رفتن به مطلب

پرسش پاسخ The Witcher 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوباره سلام لطفا این سوال رو هم سریع تر جواب بدین

بازی شرو میشه اولین زرهی که بر تن گرالته

اون زره رو فقطیه بار تونستم آپگرید کنم

خیلی خوشگله نمدونم چجوری میشه آودیتش کرد هیچ سایتی ننوشته درموردش

اگه آپدیت رو نصب کنم درست میشه؟

میشه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 528
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

میشه راهنمایی کنید

سلام

دوستان من تازه بازی رو تموم کردم و به طور کل حدود 90% مکانیزم بازی رو یاد گرفتم از این به بعد سوالی باشه خودم جواب گو هستم.

یک سری لباس ها هستن (لباس ، شلوار ، دستکش ، کفش ، شمشیر فولادی) به صورت ست هستن و وقتی شما هر 5 تا رو با هم داشته باشید و به تن کنید قابلیت های خوبی اضافاه میکنه برای مثال من یه ست دارم وقتی کسی رو میکشی به جونت اضافه میکنه.

برای آپ کردن بعضی از لباس ها به Wicther Gear نیاز دارید ، این وسیله ها رو میتونید توی بعضی از غار ها پیدا کنید ، بعضی از فروشنده ها یه برگه هایی دارن که باخریدنشون توی کوئست ها چیزی به اسم treasure hunt میاد که با انتخاب کردنش مکان قار رو نشون میده و شما میتونید برید توش و...

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سلام

دوستان من تازه بازی رو تموم کردم و به طور کل حدود 90% مکانیزم بازی رو یاد گرفتم از این به بعد سوالی باشه خودم جواب گو هستم.

یک سری لباس ها هستن (لباس ، شلوار ، دستکش ، کفش ، شمشیر فولادی) به صورت ست هستن و وقتی شما هر 5 تا رو با هم داشته باشید و به تن کنید قابلیت های خوبی اضافاه میکنه برای مثال من یه ست دارم وقتی کسی رو میکشی به جونت اضافه میکنه.

برای آپ کردن بعضی از لباس ها به Wicther Gear نیاز دارید ، این وسیله ها رو میتونید توی بعضی از غار ها پیدا کنید ، بعضی از فروشنده ها یه برگه هایی دارن که باخریدنشون توی کوئست ها چیزی به اسم treasure hunt میاد که با انتخاب کردنش مکان قار رو نشون میده و شما میتونید برید توش و...

در 42 دقیقه قبل، smm7 گفته است :

میشه راهنمایی کنید

warriros armor  رو میتونید ماد بزنید لول لباس با لول کرکترتون یکی بشه

اینجوری از بهترین زره بازی 5تا دونه کم میاره که چیزی نیست

درضمن دی ال سی Hearts Of Stone رو بری میتونی زره وایپر رو بگیری که خیلی شبیه واریور جکت هست اینم عکساش :
dp6_20170303233219_1.jpg

و صدالبته زره های خوشگل تر از واریور جکت هم هست :

qol5_20170212220035_1.jpg

2p7j_20170213211820_1.jpg

دوستان بنده هم بعنوان یه فن ویچر این بازیرو 4بار از اول تا آخر بازی کردم

هرگونه سوال راجب داستان-آیتم-هیولا ها یا هرچیزی بود در خدمتم:)

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

warriros armor  رو میتونید ماد بزنید لول لباس با لول کرکترتون یکی بشه

اینجوری از بهترین زره بازی 5تا دونه کم میاره که چیزی نیست

درضمن دی ال سی Hearts Of Stone رو بری میتونی زره وایپر رو بگیری که خیلی شبیه واریور جکت هست اینم عکساش :
dp6_20170303233219_1.jpg

و صدالبته زره های خوشگل تر از واریور جکت هم هست :

qol5_20170212220035_1.jpg

2p7j_20170213211820_1.jpg

دوستان بنده هم بعنوان یه فن ویچر این بازیرو 4بار از اول تا آخر بازی کردم

هرگونه سوال راجب داستان-آیتم-هیولا ها یا هرچیزی بود در خدمتم:)

من یه سری قوطی رنگ دارم روش نوشته برای سلاح های و armor ها استفاده باید  بشه  ولی نمیتونم استفاده کنم.

چه کنم؟

اون لباس اولی که توی بازی اول اول بازی تنت هست خودش لولش میره بالا؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ATER گفته است :

من یه سری قوطی رنگ دارم روش نوشته برای سلاح های و armor ها استفاده باید  بشه  ولی نمیتونم استفاده کنم.

چه کنم؟

برای رنگ کردن زره ها هستن اونا ، اما نه همه زره فقط Witcher Gear

کلیک میکنی روش بعد خودش مشخص میکنه به کدوم آرمور میخوره و به کدوم نه.

مثلا این رنگ سفید برای آرمور اول بازی هستش.

1.thumb.jpg.e4f1a8423b1d1fe68588db818ff6da7e.jpg

نه لول هیچ چیزی در بازی تغییر نمیکنه!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ATER گفته است :

چه کنم؟

جواب رنگ هارو که دوستمون داد، خیر خود به خود هیچ آیتمی لول آپ نمیشه

شما با استفاده از یه ماد میتونی کاری کنی که همه شمشیر ها و زره هات هم لول خودت بشن

اینجوری با لول آپ شدن دیگه شمشیر ها و زره هات به درد نخور نمیشن

+برای من که عاشق شمشیر Iris هستم خیلی خوبه چون همیشه از همون استفاده میکنم ;)

اگه ماد رو خواستی بگو برات آپلودش کنم

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

جواب رنگ هارو که دوستمون داد، خیر خود به خود هیچ آیتمی لول آپ نمیشه

شما با استفاده از یه ماد میتونی کاری کنی که همه شمشیر ها و زره هات هم لول خودت بشن

اینجوری با لول آپ شدن دیگه شمشیر ها و زره هات به درد نخور نمیشن

+برای من که عاشق شمشیر Iris هستم خیلی خوبه چون همیشه از همون استفاده میکنم ;)

اگه ماد رو خواستی بگو برات آپلودش کنم

سلام این که عالیه

حتما آپ کنید مرسی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

سلام این که عالیه

حتما آپ کنید مرسی

بفرما دوست عزیز

فقط شرمنده جایی جز پیکوفایل به ذهنم نرسید xD

http://s8.picofile.com/file/8290586950/modLevelingGear.rar.html

فقط این فایل رو اکسترکت کنید توی جایی که ویچر رو نصب کردید پوشه mods در ضمن اگرم همچین پوشه ای ندارید بسازید

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

بفرما دوست عزیز

فقط شرمنده جایی جز پیکوفایل به ذهنم نرسید xD

http://s8.picofile.com/file/8290586950/modLevelingGear.rar.html

فقط این فایل رو اکسترکت کنید توی جایی که ویچر رو نصب کردید پوشه mods در ضمن اگرم همچین پوشه ای ندارید بسازید

فقط چنتا نکنه من نسخه GOG TW3 Game of The year رو دارم مشکلی نداره؟

سیو ها بازی کجا میره که من بعد از حذف بازی نگهشون دارم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ATER گفته است :

فقط چنتا نکنه من نسخه GOG TW3 Game of The year رو دارم مشکلی نداره؟

سیو ها بازی کجا میره که من بعد از حذف بازی نگهشون دارم

خیر عزیز من خودم روی گاتی استیم استفاده میکنم

سیو هاتون هم در Document پوشه The Witcher 3 هست

لینک به دیدگاه

سلام چند جا پیش سوال پرسیدم واسه زره اولی جوابمو کامل نگرفتم

ینی زره اولی که اپدیتش میشه Leather warrior jacket نمیشه مثه زره های cat school و بقیشون آپدیتش کرد شکله ظاهریش تغییر کنه مثل اونا؟؟؟؟؟؟خواهشا یک جواب کاااامل بدین من میخوام اینو مثل زره cat school و bear school تبدیل به اخرین آپدیتش ینی mastecrafted کنم.

دیدم یکی از دوستان گفت میشه رنگ کرد

در این مورد هم خواااااهشا یک توضیح سریع بدین تروخدا خیییلی دلم میخواد زره اولی همینطوری آپدیتش کنم به mastercrafted برسه

و اینم بگم که بازی معمولی رو دارم. آپدیتو بسته های الحاقیش رو سفارش دادم بعدا میگیرم ینی آپدیتا نصب نیس الان من چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، smm7 گفته است :

سلام چند جا پیش سوال پرسیدم واسه زره اولی جوابمو کامل نگرفتم

ینی زره اولی که اپدیتش میشه Leather warrior jacket نمیشه مثه زره های cat school و بقیشون آپدیتش کرد شکله ظاهریش تغییر کنه مثل اونا؟؟؟؟؟؟خواهشا یک جواب کاااامل بدین من میخوام اینو مثل زره cat school و bear school تبدیل به اخرین آپدیتش ینی mastecrafted کنم.

دیدم یکی از دوستان گفت میشه رنگ کرد

در این مورد هم خواااااهشا یک توضیح سریع بدین تروخدا خیییلی دلم میخواد زره اولی همینطوری آپدیتش کنم به mastercrafted برسه

و اینم بگم که بازی معمولی رو دارم. آپدیتو بسته های الحاقیش رو سفارش دادم بعدا میگیرم ینی آپدیتا نصب نیس الان من چیکار کنم؟

تا جایی که یادم میاد اون قابل آپگرید نیست ، همین الانم دوباره بازی رو باز کردم و چک کردم و امکان اپگرید نداشت همچنان ، منتها زره وایپر(Viper) به نظر میاد نسخه باستانی تر این زره هست که به شدت شبیهش هم هست(از طریق کامل کردن یکی از مراحل میشه به دستش آورد )... رنگ کردن مثل آپگرید کردن محدودیت نداره و برای رنگ کردن فقط لازمه که dye داشته باشید (یه جور رنگه که میتونید در سرزمین توسان پیدا کنین)

اگه بسته های الحاقی و آپدیت هاش رو نداری پس اون Dye ها رو هم فعلا دسترسی نداری چون با بسته الحاقی B&W اضافه شدن...

MSF_Se7en

بهبه چه خوبه که یکی دیگه از شمشیر مورد علاقه من خوشش میاد  با اینکه لولش پایین هست اما هنوز خودمو کلی زحمت میدم و با اون مبارزه میکنم...

برای بازیت طی یکماه اخیر مشکلی پیش نیومده؟ 2-3 هفته پیش خواستم بک آپ بگیرم از فایل های بازیم روی استیم و یهو گیر داد که بازی نصب نیست در حالی که ذیروزش بازی کرده بودم  همه فایل ها کامل بود و هر کاری کردم قبول نکرد و از اول گذاشتم با نت شاتل همش دانلود شه 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

تا جایی که یادم میاد اون قابل آپگرید نیست ، همین الانم دوباره بازی رو باز کردم و چک کردم و امکان اپگرید نداشت همچنان ، منتها زره وایپر(Viper) به نظر میاد نسخه باستانی تر این زره هست که به شدت شبیهش هم هست(از طریق کامل کردن یکی از مراحل میشه به دستش آورد )... رنگ کردن مثل آپگرید کردن محدودیت نداره و برای رنگ کردن فقط لازمه که dye داشته باشید (یه جور رنگه که میتونید در سرزمین توسان پیدا کنین)

اگه بسته های الحاقی و آپدیت هاش رو نداری پس اون Dye ها رو هم فعلا دسترسی نداری چون با بسته الحاقی B&W اضافه شدن...

MSF_Se7en

بهبه چه خوبه که یکی دیگه از شمشیر مورد علاقه من خوشش میاد ? با اینکه لولش پایین هست اما هنوز خودمو کلی زحمت میدم و با اون مبارزه میکنم...

برای بازیت طی یکماه اخیر مشکلی پیش نیومده؟ 2-3 هفته پیش خواستم بک آپ بگیرم از فایل های بازیم روی استیم و یهو گیر داد که بازی نصب نیست در حالی که ذیروزش بازی کرده بودم ? همه فایل ها کامل بود و هر کاری کردم قبول نکرد و از اول گذاشتم با نت شاتل همش دانلود شه 

خب الان من ینی نمتونم عیچکار بکنم؟زره وایپر هم ماله آپدیتاشه؟اگه که نیست محل شروعشو بگید.واینکه من بسته های الحاقی رو وقتی گرفتم نصبش کردم چیجوری میشه شروعشون کرد؟ و اینکه کودومو اول شرو کنم بهترو قشنگ تره؟Hearts of stone یا blood and wine?

لینک به دیدگاه

اینم فایل سیو اگه کسی خواست. فقط toxity  رو سعی کنین فول نگه دارین

http://s8.picofile.com/file/8290613034/The_Witcher_3.rar.html

لینک به دیدگاه

انصافا جز 3 تا از بهترین بازی های زندگیم بوده

portal 2 

last of us

TW3

کوئست های fail رو دیگه نمیشه کاری کرد؟

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ATER گفته است :

portal 2 

last of us

TW3

نه دادا نمیشه. بازیو طوری ساختن که 10 بارم new game + میری

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ATER گفته است :

این چیه؟

Untitled.thumb.jpg.d94d86f9f995e219882cca667a1884f8.jpg

این زره تاشاموتنا هست مال دی ال سی Blood And Wine

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

MSF_Se7en

بهبه چه خوبه که یکی دیگه از شمشیر مورد علاقه من خوشش میاد ? با اینکه لولش پایین هست اما هنوز خودمو کلی زحمت میدم و با اون مبارزه میکنم...

برای بازیت طی یکماه اخیر مشکلی پیش نیومده؟ 2-3 هفته پیش خواستم بک آپ بگیرم از فایل های بازیم روی استیم و یهو گیر داد که بازی نصب نیست در حالی که ذیروزش بازی کرده بودم ? همه فایل ها کامل بود و هر کاری کردم قبول نکرد و از اول گذاشتم با نت شاتل همش دانلود شه 

نه والا مشکل خاصی نبوده

آیریس واقعا یکی از بهترین و باحال ترین شمشیرای بازیه و بخاطر اون داستان فوق العاده و به یاد الگیرد همیشه یا بهتره بگم بیشتر مواقع از اون استفاده میکنم

برای سیلور هم فقط  آرون دایت

در 31 دقیقه قبل، ATER گفته است :

portal 2 

last of us

TW3

بله خیلی وقت بود بازی مثل ویچر بازی نکرده بودم داستانش بی نهایت قشنگه و پس از ناکامی شدید فنتوم پین اگه ویچر نبود دق میکردم :|

آخه کوجیما با چه رویی اومده فنتوم پین رو ساخته ...

تنها جایی که احساس کردم یکم توی ویچر داستانو پیچوندن توی دی ال سی B&W آخرش بود که پایانش برای من اصلا دلچسب نبود هیچکدوم از سه پایانش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، smm7 گفته است :

خب الان من ینی نمتونم عیچکار بکنم؟زره وایپر هم ماله آپدیتاشه؟اگه که نیست محل شروعشو بگید.واینکه من بسته های الحاقی رو وقتی گرفتم نصبش کردم چیجوری میشه شروعشون کرد؟ و اینکه کودومو اول شرو کنم بهترو قشنگ تره؟Hearts of stone یا blood and wine?

والا ببین Hearts Of Stone اولین دی ال سی هست و اول این رو برید برای شروعش هم مثل بقیه مرحله هاست

و ست وایپر رو باید در طی کوئست بگیرید و چون اسپویل داره براتون بهتره نگم و وقتی شروعش کردید تا وقتی راجب Borsodi House نرفتی پیام بده بهت بگم چیکار کنی

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، amir467 گفته است :

نه دادا نمیشه. بازیو طوری ساختن که 10 بارم new game + میری?

و در ضمن new game + رو فقط یه بار میتونی بری یعنی new game ++ نداره مگر ماد بزنید

این قیافه من بود دقیقا پس از پایان مرحله 46 فنتوم پین

qp2l_20170201120439_1.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان من خودمم ۳ بار تا اخرش رفتم

فقط یک نظرسنجی دارم

تو قسمت کاراکتر که نیروهاتون رو قوی ار میکنید از کودوما استفاده میکنید؟

عکس بفرستین

من خودم یک بار هم ازرقسمت سبزاش استفاده نکردم و اونارو بالا نبردم اونا کاراییشون زیاده؟

برای مبارزه با هیولاها بیشتر از کودوما استفاده میکنین؟

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا ببین Hearts Of Stone اولین دی ال سی هست و اول این رو برید برای شروعش هم مثل بقیه مرحله هاست

و ست وایپر رو باید در طی کوئست بگیرید و چون اسپویل داره براتون بهتره نگم و وقتی شروعش کردید تا وقتی راجب Borsodi House نرفتی پیام بده بهت بگم چیکار کنی

باشه یادم باشه ازت حتما بپرسم چون اون زره وایپر رو خیلی میخوام

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...