کنی ببری کارت  تریس رو بهت میده

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، meepo گفته است :

در مورد کارت Geralt اینجوری باید عمل کنی:
1- این دو تا ساید کوئست رو باید انجام بدی:
A Matter of Life and Death
Now or Never
2 - این ساید کوئست رو شروع کنی:
A Deadly Plot
3- بعد از تموم کردن ساید کوئست بالا باید با Thaler صحبت کنی و باهاش بازی کنی .. اگه ببری کارت گرالت رو بهت میده

----------------------

کارت تریس رو مطمئنم از Lambert گرفتم ..بعد از معموریت های بالا و کوئست هایی که با لمبرت تو NOVIGRAD  کامل می کنی  لبمرت دوباره بر می گرده داخل مخفیگاهش (قبل از اینکه همه رو جمع کنی داخل قلعه) .. اونجا بری باهاش بازی کنی ببری کارت  تریس رو بهت میده

شما برای کارت گرالت باید با Thaler بازی کنی خب یه حالت اینه که در طی کوئست باهاش بازی کنی یا نه آخر کوئست مربوط Djisktra رو بکشی و بعدا هر وقت دلت خواست بری پیش Thaler توی یه بار هست.

برای کارت تریس باید با لمبرت بازی کنی که اگرم توی کوئست کار مورهن باهاش بازی نکردی بعدا میتونی خود کارت رو توی قلعه کائر مورهن پیدا کنی ;)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

شما برای کارت گرالت باید با Thaler بازی کنی خب یه حالت اینه که در طی کوئست باهاش بازی کنی یا نه آخر کوئست مربوط Djisktra رو بکشی و بعدا هر وقت دلت خواست بری پیش Thaler توی یه بار هست.

برای کارت تریس باید با لمبرت بازی کنی که اگرم توی کوئست کار مورهن باهاش بازی نکردی بعدا میتونی خود کارت رو توی قلعه کائر مورهن پیدا کنی ;)

خوب الان من همه ماموریتای فرعی و اصلی خوده بازیو تموم کردم

thaler کی بود؟ و میشه یکم دقیق تر محل بار رو بگین؟

و میشه کارت تریس رو که تو قلعه کاعر مرهن هست یکم دقیق تر محلشو بگیم؟

کارتهای مهمتری هم هستن؟

و یک سوال دیگ بازی gwent رو نمیشه جداگانه رو کامپیوتر داشته باشم؟منظورم بازی جداگانه شه.

چون تو تبلیغاش دیدم مثلا کارتهای ینفر با تریس کلا فرق دارن درباره اینام یه توضیحی بده دمت گرم

لینک به دیدگاه

سلام کارت گرافیک من gtx 970 zotac extreme coreهست سی پی یو 6700k و رم 16 تو تنظیمات اولترا با  hair works خاموش معمولا بین 65 تا 80 فریمه اما رو بعضی صحنه های شلوغ و مبارزه زیر 60 و حتی 40 میاد رو چه تنظیماتی بزارم که همیشه بالای  60باشه؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، zoroaster گفته است :

سلام کارت گرافیک من gtx 970 zotac extreme coreهست سی پی یو 6700k و رم 16 تو تنظیمات اولترا با  hair works خاموش معمولا بین 65 تا 80 فریمه اما رو بعضی صحنه های شلوغ و مبارزه زیر 60 و حتی 40 میاد رو چه تنظیماتی بزارم که همیشه بالای  60باشه؟

منم تقریبا سیستمم همینه و همین مشکلو دارم

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگ راجب Gwent دارم

این کارته چیکار میکنه؟چند بار شده فقط کارتای خودمو نابود کرده

scorchاسمشه

ویرایش شده توسط smm7
لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

یک سوال دیگ راجب Gwent دارم

این کارته چیکار میکنه؟چند بار شده فقط کارتای خودمو نابود کرده

scorchاسمشه

این ست کارت قویترین کارت توی بازیو میکشه

چه مال شما باشه چه مال دشمن

در ۱ ساعت قبل، zoroaster گفته است :

عزیز شما تعداد کرکتر رو از تنظیمات بذار روی low

Shadow رو بذار روی High یا Med

جفت تکسچر ها الترا

و فاصله دید هم med یا high

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، smm7 گفته است :

خوب الان من همه ماموریتای فرعی و اصلی خوده بازیو تموم کردم

thaler کی بود؟ و میشه یکم دقیق تر محل بار رو بگین؟

و میشه کارت تریس رو که تو قلعه کاعر مرهن هست یکم دقیق تر محلشو بگیم؟

کارتهای مهمتری هم هستن؟

و یک سوال دیگ بازی gwent رو نمیشه جداگانه رو کامپیوتر داشته باشم؟منظورم بازی جداگانه شه.

چون تو تبلیغاش دیدم مثلا کارتهای ینفر با تریس کلا فرق دارن درباره اینام یه توضیحی بده دمت گرم

دمت گرم همین سوالارم جواب بده مرسی

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

دمت گرم همین سوالارم جواب بده مرسی

1-Thaler جاسوس هست و یکی از دوستای قدیمی گرالت توی بازی هم همون شخصی هست که مو نداره و لهجه غلیظ انگلیسی و بسیار لاغر هست

خودشو کفاش معرفی میکنه ولی با اون گاریش درواقع جاسوس هست

کارت تریس دقیقا شما وارد کائر مورهن که بشی مستقیم که بری دور و برت چنتا تخت خواب هست کارت تریس توی یکی از صندوق ها بالای رختخواب ها هست

کارت های مهم تر بسته به فکشنی داره که بازی میکنی بگو تا بهت بگم!

گوئنت هم بله بازی جداگانه داره به اسم Gwent Online و سایت مخصوصم داره میتونی دانلود کنی آنلاین هم میشه بازیش کرد

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

1-Thaler جاسوس هست و یکی از دوستای قدیمی گرالت توی بازی هم همون شخصی هست که مو نداره و لهجه غلیظ انگلیسی و بسیار لاغر هست

خودشو کفاش معرفی میکنه ولی با اون گاریش درواقع جاسوس هست

کارت تریس دقیقا شما وارد کائر مورهن که بشی مستقیم که بری دور و برت چنتا تخت خواب هست کارت تریس توی یکی از صندوق ها بالای رختخواب ها هست

کارت های مهم تر بسته به فکشنی داره که بازی میکنی بگو تا بهت بگم!

گوئنت هم بله بازی جداگانه داره به اسم Gwent Online و سایت مخصوصم داره میتونی دانلود کنی آنلاین هم میشه بازیش کرد

منظورت اینه که thaler هرجایی ممکنه باشه؟مثل بقیه تاجرا؟

و بله هرچی کلا  هرچی درباره کارتا میدونی انتقال اطلاعات کن دمت گرم?

معمولا هم nillfgaardian empire یا nortern realms بازی میکنم 

ویرایش شده توسط smm7
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...