رفتن به مطلب

در خواست یک راه کار

Nima2007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

اقا تو این پلیر  چجوری میشه زیرنویس و یا فایل هایmkv رو تماشا کرد؟؟؟

اصلا راهکاری داره یا نه؟؟؟

post-2742-0-93911300-1432653505_thumb.png

..............

سوال دوم:

دوستان powerdvd remote  رو دیدین تاحالا؟؟؟ اگه نه برید بسته به این که اندروید هست یا ios گوشیتون دانلود کنید!!!

من دانلود کردم اما پلیر رو شناسایی نمی کنه می خواستم ببینم برای شماها کار میکنه یا نه، ممنون میشم سریعا تست کنید خبر بدین ببینم مشکل از طرف منه ویا مشکل بخاطر کرکی بودنه نرم افزاره... راه حلی داره براش یا نه؟؟؟  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود
اسم فایل فیلم و زیرنویس رو یکجور بذارید .. فکر کنم با راست کلیک بتونید Enable Subtitle بزنید و ببینید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اسم فایل فیلم و زیرنویس رو یکجور بذارید .. فکر کنم با راست کلیک بتونید Enable Subtitle بزنید و ببینید

ممنون اما انگار ویندوز مدیا پلیر نیست یجورایی این...   :D

حالا چیکار کنم راه بندازه کارمو؟؟؟؟

ایا میشه پلیر های دیگه رو بهش وصل کرد ؟؟؟

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

ممنون اما انگار ویندوز مدیا پلیر نیست یجورایی این...   :D

حالا چیکار کنم راه بندازه کارمو؟؟؟؟

ایا میشه پلیر های دیگه رو بهش وصل کرد ؟؟؟

چرا خودتون رو اإیت میکنید .. یه MKV Player نصب کن خیال خودت رو راحت کن !

لینک به دیدگاه

من الان با Windows Media Player ویندوز 8.1 تست کردم .. مشکلی نداشت ...
فرمت فیلم MKV .. فرمت زیرنویس SRT ...
post-19588-0-82113500-1432654593_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیز این دیوایس پلیر هست تا ویندوز مدیا پلیر... در واقع دیوایس پلیر تی وی رو میشه عوض کرد یا کاری کرد mkv و زیر نویس رو بخونه؟؟؟

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

میشه اینجوری به تی وی وصلش کرد؟؟؟

میشه توضیح بدین؟؟؟

بله اگر گرافیک شما یا لپتاپ شما خروجی HDMI داره .. میتونید به TV هم وصل کنید ..

البته TV که من دارم MKV و زیرنویس SRT رو ساپورت میکنه .. فیلم و زیرنویس رو توی فلش میریزم و میبینم ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله اگر گرافیک شما یا لپتاپ شما خروجی HDMI داره .. میتونید به TV هم وصل کنید ..

البته TV که من دارم MKV و زیرنویس SRT رو ساپورت میکنه .. فیلم و زیرنویس رو توی فلش میریزم و میبینم ..

دوست عزیز بله tv  ما هم اینها رو ساپورت میکنه...

اما الان من pc رو با استفاده از شبکه (بدون کابل  یا اتصال مستقیم ) به tv وصل کردم اما با این پلیر تو تصویر وصل شده که کار خاصی نمیشه باهاش کرد  انگاری و کارایی خیلی کمی داره یا من بلد نیستم... !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چجوری تست کنم که شرایط مورد نیاز من رو داشته باشه؟؟؟  :D

.........

من می تونم با کابل hdmi وصل بشم و کاری نداره اما باید کیس رو جابجا کنم ... این مورد از طریق شبکه رو یهویی دیدم گفتم ببینم میشه راه انداخت یا نه که دیگه نیاز به فلش یا لپتاب یا گوشی نباشه یبارگی از رو pc پخش بشه !!! :-?

.........

متاسفانه این دیوایس پلیر در تصویر امکانات کمی داره یا من بلد نیبستم پیداش کنم !  :(

اگه پلیر دیگه ای رو هم میشناسین بشه به عنوان دیوایس پلیر استفاده کرد با اموزش راه اندازیش بگین من انجام بدم...ممنون  :big hug:

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

چجوری تست کنم که شرایط مورد نیاز من رو داشته باشه؟؟؟  :D

.........

من می تونم با کابل hdmi وصل بشم و کاری نداره اما باید کیس رو جابجا کنم ... این مورد از طریق شبکه رو یهویی دیدم گفتم ببینم میشه راه انداخت یا نه که دیگه نیاز به فلش یا لپتاب یا گوشی نباشه یبارگی از رو pc پخش بشه !!! :-?

درود

ببینید ... اگر منظورتون از این دانگل های WIFI که جدیدا مد شده .. باید عرض کنم که .. اون دانگل هم مثل HDMI میمونه ... فقط وظیفه اش ایه که خروجی تصویر رو بندازه روی TV !

این وسط پی سی شما .. ویندوز .. پلیر و ....... شما دخیل در پخش هستند .... هرچی اینور پخش بشه .. اونور رو TV دارید دیگه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ببینید ... اگر منظورتون از این دانگل های WIFI که جدیدا مد شده .. باید عرض کنم که .. اون دانگل هم مثل HDMI میمونه ... فقط وظیفه اش ایه که خروجی تصویر رو بندازه روی TV !

این وسط پی سی شما .. ویندوز .. پلیر و ....... شما دخیل در پخش هستند .... هرچی اینور پخش بشه .. اونور رو TV دارید دیگه .

ویرایش

اقا رفتم یخورده اطلاعات جالبی پیدا کردم اینجا:

http://www.zoomit.ir/howto/smartphonetablet/8116-wired-and-wireless-ways-to-share-displays

بعد از قسمت dlna یچیزی دستگیرم شد که انگاری با رفتن رو گزینه ی play to  در حالتی که ورودی رو HDMI/MHL گذاشتم می تونم راه بندازم اما این پلیر با اینکه در ویندوز مدیاپلیر طراحی شده  اما کارایی خود ویندوز مدیا پلیر رو نداره... !

البته در واقع بنظرم باید WIDI یا  miracast  یا wifi direct باید باشه ... کلا گیج شدم ... این مقالم ناقصه  یجورایی!  :D

............

ویرایش مجدد

اقا انگاری با همون dlna امکان ارتباط هست طبق این مقاله : 

http://itresan.com/11735/what-is-dlan-and-how-to-use-it.html

اما من که فقط تصویر خروجی این پلیر رو روی تلویزیون دارم نه کل صفحه pc رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  :-?

در واقع من از قسمت play to در ویندوز مدیا پلیر استفاده می کنم برای ارتباط که زیاد جالب نیست و محدودیت های زیادی در اوردن زیرنویس و حتی پخش فایل های ویدیویی هست!!!

............

از دوستان کسی می تونه کمک کنه !!!  

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

کسی برای سوال دوم رو هم جواب نداره بده؟؟؟  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

با Conceiva Mezzmo هم امتحان کردین نشد؟

با این برنامه تست نکردم چون بنظر چیز جالبی نمی اومد...!

بیشتر دنبال این بودم با استفاده از پلیر های روزمره و مورد استفاده مثل kmp,pot,powerdvd,jetaudio,wmp,... این کارو بکنم !

.................

اقا کسی ریموت رو تست نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟  :-?

لینک به دیدگاه

وقتی که میشه فیلم و زیر نویس رو تو فلش ریخت و به TV وصل کرد و دید چکاریه که خودتو اذیت میکنی هم برق اضافه مصرف میکنی هم سیستم الکی روشن و اصتحلاک پیدا میکنه.اگه TV فلش یا mkv+زیر نویس ساپرت نمی کنه خوب اگه نمی خای کیس رو تکون بدی یه کابل HDMI ۱۵ ۲۰ متری بگیر خودت رو راحت کن خلاص.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی که میشه فیلم و زیر نویس رو تو فلش ریخت و به TV وصل کرد و دید چکاریه که خودتو اذیت میکنی هم برق اضافه مصرف میکنی هم سیستم الکی روشن و اصتحلاک پیدا میکنه.اگه TV فلش یا mkv+زیر نویس ساپرت نمی کنه خوب اگه نمی خای کیس رو تکون بدی یه کابل HDMI ۱۵ ۲۰ متری بگیر خودت رو راحت کن خلاص.

درود

ساپورت تی وی های سونی که زبانزد هست خیلی ناقصه... فاصله هم والا سیستم تو اتاقه طبقه بالا، کابل hdmi 15-20 متری هم داره مگه؟؟؟ البته این بیشتر هست فاصله با اینحال...!  ^_^

گاهی پیش میاد یک فیلمی چیزی می خوام پخش کنم برای خانواده دیگه سیستم بردن تا پایین اذیت کنندست یخورده و سنگین...!  ^_^

کلا دنبال این بودم ببینم شاید باشه بالاخره اگه نبود ادم می گفت نیست حالا که میشه می خواستم ببینم شاید راحت تر بشه انجام بداد... سیستم منم 24 ساعت روشنه دیگه فرقی بحالش نمی کنم یک فیلم هم اضافه پخش کنه...  :D

....................

همچنان منتظرم یک نفر بیاد این ریموت کنترل پاور دی وی دی رو نصب کنه رو گوشیش تست کنه جواب بده بما...  :-?

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...