رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اسم این زره چیه؟

بهتر از وایپره؟

از کجا میشه شرو به گرفتنش کرد؟

IMG_20170409_230304.jpg

ویرایش شده توسط smm7
لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 22 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

دوستان اسم این زره چیه؟

بهتر از وایپره؟

از کجا میشه شرو به گرفتنش کرد؟

IMG_20170409_230304.jpg

زره منتیکور هست میتونید از توسان پیداش کنید کوئست داره

بله خیلی خوشگله و زره خوبیم هست اما توی new game+ کلا شکلش فرق میکنه که خیلی اعصاب خورد کنه البته با یه مود مشکل حل میشه xD

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

زره منتیکور هست میتونید از توسان پیداش کنید کوئست داره

بله خیلی خوشگله و زره خوبیم هست اما توی new game+ کلا شکلش فرق میکنه که خیلی اعصاب خورد کنه البته با یه مود مشکل حل میشه xD

این زره مثل بقیه باید از اول شرو کنی تا به مستر کرفت برسی؟یا فقط همون یک دونه تو توسان هست؟

و یک چیز دیگه تورنومنت توی نویگراد که گفتین باید از کجا شروعش کنم؟

و یک سوال دیگ اینکه Dys هارو از کجا گیر بیارم رنگاشو؟

لینک به دیدگاه

من دیاگرام وایپر رو توی یه مهمونی که برای یه مزاید از یه پیرزنه خردم. دو تا کارت gewnt  هم بردم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، smm7 گفته است :

این زره مثل بقیه باید از اول شرو کنی تا به مستر کرفت برسی؟یا فقط همون یک دونه تو توسان هست؟

و یک چیز دیگه تورنومنت توی نویگراد که گفتین باید از کجا شروعش کنم؟

و یک سوال دیگ اینکه Dys هارو از کجا گیر بیارم رنگاشو؟

منتیکور نه یه دونست کلا و زره خیلی خوبیه

تورنومنت نویگراد روی Notice Board توی شهر هست

رنگ های زره هارو یا باید پیدا کنی یا دیاگرامشو پیدا کنی و بسازی ;)

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگ اون کوعستی که میری قابلیاتای ویژه میگیره قسمتای مشترکش چیکار میکنه؟ینی قسمت مشترک قرمز و آبی؟چون خوندم نفهمیدم منظورشو

Screenshot_2017-04-11-10-47-00.jpeg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، smm7 گفته است :

یک سوال دیگ اون کوعستی که میری قابلیاتای ویژه میگیره قسمتای مشترکش چیکار میکنه؟ینی قسمت مشترک قرمز و آبی؟چون خوندم نفهمیدم منظورشو

Screenshot_2017-04-11-10-47-00.jpeg

منظورتونو متوجه نشدم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، ATER گفته است :

من دیاگرام وایپر رو توی یه مهمونی که برای یه مزاید از یه پیرزنه خردم. دو تا کارت gewnt  هم بردم

پیرزنه یه جورایی انگار دوست دختر وِزِمیر بوده 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

منظورتونو متوجه نشدم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

همون ماموریت فرعی که اولش ینفر یا تریس بهت نامه مینویسه برای پژوهش های یک پروفسور

وقتی میری تو دستگاه و میای بیرون قابلیت هات بیشتر میشن توی قسمت character یک قسمت داره با انتخابت برای سبزو قرمز و ابی ۲ تا جای خالی اضافه میشه واسشون و کلی امکانات دیگه که بهتر از من میدونی 

توی همون قسمت انتخاب یک بخشش ماله دو تا ویژگی باهمه مثلا سبزو ابی یا ابیو قرمز و..

اون قسمتا چیکار میکنن؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، smm7 گفته است :

همون ماموریت فرعی که اولش ینفر یا تریس بهت نامه مینویسه برای پژوهش های یک پروفسور

وقتی میری تو دستگاه و میای بیرون قابلیت هات بیشتر میشن توی قسمت character یک قسمت داره با انتخابت برای سبزو قرمز و ابی ۲ تا جای خالی اضافه میشه واسشون و کلی امکانات دیگه که بهتر از من میدونی 

توی همون قسمت انتخاب یک بخشش ماله دو تا ویژگی باهمه مثلا سبزو ابی یا ابیو قرمز و..

اون قسمتا چیکار میکنن؟

خب هرکدوم رو توضیح داده دیگه

مثلا یکیشون هست که علامت یه صورت داره که نصفش اسکلته اگه اونو فعال کنی اگه بکشنت نمیمیری دوباره خونت پر میشه هر 180ثانیه هم میتونی ازش استفاده کنی

یا یکی دیگه هست damage تیرکمونتو میبره بالا یکی دیگه هست موقعی که وارد جنگ میشی ازت محافظت میکنه و بهت کریتیکال میده

بهترینشم همون شکل صورت هست ;)

d7av_20170329230924_1.jpg

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در در 1396/01/22, 16:24:09، MSF_SE7EN گفته است :

خب هرکدوم رو توضیح داده دیگه

مثلا یکیشون هست که علامت یه صورت داره که نصفش اسکلته اگه اونو فعال کنی اگه بکشنت نمیمیری دوباره خونت پر میشه هر 180ثانیه هم میتونی ازش استفاده کنی

یا یکی دیگه هست damage تیرکمونتو میبره بالا یکی دیگه هست موقعی که وارد جنگ میشی ازت محافظت میکنه و بهت کریتیکال میده

بهترینشم همون شکل صورت هست ;)

d7av_20170329230924_1.jpg

چرا مال شما همش قرمزه؟ماله من بیشترش آبیه

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

چرا مال شما همش قرمزه؟ماله من بیشترش آبیه?

خب من اینجوری بستم اسکیل هارو xD

راستی برای گوئنت آنلاین هم رفتم میگن که چون بازی هنوز کامل نشده به عده محدودی اجازه بازی میدن تا نسخه بتا رو تجربه کنن ایمیلتو که بدی بهت اعلام میکنن که انتخاب شدی یا نه

البته تا چند وقت دیگه ساختش تموم میشه و ریلیز خواهد شد

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/23, 18:21:37، MSF_SE7EN گفته است :

خب من اینجوری بستم اسکیل هارو xD

راستی برای گوئنت آنلاین هم رفتم میگن که چون بازی هنوز کامل نشده به عده محدودی اجازه بازی میدن تا نسخه بتا رو تجربه کنن ایمیلتو که بدی بهت اعلام میکنن که انتخاب شدی یا نه

البته تا چند وقت دیگه ساختش تموم میشه و ریلیز خواهد شد

یعنی تا چند وقت دیگه همه میتونن بازی کنن؟نسخه بتا عالیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داشتم آخرین کتاب ساپوفسکی رو خلاصش رو میخوندم(Lady of The Lake) که پایان گرالت و ین دیوانم کرد ....چقدر خوب شد که داستان ویچر 2 بعد از حادثه ی مردن گرالت شروع شد که انگار بعد از مردن یا به کمک سیری و جادو زنده شده گرالت ، یا واقعا نمرده بوده...  حداقل بازی باعث شد شخصیتی که توی کتاب کشته شد زنده بشه 

هنوز از پیچیدگیش گیجم  شاید بازم درست نفهمیده باشم اما هرچیزی هست مسیر کتاب با بازی بلکل فرق داره

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال دارم

چرا دویدن و راه رفتن و دویدن نرم گرالت تو بازی(حداقل یکی من)با ویدیو های گیم پلی بازی که خود سی دی پراجکت یک سری ماموریتارو بازی کرده(مثل Ladies of the wood)فرق داره؟

تو گیم پلی اونا خیلی قشنگ تر میدوه 

اینا تنظیمات بازی باید بری درست کنی؟

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه دوباره بازیو شرو کردم رسیدم به مرحله family matters که ازونجا باید میرفتی مرحلهladyes of the wood رو انجام میدادی

خییییلی جالبه الان اصلا main quest:ladyes of the wood نداره 

این مشکل از بازیه؟چون الان دقیقا همون جایی ام که اگه مرحله ladyes of the wood رو نرم نمیتونم بازیو ادامه بدم

به نظرتون چیکار کنم؟

و یک سوال دیگ

+ new game با خوده بازی چه فرقی داره|؟چون الان شروعش کردم یک سیو جدید هم ازم خواست فرق خاصی داره ایا؟

ویرایش شده توسط smm7
لینک به دیدگاه

سلام دوستان کسی میدونه چطور باید Toad Prince رو از چطور کشت؟ از Yarden و Igni و Shield استفاده کردم D: نتونستم کاری بکنم توی جاهای دیگه هم نوشته بود که یه شلیک دور میکنه و گاز پخش میشه باید بیارمش توی گاز و از Igni استفاده کنم که بسوزه ولی اصلا همچین چیزی شلیک نمیکنه :|

20170417104045_1.thumb.jpg.93b1bafa2f3219bcf5a345e02be806a7.jpg

20170417104053_1.thumb.jpg.5c68fc4657084216546bba254e5350b7.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، xLucif3rBKlyn گفته است :

سلام دوستان کسی میدونه چطور باید Toad Prince رو از چطور کشت؟ از Yarden و Igni و Shield استفاده کردم D: نتونستم کاری بکنم توی جاهای دیگه هم نوشته بود که یه شلیک دور میکنه و گاز پخش میشه باید بیارمش توی گاز و از Igni استفاده کنم که بسوزه ولی اصلا همچین چیزی شلیک نمیکنه :|

سلام وقت بخیر

برای کشتن این دوستمون باید همش در حال شیرجه رفتن و جاخالی دادن باشی و از پشت سر بهش ضربه بزنی یه ضربه بزن بع بیا عقب

بکم وقتتو میگیره مثلا چیزی حدود یه ربع بیست دقیقه

بعد لولتون هم ببینید چقدره میخوره برای جنگ باهاش یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 30 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام وقت بخیر

برای کشتن این دوستمون

xDxDxD

عالی بود

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام وقت بخیر

برای کشتن این دوستمون باید همش در حال شیرجه رفتن و جاخالی دادن باشی و از پشت سر بهش ضربه بزنی یه ضربه بزن بع بیا عقب

بکم وقتتو میگیره مثلا چیزی حدود یه ربع بیست دقیقه

بعد لولتون هم ببینید چقدره میخوره برای جنگ باهاش یا نه

آخه این اصلا بر نمیگرده تا من میخوام برم پشتش میپره هوا  بعد روشو میکنه به من یه زبونی هم داره که اصلا نمیزاره برم سمت صورتش

لینک به دیدگاه

آخه این اصلا بر نمیگرده تا من میخوام برم پشتش میپره هوا  بعد روشو میکنه به من یه زبونی هم داره که اصلا نمیزاره برم سمت صورتش

درود دوست گرامی ، باید سریع باشی ، زمانی که اون میپره بالا و میاد پایین یا مستقیم حمله میکنه شما باید جا خالی بزنی و با شمشیر بزنیش ، برو تو قسمت monastery نوشته چه جادو یا روغن هایی باید برای این دوستمون استفاده کنی ، درضمن این یکی از ساده ترین boss های این بازیه ![emoji52] [emoji52] [emoji52]جلوتر بری یه مراحلی هست که اشک درمیاره ![emoji52] [emoji52] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Mohammad Ali X گفته است :

درود دوست گرامی ، باید سریع باشی ، زمانی که اون میپره بالا و میاد پایین یا مستقیم حمله میکنه شما باید جا خالی بزنی و با شمشیر بزنیش ، برو تو قسمت monastery نوشته چه جادو یا روغن هایی باید برای این دوستمون استفاده کنی ، درضمن این یکی از ساده ترین boss های این بازیه !emoji52.pngemoji52.pngemoji52.pngجلوتر بری یه مراحلی هست که اشک درمیاره !emoji52.pngemoji52.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

حالا سر الگیرد هم اشکش در نیاد (چون میتونه با اون نجنگه) سر دتلاف دیگه میمیریو زنده میشی xDDD

لینک به دیدگاه

حالا سر الگیرد هم اشکش در نیاد (چون میتونه با اون نجنگه) سر دتلاف دیگه میمیریو زنده میشی xDDD

[emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji2] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دتلاف؟

با الگیرد جنگیدنش سختترینشه

دادا اون ۲ تا سوال بالا رو هم بیزحمت جواب بده

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، xLucif3rBKlyn گفته است :

اون قسمت دودی که بهت گفتن رنگش سبزه

وقتی میمیری دوباره شروع میشه درست پشت هیولا هست فقط خودت تو آتیش نسوزی من ۲ بار اینجوری مردم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...