رفتن به مطلب

MSI GT80 TITAN SLI سیستم نوت بوک یا دسکتاپ حرفه ای 10 کیلویی ؟

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1024.png

OSWindows 8.1

CPUIntel® Core™ i7-4980HQ قویترین پردازنده همراه موجود 

CPU Speed2.8GHz to 4GHz w/ Turbo Boost

ChipsetIntel® HM87

Cache6MB

Color Aluminum Black

Screen Size18.4" Full HD Wide View Anti-Reflective

Resolution1920x1080 16:9

GPUDual NVIDIA® GeForce® GTX 980M SLI  نمیدونم چجوری خنکش میکنن؟ 16 گیگ 

Video Memory16GB GDDR5 (8GB each

KeyboardSteelSeries Mechanical Cherry MX Brown Switch Red Backlit

AudioSound Blaster Cinema 2

SpeakerDynaudio Premium Speakers w/ Subwoofer

Memory24GB DDR3L 1600MHz

HDD Capacity128GB M.2 SATA SSD x 2 RAID 0 + 1TB HDD (7200RPM)

HDD InterfaceM.2 SATA + SATA

Optical Drive TypeBlu-ray Disc Burner

LANKiller™ E2200 Game Networking

WLANKiller™ N1525 Wireless-AC

BluetoothYes

Card ReaderSD (XC/HC)

Webcam1080p FHD

USBUSB 3.0 x 5

ESATANo

Video PortHDMI 1.4 x 1, mDP x 2

Audio PortMic-in x 1, Headphone-out x 1, SPDIF

AC Power AdaptorOutput: 19V DC, 330W Input: 100~240V AC, 50/60Hz universal

Battery Pack8 Cell اینهم برای من جوای سوال هست که باتری این چقدر مگر میتونه شارژ نگه داره ؟

Dimension17.95" (L) x 13.02" (W) x 1.93" (H)

Weight9.9 lbs

لینک به دیدگاه

این دیگه یه سیستم رومیزی فشرده شده هست ولی باطریش باید برای این همه غول کم باشه

دو تا ۹۸۰ !!!

روی 4K نباید مشکلی باشه

لینک به دیدگاه

Screen Size18.4" Full HD Wide View Anti-Reflective
Resolution1920x1080 16:9
GPUDual NVIDIA® GeForce® GTX 980M SLI  
Video Memory16GB GDDR5 (8GB each
Battery Pack8 Cell 
Weight9.9 lbs

چند تا سوال

دوتا 980m برای fullhd خیلی زیاد نیست؟ :-?

چطور sli دوتا 980 8g شده 16 گیگ و برای چی روی pc  این مموری ها جمع نمیشه :-?  :-?

باطری هم که فکر کنم برای این ضعیف باشه

ویرایش شده توسط ali-sarchahi
لینک به دیدگاه

چند تا سوال

چطور sli دوتا 980 8g شده 16 گیگ و برای چی روی pc  این مموری ها جمع نمیشه :-?  :-?

سلام...برای Full HD که زیاده ولی اگر به یک TV با رزولوشن بالاتر مثل 4K وصل بشه میتونه تمام قدرتش رو نشون بده

اون 16 گیگ رو فکر کنم استارتربر اساس DX 12 و جمع شدن مموری ها نوشته :-?

لینک به دیدگاه

چند تا سوال

16 گیگ vga رم رو درمجموع میگن

لینک به دیدگاه

من که خوشم نیومد لپ تاپ باید سبک و کوچیک باشه !

اگه قرار به وزن زیاد باشه pc خیلی بهتره !!!

لینک به دیدگاه

خرید این لپ تاپ اصلا به صرفه نیست چون اگه بیاد ایران حتما بالای 10 میلیون در میاد با خرید یک PC با تمام جزئیاتش 7 تا 8 میلیون خرج میشه آدم میتونه راحت 4k پلی کنه یا قطعاتشو بفروشه و قطعات جدید جایگزین کنه یا با 12 تا 13 میلیون میشه یک سیستم DDR4 بست که یک عمر خیال آدم از بابت گیم راحته و PC هم از نظر کیفیت و قدرت از لپ تاپ خیلی قویتره.

اصلا لپ تاپ خودم با وجود اینکه یک فن قوی تو رنج 80 تا 100 تومن براش گرفتم خیلی داغ میکنه و تو بعضی بازی ها طوری داغ میکنه که حتی خاموش میشه حالا نمیدونم چطوری میخوان این غولو خنک کنند. :crying:

لینک به دیدگاه

دوستان پردازنده این لپ تاپ هم قدرت i7 4770k هست توی کلاک 2.8 و توی کلاک 4 بالاتر خواهد بود

2 عدد گرافیک 980m این لپ تاپ قدرتی بیش از دو عدد 770 sli یا 960 هست که قدرت فوق العاده ایه

شاید این این لپ تاپ مناسب افرادی پولداری باشه که زیاد به سفر میرن و به برق دسترسی دارن

در کل هیچ چیزی خرید این لپ تاپ رو به خاطر قیمت و سنگین وزنیش توجیه نمیکنه در مقایسه با دسکتاپ هرچند تو قدرت فوق العادش شکی نیست

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

دوستان پردازنده این لپ تاپ هم قدرت i7 4770k هست توی کلاک 2.8 و توی کلاک 4 بالاتر خواهد بود

2 عدد گرافیک 980m این لپ تاپ قدرتی بیش از دو عدد 770 sli یا 960 هست که قدرت فوق العاده ایه

شاید این این لپ تاپ مناسب افرادی پولداری باشه که زیاد به سفر میرن و به برق دسترسی دارن

در کل هیچ چیزی خرید این لپ تاپ رو به خاطر قیمت و سنگین وزنیش توجیه نمیکنه در مقایسه با دسکتاپ هرچند تو قدرت فوق العادش شکی نیست

سلام دوستان.

فقط یه توضیح بدم که پردازنده این لپتاپ هیچ وقت نمیتونه به پایه 4770k برسه چون هر وقت که پردازنده این لپتاپ تحت فشار باشه و فول لود کار کنه, فرکانس میاد پایین تا حرارت قابل کنترل باشه این ارقامی که دوستمون فرمودن فقط روی کاغذ صحیح هست نه عمل و تقریبا میشه گفت که حالت توربو از کار میافته. پس این لپتاپ فقط به درد بازی میخوره و با این قیمت و وزن اصلا ارزش خرید نداره مگر برای افراد متمول که یه لپتاپ میخوان که توان گرافیکش به صورت  sli در حد توان یک عدد کارت 980 دسکتاپ باشه و قابل حمل. ولی زیاد نمیتونید روی پردازنده به عنوان دسکتاپ حساب باز کنید.

ویرایش شده توسط حمید محمدی
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

فقط یه توضیح بدم که پردازنده این لپتاپ هیچ وقت نمیتونه به پایه 4770k برسه چون هر وقت که پردازنده این لپتاپ تحت فشار باشه و فول لود کار کنه, فرکانس میاد پایین تا حرارت قابل کنترل باشه این ارقامی که دوستمون فرمودن فقط روی کاغذ صحیح هست نه عمل و تقریبا میشه گفت که حالت توربو از کار میافته. پس این لپتاپ فقط به درد بازی میخوره و با این قیمت و وزن اصلا ارزش خرید نداره مگر برای افراد متمول که یه لپتاپ میخوان که توان گرافیکش به صورت  sli در حد توان یک عدد کارت 980 دسکتاپ باشه و قابل حمل. ولی زیاد نمیتونید روی پردازنده به عنوان دسکتاپ حساب باز کنید.

وقتی از توربو که 4 گیگاهرتز هست به علت دمای بالا بیاد روی 2.8 گیگاهرتز با 4770k تقریبا برابر هست

توی قدرت این پردازنده حتی توی عمل هم شکی نیست

لینک به دیدگاه

وقتی از توربو که 4 گیگاهرتز هست به علت دمای بالا بیاد روی 2.8 گیگاهرتز با 4770k تقریبا برابر هست

توی قدرت این پردازنده حتی توی عمل هم شکی نیست

میشه لطفا توضیح بدید که فرکانس فول لود 4770k که عدد 3.7 گیگاهرتز هست چطور با فول لود 4890HQ در این لپتاپ که به دلیل گرما 2.8 گیگاهرتز هست برابری میکنه؟

لطفا اطلاعات غلط به دوستان ندید وقبل از دادن اطلاعات یه مقدار مطالعه و تحقیق کنید دوست من.

قصد من ناراحت کردن شما نیست و جهت قرار دادن اطلاعات صحیح خواستم گفته های شما رو یه مقدار اصلاح کنم.

امیدوارم باعث ناراحتیتون نشده باشم.

لینک به دیدگاه

Weight9.9 lbs

دوستان عزیز وزن دستگاه 9.9 pounds هست که تقریبا معادل 4.5 کیلوگرم میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

سلام

اگر فرصت دارید این کلیپی که لینکش رو میذارم نگاه کنید(علامت تعجب ها رو بردارید :D )

(http!!!://youtu.be/iWGF5_vZJDI)

بنچ مارک های مختلفی رو از کارت های سری M و سری Desktop نشون میده

توی بازی Tomb raider روی یک تنظیمات خاص 970M SLI حدود 114 فریم میده و 980 حدود 90 فریم

پس مسلما 980M SLI خیلی قوی تر از یک کارت 980 Desktop هست

ویرایش شده توسط DarkSoldier
لینک به دیدگاه

اولین لپتاپی  که میبینم Dual Heatsink و Dual Fan هست ...
بنده نزدیک به 5 ساله کارم تعمیرات لپ تاپ هست ..
باید عرض کنم که MSI قبل از این هم لپتاپ گیمینگ خنک داده بود ولی این خیلی ضعف داره .

msi_gt80titansli_5-100568868-orig.jpg
1. وزن زیاد.
2. نویز فن ها 100% زیاد هست ..
3. باطری اینترنال اصلا به هیج عنوان برای من تعمیرکار خوش آیند نبوده و نیست چه برسه اون مصرف کننده بیچاره .. باطری خودش هنگان شارژ و استفاده کمی گرما تولید میگنه .. گاهی نیاز به کشیدن باطری هست که این مدل لپتاپ های جدید این قابلیت رو ندارن !
4. باطری در حالت 40% نور تصویر برای وب گردی فقط و فقط 2 ساعت و 30 دقیقه میتونه شمارو همراهی کنه !

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

سلام

اگر فرصت دارید این کلیپی که لینکش رو میذارم نگاه کنید(علامت تعجب ها رو بردارید :D )

(http!!!://youtu.be/iWGF5_vZJDI)

بنچ مارک های مختلفی رو از کارت های سری M و سری Desktop نشون میده

توی بازی Tomb raider روی یک تنظیمات خاص 970M SLI حدود 114 فریم میده و 980 حدود 90 فریم

پس مسلما 980M SLI خیلی قوی تر از یک کارت 980 Desktop هست

کاملا درسته دوست من ولی به قول خودتون روی یک سری تنظیمات خاص این اتفاق میافته ولی 980M SLI خیلی قویتر نیست بلکه در حدود 15 تا 20 درصد قویتر هست و در بعضی از بازی ها ضعیفتر هم هست.

من الان با گرافیک امضای خودم در حالت اورکلاک شده با رزولوشن FHD این بازی رو با حداکثر تنظیمات کمتر از 40 فریم میگیرم.

اینم لینک های لازم برای اثبات گفته هام.

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-980M-SLI.129389.0.html

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-980M-vs-GeForce-GTX-980

لینک به دیدگاه

میشه لطفا توضیح بدید که فرکانس فول لود 4770k که عدد 3.7 گیگاهرتز هست چطور با فول لود 4890HQ در این لپتاپ که به دلیل گرما 2.8 گیگاهرتز هست برابری میکنه؟

لطفا اطلاعات غلط به دوستان ندید وقبل از دادن اطلاعات یه مقدار مطالعه و تحقیق کنید دوست من.

قصد من ناراحت کردن شما نیست و جهت قرار دادن اطلاعات صحیح خواستم گفته های شما رو یه مقدار اصلاح کنم.

امیدوارم باعث ناراحتیتون نشده باشم.

واقعا عجیبه و جای تاسف داره که شما هنوز که هنوزه پردازنده هارو با کلاکشون مقایسه میکنید،بهتره شما اطلاعاتتون رو بالاببرید...!!

الان Intel Xeon 2699 v3 دارای کلاک 2.3 گیگاهرتز هست،و پنتیوم 4 هم داریم که مثلا کلاک 3 گیگاهرتز داشته باشه

شما حرف بنده رو متوجه نمیشید،اگه 4770k توی کلاک 3.5 باشه و 4980HQ توی کلاک 2.8 قدرتشون تقریبا با هم برابره.یعنی 4980 با کلاک پایین تر از 4770K با این پردازنده قدرتش نسبتا برابره (در کل و ممکنه توی کار های متفاوت،این دو باهم تفاوت داشته باشن)

بنده همیشه سعی دارم اطلاعات غلط ندم و با دلیل صحبت کنم

صحبت های شما هم جای ناراحتی نداره

لینک به دیدگاه

واقعا عجیبه و جای تاسف داره که شما هنوز که هنوزه پردازنده هارو با کلاکشون مقایسه میکنید،بهتره شما اطلاعاتتون رو بالاببرید...!!

الان Intel Xeon 2699 v3 دارای کلاک 2.3 گیگاهرتز هست،و پنتیوم 4 هم داریم که مثلا کلاک 3 گیگاهرتز داشته باشه

شما حرف بنده رو متوجه نمیشید،اگه 4770k توی کلاک 3.5 باشه و 4980HQ توی کلاک 2.8 قدرتشون تقریبا با هم برابره.یعنی 4980 با کلاک پایین تر از 4770K با این پردازنده قدرتش نسبتا برابره (در کل و ممکنه توی کار های متفاوت،این دو باهم تفاوت داشته باشن)

بنده همیشه سعی دارم اطلاعات غلط ندم و با دلیل صحبت کنم

صحبت های شما هم جای ناراحتی نداره

میشه برای اثبات گفته هاتون یه مرجع معرفی کنید یا لینک بدین که ما این قدرت برابر رو ببینیم و اطلاعاتمون زیاد بشه دوست عزیز!!!!!!!!!!!!

در ضمن لطف کنید واضح بگید که منظورتون از قدرت برابر چیه؟؟؟؟؟؟؟ قدرت یه پردازنده رو چطور میسنجن؟؟؟؟؟

ما داریم راجب دو پردازنده از یک نسل صحبت میکنیم که مربوط به دسکتاپ و لپتاپ هستند نه درباره پردازنده های زئون که حافظه کش بالایی دارن که ساختار متفاوت تری نسبت به پردازنده های سری خانگی اینتل دارن.

من برای ادعایی که دارم میتونم به شما لینکهای مختلف از سایتهای معتبر و تخصصی بدم و تفاوت زیاد این دو پردازنده رو ثابت کنم.

من نمیدونم شما بر اساس چه علمی پردازنده قدرتمنده دسکتاپ رو با لپتاپ مقایسه میکنید.

شاید من و خیلی از دوستان دیگه هم داریم اشتباه میکنیم پس شما لطف کنید اطلاعات درستی که میدونین رو بدین تا ما آموخته هامونو اصلاح کنیم.

لینک به دیدگاه

میشه برای اثبات گفته هاتون یه مرجع معرفی کنید یا لینک بدین که ما این قدرت برابر رو ببینیم و اطلاعاتمون زیاد بشه دوست عزیز!!!!!!!!!!!!

در ضمن لطف کنید واضح بگید که منظورتون از قدرت برابر چیه؟؟؟؟؟؟؟ قدرت یه پردازنده رو چطور میسنجن؟؟؟؟؟

ما داریم راجب دو پردازنده از یک نسل صحبت میکنیم که مربوط به دسکتاپ و لپتاپ هستند نه درباره پردازنده های زئون که حافظه کش بالایی دارن که ساختار متفاوت تری نسبت به پردازنده های سری خانگی اینتل دارن.

من برای ادعایی که دارم میتونم به شما لینکهای مختلف از سایتهای معتبر و تخصصی بدم و تفاوت زیاد این دو پردازنده رو ثابت کنم.

من نمیدونم شما بر اساس چه علمی پردازنده قدرتمنده دسکتاپ رو با لپتاپ مقایسه میکنید.

شاید من و خیلی از دوستان دیگه هم داریم اشتباه میکنیم پس شما لطف کنید اطلاعات درستی که میدونین رو بدین تا ما آموخته هامونو اصلاح کنیم.

دوست من

اون صرفا یه مثال بود که بگم نمیشه دو پردازنده رو قدرتشون رو با فرکانس کاری مقایسه کرد

مثال توی یک نسل هم میشه زد،یعنی شما قبول ندارید که فقط کلاک معیار مقایسه بین دو پردازنده نیست؟اگه قبول ندارید تا بحثش رو باز کنم

پردازنده های دسکتاپ و لپ تاپ کاملا معماری مشابهی دارن و از لپ تاپ فقط مصرف پایین تری داره،اگه بنده پردازنده arm یه اسمارت فون رو با یه x86 دسکتاپ مقایسه کرده بودم میشد گفت که این مقایسه درست نیست

اینم یه لینک معتبر:http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-4980HQ-vs-Intel-Core-i7-4770K که میگه این دو پردازنده نسبتا قدرت یکسانی دارن،مگر اینکه 4770k اورکلاک بشه که تفاوت محسوسی پیدا بکنه

لینک به دیدگاه

دوست من

اون صرفا یه مثال بود که بگم نمیشه دو پردازنده رو قدرتشون رو با فرکانس کاری مقایسه کرد

مثال توی یک نسل هم میشه زد،یعنی شما قبول ندارید که فقط کلاک معیار مقایسه بین دو پردازنده نیست؟اگه قبول ندارید تا بحثش رو باز کنم

پردازنده های دسکتاپ و لپ تاپ کاملا معماری مشابهی دارن و از لپ تاپ فقط مصرف پایین تری داره،اگه بنده پردازنده arm یه اسمارت فون رو با یه x86 دسکتاپ مقایسه کرده بودم میشد گفت که این مقایسه درست نیست

اینم یه لینک معتبر:http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-4980HQ-vs-Intel-Core-i7-4770K که میگه این دو پردازنده نسبتا قدرت یکسانی دارن،مگر اینکه 4770k اورکلاک بشه که تفاوت محسوسی پیدا بکنه

ببین دوست من @};-

دقیقا مخالفتی که من با گفته هاتون دارم در باب همین مباحثه روی کاغذ هستش.

کاملا موافقم که فقط کلاک معیار توانایی یک پردازنده نیست و این موضوع مربوط به پردازنده های زئون میشه و همچنین زمانی این اتفاق میافته که ما نیاز به حافظه کش پردازنده داشته باشیم.

4770K بدون نیاز به اورکلاک اگر با کلاک 3.5 گیگاهرتز برای 4 هسته تحت فشار باشه و 4980HQ با کلاک 2.8 گیگاهرتز برای 4 هسته تحت فشار باشه تقریبا 4980HQ به میزان 20 درصد از 4770K پرفرمنس ضعیفتری داره.

اینم لینک

https://browser.primatelabs.com/processor-benchmarks

من تا دلتون بخواد سیستم اسمبل کردم و انواع تست ها رو با سیستم ها گرفتم.

یک نمونه از تست ها مقایسه 3930K با کلاک 4.7 با دو عدد پردازنده زئون E5-2620 v2 بوده که در تست های رندرینگ 3930k بی شک با اختلاف 15 درصدی پیروز بود توجه کنید که مبارزه بین 3930k با 6 پردازنده که با هایپرتردینگ 12 میشه و حافظه کش هم 12 هستش و زئون با 12 پردازنده که با هایپرتردینگ میشه 24 تا و حافظه کش هم 30 هستش ولی وقتی که صحبت از کش میشه و تست با نرم افزارهای مربوط به ادیتوری فیلمها بود بی شک 3930k با اختلاف 40 درصدی شکست میخورد.

در ضمن یه تست از لپتاپ با پردازنده 3610qm با فرکانس 2.4 هم با 3930k در فرکانس پایه 3.5 گیگاهرتز با 4 هسته فعال گرفتم که 3930k حدود 100 درصد یا به عبارتی 2 برابر قویتر بود.

در حال حاظر تمام پردازنده های اینتل به جز سری زئون قدرتشون متکی به کلاک پردازنده هست و در سری زئون هم اگر دنبال کلاک پردازنده باشیم باید هزینه بسیار زیادی انجام بدیم و برای همینه که لقب پردازنده سرور رو به دوش میکشن و برای مصارف خانگی مقرون به صرفه نیستن.

حالا با این اوصاف برام این گفته های شما خیلی خیلی عجیب و غیر واقعی هست دوست من. و نمیدونم با چه سندی این مطالب رو عنوان میکنید.

شما میتونید درستی گفته های بنده رو از دیگر اساتید فروم هم جویا بشید. و اگر شما خلاف این موضوع رو بتونید ثابت کنید من حتما اشتباهم رو با کمال میل قبول میکنم.

در ضمن دوست من شما به بنچمارک های Geekbench همون لینک cpuboss که خودت گذاشتی یه کم دقت کن.

امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه.

لینک به دیدگاه

ببین دوست من @};-

دقیقا مخالفتی که من با گفته هاتون دارم در باب همین مباحثه روی کاغذ هستش.

کاملا موافقم که فقط کلاک معیار توانایی یک پردازنده نیست و این موضوع مربوط به پردازنده های زئون میشه و همچنین زمانی این اتفاق میافته که ما نیاز به حافظه کش پردازنده داشته باشیم.

4770K بدون نیاز به اورکلاک اگر با کلاک 3.5 گیگاهرتز برای 4 هسته تحت فشار باشه و 4980HQ با کلاک 2.8 گیگاهرتز برای 4 هسته تحت فشار باشه تقریبا 4980HQ به میزان 20 درصد از 4770K پرفرمنس ضعیفتری داره.

اینم لینک

https://browser.primatelabs.com/processor-benchmarks

من تا دلتون بخواد سیستم اسمبل کردم و انواع تست ها رو با سیستم ها گرفتم.

یک نمونه از تست ها مقایسه 3930K با کلاک 4.7 با دو عدد پردازنده زئون E5-2620 v2 بوده که در تست های رندرینگ 3930k بی شک با اختلاف 15 درصدی پیروز بود توجه کنید که مبارزه بین 3930k با 6 پردازنده که با هایپرتردینگ 12 میشه و حافظه کش هم 12 هستش و زئون با 12 پردازنده که با هایپرتردینگ میشه 24 تا و حافظه کش هم 30 هستش ولی وقتی که صحبت از کش میشه و تست با نرم افزارهای مربوط به ادیتوری فیلمها بود بی شک 3930k با اختلاف 40 درصدی شکست میخورد.

در ضمن یه تست از لپتاپ با پردازنده 3610qm با فرکانس 2.4 هم با 3930k در فرکانس پایه 3.5 گیگاهرتز با 4 هسته فعال گرفتم که 3930k حدود 100 درصد یا به عبارتی 2 برابر قویتر بود.

در حال حاظر تمام پردازنده های اینتل به جز سری زئون قدرتشون متکی به کلاک پردازنده هست و در سری زئون هم اگر دنبال کلاک پردازنده باشیم باید هزینه بسیار زیادی انجام بدیم و برای همینه که لقب پردازنده سرور رو به دوش میکشن و برای مصارف خانگی مقرون به صرفه نیستن.

حالا با این اوصاف برام این گفته های شما خیلی خیلی عجیب و غیر واقعی هست دوست من. و نمیدونم با چه سندی این مطالب رو عنوان میکنید.

شما میتونید درستی گفته های بنده رو از دیگر اساتید فروم هم جویا بشید. و اگر شما خلاف این موضوع رو بتونید ثابت کنید من حتما اشتباهم رو با کمال میل قبول میکنم.

در ضمن دوست من شما به بنچمارک های Geekbench همون لینک cpuboss که خودت گذاشتی یه کم دقت کن.

امیدوارم توضیحاتم کافی بوده باشه.

:)

توی توضیح هاتون و لینکی که دادید تضاد هست

اینکه توی لینکی که دادید (geekbench) بنچ مارک پردازنده 3930k رو برابر و به مقدار جزئی بالاتر از 3970x و 3960x زده (گفتید قدرت پردازنده های اینتل متکی به کلاک هست و کلاک 3930k پایین اون دو پردازنده ای که ذکر کردم هست)

همه میدونن که 3930k پایین تر از 3960x و 3970x قرار میگیره مثل همین الان که 100 درصد 5930k پایین تر از 5960x هست

ضمن اینکه باز توی همین گیک بنچ 4700hq بنچ مارک بالاتر نسبت به 4710hq گرفته با اینکه طبق توضیح شما باید پایین تر قرار میگرفت

به خاطر همین هست که معمولا بنده بنچ مارک های گیک رو نادیده میگیرم و passmark رو معتبر تر میدونم و توی passmark هم 4770k با 4980hq بنچ مارک برابری گرفته

http://cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i7-4980HQ+%40+2.80GHz&id=2327

http://cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i7-4770K+%40+3.50GHz&id=1919

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز وزن دستگاه 9.9 pounds هست که تقریبا معادل 4.5 کیلوگرم میشه

همین که ایشون میگه  :cool:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...