رفتن به مطلب

مانیتور گیمینگ asus rog swift pg278q

alexmehdi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.کلا 3 ساعت استفاده شده.با 3 سال گارانتی.مخصوص pc گیمرهای حرفه ای.قیمت 2750.

post-20136-0-50588400-1432782614_thumb.jpg

post-20136-0-22300200-1432783022_thumb.jpg

ویرایش شده توسط alexmehdi
لینک به دیدگاه

دوست عزیز قوانین رو شما نمیخونی؟

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، بعد از 24 ساعت تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

الان من باید چی کار کنم ؟ خودتون بفرمایید .

لینک به دیدگاه

علت فروش نیاز به پول هست عزیز.بنده یک هفته هم مهلت تست میدم.معاوضه خیر.از این بهتر مانیتوری نیست.

لینک به دیدگاه

این قسمت برای دستگاه کاملا نو هستش. جنس دست دوم اونهم جنس الکترونیک به شدت افت قیمت داره. در بهترین حالت حدود 30-50&. بسته به اینکه خریدار کاربر باشه یا فروشنده  مجدد.

درضمن چندین ماه پیش من خودم از فروشگاه ها (یا مثلا نمایندگی) ایسوس سوال کردم گفتند این دستگاه رو وارد نمی کنند چون ... . دستگاه شما گارانتی کدوم شرکت رو داره و از چه تاریخی شروع شده؟ (تاریخ خرید موردنظر نیست)

لینک به دیدگاه

گارانتی ویستا هست .و تا سال 2018 گارانتی داره.نو 3200 هست عزیز .من نزدیک به 500 کم کردم.چون خودم هم تو جایگاه شما بودم همین توقع رو داشتم.مانیتوری که چند ساعت بیشتر روشن نبوده.بنده از نمایندگی رسمی فروش ویستا خریدم.ضمنا گارانتی هم از طریق خود ویستا قابل پیگیری هست.

لینک به دیدگاه

Asus ROG SWIFT PG278Q    2560 x 1440    27"    1 ms    £579.97

http://uk.pcpartpicker.com/parts/monitor/#m=8

http://uk.pcpartpicker.com/part/asus-monitor-90lm00u0b01370

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

مانیتوز ایسوس 27 اینچ تون رو فروختید؟ اگر موجود باشه و به قیمت مناسب بدید خریدارم.
پیامک: 09126356850

موفق باشید.

102
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

قیمت تک فروشی این مانیتور کمتر از 2 تومن هستش. اینکه 3.150 می فروشند دیگه خیلی زیاده رویه. به خودشون هم گفتم حرفی واسه گفتن نداشتن. فقط گفتند چون تعداد کم وارد شده. (پائین میدان ولی عصر، پاساژ .... طبقه اول، روبرو و سمت راست ورودی، فروشگاه مدعی نمایندگی ایسوس)

من قصد داشتم 2 تومن بدم مسافری از دوبی برام وارد کنند ولی تو اینترنت خوندم این محصول ازنظر QC (کنترل کیفیت) مشکل دار بوده دست نگه داشتم. موندم تلویزیون/مانیتور بگیرم یا یه مانیتور Full HD lu تا وقتی که فیلم و ... با کیفیت بالاتر رایج بشه.

یه وقت اشتباه برداشت نکنید. این ها رو نوشتم از قیمت واقعی و مشکلات حاشیه ای مانیتورتون مطلع باشید. با این تفاسیر اگرچه فکر نمی کنم ولی اگر احتمالا مایل به فروش بودید با شماره ام تماس بگیرید راحت تر و سریع تره.

آشنادوست 09126356850

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...