رفتن به مطلب

فروش یا تعویض باندل قدرتمندz97,i7 4790k

Recommended Posts

سلام دوستان
همونطور که تو عکس ها مشخصه قطعات مادربورد z97x-ud3h-bk گیگابایت و سیپیو i7 4790k هست ..سیپیو از سری بچ نامبر قدیمی هست که دوستان اهل اورکلاک خوب میدونن که این سری ها پتانسیل بالایی برای اورکلاک داره
میزان اور بنده فقط تا فرکانس 4400 بوده استیبل و بدون تغییر در ولتاژ
حدودا 6 ماه خریده شده و کارکردش هم کم بوده ( به دلیل خدمت و ...)
قصد تعویضشون با سیپیو i5 2500k و مادربورد سندی بریج مثل z68 مثل قطعات خودم سالم و کم کارکرد وترجیحا گارانتی دار دارم
(به دلیل خرید لپتاپ برای کار)
خب دوستان لپتاپ تهیه کردم بنابراین فروش قطعات نیز امکانپذیرهست
قیمت پایه و فوری فروش سیپیو : 950                   فروخته شد
قیمت پایه فروش برد : 530                                  فروخته شد

لینک قیمت فعلی مادربورد :http://www.game-reference.com/DeviceDetailsPage.aspx?MTI3MQ==
لینک قیمت فعلی سیپیو :http://www.mihanmarket.com/Products/32410/مشخصات-و-قيمت-فروش-سی-پی-یو-CPU-اینتل-Intel-core-i7-4790K-8MB-Cache
شرایط معاوضه :
معامله حضوری در شیراز در اولویت هست
در معامله غیر حضوری ابتدا قطعات شما دریافت میشه و پس از تست و دریافت مابه التفاوت قطعات خودم ارسال میشه(ازطریق پست یا تیپاکس)
قیمت قطعات دستمه پس از دادن پیشنهاد های غیر معقول خودداری کنید
قیمت پایه مشخص زیر قیمت فروخته نمیشه

^_^ 

post-9333-0-14219000-1432967612_thumb.jpg

post-9333-0-48092200-1432967632_thumb.jpg

post-9333-0-26225900-1432967640_thumb.jpg

ویرایش شده توسط kamran990
لینک به دیدگاه

دوست عزيز چند جا تاپيك ميزنيد، لطفا" فروش قطعات چه تكى و چه با هم را صرفا" از اين تاپيك پيگيرى نماييد.

لینک به دیدگاه

@};- سلام وقت جنابعالی بخیر @};-  بنده این مادربرد وسیپی یو را  سراغ دارم(asus z68 pro وcpu 2500) اصلا اور نشده وفقط باهاش بازی انجام دادم در ضمن این مادر برد شک دارم گارانتی دار گیرتان بی من حدودا 3 سال قبل خریدم پس گارانتی نداره ولی سالمه سالمه خوب حالا شما بفرمایید بنده چقدر سر بدهم با تشکراز شما @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزيز چند جا تاپيك ميزنيد، لطفا" فروش قطعات چه تكى و چه با هم را صرفا" از اين تاپيك پيگيرى نماييد.

سلام بله حتما

@};- سلام وقت جنابعالی بخیر @};-  بنده این مادربرد وسیپی یو را  سراغ دارم(asus z68 pro وcpu 2500) اصلا اور نشده وفقط باهاش بازی انجام دادم در ضمن این مادر برد شک دارم گارانتی دار گیرتان بی من حدودا 3 سال قبل خریدم پس گارانتی نداره ولی سالمه سالمه خوب حالا شما بفرمایید بنده چقدر سر بدهم با تشکراز شما @};-

سلام وقت بخیر پ خ شد 

لینک به دیدگاه

دوسته عزیز قیمت cpu رو با تخفیف برام بفرستین

اگه با i3 4130 هم تعوض دارین شرایط اون رو هم بگین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...