رفتن به مطلب

مشکل ارور warning در هارد اکسترنال تازه خریداری شده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، دو روز پیش یه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال 1 ترابایتی مدل My Passport Ultra خریدم

با HD tune pro همون لحظه ی اول بهش نگاه کردم، بدون هیچ اروری بود و ساعات کار کردنش هم روی 0 ساعت بود

بعد از یکی دو روز که شروع به کپی کردن اطلاعاتم روش کرده بودم و تقریبا پر شده دوباره نگاه کردم این بار بعد از 1 روز کارکرد دو تا ارور زرد رنگ توی قسمت سلامتی هارد پیدا کردم! هارد ضربه ای هم نخورده این چند مدت از سر جای خودش تکون هم نخورده

این ارور ها چی هستن؟ مهمن؟ دو سال گارانتی اصلی داره هارد، لازمه بفرستم گارانتی یا تعویضش کنم؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

اسکرین شات ارورها رو ضمیمه کردم

لینک به دیدگاه

احیانا از فروشگاه بامیلو خرید نکردید؟

نخیر

از یکی از مغازه های شهر خودم گرفتم (سنندج)

کسی نیست بدونه دلیل این ارور ها چی هست؟

این نکته رو هم بگم الان یادم اومد، بعد از تست اولیه یک بار هارد رو به تلویزیون اسمارت ال جی وصل کردم، که سیستم ضبطش (همون ماشین زمان) رو امتحان بکنم، گفت که احتیاج به فرمت داره، فرمت کرد و فرمت هارد رو جوری عوض کرد که دیگه روی PC  خونده نمیشد، با نرم افزار پارتیشن بندی EaseUs Partition Master دوباره اون رو به یک پارتیشن NTFS و Primary تبدیل کردم، بعدش اطلاعاتم رو روش ریختم! بنظرتون همین دلیلش بوده؟؟

ویرایش شده توسط hemen47
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود هیمن جان، لطفاً با یه نرم افزار دیگه هم تست کن ممکنه این الکی ارور بزنه،ترجیحاً Hard Disk Sentinel

لینک به دیدگاه

درود هیمن جان، لطفاً با یه نرم افزار دیگه هم تست کن ممکنه این الکی ارور بزنه،ترجیحاً Hard Disk Sentinel

سلام خبات جان ممنون از راهنماییت

با اون هم همین مشکل رو داره!

یعنی انقد جدیه خطر که عمر تخمین زده ش 30 روزه؟؟؟ :crying:  گارانتی ویستا هست، جواب میدن واسه همچین اروری؟؟

j5ww_3333333333333.jpg

c57s_4444444444.jpg

k19p_555555555.jpg

لینک به دیدگاه

سلام خبات جان ممنون از راهنماییت

با اون هم همین مشکل رو داره!

یعنی انقد جدیه خطر که عمر تخمین زده ش 30 روزه؟؟؟ :crying:  گارانتی ویستا هست، جواب میدن واسه همچین اروری؟؟

j5ww_3333333333333.jpg

c57s_4444444444.jpg

k19p_555555555.jpg

بفرست گارانتی بره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیمن جان خودت مستقیم بفرست برا گارانتی چون فروشگاه های سنه 1000 دست میچرخه تا میرسه دست مصرف کننده @};-

لینک به دیدگاه

همین کارو میکنم خبات جان، ظاهرا اوضاش خرابه  :crying:  فقط اینکه دلیلش برام روشن نیست، خیلی برام عجیبه!!!

ممنون از همه ی دوستان گل که وقتشونو گذاشتن @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...