رفتن به مطلب

مشکل عجیب خوردن حجم نت در اینترنت های وب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با چه مرورگری کار می کنی؟

فایر فاکس بهتره گروم فعالیت های اضافه داره؟

من  بیشتر از کروم  استفاده میکنم.

گاهی هم از فایر فاکس

فعاایت اضافه  هم ندارم.

عرض کردم با هر رفرش تو سایت 1 مگ  حجمم کم میشه  ولی اگه  رفرش نکنم  حجمم کم نمیشه.

حتی سیستم  رو هم خاموش کنم  و صفحه باز نکنم باز هم  حجم کم نمیشه.

این نشون  میده  حجم  اضافه رو  خود های وب داره  کم میکنه.

1 گیگ دانلود رو  مثلا ممکنه 3 گیگ کم کنه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم ویندوزت چیه؟ چون خود من از مودم 3g  استفاده میکنم وقتی که از ویندوز 8.1 استفاده میکردم بدون این که از نت استفاده منم دیتا رو میخورد و همه چیز هم مثل آپدیت ویندوز و ... off بود ولی از وقتی ویندوز 7 نصب کردم حدود 70% صرفه جویی کردم

سلام

ویندوز منم 8.1 هست.

من  دیشب که دقیق تر تست  کردم  متوجه شدم  وقتی از نت استفاده نکنم  حجم کم نمیشه.

پس میشه نتیجه گرفت  اشکال از ویندوز هم نیست.

لینک به دیدگاه

برادر شما برنامه ی BW meter رو نصب کن

حتی ویروس هم بخواد به نت وصل بشه آلارم میده بعد شما میتونی اجازه بدی که وصل بشهallow یا میتونی اجازه ندی forbid

بهترین فایروال هست به نظرم

بعد مصرف دقیقت رو هم بر اساس ساعت میگه.

اگه بازم دیدی حجم داره کم میشه

زنگ بزن به hi web

بهشون سلام برسون بگو اسمتون رو بذارید Hi THIEF

لینک به دیدگاه

برادر شما برنامه ی BW meter رو نصب کن

حتی ویروس هم بخواد به نت وصل بشه آلارم میده بعد شما میتونی اجازه بدی که وصل بشهallow یا میتونی اجازه ندی forbid

بهترین فایروال هست به نظرم

بعد مصرف دقیقت رو هم بر اساس ساعت میگه.

اگه بازم دیدی حجم داره کم میشه

زنگ بزن به hi web

بهشون سلام برسون بگو اسمتون رو بذارید Hi THIEF

مرسی برنامه جالبی بود @};-

عجب بوقی میزنه

فعلا هیچ ویروسی رو پیدا نکرده

یکم تستش میکنم بعدش اگه لازم شد اون جمله رو نثار  های وب میکنم :D

لینک به دیدگاه

درود . مظاهر جان بنده هي وب دارم ،هييچ مشكلي هم ندارم، تازه احساس ميكنم زياد هم حجم نگه ميداره ،سرعت دانلود هم عاالي ،تايم اوت هم ماهي يه بار شايد. در كل فقط خواستم عرض كنم كه مشكل از خودته ربطي به هاي وب نداره خودتو اصلاح كن :D

لینک به دیدگاه

درود . مظاهر جان بنده هي وب دارم ،هييچ مشكلي هم ندارم، تازه احساس ميكنم زياد هم حجم نگه ميداره ،سرعت دانلود هم عاالي ،تايم اوت هم ماهي يه بار شايد. در كل فقط خواستم عرض كنم كه مشكل از خودته ربطي به هاي وب نداره خودتو اصلاح كن :D

فقط  خواستم  عرض کنم  ملعون تر از تو فقط  خودتی :laughing:

لینک به دیدگاه

احیانا dropbox یا نرم افزارهای مشابه نصب نداری ؟؟

نه عزیز

تست کردم بهم  ثابت شده حجمو بیشتر از استفاده  کم میکنه.

ایراد هم از برنامه های سیستم نیست  چون وقتی  وب گردی یا دانلود نمیکنم اصلا حجم کم  نمیشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیز

تست کردم بهم  ثابت شده حجمو بیشتر از استفاده  کم میکنه.

ایراد هم از برنامه های سیستم نیست  چون وقتی  وب گردی یا دانلود نمیکنم اصلا حجم کم  نمیشه.

با سیستم توی امضاتون تست کردید؟

لینک به دیدگاه

با سیستم توی امضاتون تست کردید؟

نه این سیستم تو  مغازم هست.

با لپتاپ تست کردم.

لینک به دیدگاه

سلام

من هم این مشکلو دارم ولی اشتراکم از شاتله

قبلا یک سیستم عامل داشتم (win7) ومصرف ترافیکم طبیعی بود مشکل از وقتی شروع شد که خواستم دوتا سیستم عامل داشته باشم

هر وقت با ویندوزدوم (win7) به اینترنت وصل میشم مصرفم غیر طبیعی هست بطوریکه مثل شما با رفرش یک صفحه1مگ مصرف میشه ولی با اولی اینطور نیست

هر کاری که فکرشو بکنید انجام دادم تماس با سرویس دهنده(که بی مورد شک کرده بودم) واستفاده از انواع مرورگر و فایروال و محدود کننده ها و ... درست نشد که نشد.

نمیدونم دقیقا دلیلش چیه ولی ممکنه کاربد افزارباشه حالا هروقت با اینترنت کار دارم با ویندوز اولم سیستمو بالا میارم

به دوستان هم پیشنهاد میدم همیشه با نرم افزارمصرف خودشون رو رسد کنن چراکه هرکسی ممکنه دچار این مشکل باشه وخودش بی اطلاع.

تا حالا از های وب سرویس نگرفتم و نمیتونم درموردش اظهار نظر کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

من های وب دارم 240 گیگ گرفتم تو 10 روز تموم شد زنگ زدم گفتم 240 گیگو با سرعت 350kb بزاری دانلود صبح تا شب تموم نمیشه! الکی گفتن هک شدی اخه هکم بشم با این سرعت نمیشه تمومش کرد 

الانم  4 گیگ گرفتم تو 2 ساعت تموم شد (های وب = دزد وب)

نخرد از من گفتن اگه دارین هم عوض کنید :43_slight_frown::43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

این به علت ویروسی شدنه.با  انتی ویروس و نرم افزارهای رایگان محدود کننده مشکلت حل نمیشه. چیزی به نام حجم دزدی وجود نداره. بهترین و هوشمندترین نرم افزار محدود کننده دسترسی اینترنت نرم افزار trip mode  هستش که ۸ دلار ناقابل هزینشه.۵۰ هزار تومان خرج کن برای این نرم افزار مشکلت ۱۰۰ درصد و تضمینی حل میشه.از نون شب واجب تره این نرم افزار ! بخر! نرم افزار توصیه شده خیلی از وب سایت های بررسی داخلی و خارجی از جمله زومیت هستش.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، punishersalar گفته است :

من های وب دارم 240 گیگ گرفتم تو 10 روز تموم شد زنگ زدم گفتم 240 گیگو با سرعت 350kb بزاری دانلود صبح تا شب تموم نمیشه! الکی گفتن هک شدی اخه هکم بشم با این سرعت نمیشه تمومش کرد 

3 سالی میشه امضام به همین دلیل اینه

در 39 دقیقه قبل، coca cola گفته است :

این به علت ویروسی شدنه.با  انتی ویروس و نرم افزارهای رایگان محدود کننده مشکلت حل نمیشه. چیزی به نام حجم دزدی وجود نداره. بهترین و هوشمندترین نرم افزار محدود کننده دسترسی اینترنت نرم افزار trip mode  هستش که ۸ دلار ناقابل هزینشه.۵۰ هزار تومان خرج کن برای این نرم افزار مشکلت ۱۰۰ درصد و تضمینی حل میشه.از نون شب واجب تره این نرم افزار ! بخر! نرم افزار توصیه شده خیلی از وب سایت های بررسی داخلی و خارجی از جمله زومیت هستش.

نه عزیز

از تسک منیجر میشه تمام دیتای ورودی و خروجی رو رصد کرد

وقتی دیتایی از سیستم رد و بدل نمیشه چجوری میشه حجم خوری وجود نداشته باشه ؟

الان 2 سالی هست که اومدم صبانت حتی برای یک بار هم نشده مشکلات هایوب سراغم بیاد

یادمه اوایل که فشفشه اومده بود دقیقا دوبرابر  حجم کم میکرد

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

3 سالی میشه امضام به همین دلیل اینه

نه عزیز

از تسک منیجر میشه تمام دیتای ورودی و خروجی رو رصد کرد

وقتی دیتایی از سیستم رد و بدل نمیشه چجوری میشه حجم خوری وجود نداشته باشه ؟

الان 2 سالی هست که اومدم صبانت حتی برای یک بار هم نشده مشکلات هایوب سراغم بیاد

یادمه اوایل که فشفشه اومده بود دقیقا دوبرابر  حجم کم میکرد

این مشکل رو من با fd-lte و td -lte ایرانسل داشتم. خیلیا دیگه هم با ایرانسل داشتن. یعنی ایرانسل که بزرگترین شرکته محتاجه خوردن حجم نته ؟! نه گرامی. شما ip  و isp رو عوض کردی مشکلت حل شده. اگه های وب روی یک خط تلفن دیگه می خریدی روی یک سیستم ایزوله دیگه این مشکل رو نداشتی...توضیحات ریزش زیاده

ویرایش شده توسط coca cola
لینک به دیدگاه

اگه با تسک منجر میشد فعالیت سیستم رو رصد کرد که این همه شرکت انتی ویروس بوجود نمی اومد.....حتی با نصب انتی ویروس اورجینال کسپر اسکای هم امنیت نسبیه.

لینک به دیدگاه

کسی که زیاد با فضای وب در ارتباطه باید نیازهاش رو حداقل بین دو سیستم و دو isp تفکیک کنه تا از نفوذ ویروس جلوگیری کنه

یک سیستم اصلی ایزوله که فقط باهاش وارد وبسایت های معتبر بشی. مودم فورجی ایرانسل بزن به این.  ....یک سیستم هم برای ولگردی و دانلود هر محتوایی از هر وبسایتی. 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، punishersalar گفته است :

درود اون 240 باید تقسیم بر 4 بشه یعنی در اصل 60 گیگ هستش

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، coca cola گفته است :

این مشکل رو من با fd-lte و td -lte ایرانسل داشتم. خیلیا دیگه هم با ایرانسل داشتن. یعنی ایرانسل که بزرگترین شرکته محتاجه خوردن حجم نته ؟! نه گرامی. شما ip  و isp رو عوض کردی مشکلت حل شده. اگه های وب روی یک خط تلفن دیگه می خریدی روی یک سیستم ایزوله دیگه این مشکل رو نداشتی...توضیحات ریزش زیاده

در ۱ ساعت قبل، coca cola گفته است :

اگه با تسک منجر میشد فعالیت سیستم رو رصد کرد که این همه شرکت انتی ویروس بوجود نمی اومد.....حتی با نصب انتی ویروس اورجینال کسپر اسکای هم امنیت نسبیه.

یعنی طی یک هفته که من از هایوب اومدم صبانت ویروسای سیستمم گفتن شما رو بخیر و ما رو به سلامت ؟

یا isp ها از یه ip میدزدن از یه ip دیگه نه ؟

سیستمی که به یک مودم تک پورت وصله نه کانکشن اضافی داره نه چیز دیگه چطور میشه با یه isp عوض کردن مشکل حجم خوری حل بشه ؟

بهونه که بله زیاده

تا دلت بخواد اوپراتور هایوب بهونه گرفته

ولی موضوع اینجاست که واسه یه کاربری مثل من که بایت به بایت دیتای ورودی و خروجیش رو میدونه از کجا اومده عملا این بهانه ها بی تاثیره

اصلا من ناشی بیشتر از 10 سال سابقه سخت افزار و نرم افزار هیچ

دیگه برنامه BWMETER که دروغ نداره بگه ! دیگه اون دوستی که توی هاوب داشتم و ازش پرسیدم فلانی این مشکل کی حل میشه میگفت به خدا ما هم میدونیم این مشکل هست ولی به ما گفتن زیر بار نرین اینو که نمیشه انکار کرد !

در مورد تسک منیجر هم با شما کاملا مخالف هستم چون تا الان که خدمت شما هستم نشده گزارش اشتباه داده باشه و نشنیدم کسی بگه تسک منیجر اشتباه اطلاعات میده

لینک به دیدگاه

درود

بر هر که بنگری به همین درد مبتلاست. من هنوز درنیافته‌ام سرویس دهندگان اینترنت چگونه ترافیک مصرفی را حساب می‌کنند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...