رفتن به مطلب

Blackwidow یا G19 ؟ مسئله این است...

Recommended Posts

سلام  دوستان . من در حال حاضر دارم از کیبورد Blackwidow ultimate استفاده میکنم ولی بدلیل اینکه برای استراحت مچ چیزی نداره (اسم اون قسمت که مچ رو میذاری روشو نمیدونم) بعد از یکم استفاده خسته میشم .

میخواستم ببینم کیبورد G19 کیبورد خوبیه و می ارزه blackwidow رو با یه g19 جایگزین کنم؟

کسایی که g19 داشتن یا تجربه استفاده از هر دو رو دارن نظرشون چیه؟؟

تشکرررر

لینک به دیدگاه

میخواستم ببینم کیبورد G19 کیبورد خوبیه و می ارزه blackwidow رو با یه g19 جایگزین کنم؟

به هیچ وجه دوست عزیز...به هیچ وجه...

اگه کیبوردی با استراحتگاه میخواین دنبال cougar 700k برین که خیلی با کیفیته وبا گارانتی عالی گرین.....

بالای 300 تومن به هیچ وجه دنبال کیبورد غیرمکانیکال نرین و مخصوصا لاجیتک که کیبوردهای غیرمکانیکالش اصلا جالب نیستن....

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه دوست عزیز...به هیچ وجه...

اگه کیبوردی با استراحتگاه میخواین دنبال cougar 700k برین که خیلی با کیفیته وبا گارانتی عالی گرین.....

بالای 300 تومن به هیچ وجه دنبال کیبورد غیرمکانیکال نرین و مخصوصا لاجیتک که کیبوردهای غیرمکانیکالش اصلا جالب نیستن....

G19 مگه مکانیکی نیست؟

لینک به دیدگاه

G19 مگه مکانیکی نیست؟

خیر دوست عزیز...

تجربه شخصی من میگه که کلیدهاش از کلیدهای کیبوردهای معمولی هم پایین ترن چه برسه به مکانیکال

لینک به دیدگاه

اگر دنبال صفحه کلید مکانیکی خاص می گردین یک نمونه هست که سه روز باش کار کردم

قیمتش هم چهارصد و بیست تومان هست. البته با ریزر کار نکرده ام بدونم در مقایسه چطوره ولی گیگابایت آیویا اوسمیوم که می گم عالی هست. اوضاع پولی خوب بشه خودم هم خواهم خرید.

Gigabyte aivia osmium

ایرادی که به نظرم رسید کلیدهای ماکروش هست که به جای سمت چپ بالا قرار داره.

یک درگاه یو اس بی سه هم داره.

لاجیتک تنها صفحه کلید مکانیکی ای که ازش دیده ام g710+ هست. فوق العاده خوش دست ه و تجربه ی خوبی بت می ده برای کار کردن ولی ظاهرش زشته به ویژه کلیدهای wasd که رنگش فرق می کنه به سن و سال من پیرمرد نمی خوره، قیمتش هم با جیبم سازگاری نداره.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ریزر اشغال ترین مارکی بود که دیدم !

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه این اشتباه رو نکن داداش جی 19 کیبورد بسیار مزخرفی هست. به نظر من صد تومن بیشتر نمیارزه.

کیبورد بلک ویدو یکی از بهترین های بازاره و اگه واقعا قصد تعویض دارید فقط برید سراغ k700  کوگار

لینک به دیدگاه

RAZER=TRASH فقط Logitech بخر حالشو ببر.

ریزر اشغال ترین مارکی بود که دیدم !

ممکنه دلیلتون رو بگید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممکنه دلیلتون رو بگید؟

من موس ریزر و کیبورد ریزر دیدم اونم یکی نه خیلی که نصف دکمه ها لق شدن یا کارنمیکنند یا اینکه دکمه موس کارنمیکنه یا خیلی جالبتر یکی از دوستام موس خرید کارنمیکرد موس بازکرد دید اصلا کابل usb کامل به برد موس لحیم نشده !

لینک به دیدگاه

من خودم مصرف کننده محصولات ریزرم و خیلی راضی ام و تنها دلیلی که میخوام تعویض کنم Blackwidow رو نبود استراحتگاه مچه . همین .

من naga epic , naga2014 و کیبورد lycosa داشتم و راضی بودم . الان هم از نظر کیفیت blackwidow عالیه ولی من چون طولانی استفاده میکنم دستم خسته میشه . اختلاف ارتفاع بین مچ و دکمه ها خیلی زیاده و همین باعث خستگی میشه . منم خیلی وقتا یه چیزی میزارم زیر مچم که بیاد بالاتر راحتتر بتونم بازی کنم.

از مدل کوگار ۷۰۰ خوشم اومد خیلی خوشگله . باید جندتا نقد ازش بخونم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا مکانیکی نمیخری؟!!!!!

اگر دنبال کیفیت هستی. 700کی کوگار بگیر. خودم دارم ازش.

اگر فارسی نمی خوای داشته باشه برند معتبر لاجیتک G710+ بگیر.

g19 دیگه قدیمی شده. مدل + ش هم مکانیکی نیست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده با بلک ویدو کار نکردم ولی g19 خدایی دیگه از رده خارجه(یه کمی هم دستو پا گیره). حتی g19s بدون ستش نمایی نداره. شما حتما برو روی یه کیبورد مکانیکی مثل کوگار 700 یا کورسیر (ولی نرم افزارش تعطیله).

لینک به دیدگاه

1)corsair k70

2)cougar 700k

اون 2تایی که شما گفتی شخصا هیچ کدومشون رو پیشنهاد نمیدم

لینک به دیدگاه

درود

دوست خوبم به هیچ وجه این کار رو توصیه نمی کنم! واقعا حیفه این کیبورد رو با اون تعویض کنید.

به جای اون کیبورد می تونید COUGAR 700K رو بخرید که واقعا عالیه خودمم تو فکرشم .

کورسیر هم مدل های عالی داره ولی کوگار به نظرم بهتره.

با تشکر @};-

لینک به دیدگاه

مرسی از همه دوستان . نقدای cougar 700k رو خوندم و چندتا ریویو ازش دیدم . کیبورد خوبیه . با همون عوض میکنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهترین راه این هست که بری مغازه ای که هر 2 مورد را داشته باشه بعد قیمتها را چک کنی ببینی با جیبت همخونی داره یا نه اگر همه چیز ok بود جفتشون را بزار کنار هم و دکمه هاشون را لمس کن ببین کدوم بهتر هست

من خودم کیبرد Logitech دارم غیر مکانیکال .........2 تا هم دارم که یکیش را سال 2004 خریدم و دیگری را هم سال گزشته....باید بگم از نظر کیفیت حرف ندارن و باید اضافه کنم که قابلیتهایی را که دارن کمتر کیبردی ممکن داشته باشه

قابل توجه دوستانی هم که میگن دکمه های کیبرد Logitech کیفیت ندارن من از سال 2004 با کیبردی که داشتم هر کاری که بگید انجام دادم ولی نه دکمه هاش لق شدن و نه مشکلی براش پیش امده فقط برای اینکه از G510 خوشم اومد این را خریدم و خیلی کم از اون کیبرد قبلیم استفاده میکنم.......اینجا فقط بحث سلیقه هست و هر کس بنا به نیاز خودش باید انتخاب کنه

لینک به دیدگاه

شما کیبورد مکانیکی لاجیتکو خریدین . دوستان هم میگن مکانیکی بگیر که g19 مکانیکی نیست.

یه COUGAR 700K سفارش دادم . بدستم رسید راجع به کیفیتش پست میذارم...

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با احترام.

کوچ از blackwidow به g19 ممکنه تجربه ی دلچسبی براتون نباشه .اطمینان ندارم اما حدس میزنم این ناراحتی بدلیل ارتفای نا مناسب میز یا صندلیتون هست.بنده هم blackwidow ultimate دارم و ارتفای میزم این مشکل رو ایجاد میکرد.درمورد cougar هم مدل مکانیکالش با استناد به بررسی ها خوب عمل کرده ولی تجربه ی شخصی ندارم.درهرحال سلامتیتون در اولویت قرار داره بخصوص مچ دست.و حتی اگر مقام کشوری هم داشته باشین  مثل بنده یه روز از گیم خسته میشین و یا اولویت های مهمتری پیدا میکنین.پس اگر حتی ذره ای مشکل ایجاد میکنه بی درنگ تعویضش کنین.پیشنهاد بنده اینه که برین و از نزدیک تست کنین.چون کوچ از blackwidow کار راحتی نیست.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

چند روز پیش 700k رو برای یه بنده خدایی گرفتم، واقعاً موقع کار کردن باهاش حس خوبی به آدم دست میده.

ولی در مورد ظاهر، این گرین چرا اینجوریه ؟ برداشته آرمشو زده رو کیبورد 400 تومنی !

وارد کنندست کیبورد رو که تولید نکرده. بالا زده کوگار پایین زده گرین :D

البته شاید واسه خیلیا مهم نباشه ولی من برای خودم به هیچ وجه این کیبورد رو نمیخرم...

لینک به دیدگاه

مطمئن هستم کیبرد داخل کشور منتاز میشه و فقط بعضی از قطعاتش وارد میشه

اینطوری هم هزینه کمتری خواهد داشت هم سود بیشتری برای شخصی که این کار را انجام میده

در مورد خریدن کیبرد مکانیکال باید قیمتها و کیفیت را با هم مقایسه کرد و بر حسب بودجه ای که داری تصمیم بگیری چه مدل و از چه برندی بخری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...