رفتن به مطلب

درايوكارت صوتي جنيوس رو چه جوري پيداكنم؟

yabi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من يك دسكتاپ قديمي دارم كه حدودسالهاي 1375 خريده ام. مدتي استفاده نمي كرده ام وسي دي هاي راه اندازش را هم نمي توانم پيداكنم. الان سيستم عاملش را دوباره نصب كردم وبراي نصب كارتصوتيش نمي توانم سي دي راه اندازش راپيدا كنم. به همين خاطر الان برنامه مديا پليراجرا نمي شود. مارك كارت صوتي جنيوس است وبه سايت جنيوس مراجعه كرده وچند درايو با شماره 32 و64 درنام فايل را دان لودكردم (تعداد درايوها خيلي زياد است) ولي هيچكدام جواب نداد ومديا پليراجرا نشد.

چه جوري مي توانم بفهمم مدل كارت صوتي ام چيست؟

ویرایش شده توسط yabi
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با تشكرفراوان ازسايتي كه براي دان لود فرستاديد. مشكل من اين است كه نمي دانم ازليست ظاهرشده كدام درايو را انتخاب ودان لود كنم. سايتي هم كه شمامعرفي كرديد ليست بلندي است. كداميك راانتخاب ودان لود كنم؟

لینک به دیدگاه

مدل دقیقا ساندتون رو نگاه بکنید درایور اون رو دانلود کنید که معمولا روی چیپست و یا پشت برد مدلش نوشته

لینک به دیدگاه

مدل دقیقا ساندتون رو نگاه بکنید درایور اون رو دانلود کنید که معمولا روی چیپست و یا پشت برد مدلش نوشته

روی چیپست یک عدد چند رقمی نوشته شده ولی برایم معنی دارنبود وبا جستجوی آن عدد درگوگل چیزی نیافتم. خلاصه الان از مدل ساند بی اطلاع هستم.

لینک به دیدگاه

سلام ! نرم افزارهای بسیاری وجود دارند که قابلیت شناسایی سخت افزارهای سیستم رو دارن و میتونید از اون ها استفاده کنید تا مدل دقیقشو متوجه شید . مثل برنامه اورست که توی همین فروم خودمون هم لینک دانلودش وجود داره . موفق باشید .

لینک

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

در بعضی از سایتها مانند سایت http://www.driver-so...om/drivers.html

شما می توانید مراحل را طی کرده و با دادن مشخصات از جمله نوع سیستم عامل و نوع محصول یا کلمات مشابه می توان درایور آن را دانلود کنید.

بعضی از نرم افزارها به طور اتوماتیک در اینترنت جستجو کرده و درایور مناسب با کارت صدا را برایتان دانلود می کند. مانند نرم افزار Driver Genius که من در تاپیک زیر دانلود آن را برای شما دوست گرامی گذاشته ام. با تشکر

لینک تاپیک

لینک به دیدگاه

سلام ! نرم افزارهای بسیاری وجود دارند که قابلیت شناسایی سخت افزارهای سیستم رو دارن و میتونید از اون ها استفاده کنید تا مدل دقیقشو متوجه شید . مثل برنامه اورست که توی همین فروم خودمون هم لینک دانلودش وجود داره . موفق باشید .

لینک

باتشكرازپاسخ شما متاسفانه سايت http://www.easy-shar....Build.1700.rar

براي من فيلترشده بود ونتونستم به اون سايت برم.

خودم هم يه سرچي تو گوگل كردم ورفتم سايت http://www.kaldata.n...&id=198&modid=1 ولي اونجا صفحه اومد منتها دان لودنشد.

سايت ديگه وتست شده اي براي دان لود داريد؟

پيشاپيش از زحماتي كه بابت پاسخ مي كشيد صميمانه تشكرمي كنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...