رفتن به مطلب

COD يا BF

اشتراک گذاری

Call of Duty OR Battlefield  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. در كل كدام رو ترجيح ميديد، چرا؟

• Call of Duty serise
    • Battlefield serise

Recommended Posts

MDW3  رو میکی رفیق که اول کاپیتان پرایس رو زندانی کرده بودن یا مرحاله ای که GHOST کشته شد دونفری رفته بودن که یدفعه  میخاستن تک تیراندازی یارو رو بکشن که بمب کداشتن ساختمون فرو ریخت وGHOST زخمی شد ؟ آخرش کشته شد ؟ و پرایس یقه یوری رو رکرفت ؟ :-? که داستانو براش تعریف کرد چی شده ؟

اصلا متوجه نشدم چي فرمودي عزيز :D

لینک به دیدگاه

اصلا متوجه نشدم چي فرمودي عزيز :D

کال آف MW3  رومیکم ! مرحله ای که قاست و یوری رفته بودن تو ساختمون و از دور پرایس بهشون علامت میدادتک تیراندز بودن  که میخاستن زيخهاف رو ترور کن که یکه دفعه  میفهن تو ساختمون بمب کذاشتن و ساختمون تخریب میشه و قاست زخمی میشه و پرایس زیر بغشلو میکره و کمک میکنه و آخرش قاست کشته میشه رو میکی ؟

ویرایش شده توسط Lord Good heart
لینک به دیدگاه

اون مرحله captain price كه خودتي با cp1.Mac millen اگه اشتباه نكنم بوديد كه ميرفتيد كشور اكراين تا زيخهاف (يا زخاهف دقيقا اسمش خاطرم نيست) ترور كنيد كه تير خطا ميره :D  . (البته براي 10 يا 15 سال قبل از زمان داخل بازيه اون مرحله ) . منم دوسش دارم ،خاطره انگيزه

گرفتم نکنه اوناجیکه دست طرف قطع شد با تیر و هلوکوپر میاد سروقتت ؟ کال آف 4 رو میکی ؟

لینک به دیدگاه

من بیشتر COD میپسندم چون هم داستان هاش درگیر کننده است و هم گیم پلی بهتری داری از آن طرف BF هم دوست دارم در هر صورت با دو تاش لذت می برم

cod_vs_bf_wallpaper_by_rookeiro-d4dkxqw.

لینک به دیدگاه

کال آف MW3  رومیکم ! مرحله ای که قاست و یوری رفته بودن تو ساختمون و از دور پرایس بهشون علامت میدادتک تیراندز بودن  که میخاستن زيخهاف رو ترور کن که یکه دفعه  میفهن تو ساختمون بمب کذاشتن و ساختمون تخریب میشه و قاست زخمی میشه و پرایس زیر بغشلو میکره و کمک میکنه و آخرش قاست کشته میشه رو میکی ؟

نه عزيز اينجا كه ميگي خودت يوري هستي ،يارت  هم soap mactavish . اصلا گوست نيست . اونيم كه ميخواستن بزنن مكارو بود نه زيخهاف

گرفتم نکنه اوناجیکه دست طرف قطع شد با تیر و هلوکوپر میاد سروقتت ؟ کال آف 4 رو میکی ؟

همينجا

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

نه عزيز اينجا كه ميگي خودت يوري هستي ،يارت  هم soap mactavish . اصلا گوست نيست . اونيم كه ميخواستن بزنن مكارو بود نه زيخهاف

همينجا

گرفتم یادم نبو ساوپ بود که سرش کچل بود ولی حیف شد مرد  :( من کال 10 رو فقط بازی نکردم چطوری اه ؟ قشنگه مرحله اسناپیری داره و پرایسم هست ؟

لینک به دیدگاه

گرفتم یادم نبو ساوپ بود که سرش کچل بود ولی حیف شد مرد  :( من کال 10 رو فقط بازی نکردم چطوری اه ؟ قشنگه مرحله اسناپیری داره و پرایسم هست ؟

خوبه ، برايسو گروهش فقط براي سري mw بودن . ديگه تو هيچ كالافي نميان مگر اينكه يه روزي تصميم بگيرن سري mw رو ادامه بدن و mw4 رو بسازن .

لینک به دیدگاه

خوبه ، برايسو گروهش فقط براي سري mw بودن . ديگه تو هيچ كالافي نميان مگر اينكه يه روزي تصميم بگيرن سري mw رو ادامه بدن و mw4 رو بسازن .

داستانش درمورد چی اه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان اینقدر درمورد داستان حرف میزنن که مجبور میشیم دوباره نصبشون کنیم و یه دور دیگه بریم :D

لینک به دیدگاه

دوستان اینقدر درمورد داستان حرف میزنن که مجبور میشیم دوباره نصبشون کنیم و یه دور دیگه بریم :D

:D

لینک به دیدگاه

داستانش درمورد چی اه ؟

عزيز يه سرچ بزن داستان كالاف گوست متوجه ميشي ، چه كاريه ديگه @};-

لینک به دیدگاه

من بعضی نسخه هارو بازی کردم فقط

مثلاً بتل فیلد 2 که دنیایی خاطره باهاش دارم با اف 15 یا سوخو 35 چه کارا که نمیکردم و با کبرا چه میکردم خدایا

و کال آو دییوتی مادرن وارفیر 2 و 3 با اون هم جهانی خاطره دارم (البته نسخه های پیشین شون رو هم بازی کردم مثل ورلد ات وار و ...) ولی نسل های جدید این سری بازی هارو انجام ندادم زیاد مطلع نیستم.

بنابراین رای دادن یه خورده سخت هست برام

دوستان کسی میدونه توو کدوم بازی و نسخه میشه مثل بتل فیلد 2 به راحتی هلیکوپتر . هواپیما و تانک سوار شد و دشمنان رو مورد عنایت قرار داد؟

نبود کسی آیا؟ *dry# 

لینک به دیدگاه

نبود کسی آیا؟ *dry# 

بتل 3 و4 هم جت داره هم هلی ولی bf bc2 فقط هلی داره تانک و اینا هم همشون داره...

البته این چیزا تو مالتی هست ها توی سینگل شاید یه سری مراحل اجازه بده یه حرکاتی بزن ولی اصلا به پای مالتی نمی رسه....

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید اینجا می پرسم 

خرید بازی bf4 برای انلاین بهتره یا و بیشتر ارزش داره یا battlefield hardline؟

لینک به دیدگاه

دوست من نميشه راجب به انلاين نظر نداد!! دليلش اينه كه بتلفيلد براى انلاين ساخته!! نه اينكه داستان هاليوودى توش بذاره!

راستى رفقا يه چيز جالب بريد اين ويديو رو تو يوتيوب ببينين :

Call of Duty vs Battlefield Rap Battle

عاليه تا حالا ١٠ ميليون ديدنش. جفتشون به هم تيكه ميندازن.

لینک به دیدگاه

دوست من نميشه راجب به انلاين نظر نداد!! دليلش اينه كه بتلفيلد براى انلاين ساخته!! نه اينكه داستان هاليوودى توش بذاره!

راستى رفقا يه چيز جالب بريد اين ويديو رو تو يوتيوب ببينين :

Call of Duty vs Battlefield Rap Battle

عاليه تا حالا ١٠ ميليون ديدنش. جفتشون به هم تيكه ميندازن.

و راستى از عكسم هم معلومه جوابم تو اين تاپيك چيه! ;)

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید اینجا می پرسم 

hardline که مفت نمی ارزه مثل یه dlc برای bf4 میمونه.....

اصلا 60 دلار نمی ارزه شاید 10-15 دلار بود اون موقع یه چزی....

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید اینجا می پرسم 

مسلما  bf4 عزيز

لینک به دیدگاه

سلام کالاف

از سری های جدیدش خوشم نمیاد مخصوصا با اون لود سنگینش کم کم ازکالاف نا امید میشم :(

سری 4.5.6.8 خوب بودن و مخصوصا 4و6

بتل هم خوبه

لینک به دیدگاه

اگه 4 سال پیش این سوال رو میپورسیدی 100% میگوفتم کد اما تو این چند سال اخیر EA با سرمایه گزاری خوبی که تو بتل انجام داد تو همه زمینها به قیر از فروش تونست کد رو شکست بده

تو زمینه فروش هم خیلی از سهم کد تصاحب کرد

گرافیک زیبا تر توزمینه گرافیک بتل حرفی برای گفتن نمیزاره به راحتی کد رو شکست میده

گیمپلی این بیشتر به صلیقه افرا بستگی داره کد رون تر بتل یکم واقع گرایانه ترسختر اما مکانیزم گیمپلی رو بخای برسی کنیم خیلی تخصوصی میشه به نظر من بازم بتل تو لول بالاتری هستش

صدا موتورجدید دایس حرفی برای اکتی نمیزاره

مهمترین بخش برای یه شوتر اول شخص مولتی پلیر نقطه قوت بتل تو همینه بخش انلاین هستش

اقا رسما اکتی کال اف رو به ......... داد (لطفا جای نقته چین رو خودتون پر کنید)

موفق باشین

منم باهاتون موافقم

البته کالاف سری مدرن وار فوق العاده بوده

و نقطه ضعف نسخه ها الان سری کلا کالاف که از بلک اپس2 شروع شده همین آینده بوده که کلا تو طراحی مراحل و .... تاثیر گذاشته!

(البته بازم بلک اپس 2 به مراتب از بقیه بهتر بوده بنظرم)

مورد بعدی اینه که از وقتی رقابتش با ea شروع شده میخواد همش گرافیک رو بهتر کنه که این رو نمیشه گفت اینکار اشتباهه اما درست هم نیست!در کل کالاف یک تجربه ایست ،باتل هم یکی دیگر جفتشون خوبن(اینو که همه میدونن خخخ)

باز ازون ور چیزی که باتل رو بسیار متمایز میکنه که خیلی تاثیر داره غیر گرافیک، صداست.فوقالعادست یعنی از نسخه بد کمپانی دو

...

از نظر مولتی که برنده مشخصه!

...

بازم کلا هر دو خوبن اما باتل تا الان بهتر عمل کرده و با افتضاح هاردلاین امیدوارم درس عبرت شده باشه برا ea که از اصولش دور نشه و انتظارم برا نسخه جدید باتل بالا میره.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید اینجا می پرسم 

سلام

هاردلاین به نظر دزد و پلیسی هست که با روحیات من که سازگار نیست و انتظار هم نمیرفت بتل فیلد به این سمت پیش بره منکه شوکه شدم

لینک به دیدگاه

سلام

هاردلاین به نظر دزد و پلیسی هست که با روحیات من که سازگار نیست و انتظار هم نمیرفت بتل فیلد به این سمت پیش بره منکه شوکه شدم

خب شوكه ديگه نشو چون هاردلاين بتلفيلد سرى اصلى نيست. حتى استوديو سازندش فرق داره با بتل اصلى. از اونا كمك گرفتن فقط. (مثل Arkham Origins(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...