رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 22 ساعت قبل، arpking12 گفته است :

اره خیلی بازیش باحاله من کلیشو رفتم ولی چون ویتدوزم عوض کردم سیو و بازیم پرید.اگه بازیرو نریزی نصف عمرت به فنا.انقدر دوست داشتم الان دوباره میرفتم ولی حیف که سایت ها فیلتر کردن و اگه بخوام بازی کنم باید بخرم.

فک نکنم نسخه gog ش بیشتر از ۱۷ تومن بشه اینترنتی

main quest یک طرفه بازیه  secondery quest و witcher conttact یک طرفه دیگه بازی هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

فک نکنم نسخه gog ش بیشتر از ۱۷ تومن بشه اینترنتی

main quest یک طرفه بازیه  secondery quest و witcher conttact یک طرفه دیگه بازی هست

اره فکر کنم ولی کلی تخفیف خورده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مد HD Reworked Project-1021-4-4 ریختم گرافیک تو غارها به هم میریخت و سنگها سیاه میشدن غیرفعال کردم

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه استفاده ازنرم افزار Mod merger چه طوریه و اصلا چیکار میکنه؟مغزم صوت کشید چیزی سر در نیاوردم یکی از مد ها میگه ازش استفاده کنم ولی پوشه خالیه...

اسم مود:yet another face for geralt

IMG_20170615_221836.jpg

لینک به دیدگاه

دوستانی که لینک دانلود بازی رو میخوان پیغام بدن.

(نسخه CorePack GOTY با آپدیت 1.31 بود فک کنم. حاوی دو DLC ای که عرضه شده . حجم : 24 گیگ . تست شده و سالم. تو فولدر نصبشم چنتا پوستر و نقشه و OST داره)

ویرایش شده توسط nikghalb
لینک به دیدگاه

سلام دوستان تو بخشی که باید دوستامونو جمع کنیم برای جنگ قسمت تریس رو گیر کردم
همون قسمتی که تریس میگه  ?Talked INGRID VEGELBUD SERVANT 

رو نقشه چیزی پیدا نمیکنم ممکنه راهنمایی کنید؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، neozix گفته است :

سلام دوستان تو بخشی که باید دوستامونو جمع کنیم برای جنگ قسمت تریس رو گیر کردم
همون قسمتی که تریس میگه  ?Talked INGRID VEGELBUD SERVANT 

رو نقشه چیزی پیدا نمیکنم ممکنه راهنمایی کنید؟

اگه کوئست Matrer Of Life And Death منظورتون هست این شخصی که دنبالش هستید توی محوطه مهمانی هست

یه زنی با لباس صورتی و نقاب خیلی راحت میتونید پیداش کنید

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در در 1396/03/26, 01:05:05، smm7 گفته است :

دوستان کسی میدونه استفاده ازنرم افزار Mod merger چه طوریه و اصلا چیکار میکنه؟مغزم صوت کشید چیزی سر در نیاوردم یکی از مد ها میگه ازش استفاده کنم ولی پوشه خالیه...

اسم مود:yet another face for geralt

IMG_20170615_221836.jpg

اینکه کاری نداره!تو سایتشون ثبت نام میکنی اون نرم افزار mod managerرو دانلود میکنی اجراش میکنی شروع میکنه به اسکن بازی ها وقتی ویچر رو پیدا کرد اسکن بقیه بازی ها رو متوقف کن

بعد میری توی سایت هر مادی که دوست داشتی رو download with download managerمیزنی نرم افزار خودش دانلودش میکنه بعد دانلود روی اسم ماد کلیک راست میکنی instalمیزنی تموم

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان لیونی

من امروز بعد از 2-3ساعت ور رفتن با نرم افزار چنتا آرت ورک ساختم که بعضیاشو میزارم

خواستم نظرتونو راجبشون بدونم

wvcv_geralt_amp_olgierd.png

txx_geralt_of_rivia_2.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوباره به دوستان عزیز

این هم از آخرین کار بنده امیدوارم خوشتون بیاد

یکم حجمش زیاده ولی خب قشنگه عوضش xD

qmg_witcher3_en_wallpaper_hearts_of_ston

3nke_geralt_sword-size_1920x1080.jpg

6kd_olgierd_von_everec.png

لینک به دیدگاه

تاحالا شده وقتی از رو برد چوبی quest هارو بر میدارید دقتی به نامه های warning داشته باشین؟ فهمیدین به چه دردی میخوره؟

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

تاحالا شده وقتی از رو برد چوبی quest هارو بر میدارید دقتی به نامه های warning داشته باشین؟ فهمیدین به چه دردی میخوره؟

warningها همون point of interest یا علامت سوالای تو نقشه میشن اکثرا 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، elnino99 گفته است :

warningها همون point of interest یا علامت سوالای تو نقشه میشن اکثرا 

خب من همه علامت سوالارو رفتم یعنی چیزه دیگه ای نیست؟

ویرایش شده توسط smm7
لینک به دیدگاه

درود. اوف عجب گیمی بود! بالاخره و پس از 85 ساعت بخش داستانی بازی تموم شد. تو این ساعات با عصبی شدن گرالت ، عصبی شدم و با خوشحال شدنش خوشحال . وایلد هانت رو به درک واصل کردم و قلب از دست رفته اولگیرد رو بهش برگردوندم و   دو خواهر رو بهم رسوندم. به جرات میتونم بگم ویچر 3 برترین بازیه که تا به حال انجام دادم. داستان غنی، گیم پلی عالی و گرافیک دیدنی. هر چه بخواید در این بازی هست. 

امیدوارم سی دی پراجکت این بازی رو به فراموشی نسپاره و یبار دیگه هم مارو با ماجراجویی های گرگ سفید همراه کنه. حیفه این دنیا که بمیره...

پ.ن: میریم سراغ newgame+

ویرایش شده توسط grimlock
لینک به دیدگاه

در در 1396/04/26, 00:05:23، grimlock گفته است :

درود. اوف عجب گیمی بود! بالاخره و پس از 85 ساعت بخش داستانی بازی تموم شد. تو این ساعات با عصبی شدن گرالت ، عصبی شدم و با خوشحال شدنش خوشحال . وایلد هانت رو به درک واصل کردم و قلب از دست رفته اولگیرد رو بهش برگردوندم و   دو خواهر رو بهم رسوندم. به جرات میتونم بگم ویچر 3 برترین بازیه که تا به حال انجام دادم. داستان غنی، گیم پلی عالی و گرافیک دیدنی. هر چه بخواید در این بازی هست. 

امیدوارم سی دی پراجکت این بازی رو به فراموشی نسپاره و یبار دیگه هم مارو با ماجراجویی های گرگ سفید همراه کنه. حیفه این دنیا که بمیره...

پ.ن: میریم سراغ newgame+

به شخصه دلم میخواد همینو به خیلی از گیمرا بفهمونم که هنوز بازی ای در حد ویچر نیومده(Horizon هم مالی نبود) ولی خب خیلیا نمیخوان بفهمن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان من مرحله ای هستم که باید دوستتاتونو جمع کنید تا از قلعه در مقابل والد هانت محافظت کنید سوالم اینه که توی مرحله ی قبلیش دقیقا چی شد چجوری جای سیری رو پیدا کردند (البته خودم دیدم اما متوجه نشدم ) اون یارو رو چی بهشون گفت که یه راست رفتن آدم جمع کنن از قلعه محافظت کنن چجوری جای سیری رو پیدا کرد من که قاط زدم این همه بازی ولی همش تو همین یک تیکه موندم نفهمیدم چی شد ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Sina1152 گفته است :

سلام دوستان من مرحله ای هستم که باید دوستتاتونو جمع کنید تا از قلعه در مقابل والد هانت محافظت کنید سوالم اینه که توی مرحله ی قبلیش دقیقا چی شد چجوری جای سیری رو پیدا کردند (البته خودم دیدم اما متوجه نشدم ) اون یارو رو چی بهشون گفت که یه راست رفتن آدم جمع کنن از قلعه محافظت کنن چجوری جای سیری رو پیدا کرد من که قاط زدم این همه بازی ولی همش تو همین یک تیکه موندم نفهمیدم چی شد ؟؟؟؟

خب دوست عزیز اگه توجه میکردید اوالاهک  همون شخصی که با سیری مسافرت میکرد و ازش محافظت میکرد آخرین بار در اسکالیگ و کنار دریاچه هندرسفیال دیده شد که اگه یادت باشه یه پسره به اسم Skjall سیری رو از روستا نجات میده و وقتی سیری رو به کنار قایق در کنار دریا میرسونه یه دفعه میبینه یه شخصی با نقاب که همون اوالاهک هست وقتی سیری اشاره میکنه که باید جون مردم روستارو نجات بده با خوندن یک ورد سیری رو خواب میکنه و اونو میندازه توی قایق تا با خودش ببره

Skjall که اینو نیمیدونه به سرعت به سمت قایق میره و قبل از اینکه به قایق برسه توسط یکی از جنگجو های وایلهانت مجروح میشه

فردا صبحش مردمی که خیلی از عزیزانشونو در مبارزه با هانت از دست دادن کنار ساحل یک موجود زشت و بد ریخت رو میبینن که به کسی آسیب نمیزنه و براشون خنده دار میاد خب یه کسی این موجود رو میگیره و مثل اینکه در یک دست بازی کارت شرط بندی اون موجود رو به بلادی برون میبازه و برون هم اونو به خونش میاره و افرادش اون رو Uma صدا میزنن

بعد از اینکه ینیفر و گرالت Skjall رو با جادوی سیاه برای مدت کوتاهی زنده میکنن و اون بهشون از اون موجود میگه گرالت اولین چیزی که به ذهنش میاد همون Uma هست اما نمیدونن اون موجود دقیقا چیه

هم ممکنه سیری باشه و شاید هم فقط یه جور هیولای ناشناخته

اما وقتی که بیشتر بررسیش میکنن میفهمن این یک نفرین هست که روی یک نفر خوانده شده تا به این شکل در بیاد و از قضا یک نفرین خیلی قدیمی هست

ینیفر و ویچر ها این نفرین رو از روی Uma ور میدارن و اون موجود تبدیل میشه به آوالاهک که توضیح میده اردین پادشاه وایلد هانت این نفرین رو رویش اجرا میکنه برای اینکه آوالاهک رو تحقیر کنه وگرنه میتونسته همونجا اون رو بکشه آوالاهک توضیح میده که سیری رو در یک جزیره به اسم Isle Of Mists پنهان کرده و ادامه داستان

xD

لینک به دیدگاه

سلام لطفا هرکی میتونه کمک کنه آقا تو مرحله هشت که باید برای terris ماسک روباه بخری باید بری به اون پارچه فروشی که تو مرحله broken fallow با هاش آشنا میشدی بعد اونجا که میرم برای فروش فقط لباس و ماسک برای گرالت هست اما ماسک روباه (fox mask) نیست که بخرم ؟؟؟ تا اینم نخرم کارم لنگه ؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام لطفا هرکی میتونه کمک کنه آقا تو مرحله هشت که باید برای terris ماسک روباه بخری باید بری به اون پارچه فروشی که تو مرحله broken fallow با هاش آشنا میشدی بعد اونجا که میرم برای فروش فقط لباس و ماسک برای گرالت هست اما ماسک روباه (fox mask) نیست که بخرم ؟؟؟ تا اینم نخرم کارم لنگه ؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Sina1152 گفته است :

از همونجا واسه تریس هم بخر ، من از همونجا تهیه کردم ، همون که موقع ملاقات با دندلاین شبیه زنا شده بود

لینک به دیدگاه

خودم درست کردم کلا مراحل رو بیخیال شدم یه راست رفتم تو اسگالیگا سیری رو پیدا کردم اونا همشون رفت تو لیست فیلد خخ ممنون از همکاریتون

لینک به دیدگاه

حتما بخونید  سلام دوستان بنده آخرش تونستم سیری رو ویچر کنم  هر چند که آخرش نتونستم به گرالت رو عشقای زندگیشون برسونم سوالم اینه که من الان بازی رو تموم کردم  بعد از پایان گرالت تو قلعه مورهن همون قلعه اولی ظاهر میشه اما هیچکدام از دوستاش نیستن از جمله خود سیری،ینفر،تریس،... پس اونا چی شدن سری که تمرد پس بعد از آون که شمشیر رو گرفت کجا رفت ؟ آیا جایی هست که بشه پیداشکرد یا ینفر چی شد ؟ اونم غیب شد معلوم هست کجاست بعد از این همه مشکلات آخرش ما رو تو آون قلعه ول کردن و رفتن یا یه جایی واسه خودشون نشتن که گرالت بیاد پیششون یا کلا بعد از تموم کردن مراحل اصلی اونا دیگه غیب شدن و تمام!؟؟

سؤال بعدیم اینه که وایت فراست دقیقا کی بود هر کی میدونه یه توضیح دربارش بده ؟؟

و اخرین سؤال من بعد از این همه بازی آخرش نفهمیدم وایلد هانت ها چرا دنبال سیری بودن آیا میخواستن بکشنش و بس یا یه کار دیگه ما که نفهمیدم خواهشا یکی روشنم کنه تا از این سردرگمی بیام بیرون ممنون فقط زود که مغزم داره میترکه! !!

لینک به دیدگاه

حتما بخونید  سلام دوستان بنده آخرش تونستم سیری رو ویچر کنم  هر چند که آخرش نتونستم به گرالت رو عشقای زندگیشون برسونم سوالم اینه که من الان بازی رو تموم کردم  بعد از پایان گرالت تو قلعه مورهن همون قلعه اولی ظاهر میشه اما هیچکدام از دوستاش نیستن از جمله خود سیری،ینفر،تریس،... پس اونا چی شدن سری که تمرد پس بعد از آون که شمشیر رو گرفت کجا رفت ؟ آیا جایی هست که بشه پیداشکرد یا ینفر چی شد ؟ اونم غیب شد معلوم هست کجاست بعد از این همه مشکلات آخرش ما رو تو آون قلعه ول کردن و رفتن یا یه جایی واسه خودشون نشتن که گرالت بیاد پیششون یا کلا بعد از تموم کردن مراحل اصلی اونا دیگه غیب شدن و تمام!؟؟

و اخرین سؤال من بعد از این همه بازی آخرش نفهمیدم وایلد هانت ها چرا دنبال سیری بودن آیا میخواستن بکشنش و بس یا یه کار دیگه ما که نفهمیدم خواهشا یکی روشنم کنه تا از این سردرگمی بیام بیرون ممنون فقط زود که مغزم داره میترکه! !!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...