رفتن به مطلب

بهترين مادربرد در رنج 800

اشتراک گذاری

بهترين مادربرد در رنج 800  

50 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترين مادربرد در رنج 800

• Gigabyte Z97X Gaming 5
      6
    • MSI Z97 Gaming 7
      15
    • Asus Z97 Maximus VII Ranger
      14
    • ASRock Z97 Professional Gaming
      11
    • ديگر موارد
      4

Recommended Posts

درود

لطفا در نظر سنجي شركت كنيد

نياز هاي من (اوركلاك+گيمينگ+رندر)

ممنون

لینک به دیدگاه

ميشه برتري هاي مدل msi و asrock نسبت به بقيه را بگيد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش همه چیزی میخوای این برد داره مناسب واسه اورکلاک گیم و رندر

از خانواده بلک ادیشن : 168 تحت فشار تست شده ،جون سخت

فقط از بودجت 125 میزنه بالا GIGABYTE Z97X-UD5H-BK LGA1150 Z97 Mainboard

اگه نمیخوای از بودجت بزنه بالا ud3h بردار با قیمت حدودی 670 تومن

لینک به دیدگاه

داداش همه چیزی میخوای این برد داره مناسب واسه اورکلاک گیم و رندر

از خانواده بلک ادیشن : 168 تحت فشار تست شده ،جون سخت

فقط از بودجت 125 میزنه بالا GIGABYTE Z97X-UD5H-BK LGA1150 Z97 Mainboard

اگه نمیخوای از بودجت بزنه بالا ud3h بردار با قیمت حدودی 670 تومن

بله مادربرد ud5h-bk غوليه واسه خودش و ارزش خريد بالايي داره ولي متاسفانه بودجه نميرسه

ud3h-bk هم كه موجود نيست متاسفانه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله مادربرد ud5h-bk غوليه واسه خودش و ارزش خريد بالايي داره ولي متاسفانه بودجه نميرسه

ud3h-bk هم كه موجود نيست متاسفانه

از جاهای دیگه تهیه کن از نمایندگی آواژنگ تو شهرتون بپرس دارن اما ندارن میتونن از دفتر مرکزی سفارش بدن

لینک به دیدگاه

برای 4790K دیگه؟ داخل رنج 600  تا 1  میلیون اکثریت این مادربرد ها فقط در داشتن تعداد PCie،کارت صدا،تعداد USB و این جور چیز ها متفاوتند.به جز Asrock OC Formula که مادربرد حرفه ای اورکلاک هستش و Asrock Extreme 9  که چیپ PEX-8747 داره و 16X16 یا 8x8x8x8 می ده که بعیده کسی بخواد خرج 4XSLI یا حتی 2XSLI بده.MSI gaming 7 گزینه ی خوبی هستش با توجه به اینکه Gigabyte خیلی گرون تر از اونه. Asrock Fatality Professional هم گزینه ی خوبیه.و فرق خواصی با MSI نداره.(توی تاپیک ها قبلی که پرسیدین این تفاوت ها رو توضیح دادم)یکی از مشخصه های مورد نظر برای یه برد خوب اورکلاکینگ داشتن Power Phase های بیشتره که همه ی این مادر برد ها 12 phase هستن.هرچی Phase ها بیشتر باشه حرارت کمتره و ولتاژ یکسان تری برای CPU فرستاده می شه. Gaming 5 دارای 8 phase هستش که بد نیست اما 12 کمی بهتر از 8 هستش که متقابلا قیمتش هم بیشتره.کلا 8 phase داره یه استاندارد می شه کمتر بردی دیگه کمتر از 8 phase داره.در آخر 2 گزینه برای شما پیشنهاد می دم یا MSI Gaming 7 یا Asrock Fatality Professional میون این دو تفاوت تغریبا صفره یکی گارانتی سازگار ارقامه یکی ماتریکس. یه مزیت کوچیکی که اون مدل ازراک داره LED Debugهستش که موقع اور کردن و کلا مشکلات بالا نیومدن سیستم خیلی کمک می کنه و با نگاه به کد Debug راحت تر می شه فهمید اشکال چیه...من باشم Asrock رو بر می دارم چون قیمتش پایین تره و امکاناتش یکیه.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

ASUS Maximus VII Ranger LGA1150 Z97 MB

کلا گارانتی که ارزشی‌ نداره ولی حیف اواژنگ نیست

لینک به دیدگاه

دوستان اونو من پیشنهاد دادم ولی از بین اینا کدومش بهتره؟

ASUS Maximus VII Ranger LGA1150 Z97 MB

MSI Z97 Gaming 5 LGA1150 Z97 Mainboard

GIGABYTE Z97X-Gaming 3 LGA1150 Z97 Mainboard

ویرایش شده توسط miroshirvanian
لینک به دیدگاه

MSI Z97 Gaming 7 LGA1150 Z97 Mainboard

این مادربورد خوبیه

ازراک زد 97 او سی فرمولا هم به نسبت کارایی عالیه

لینک به دیدگاه

MSI Z97 Gaming 7   یه سایت خارجی سیستمه خیلی قوی با 2 کارت گرافیک و 32 گیگ رم و... معرفی کرده بود بوردش MSI Z97 Gaming 7 بود.    من هم دارم  راضی هستم.

لینک به دیدگاه

بین اون ۳ تا چی؟

نمیدونم چرا برند ازراک به دلم نمیشینه...

نظر خیلی مبتدیانه ای دادم ولی یجوریه،باهاش کنار نمیام.

این asus هم قیمتش کلی افت کرد و‌الان ۷۷۹ تومان هستش.

بعد قیمت جهانیش 202 دلار هستش

ویرایش شده توسط miroshirvanian
لینک به دیدگاه

تقریبا بدون تردید در حال حاضر Asrock Z97 Extreme 6 تو رنج زیر ۷۰۰تومن بی رقیبه وبراحتی با بعضی مدلهای گرونتر از برندهای گیگابایت و ام اس آی و ایسوس قابل مقایسه هست. به نظر من از نظر price/performance بهترین انتخابه. ماههاست تو لیست مادربوردهای پیشنهادی هر ماه تامزهاردور قرارداره و اوارد Smart Buy از این سایت معتبر دریافت کرده والبته توی بنچمارکهای منابع معتبر دیگه مثل اناندتک هم عملکردی عالی داشته.این پایین لینک ریویوی اناندتک از Asrock Z97 OC Formula هست که بعنوان یه مادربورد کاملا شاخص و رکورد شکن در زمینه اورکلاکینگ معرف حضور اکثر دوستان هست و میتونه در نوع خودش انتخاب شایسته ای باشه اما اگر دقت کنین پرفورمنس حالت استاکش یا با اورکلاک خفیف و متوسط توی بیشتر بنچمارکها برتری قابل ملاحظه ای به امثال اکستریم۶ نشون نمیده ، در واقع برتریشو زیر اورکلاکهای سنگین نشون میده. ضمنا توی همین بنچمارکها برتری اکستریم ۶ به برخی مدلهای همرده اما بعضا گرونتر از برندهای رقیب هم کاملا مشخصه:

http://www.anandtech.com/show/8573/asrock-z97-oc-formula-motherboard-review-less-lamborghini-more-yellow

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

با سپاس فراوان از‌ نیما جان بابت توضیحات بسیار مفیدشون

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

MSI Z97 Gaming 7:

Z97 GAMING 7 که بعد از Z97 GAMING 9 AC پیشرفته ترین مادربرد گمینگ مبتنی بر چیپست Intel Z97 هست و باب دل بازی خورهاست!!! :) 

لینک به دیدگاه

بهترین گزینه Z97 Oc Formula  هست دوست گرامی.

همه ی خواسته های شما رو به راحتی جواب میده....

لینک به دیدگاه

سلام ایسوس بهتره از این گزینه ها.

من کارم مثل شماست

همین گزینه ها هم مد نظر من بود ولی ایسوس با کارت صدای فوق العاده ای که داره ارزش بیشتری داره باقیش به کنار .....

کلی بگم به جز گزینه ی ایسوس بگیری کلاه بزرگی میره سرت در ضمن تو اور ایسوس ماکسیمام اور و ماکسیمام استیبل میشه.

لینک به دیدگاه

سعی کنید بیشتر روی مادربوردهای یا msi یا giga دست بزارید که از همه لحاظ قویترن

سری زد زیاد داره که میشه به قیمت خوبی هم خرید

لینک به دیدگاه

درود

من هم نظرم روی MSI Z97 Gaming 7 هست اما گویا نایاب شده و در بازار موجود نیست باز دوستان نظر بدند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...