رفتن به مطلب

مادینگ کیس گرین X3-GAMING (حتما ببینین و نظر بدید ممنون + یه سوال هم دارم در آخر صفحه 5 )

Recommended Posts

خسته نباشی دلاور ......... خدا قوت پهلوان.

سلام دوست عزیزم.

آفرین به پشتکارت.

آفرین به تلاشت.

وقتی نمای نیم رخ کیس شما را دیدم یاد کیس Corsair ‎750D‏ افتادم!

فقط یک نکته!

دوست عزیز اون کیس شماست و میتونید هر چیزی که دوست داشتید بهش بچسبونید!

ولی اون عکس خرگوش یا همون لوگوی P.L.A.Y B.O.Y‏ نمادی بسیار زشت از یک گروه کثیف هست!

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرتون

خودم هم نگاش میکنم یاد همون کیس میفتم

اون عکس play boy هم به خاطر خشگل بودن آرم و برجسته بودنش زدم

لینک به دیدگاه

خیلی خوشگل شده البته برچسب هاش جالب نیستن اگه خشن میبودن بهتر بود  *dry# 

تبریک

منم میخوام یه چندماهی هست از این ال ایی دی ها بگیرم هنوز نشده

لینک به دیدگاه

فن هاى روى سغف و پنل جلوى قرمزن بعد بخوام يه رنگ ديگه بگيرم قاطي نميشن بد بشن؟ برم مغازه الکترونيکي بگم led rgb بده ديگه؟ اون شيشه اي که اصتفاده کردن شيشه معمولي که به درو پنجره ميزنن ديگه؟

وقتي درو بريدم بده به شيشه برى که انزازش در بيارن ديگه؟

لینک به دیدگاه

فن هاى روى سغف و پنل جلوى قرمزن بعد بخوام يه رنگ ديگه بگيرم قاطي نميشن بد بشن؟ برم مغازه الکترونيکي بگم led rgb بده ديگه؟ اون شيشه اي که اصتفاده کردن شيشه معمولي که به درو پنجره ميزنن ديگه؟

وقتي درو بريدم بده به شيشه برى که انزازش در بيارن ديگه؟

منم کیسم همین شرایط رو داشت LED قرمز انداختم زیاد جالب نیست

فکر کنم سفید خوب بشه باز بستگی به خودت داره

من کیسو برش دادم بعد بردم همونجا تلق رو کات زد انداخت روش داد بهم

خیلی راحت

لینک به دیدگاه

فن های کیس منم قرمزه قاطی هم نشده البته نو فن های من کم هستش اگه میبینی نور فن ها شما زیاده میتونی هم رنگ شو بگیری یا led rgb بگیری (بدون سویچر) که فقط بتونی از یه رنگش استفاده کنی البته میتونی ترکیب رنگ هم خودت اضافه کنی مثلا رنگ بنفش با ترکیب رنگ آبی و قرمز درمیاد...

اسم اصلی این led ها cmd 5050 هستش که اگه اون طرفی که میخوای ازش بگیری این کاره باشه میفهمه که چی میگی

بهش led های نواری یا متری هم میگن

تک رنگ دارن و rgb بسته به نوع استفاده میتونید بخرید

شیشه ای هم که استفاده کردم شیشه معمولی 3 میل هست

و بعد از برش درب ببر پیش شیشه بر تا اندازه اون واست در بیاره البته از سمت بالا و پایین و چپ و راست کیس حتما 1 سانت تا 2 سانت فاصله بنداز که شیشه فیت در درنیاد که در کیس بسته نشه...

لینک به دیدگاه

به نظر من led هارو rgb بگیر بعد ترکیب رنگ قرمز با سبزو بزن که رنگ زرد دربیاد خیلی خوشگل میشه به نظر من اینم عکس

post-19066-0-16545800-1432639043_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

کیسی قشنگی شده.

اگر میتونستی فن های enermax t.b vegas .enermax t.b apollish بزنی که دیگه روح و روانت آرامش پیدا میکرد.

اون مارک خرگوش که play boy نیست شیتون? حد اقل قرمزش میکردی!! :D :D

منم برم خرگوش بزنم .ایده خوبی بود :) . بعضی ها هم از عروسکهای logo استفاده می کنن که اون بامزه تر میشه. :)

در کل آفرین پسر خوب.

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

اره خوب شده

مرسی

قیمت این فن ها چنده؟

اونم ارم play boy هست؟ ولی امروز میخوام بکنمش ... الکی مثلا من کنده کارم

هر کی میاد یه تیکه میندازه :laughing:

لینک به دیدگاه

فن های کیس منم قرمزه قاطی هم نشده البته نو فن های من کم هستش اگه میبینی نور فن ها شما زیاده میتونی هم رنگ شو بگیری یا led rgb بگیری (بدون سویچر) که فقط بتونی از یه رنگش استفاده کنی البته میتونی ترکیب رنگ هم خودت اضافه کنی مثلا رنگ بنفش با ترکیب رنگ آبی و قرمز درمیاد...

اسم اصلی این led ها cmd 5050 هستش که اگه اون طرفی که میخوای ازش بگیری این کاره باشه میفهمه که چی میگی

بهش led های نواری یا متری هم میگن

تک رنگ دارن و rgb بسته به نوع استفاده میتونید بخرید

شیشه ای هم که استفاده کردم شیشه معمولی 3 میل هست

و بعد از برش درب ببر پیش شیشه بر تا اندازه اون واست در بیاره البته از سمت بالا و پایین و چپ و راست کیس حتما 1 سانت تا 2 سانت فاصله بنداز که شیشه فیت در درنیاد که در کیس بسته نشه...

اون قصمتي هست که فن قرار ميگيره؟ اونجا با پيچ وصل بود به بدنه وقتي پيچا رو باز کردم کلا خارج شد و حدود 20*35 تا ميشه.

به نظرت همونو شيشه بکشم کافيه يا بازم بدم ببرن؟

بعد يه چيز: از تو که بخوام شيشه رو وصل کنم گير ميکنه به هارد ها , چون دوتا هاردم به کيس خيلي نزديکن شايد در حد يه ميل فاصالشه. اگه از بيرون بچسبونم صايه نميشه؟

لینک به دیدگاه

اون فنها توی ایران نیست وحدود 50 برای apollish و 80 برای t.b vegas.من دو  تا ازش دارم که تا چند ماه دیگه بیشترش میکنم.

مردم همه ماشالا خودشون اون کارن.به جاش یک عرسک logo روی اون قاب پاور بزار!

با اونها مودینگ خیلی بهتری داری و خیلی زیبا تر.اگه دسترسی به اونور آب داری حتما بگیر

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

من که منظور خط اولتونو نفهمیدم اگه میتونی یه عکس از قسمتی که شیشه میخوای بزاری رو در واسم بفرست تا راهنمایی کامل کنم

اگه بخوای شیشه رو بیرو بچسبونی ضایه میشه مگه این که بدی شیشه بر چند تا سورخ رو شیشه واست بزار واسه پیچ کردن و لبه های شیشه رو هم سمباده بکشه تا گرد شه دست آدمو نبره و + باید روی درب کیس با مته سوراخ کنی که شیشه رو بهش پیچ کنی

لینک به دیدگاه

رو قاب پاور برچسب اسکلت خشن چسبوندم خیلی خوشگله تو عکس معلوم نیست

ویرایش شده توسط mehdi0910
لینک به دیدگاه

من بهت پیشنهاد می کنم درب سمت راست کیسو ببری و این دربو با پلاستیکش بدون فن جایگزین درب سمت راست کیس کنی چون اگه این درو ببری دیگه نمیتونی اون پلاستیک و  فنش استفاده کنی

من خودم درب سمت راستو بریدم و درب سمت چپو جایگزین درب سمت کردم

لینک به دیدگاه

به جهنم که نشه :D فنشو ميفروشم 200mm هست

ول کن همونو ميبرم البته اون قصمت که فنو پلاستيک هست جدا ميشه.

راستي اين طلق ها اسمشون چيه؟ قيمتشون قدره؟ قطرشون معمولا چند ميلي هست؟ از کجا بخرم؟

ميخوام برم تو کار مودينگ :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چند تا پیشنهاد دارم اسمبلو باز کنید رنگ کولر رم ها رو ابی کنید چون هیتسینگ بردتون ابی است پس سعی کنید نسبت به رنگ برد رنگبندی و انتخاب کنید برای دور پنجره یه کاور با پلکسی برش بدید تا کارتونو پولیش بده لوگوی پلی.. و اون بوم و حذف کنید کابل های پاورو اسلیو کنید روی کیج رایتر و هارد یه کاور نصب کنیدو اون کاور پاورو با ترکیب رنگ ابی و مشکی یه طرح با شابلون دربیاریدو و با اسپری طرح و روی کاور رنگ کنید  برای پنل جلویی هم دو تا کلید خلبانی با اون شستی هم  انتقال بدید به کیج زیرین رایتر تو اون قسمتی که قرار دادید نمای خوبی نداره.

حتما یه سر به سایت ما بزنید اکثر این چیزایی رو که گفتم و اموزش دادم هر سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چند تا پیشنهاد دارم اسمبلو باز کنید رنگ کولر رم ها رو ابی کنید چون هیتسینگ بردتون ابی است پس سعی کنید نسبت به رنگ برد رنگبندی و انتخاب کنید برای دور پنجره یه کاور با پلکسی برش بدید تا کارتونو پولیش بده لوگوی پلی.. و اون بوم و حذف کنید کابل های پاورو اسلیو کنید روی کیج رایتر و هارد یه کاور نصب کنیدو اون کاور پاورو با ترکیب رنگ ابی و مشکی یه طرح با شابلون دربیاریدو و با اسپری طرح و روی کاور رنگ کنید  برای پنل جلویی هم دو تا کلید خلبانی با اون شستی هم  انتقال بدید به کیج زیرین رایتر تو اون قسمتی که قرار دادید نمای خوبی نداره.

حتما یه سر به سایت ما بزنید اکثر این چیزایی رو که گفتم و اموزش دادم هر سوالی بود در خدمتم

سلام دوست عزیز با چه برند رنگی رنگ کولر رم رو عوض کنم؟

کاور پلکسی اگه بخوام بدم شما ببرین قیمتش چقدر میشه؟

رایتر تو کدم طبقه قرار بدم آیا؟

اون کلید خلبانی و شستی هم کجا قرار بدم؟

لینک به دیدگاه

به جهنم که نشه :D فنشو ميفروشم 200mm هست

ول کن همونو ميبرم البته اون قصمت که فنو پلاستيک هست جدا ميشه.

راستي اين طلق ها اسمشون چيه؟ قيمتشون قدره؟ قطرشون معمولا چند ميلي هست؟ از کجا بخرم؟

ميخوام برم تو کار مودينگ :D

هر طور که راحتین

طلق ها رو بهش میگن پلکسی حدودا قیمت بالای 50 هست ولی باز بستگی به اندازه و نوع پلکسی داره... معمولا یا 3 میل هست یا 4 میل

از سایت pcmod.com میتونی بخری از خارج از فضای مجازی نمیدنم کجا هست من به خاطر این که هزینه ها بالا میرفت نگرفتم

لینک به دیدگاه

هر طور که راحتین

طلق ها رو بهش میگن پلکسی حدودا قیمت بالای 50 هست ولی باز بستگی به اندازه و نوع پلکسی داره... معمولا یا 3 میل هست یا 4 میل

از سایت pcmod.com میتونی بخری از خارج از فضای مجازی نمیدنم کجا هست من به خاطر این که هزینه ها بالا میرفت نگرفتم

عزیزم pcmod.ir است

سلام دوست عزیز با چه برند رنگی رنگ کولر رم رو عوض کنم؟

کاور پلکسی اگه بخوام بدم شما ببرین قیمتش چقدر میشه؟

رایتر تو کدم طبقه قرار بدم آیا؟

اون کلید خلبانی و شستی هم کجا قرار بدم؟

اسپری رنگ از برند دوپلی کالر تهیه بشه اگر خواستید خودم براتون جور میکنم

پلکسی برای درب کیس من فقط 6mm استفاده میکنم دوست ندارم برا مشتری جنس اشغالی بدم هرگز از پلکسی 3 یا 2 میل استفاده نکنید اندازه بدید قیمتو پ.خ میکنم البته با جای سوراخ های پیچ و 8عدد پیچ ، مهره و واشر m3  

رایتر جای خوبی قرار گرفته کلید خلبانی و کلید شستی روی کاور سومی نصب بشه و دورش 6 تا پیچ m3 که روشو سمباده خورده قرار بدید تا تم نظامی بگیره همین کارو من روی کیس abar کردم توی سایت pcmod.ir از قسمت منوی اصلی وارد پروژه های تکمیلی بشید تمامی نمونه کارهام موجودن

روی کیس هم می تونی طرح های زیادی بزنی با رنگ یا پلکسی.

حتما به اموزش هایی که توی فروم همسایه گذاشتم نگاه کنی و بدون ازمون خطا کارو پیش ببری 

سوال دیگه ای بود در خدمتم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان میخوام برای قسمت رایتر و هارد ها یه کاور درست کنم از چه متریالی استفاده کنم خوبه؟؟؟آیا

ویرایش شده توسط mehdi0910
لینک به دیدگاه

درود 

خسته نباشی 

من هم میخوام یک کیس درست کنم 

تمام این کیس های چینی کپی برداری از روی هم هستند و هیچ فکری برای گردش درست هوای داخل کیس نمیکنند 

پاور کیس باید جلوی کیس باشه و هوا رواز کف کیس بگیره و از جلو یا کنارها به بیرون کیس هدایت کنه 

گرافیک باید بالای کیس قرار بگیره و از جلو کیس براش هوا وارد بشه و از بالا و عقب خارج بشه 

مسیر های هوای ورودی  سبز 

مسیرهای هوای خروجی آبی 

7yin_ok.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...