رفتن به مطلب

شکست یا پیروزی!!!!!!؟ - AMD/ATI در گذرگاه مرگ عبور خواهد کرد؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر نیما جان

اول اینکه مقدار حافظه حتما 8GB بدون شک و تردید نکنید و دوم میتونید اختلاف بین 8 و 4 گیگ رم رو توی این تست ببینید و متوجه میشید این حرف شما منطقی نیست - اگه اینطوری باشه خدای رم کارت 970 که با داشتن 3.5 گیگ رم که دوستان اون رو جنجال لیون کردن و ما به احترام مدیر فرم سکوت کردیم چون آدم های منطقی هستیم ، در مقالبل R9 290X 8GB فقط اختلاف 3 تا 5 فریمی داره - واقعا آدم باید واقع بین باشه

attachicon.gif1.pngattachicon.gif2.png

http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,5.html

دما و برق قاتل کارت های گرافیک AMD/ATI و هنوز بعد حداقل 4 نسل نتونسته از این پایین تر بیاره

به نظر شما احترام قائلم اما واقعیت چیز دیگه نشون میده

درود مجدد

اولا که نسخه 8 گیگ هم میده بیرون اما مطمعنا مطابق نموارت که گذاشتی نشون میده این حجم رم برای این بازی نه نیاز هست نه قیمتش مناسب خواهد بود نه اینکه 4 گیگ رم با 8 گیگ رم تفاوت نداره (دلیلم این هست که شما مدل 4 گیگ و 8 گیگ کارت 290x رو باید مقایسه کنی نه با 970 که اصلا ول معطله و ربطی به مقایسه نداره و می خواستی سرکوفت به کارت های amd بزنی که اصلا ربطی نداره این رم در مقدار فریم چون بیش از 3.5 مصرف نکرده در این بازی وگرنه این نبود نمودارش !  :laughing:

دوما اخه این نمودار ها چه ربطی به رم های جدید داره؟؟؟

اصلا مگه میشه دو مدل مختلف رو با هم اینجوری رو هوا مقایسه کرد؟؟؟

شما اگه کارت 380x رو می خواستی مقایسه کنی تا حدودی اره(تازه 380X مطمعنا خیلی بهتر از 290x عمل خواهد کرد) اما این کارت 390x هست خیلی زشته بیای با 970 مقایسه کنی (اصلا بیخیال شو)... خیلی دلخور شدم ازت غیر مستقیم توهین کردی به کارت !!!  :-?

والا همه دنبال اینن بیان کارت واتر کولر بخرن راحت و خنک از evga سری حرفه ایش رو بعد این اومده بهتون حال داده میزنین تو سر مال، بعدم کیس های جدید اکثرا تا سه تا کولر هم توشون جا میشه ماشاله اونی که قراره اینهمه پول کارت بده کیس 20 تومنی حلبی پلاستیکی نخریده اگه خریده بهتره سریعا بره عوض کنه یا همون 970 رو بخره باهاش بازی کنه در نتیجه دما اصلا معنی پیدا نمیکنه برای این کارت اصلا 1000000 درجه برو خوشحال باش مال انویدیا 100- درجه کولر هم دارین !   :D

یک مصرف می مونه اون هم بحاطر معماری کارت هست که gcn مصرفش بالاست انشاله در معماری های بعدی وقتی از فناوری های پایین تر استفاده کردن بهتر میشه ... خب نمیشه هم خر و خواست هم خرمارو هر معماری یک مشکلاتی داره یک حسناتی ...!  :D

شاعر منطقه ما میگه چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید... !  ^_^

لینک به دیدگاه

د

دورد بر شما بنده هیچ فرقی برام نداره منفی یا مثبت اما آیا نباید دلیلی داشته باشه؟ بنده به شخصه خدا شاهد به کسی منفی نمیدم و از نظر کسی خوشم نیاد بی تفاوت رد میشم - حالا شما میگید برای نتیجه گیری - اما ایشون دلیلش چی بوده؟ توهینی به ایشون صورت گرفته؟ آیا کار زشتی نیست بنده به اون دوست خوبم گفتم فقط نظرشون رو بگن آیا این توهینه؟ متاسفانه جو فرم خیلی بد شده همه شده تشنج و در مقابل هم ایستادن بخاطر هیچ و پوچ و ی تعصب بی دلیل واقعا جو فرم خسته کننده شده و بنده سیع کردم دوستان رو به آرامش دعوت کنم و فقط نظرشون بدن و بنده نظرمو میدم و در اول تایپک گفتم باید تا عرضه نهایی صبر باید کینم اما انگار نه انگار که چیزی نوشتم و دوباره شروع به تخریب کردن و موضع گرفتن میکنن که هر چند پشت این قضیه ی بنده خدای که خودم فقط میشناسمش (از ته دل براش متاسفم) وبنده مثل همه ی دوستان حق دارم نظر خودمو بگم

دوست عزیز من منظورم پست اول بود !!! نه پست های بعدی !!!

اما چرا ؟ شما یه نگاه به کارهای کاربرهای دیگه مثل خبات بندازید در پست اول فقط خبر و در پست های بعدی نظرشون رو ( البته اکثر موارد ) .

وقتی که شما در پست اول نظر میگذارید اکثر کسانی که فقط رهگذر سایت به حساب میان و یا حتی در سایت عضو هم نیستند این نظر رو به عنوان یک امر مسلم میپذیرن !!! ( باز هم این به طور کلی بود )

لینک به دیدگاه

درود مجدد

اولا که نسخه 8 گیگ هم میده بیرون اما مطمعنا مطابق نموارت که گذاشتی نشون میده این حجم رم برای این بازی نه نیاز هست نه قیمتش مناسب خواهد بود نه اینکه 4 گیگ رم با 8 گیگ رم تفاوت نداره (دلیلم این هست که شما مدل 4 گیگ و 8 گیگ کارت 290x رو باید مقایسه کنی نه با 970 که اصلا ول معطله و ربطی به مقایسه نداره و می خواستی سرکوفت به کارت های amd بزنی که اصلا ربطی نداره این رم در مقدار فریم چون بیش از 3.5 مصرف نکرده در این بازی وگرنه این نبود نمودارش !  :laughing:

دوما اخه این نمودار ها چه ربطی به رم های جدید داره؟؟؟

اصلا مگه میشه دو مدل مختلف رو با هم اینجوری رو هوا مقایسه کرد؟؟؟

شما اگه کارت 380x رو می خواستی مقایسه کنی تا حدودی اره(تازه 380X مطمعنا خیلی بهتر از 290x عمل خواهد کرد) اما این کارت 390x هست خیلی زشته بیای با 970 مقایسه کنی (اصلا بیخیال شو)... خیلی دلخور شدم ازت غیر مستقیم توهین کردی به کارت !!!  :-?

والا همه دنبال اینن بیان کارت واتر کولر بخرن راحت و خنک از evga سری حرفه ایش رو بعد این اومده بهتون حال داده میزنین تو سر مال، بعدم کیس های جدید اکثرا تا سه تا کولر هم توشون جا میشه ماشاله اونی که قراره اینهمه پول کارت بده کیس 20 تومنی حلبی پلاستیکی نخریده اگه خریده بهتره سریعا بره عوض کنه یا همون 970 رو بخره باهاش بازی کنه در نتیجه دما اصلا معنی پیدا نمیکنه برای این کارت اصلا 1000000 درجه برو خوشحال باش مال انویدیا 100- درجه کولر هم دارین !   :D

یک مصرف می مونه اون هم بحاطر معماری کارت هست که gcn مصرفش بالاست انشاله در معماری های بعدی وقتی از فناوری های پایین تر استفاده کردن بهتر میشه ... خب نمیشه هم خر و خواست هم خرمارو هر معماری یک مشکلاتی داره یک حسناتی ...!  :D

شاعر منطقه ما میگه چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید... !  ^_^

دورد بر شما نیما جان ماشاالله از این سرو زبونت!!!! =))  به جای ضریف و این تخت روانچی و عراق چی میرفتی انرژی هسته ی که هیچ خود امریکارو به نقشمون اضافه میکردی و میشد شهر امریکا آباد!!!!!!!!!!!!!!! =)) =)) =)) =))

ی خواهش نیما جان آقا بحث اختصاصی رو برای زمان عرضه بزاریم و خودم بشخصه ازت عودت میکنم با هم بحث کینم خوبه؟

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

د

دوست عزیز من منظورم پست اول بود !!! نه پست های بعدی !!!

اما چرا ؟ شما یه نگاه به کارهای کاربرهای دیگه مثل خبات بندازید در پست اول فقط خبر و در پست های بعدی نظرشون رو ( البته اکثر موارد ) .

وقتی که شما در پست اول نظر میگذارید اکثر کسانی که فقط رهگذر سایت به حساب میان و یا حتی در سایت عضو هم نیستند این نظر رو به عنوان یک امر مسلم میپذیرن !!! ( باز هم این به طور کلی بود )

بله

خوب هر کسی ی سبک در نگارش داره یکی فقط کپی و پیست متن خبر بدون دستکاری میکنه و یکی مثل بنده تحلیلی خبر میزاره  - بنده حرف شمارو قبول دارم و به نظرتون احترام میزارم و سیع میکنم نوع نگارشمو عوض کنم ممنون

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز راجع به این تاپیک در پیغام خصوصی هم لطفا صحبت نکنید.

در صورت گزارش طبق قوانین برخورد میشود.

با تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...