رفتن به مطلب

کمک به دانلود درایور کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت تمامی دوستان

من یک کارت گرافیک gforce 6200 nvidia (که روی خود کارت حک شده) دارم و وقتی درایور سری 6 نویدیا را خواستم نصب کنم پیغام خطا این درایور برای کارت گرافیک نمی باشد را می دهد و وقتی با برنامه های دانلود درایور گذاشتم درایور کارت گرافیک را نصب کند و همین طور هم با مجموعه CD درایور که داشتم هر دوی آنها درایور ATI Mobilty RADEON X600 را نصب کرده ولی باز هم در قسمت معرفی سخت افزار کارت گرافیک سیستم را به طور کامل شناسایی نکرده و در قسمت Device Manager گزینه video controller همچنان ناشناس است لطفا کمک کنید . با تشکر

vuk05oyd7m9s583g7ad.jpg

لینک به دیدگاه

شما برو سایت Guru3d.com قسمت دانلود و از قسمت دانلود درایور های Nvidia آخرین ورژن 90 و خورده ای رو دانلود کن

لینک به دیدگاه

درود

جناب قوچی اخرین درایور N vidia شماره 257.21 کارتهای سری 6000 رو هم از قبیل 6200 ساپورت میکنه و میتونید از طریق سایت ان وی دیا برای ویندوز مورد نظرتون دانلود و. استفاده کنید.

http://www.nvidia.com/object/win7-winvista-32bit-257.21-whql-driver.html

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی دوستان

من یک کارت گرافیک gforce 6200 nvidia (که روی خود کارت حک شده) دارم و وقتی درایور سری 6 نویدیا را خواستم نصب کنم پیغام خطا این درایور برای کارت گرافیک نمی باشد را می دهد و وقتی با برنامه های دانلود درایور گذاشتم درایور کارت گرافیک را نصب کند و همین طور هم با مجموعه CD درایور که داشتم هر دوی آنها درایور ATI Mobilty RADEON X600 را نصب کرده ولی باز هم در قسمت معرفی سخت افزار کارت گرافیک سیستم را به طور کامل شناسایی نکرده و در قسمت Device Manager گزینه video controller همچنان ناشناس است لطفا کمک کنید . با تشکر

vuk05oyd7m9s583g7ad.jpg

با تشکر از شما دوستان کارت گرافیک را به زور برای سیستم معرفی کردم با توجه به آدرس لینک داده شده شما دوستان

ولی باز هم در قسمت Device Manager گزینه video controller همچنان با علامت سوال مشخص است ولی در Display سیستم کارت گرافیک را همچنان ATI MOBILITY RADEON X600 می شناسد.

iuh2asx8blhibua93u2.jpgr0918iwc56o65r34ixe.jpg

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما دوستان کارت گرافیک را به زور برای سیستم معرفی کردم با توجه به آدرس لینک داده شده شما دوستان

ولی باز هم در قسمت Device Manager گزینه video controller همچنان با علامت سوال مشخص است ولی در Display سیستم کارت گرافیک را همچنان ATI MOBILITY RADEON X600 می شناسد.

iuh2asx8blhibua93u2.jpgr0918iwc56o65r34ixe.jpg

درود

جناب قوچی شما مطمعنید کارت از اون ریمارک های قدیمی تقلبی نیست ؟ شما سیستم کولینگ کارت رو بار کنید بینید واقعا چیپست روی کارت با برند ان وی دیا حک شده یا خیر؟

اون لینکی که بنده دادم خد متتون باید اصلا خودش اتومات نصب بشه.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی MR PC

من نیز به همین موضوع که کارت از مدل غیر اصل بوده رسیدم چون وقتی برنامه شما را دانلود کردم و اجرا کردم پیغام اینکه این کارت گرافیک را ساپورت نمی کند را داد. تست کارت گرافیک به صورت زیر می باشد ولی هنوز نفهمیدم پس آن چیزی که در قسمت Device Manager گزینه video controller به صورت ناشناس است مربوط به چه چیزی می باشد که در سیستم معرفی نشده چون من به غیر از کارت گرافیک روی سیستم کارت دیگری نداشته ام.

x0cgsijokn6fs5ta6e.jpg

ویرایش شده توسط ghoochi.m
لینک به دیدگاه

درود

جناب قوچی بنده فکر میکنم با این تفاسیر اصلا این کارت از خانواده N vidia نباشه و ظاهرا اصلا چیپستش ATi هست که در این صورت باید از نرم افزار های کاتالیست ATi استفاده کنید ولی بهترین راهش همونه که فن یا هیت سینک روی GPU باز بشه و بعد از کنار زدن سیلیکون یا هر خمیر حرارتی دیگه که روش باشه دقیق معلوم میشه که چی هستش.البته استاد ما جناب حسینی در جوار شما هستند و فکر میکنم بهترین راهنمایی نزد ایشون هستش برای شما.

لینک به دیدگاه

درود

جناب قوچی بنده فکر میکنم با این تفاسیر اصلا این کارت از خانواده N vidia نباشه و ظاهرا اصلا چیپستش ATi هست که در این صورت باید از نرم افزار های کاتالیست ATi استفاده کنید ولی بهترین راهش همونه که فن یا هیت سینک روی GPU باز بشه و بعد از کنار زدن سیلیکون یا هر خمیر حرارتی دیگه که روش باشه دقیق معلوم میشه که چی هستش.البته استاد ما جناب حسینی در جوار شما هستند و فکر میکنم بهترین راهنمایی نزد ایشون هستش برای شما.

با تشکر

راستی جدیداً هم در صفحه مونیتور یک سری خط های بر روی صفحه از سمت چپ شروع می شود و تا وسط صفحه می آید و بعد از مدتی آنها ناپدید می شود و در روز ممکن است تا 7 یا 8 بار این اتفاق بیافتد آیا این اشکال از کارت گرافیک است یا از اسلات گرافیک و یا از مونیتور؟؟؟

لینک به دیدگاه

با تشکر

راستی جدیداً هم در صفحه مونیتور یک سری خط های بر روی صفحه از سمت چپ شروع می شود و تا وسط صفحه می آید و بعد از مدتی آنها ناپدید می شود و در روز ممکن است تا 7 یا 8 بار این اتفاق بیافتد آیا این اشکال از کارت گرافیک است یا از اسلات گرافیک و یا از مونیتور؟؟؟

درود

جناب قوچی این ایراد میتونه از مانیتور باشه مخصوصا اگر CRT لامپی هستش و از شاتر مانیتور میتونه باشه. و میتونه از مموری کارت گرافیکی هم باشه برای مطمعن شدن بهتره با یک مانیتور دیگه سیستم تست بفرمایید اگر این مشکل با مانیتور دیگر هم وجود داشت از گرافیک میتونه باشه.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام

بحث جالبيه

چرا كه خود من هم با اين مشكل روبرو شده ام

البته حيف كه بحث قديميه. اميدوارم دوستاني كه اطلاعاتي دارند در اختيار ما هم بذارن.

من ويندوز ايكس پي نصب كردم ولي درايوري كه داشتم رو نخوند يعني موقع نصب درايور با اين پيغام روبرو شدم

the nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware setuo will now exit

خلاصه كلي اينور اونور زدم. روي گرافيك نوشته بود feforce 7200 خواستم از سايت nvidia.com درايورشو اپديت كنم كه اين سايت كلا بتسه شده بود انگار درايوراي قديمي رو ساپورت نمي كنه.

خلاصه همينجور مونده بودم كه چكار كنم. يهو به سرم زد ويندوز 7 نصب كنم. چرا كه اين ويندوز اكثر كارتهاي گرافيكي قديمي رو بدون نياز به درايور نصب مي كنه. ويندوز رو نصب كردم و بله خوشبختانه گرافيك رو خودش شناخت. وقتي به قسمت مشخصات كارت گرافيك مراجعه كردم با كمال تعجب ديدم كه چنين مشخصاتي رو نشونم داده

Adapter setting:radeon x600/x550

Bios information:BK-ATI ver008.....

چشام چهارتا شد

خلاصه فعلا دنبل درايور ATI هسستم واسه ويندوز ايكس پي كه از طريق گوگل رسيدم به اين بحث!!

البته درايورهاي حجيم كه مربوط به چندين مدل بود پيدا كردم ولي خب من كم حجم ترشو مي خوام!!!

حالا اينا كه اين طوري هستن يعني تقلبين؟

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

درودمن یک سیستم با مادر برددga-k8neدارم.4ساله سالم کار می کند.دیروز درهنگام کار با پی سی ناگهان هنگ کرد وپس از ریستارت بالا نیامد(هیچ تصویر ندارد) کارت گرافیکم روی سیستم دیگر جواب می دهد ولی روی سیستم خودم نه.کارت گرافیک ذیگر روی سیستم من جواب می دهد.لطفا راهنمایی کنید.تیپ کارت گرافیک :گیگابایتgforce6200ضمنا با در آوردن کارت گرافیک سیستم تک بوق ممتد می زند.با وجود کارت گرافیک بوق (بیپ سالم بودن اسپیکر داخل کیس )ندارد.

لینک به دیدگاه

سلام

بحث جالبيه

چرا كه خود من هم با اين مشكل روبرو شده ام

البته حيف كه بحث قديميه. اميدوارم دوستاني كه اطلاعاتي دارند در اختيار ما هم بذارن.

من ويندوز ايكس پي نصب كردم ولي درايوري كه داشتم رو نخوند يعني موقع نصب درايور با اين پيغام روبرو شدم

the nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware setuo will now exit

خلاصه كلي اينور اونور زدم. روي گرافيك نوشته بود feforce 7200 خواستم از سايت nvidia.com درايورشو اپديت كنم كه اين سايت كلا بتسه شده بود انگار درايوراي قديمي رو ساپورت نمي كنه.

خلاصه همينجور مونده بودم كه چكار كنم. يهو به سرم زد ويندوز 7 نصب كنم. چرا كه اين ويندوز اكثر كارتهاي گرافيكي قديمي رو بدون نياز به درايور نصب مي كنه. ويندوز رو نصب كردم و بله خوشبختانه گرافيك رو خودش شناخت. وقتي به قسمت مشخصات كارت گرافيك مراجعه كردم با كمال تعجب ديدم كه چنين مشخصاتي رو نشونم داده

Adapter setting:radeon x600/x550

Bios information:BK-ATI ver008.....

چشام چهارتا شد

خلاصه فعلا دنبل درايور ATI هسستم واسه ويندوز ايكس پي كه از طريق گوگل رسيدم به اين بحث!!

البته درايورهاي حجيم كه مربوط به چندين مدل بود پيدا كردم ولي خب من كم حجم ترشو مي خوام!!!

حالا اينا كه اين طوري هستن يعني تقلبين؟

خودتون رو خیلی اذیت نکنید. یکی از همون حجیم ها رو به یه طریقی بگیرید و نصب کنید !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...