رفتن به مطلب

خاموش شدن سیستم بعداز 30یا45 کار خواهش می کنم سریع کمکم کنید

mehdi20001
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز خسته نباشید یه یک ماهی هست که سیستمم بعد 45 تا 60 دقیقه کار خاموش می کنه این مسله باعث شده که هاردم به تق تق بیفته هاردم نو هست یه یک ماهی هست که خریدم این هارد را باید چگونه درستش کنم که صدا نده و هنگ نکنه و این مشکل خاموش شدنش ماله چیه پیش مغازه دار بردم گفت مال پاور هست بعد گفت مال فن سی پی یوت هست لیست قطعاتم را می زارم ببینید مال پاور هست یا فن ممنون

cpu:amd athlon 64x2 core processor4800+2.51ghz

ram:3gb bus 800

min:ga-m55s-s3

vga:7100gs

hard:500

kart dvb

یه دی وی دی رایتر و یه سی دی رام هم دارم این لیست قطعاتم هست پاوری که الان روشه ایسوز gp700w هست اگه باید پاور را عوض کنم چه مارکی و با چه توانی باید بندازم ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز خسته نباشید یه یک ماهی هست که سیستمم بعد 45 تا 60 دقیقه کار خاموش می کنه این مسله باعث شده که هاردم به تق تق بیفته هاردم نو هست یه یک ماهی هست که خریدم این هارد را باید چگونه درستش کنم که صدا نده و هنگ نکنه و این مشکل خاموش شدنش ماله چیه پیش مغازه دار بردم گفت مال پاور هست بعد گفت مال فن سی پی یوت هست لیست قطعاتم را می زارم ببینید مال پاور هست یا فن ممنون

cpu:amd athlon 64x2 core processor4800+2.51ghz

ram:3gb bus 800

min:ga-m55s-s3

vga:7100gs

hard:500

kart dvb

یه دی وی دی رایتر و یه سی دی رام هم دارم این لیست قطعاتم هست پاوری که الان روشه ایسوز gp700w هست اگه باید پاور را عوض کنم چه مارکی و با چه توانی باید بندازم ممنون

با سلام اگه بعد از 30 تا 45 دقیقه خاموش میشه اشکال در درجه اول از فن cpu به این دلیل که وقتی بیش از حد توانش داغ بشه واسه جلوگیری از سوختن کلا خاموش میشه

و در درجه دوم از پاور.

اگر ریست میشه در درجه اول اشکال از پاور و بعد امکان داره از رم یا قطعات دیگه باشه

واسه سیستم شما یه پاور گرین 330 وات کافیه.

ویرایش شده توسط omega
لینک به دیدگاه

دوستان این هم باید اضافه کنم وقتی سیتم خاموش میشه و بلافاصله روشنش کنم هیچ یک از قطعات بالا نمی یاد باید یه 15 دقیقه که خاموش باشه روشتش کنم بالا می یاد

لینک به دیدگاه

دوست گلم وقتی بعد سیسم بعد از خاموش شدن سریع روشن نمیشه و بعد از 10 تا 15 دقیقه روشن میشه معنیش اینه که یکی از قطعات سیستمتون داغ میکنه و توی این فرصت 15 دقیقه دوباره خنک میشه و دوباره سیسم روشن میشه . شما فکر کنم فن CPU رو تعویض کنید و یا از یه فن دیگه استفاده کنید تا متوجه این قضیه بشید . نشد در خدمتیم ولی به احتمال 90 درصد همینه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با یه سیستم چنین مشکلی رو داشتم

علت

چیپ جنوبیش لوز شده بود ((لوز یعنی یکی از پایه های چیپ که به مادربد وصل شده جدا شده)) وقتی سیستم رو روشن میکردم 1 دقیقه روشن بود بعد که چیپ جنوبی داغ میشد ارتباط اون پایه از مادربرد قطع میشد بعد سیستم خاموش میشد دیگه روشن نمیشد تا صبر میکردم خنک میشد دادم چیپ رو یه IR زدن درست شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...