رفتن به مطلب

درایور مخصوص AMD نسخه 15.5 برای بازی witcher 3 منتشر شد

shayan.vampire
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود... بلاخره پس از چند روز تاخیر درایور بتا AMD با ورژن 15.5 مخصوص اجرای بهینه ی بازی های Witcher 3: Wild Hunt  و Project Cars منتشر شد... امیدوارم لذت ببرید... @};-

لینک های دانلود درایور با توجه به سیستم عامل :

لینک مطلب در سایت AMD

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

ای بابا. این amd هم که خیلی انگار دلش خوشه. هر سری درایورای بتا میده بیرون. خوب اگه مشکلی داشته باشه بعدا بهونه میکنن که آقا بتا بود خواستید نصب نکنید.

بخش نرم افزاری amd خیلی مشکل داره. چند وقت قبل شنیدم که داره توی بخش نرم افزار متخصصای زیادی رو استخدام میکنه. امیدوارم یه سروسامونی بگیره.

I had a steady locked 50 fps in Witcher 3 15.4. Now it's fairly steadily around 45 fps

از این نوع نظرات و بازخوردها درمورد این ورژن جدید درایور amd خیلی زیاده توی سایت guru3d. خیلیا بجای افزایش پرفورمنس کاهش پرفورمنس داشتن توی بازیا.

دوستانی که نصب کردن تفاوتها رو ذکر کنند.

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

ای بابا. این amd هم که خیلی انگار دلش خوشه. هر سری درایورای بتا میده بیرون. خوب اگه مشکلی داشته باشه بعدا بهونه میکنن که آقا بتا بود خواستید نصب نکنید.

بخش نرم افزاری amd خیلی مشکل داره. چند وقت قبل شنیدم که داره توی بخش نرم افزار متخصصای زیادی رو استخدام میکنه. امیدوارم یه سروسامونی بگیره.

I had a steady locked 50 fps in Witcher 3 15.4. Now it's fairly steadily around 45 fps

از این نوع نظرات و بازخوردها درمورد این ورژن جدید درایور amd خیلی زیاده توی سایت guru3d. خیلیا بجای افزایش پرفورمنس کاهش پرفورمنس داشتن توی بازیا.

دوستانی که نصب کردن تفاوتها رو ذکر کنند.

سلام... من تست کردم قبل از آپدیت وقتی hairwork رو توی بازی witcher 3  فعال میکردم  5 تا 10 فریم پایینتر میگرفتم ولی بعد از آپدیت شد نهایتا 2 یا 3فریم افت... ولی در کل کیفیت بازی و بافت ها خیلی افزایش داشت هم با آپدیت های بازی تا نسخه 1.04 و هم با این آپدیت درایور...

اینکه AMD آپدیت بتا میده هم حق با شماست خیلی  رو اعصابه... از هر 3 تا آپدیت شاید 1دونش کاملا بدون مشکل باشه... من منتظر direct x 12 هستم... اگر تغییر خاصی ندیدم بعد از اون کوچ میکنم به سمت nvidia... ولی الان کارتی مثل 290x در مقابل gtx970 تا جایی که من تست کردم و دیدم هیچی کم نداره با اینکه 1سال و اندی تفاوت زمانی داخل release کارت ها هست تقریبا.... مگر اینکه بازی به کل برای AMD یا nvidia به صورت اختصاصی بهینه شده باشه که بشه برتری خاصی دید که اونم ربطی به کارت نداره و این برمیگرده به شرکت بازی ساز... تو بازی witcher 3 الان با تنظیمات فول و اندکی اور روی resolution 2k من بین 32 تا 40 فریم ثابت از کارت 290x که برای تست پیشمه میگیرم که عالیه به نظر من.. البته اینم بگم که داخل بعضی از صحنه ها ممکنه در حد 1 یا 2 ثانیه فریم به 27 افت کنه که اونم پیش میاد و رفع میشه با آپدیت های بازی..ولی خداییش تجربه این بازی روی 2k یه دنیای دیگست... حاضرم 25 فریم بگیرم ولی روی 2K بمونم تا 60 فریم روی 1080... خیلی تفاوت دارن... موفق باشید @};-

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...