رفتن به مطلب

کمک در مورد انتخاب بین چهار گوشی موبایل

Recommended Posts

سلام دوستان 

ممنون که به تاپیک اومدید 

خب یه راست بریم سر اصل مطلب 

من چند تا از خواسته هایی که از گوشی دارم رو براتون میگم 

اول این که صفحه بزرگ داشته باشه 

کیفیت صفحه خوبی داشته باشه که به خاطر بزرگ بودن صفحه کیفیت نیاد پایین

خب کی هست که بازی نکنه با گوشیش ، پس گرافیک خوبی هم می خوام داشته باشه 

باتری برای من خیلی مهم هست می خوام که حداکثر روزی یک بار شارژ بشه 

کیفیت بدنه خوبی داشت باشه تا بتونه حداقل افتادن ها و .... رو تحمل کنه 

4g رو حتما می خوام که ساپورت کنه 

دوربین خوبی داشته باشه 

قیمت هم حداکثر 850 باشه 

خودم 4 تا مد نظرم هست اگر با این گوشی ها کار کرده اید تجربیات خودتون رو بگید اگر هم گوشی دیگه ای میشناسید لطف کنید و برام معرفی کنید 

ممنون از همه دوستان 

Galaxy Note II N7100

اچ تی سی Desire 816

هواوی Honor 4X

هواوی Ascend G7

لینک به دیدگاه

فقط 1100 نوکیا رنگ قرمز....این سوسولا رو ول کن..... :laughing:  :x

لینک به دیدگاه

G750 بخر :)

سلام دوست عزیز ممنون از پیشنهادتون ولی من همونطور که گفتم می خوام نسل چهارم هم ساپورت کنه 

لینک به دیدگاه

Desire 816 بگیر دوست عزیز

دوست عزیز خیلی ها گفتن  816 بگیر اما کمی شک دارم اخه رمش 1.5 هست اما بقیه 2 هست باتری هم 2600 بقیه 3000 هست نمی دونم اما میگن کیفیت فوق العاده ای داره 

لینک به دیدگاه

100 دیگه بزار روش Sony zultra بگیر واقعا ارزششو داره با این قیمت سیپیو قدرتمند اسنپدراگون۸۰۰ زد آب صفحه بزرگ فول اچدی اندروید ۵.۰.۲ هم براش اومده ۵.۱.۱ هم قراره براش بیاد فقط تنها نقطه ضعفش دوربینش هست که ۸ مگاپیکسله.

لینک به دیدگاه

100 دیگه بزار روش Sony zultra بگیر واقعا ارزششو داره با این قیمت سیپیو قدرتمند اسنپدراگون۸۰۰ زد آب صفحه بزرگ فول اچدی اندروید ۵.۰.۲ هم براش اومده ۵.۱.۱ هم قراره براش بیاد فقط تنها نقطه ضعفش دوربینش هست که ۸ مگاپیکسله.

خودم تو فکرش بودم واقعا گوشی خوبیه صفحه فول اچ دی داره ولی یکم بززرگه 6.4 اینچ هست اگر دقت کنی من همش تو رنج 5.5 اینج انتخاب کردم حالا 6 اینچ بود مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

ايفون 4s كاركرده بگير باز همه ي اينارو ميكنه تو جيبش  .

بين اينا در كمال ناباوري note 2 بعد 816 (استفاده كردم هردوشو و گرنه هرگز سامسونگ رو به htc ترجيح نميدادم) كيفيا 816 نميدونم چرا زياد چنگي به دل نزد ، گوشي يه ضربه خورد دوربينش بهم ريخت .

نوت دوربينش فوق العاده بود مخصوصا تو عكس گرفتن از نماي نزديك مثل حشره ها يا بافت لباس و ..(البته با 4s شاخ به شاخ زدم بودر شد) . گرافيكش يادم نيست چي بود ولي فوق العاده بود، most wanted رو هلو اجرا ميكرد بدون لگ زدن (4s اسفالت رو لگ ميزد يكم) در كل از 816 بهتر بود . ولي بتوني كاركرده  HTC 1 بيدا كني شك نكن بگير اينارو ميكنه تو جيبش (البته دقت كن كه بنفشي دوربين نداشته باشه) .

هوواوي هم كه هنوز جزو گوشي بحساب نمياد (گوشي خوب داره) ولي باز هوواويه ، در كل فكرشو نكن اگه ميخواي نگه داري . G6  دوربين دومش فوق العاده بود ، بقيش ديگه يادم نمياد چنتا سلفي باهاش گرفتم ردش كردم :D  .

و اما اگه بتوني با بلاك بري سروكله بزني تو اين قيمت گوشي داره كه از لحاظ سخت افزاري فوق العاده هست .

موفق باشي

لینک به دیدگاه

تو این رنج بهتره الجی G3 Beat بگیری که از الان رام کیتکت ساپورت شده لنز دوربینش هم آلمانیه عکسای خوبی میگیره 4G هم هست

اینم مشخصاتش:

http://www.gsmarena.com/lg_g3_s-6475.php

مدل G3 از این قوی تره و رمش 3 گیگه

ویرایش شده توسط Assass1n
لینک به دیدگاه

دوستان دستتون درد نکنه ممنون که راهنمایی کردید  فکر کنم بعضی از دوستان گوشی های خوبی معرفی کردند اما نظر من بیشتر بر روی 5.5 تا 6 اینچ بود فکر کنم بین 816 با نوت 2 یکی رو انتخاب کنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...