رفتن به مطلب

خرید مانیتور یا تلوزیون

Recommended Posts

لینک به دیدگاه

برای چه کاربردی میخواهید؟

کاربری عمومی

بازی 

اینترنت

ورد. اکسل

بعضی وقت ها هم فوتوشاپ

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگه  برای بازی می خوای باید بیخیال جفتش بشی ...

مدل مانیتوری که انتخاب کردید رو منم می خواستم بگیرم که یکی از دوستان گفت برای بازی کردن یکسریا برای پهن بودنش نمی پسندند ...

زمانی که رفتم از نزدیک دیدمش دیدم بدرد هیچ کاری نمی خوره ...  :D ( از فاصله نزدیک قشنگ نصف صفحه خارج از دیدته ...)

تازه ریسپانز تایمشم 5 میلی ثانیه هست که برای گیم بدرد نمی خوره ... ( تی وی هم به همین دلیل خوب نیست )

مدل های پیشنهادی من :

اگه IPS می خوای :  MG279Q ( حدود 2 میلیون قیمتشه ولی کمیابه چون مدل خیلی جدیدیه ولی حرف نداره با دید 178 و RT 4ms البته هیچ کمی از 1ms ها نداره )

اگه مهم نیست ( هم قیمت وهم IPS بودن ) حتما Rog Swift PG278Q  ( قیمتش حدود 2500 ولی قیمتشو خیلی بالا پایین میدن چون بهترین مانیتور گیمینگ جهانه )

دو مدل بالا توی ایران نیستن و باید از خارج بگیری ( یا به یکی سفارش بدی واست بیاره )

اگه قیمت پایینتر بخوای بهترین انتخاب Vg278 هست که تو ایران هم فراوونه ... 

مدل هایی از BNQ هستن که توی سایتش بری هست مخصوص گیمینگ ( تعریف اونارو هم زیاد شنیدم ولی ایسوس یچیز دیگست )

ویرایش شده توسط porya2427
لینک به دیدگاه

کاربری عمومی

بازی 

اینترنت

ورد. اکسل

بعضی وقت ها هم فوتوشاپ

پس حتما مورد اولی که گفتمو بگیر  :) 

موفق باشی

لینک به دیدگاه

کاربری عمومی

بازی 

اینترنت

ورد. اکسل

بعضی وقت ها هم فوتوشاپ

مانیتور مناسب است 

tv برای دیدن فیلم و بازی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه مهم نیست ( هم قیمت وهم IPS بودن ) حتما Rog Swift PG278Q  ( قیمتش حدود 2500 ولی قیمتشو خیلی بالا پایین میدن چون بهترین مانیتور گیمینگ جهانه )

دوست عزیز سویفت رو کجا 2500 میدن؟ تاپیک اونور خیابون داره دسته دوشو به قیمت خوب میده 2750.

لینک به دیدگاه

تلویزیون!!!

اونم 40 اینچ داش خیلی بزرگه جلوش بشینی چشمات در میاد!!؟؟؟

یک مانیتور 24 یا 27 اینچ بگیر همون 27 اینچم بزرگه.

یک 24 بگیر حالشو ببر.

من اینو بهت پیشنهاد میدم:

http://lioncomputer.ir/product/3285/ASUS+VN247H+LED+24inch+Monitor/

مانیتور خیلی تمیزیه هم خوشگل.

قیمتش 800 تا 850 در میاد :-?

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

مهیدی جان من هم پیشنهادم همون مانیتور هست که ازش استفاده کردم و واقعا از کیفیت خوبی برخورداره 

برای اینکه تو بازی هم کمی کشیده نشه میتونی کمی رزولوشن رو کم کنی ( البته برخی بازیها هستند که این مورد رو ساپورت میکنن )

در کل تلویزیون برای فیلم و تماشا بهتر هست و معقولش با مانیتور فرق میکنه و کمی خودمونی تره مانتیور 

اگر هم بودجه نامحدود دارید میتونید از مانیتورهای منحنی هم لذت ببرید یا از دیگر محصولات برندهای دیگه استفاده کنید

ولی در نهایت همین مانیتوری که خودتون معرفی کردین ککاملا تایید میشه از هر لحاظ و نیازی به هزینه اضافی نیست 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سویفت رو کجا 2500 میدن؟ تاپیک اونور خیابون داره دسته دوشو به قیمت خوب میده 2750.

داداش گفتم که به خاطر اینکه بهترین مانیتور گیمینگه قیمتشو خیلی بالا پایین میدن ...

من از دوبی قیمت دارم تقریبا 2850 درهم که در شرف خریدشم تا یک ماه دیگه .... ( تازه گرونه ... چون اینجا 580 یورو هست که با قیمت امروز یورو دربازار تهران یعنی 3663 میشه 2125 هزار تومن )

شما حتما قیمت داخل ایرانشو دارید ( چون خیلی کم تو ایران هم وارد شده بود ) که در یک کلام باید بگم برادرمملکت صاحاب نداره  :D

حالا شما از مانیتورش راضی هستید ؟ ( زاویه دیدش مشکل نداره ؟ دید تو نور زیاد چی؟ )

ویرایش شده توسط porya2427
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش گفتم که به خاطر اینکه بهترین مانیتور گیمینگه قیمتشو خیلی بالا پایین میدن ...

من از دوبی قیمت دارم تقریبا 2850 درهم که در شرف خریدشم تا یک ماه دیگه .... ( تازه گرونه ... چون اینجا 580 یورو هست که با قیمت امروز یورو دربازار تهران یعنی 3663 میشه 2125 هزار تومن )

شما حتما قیمت داخل ایرانشو دارید ( چون خیلی کم تو ایران هم وارد شده بود ) که در یک کلام باید بگم برادرمملکت صاحاب نداره  :D

حالا شما از مانیتورش راضی هستید ؟ ( زاویه دیدش مشکل نداره ؟ دید تو نور زیاد چی؟ )

قیمتت خیلی توپه.

برعکس، بنده هم از دبی آوردم 4 تومانی خود مانیتور شد 800 هم عینکشاش.

مشکلش مشکلات خواص خودشه. از پایین یه مقدار زیاد داغ میکنه زاویه دیدشم به IPS نمیرسه ولی خب اسمش روشه. مانیتور. یعنی بشین پاش سیخ بهش نگاه کن. فقطم یه نفر (من خودم تک فرزندم). تلوزیون نیست لم بدی زیرش یه دسته هم تو دستتم.

مانیتورشم خاموش کنی (وقتی سیستم روشنه) جی سینکش دیزیبل میشه باید ریست کنی کیسو تا دوباره ویندوز بشناستش ولی اگه مانیتور اسلیپ بشه این مشکل رو نداره. تنظیم ارتفاشم به دلیل اینکه اون کانال کابل کشی پایش وسطه یکم به کابل تصویر گیر میکنه. USB3 هابشم عملا بی استفادس. یه اتفاقی هم که جدید افتاده قبلا تو ویندوز G Sync غیر فعال بود. الان جوری شده همیشه فعاله.

البته بنده با اینکه مانیتوره شاخی دارم موتقدم هیچ چیزی بهترین مطلق نیست. مثلا الان IPS 144hz اومده با G Sync و 1440×2560. 4K هم که جیسنیکش اومده شایعه شده بعد از این دوتا راج سویفت حال حاظر ... قراره سومین راج سویفت هم تو کامپیوتکس رونمایی بشه. که بنظرم ارزش خرید PG278Q رو خیلی کم میکنه.

قانون سخت افزار همینه هرکی هرچی همون اول خرید، خرید؛ نخرید باید جدید بخره. او تازگی محصوله که حال میده.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با اجازه استارتر عزیز

نظرتون در مورد این مانیتور چی هست

http://lioncomputer.ir/product/4768/ASUS+VX248H+24Inch+1ms+Monitor/

مانیتوری که الان دارم 2میلی ثانیه هست امروز LG 29UM65 برای یکی از دوستام گرفتم یه ساعنی تستش کردم به نظرم 5 میلی ثانیه یکم زیاد بود چون مانیتور الانیم 2میلی هست تغییر رو حس کردم برا کسی که قبلا 5میلی داشته اصلا قابل حس نیست

به نظرتون این پنل خلیی کیفیتش پایین تر از IPS هست

لینک به دیدگاه

قیمتت خیلی توپه.

برعکس، بنده هم از دبی آوردم 4 تومانی خود مانیتور شد 800 هم عینکشاش.

مشکلش مشکلات خواص خودشه. از پایین یه مقدار زیاد داغ میکنه زاویه دیدشم به IPS نمیرسه ولی خب اسمش روشه. مانیتور. یعنی بشین پاش سیخ بهش نگاه کن. فقطم یه نفر (من خودم تک فرزندم). تلوزیون نیست لم بدی زیرش یه دسته هم تو دستتم.

مانیتورشم خاموش کنی (وقتی سیستم روشنه) جی سینکش دیزیبل میشه باید ریست کنی کیسو تا دوباره ویندوز بشناستش ولی اگه مانیتور اسلیپ بشه این مشکل رو نداره. تنظیم ارتفاشم به دلیل اینکه اون کانال کابل کشی پایش وسطه یکم به کابل تصویر گیر میکنه. USB3 هابشم عملا بی استفادس. یه اتفاقی هم که جدید افتاده قبلا تو ویندوز G Sync غیر فعال بود. الان جوری شده همیشه فعاله.

البته بنده با اینکه مانیتوره شاخی دارم موتقدم هیچ چیزی بهترین مطلق نیست. مثلا الان IPS 144hz اومده با G Sync و 1440×2560. 4K هم که جیسنیکش اومده شایعه شده بعد از این دوتا راج سویفت حال حاظر ... قراره سومین راج سویفت هم تو کامپیوتکس رونمایی بشه. که بنظرم ارزش خرید PG278Q رو خیلی کم میکنه.

قانون سخت افزار همینه هرکی هرچی همون اول خرید، خرید؛ نخرید باید جدید بخره. او تازگی محصوله که حال میده.

مرسی از توضیح کاملت ... ( مثبت هم نمی تونم به کامنتت بدم  :mad: )

یعنی به نظرت اینو نخرم واسم مدل جدیدشو بگیرم ؟  :-? یا MG279Q بگیرم ؟ ( هم IPS هم 144 hz هم WQHD هم Ultra Low Blue Light که واسه چشم خیلی بهتر از پنل Swift هست ولی خوب برای بازی ضعیف تر عمل میکنه ) ( آخه من فیلم هم زیاد می بینم و زاویه دید مهمه برام )

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

با اجازه استارتر عزیز

نظرتون در مورد این مانیتور چی هست

http://lioncomputer.ir/product/4768/ASUS+VX248H+24Inch+1ms+Monitor/

مانیتوری که الان دارم 2میلی ثانیه هست امروز LG 29UM65 برای یکی از دوستام گرفتم یه ساعنی تستش کردم به نظرم 5 میلی ثانیه یکم زیاد بود چون مانیتور الانیم 2میلی هست تغییر رو حس کردم برا کسی که قبلا 5میلی داشته اصلا قابل حس نیست

به نظرتون این پنل خلیی کیفیتش پایین تر از IPS هست

اگه 24 اینچ می خواین و برای بازی به نظرم بهترین انتخاب همون مدلی که گفتین هست ...

کیفیتش خیلی متفاوت تر هم نیست ... ولی از نظر زاویه دید تفاوتشون راحت قابل تشخیصه ...( اگه تو کار فوتوشاپ و گرافیک اینا هستی روشنایی و رنگ IPS خیلی بهتره )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من باشم مانیتور الان هرچی داری یه TV هم بزار کنارش + مبل راحتی. بعضی گیما مثله PES رو با دسته بی سیم میندازی روش (چند نفرم ساپورت میکنه!) ، فیلمم لم میدی نگاه میکنی. فضا شو داری؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...