رفتن به مطلب

DirectX12 برگ تغییر دهنده بازی برای همیشه

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شاید این هفته بیاید شاید! :D

پس قسمت دوم مقاله چی شد عزیز دل @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

و ما هنوز منتظر قسمت دوم این بخش هستیم ...

شما فردا بیاید... شاید :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بخش دومش احتمالا بعد از امدن dx12  نوشته میشه

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

سلام من یه سوال ناشیانه داشتم:P
برای نصب dx12 باید dx های قبلی رو هم نصب کنیم یا همین 12 کافیه؟

لینک به دیدگاه

قربون دستت داداش محشر بود @};-

لینک به دیدگاه

سلام من یه سوال ناشیانه داشتم :p

برای نصب dx12 باید dx های قبلی رو هم نصب کنیم یا همین 12 کافیه؟

سلام. نیازی به نصبش نیست. روی ویندوز 10 میاد.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من هنوز منتظر بخش دوم ها :D

شاید این هفته بیاید شاید =))

لینک به دیدگاه

من که میخوام با اومدن DX12 یه کارت R7 360 هم بگیرم.

به نظرم AMD با DX12 میترکونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برادر بخش دوم پس چی شد!؟

درود

بخش دوم مقاله به علت اینکه انودیا در اعلام فیچر لول های  DX12 و DX12.1 به کاربراش دروغ گفته تعطیل شده عزیز (به علت نداشتن بخش Asynchronous Compute به صورت سخت افزاری در داخل چیپ مکسول )

مثلا در همین بازی FABLE LEGEND که با موتور انریل 4 و برای کارتهای انودیا اپتیمایز شده کارت فیوری نانو و فیوری در حد تایتان ایکس ظاهر شده (البته با عرضه درایور 15.9.1 که برای این بازی اپتیمایز شده )(این بازی از قابلیت Asynchronous Compute که مربوط به بخش مهم DX12 هست استفاده نکرده )

post-7332-0-84256700-1443969681_thumb.jpg

http://wccftech.com/fable-legends-dx12-benchmark-results/

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

درود

بخش دوم مقاله به علت اینکه انودیا در اعلام فیچر لول های  DX12 و DX12.1 به کاربراش دروغ گفته تعطیل شده عزیز (به علت نداشتن بخش Asynchronous Compute به صورت سخت افزاری در داخل چیپ مکسول )

مثلا در همین بازی FABLE LEGEND که با موتور انریل 4 و برای کارتهای انودیا اپتیمایز شده کارت فیوری نانو و فیوری در حد تایتان ایکس ظاهر شده (البته با عرضه درایور 15.9.1 که برای این بازی اپتیمایز شده )(این بازی از قابلیت Asynchronous Compute که مربوط به بخش مهم DX12 هست استفاده نکرده )

attachicon.gif1112.JPG

ok bro tnx

لینک به دیدگاه

تاپیک درمورد API بود رفت تو حاشیه فن بازی

با تشکر از HD5870 بابت به حاشیه بردن تاپیکها @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

attachicon.gif1112.JPG

اولا من متاسفم برای این کاربر گرامی hd5870 که احتمالا هنوز توی فکر همون hd 5870 است! من نمی خواستم الان  جواب بدم ولی ایشون با حرف های بی ربط و که البته همیشه در فروم ایشون معروف بودند به حاشیه بر بحث های سازنده !باید پاسخ ایشون داده بشه تا فکر نکنند خیلی مثلا چالاک و خوش زبون هستند من جواب ایشون رو دریک پست جدید خواهم داد -

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود و سلام خدمت دوستان گل لایون -

همان طور که حتما خیلی از دوستان دقت کردند من چند وقتی هست که حضورم کم شده در فروم و نتونستم بخشی از کارهاییکه به دوستان وعده داده بودم رو کامل کنم نمونه اش مثلا بخش دوم همین مقاله است -

نه کاربر عزیز 5870 نه دوست من بنده بخاطر کارایی فلان تست یا بنچمارک فلان چیز مقاله رو کامل نکردم !! شما باید بدانید و دوستان باید بدانند که من در فروم لایون حقوق و یا دستمزدی برای مقالات و کارتها نمیگرفتم و فقط به عشق دوستانم در فروم کار می کردم و مقاله می گذاشتم -اگر در فروم بگردید و مجموع نوشتا رهای بنده رو با کارهای دیگر مقایسه کنید قطعا برای شما عجیب خواهد بود- چه شب ها که دوستان خواب بودندو من از شب تا صبح تایپ میکردم برای  اینکه صبح تاپیک  اماده باشه و چه بخش های عظیمی از مقالات سنگین ترجمه می شد و ... خلاصه تست و بررسی و .....لازم نیست اینها رو بگم تا دوستان فکر کنند بزرگ نمایی است - ولی این جمله دوستم hd 5870  من رو دلزده کرد - عزیز من من منتظر عرضه نسخه کامل dx12 و ویندوز 10 بودم که با کارت گرافیک جدید یعنی 980ti وتست های دقیقی رو ارائه کنم و بخش دوم این مقاله و خیلی از بخش های دیگر کارهام رو کامل کنم - قصد این بود که یک بنچمارک خوب dx12 عرضه بشه که هنوز هم به عقیده من نشده-

منتها برای بنده حادثه ای پیش آمد و الان بیشتر از دو ماه است که بنده قادر به تایپ کردن درست نیستم و همین پاسخ رو با دست چپ و بعد از یک ساعت وقت گرفتن نوشتم- تا دو هفته دیگر هم دستم هنوز گرفتاره- من درحال ارتقا سیستم و اماده سازی خرید کارت 980 ti بودم که حادثه ای باعث شد دو ماهی بیشتر گرفتار باشم  - من حتی سیستم رو ست رنگ قرمز و مشکی کرده بودم که بتونم با کارت msi 98o ti gaming 6g مچ کنم و حالا که کارت عرضه شده چند روزی است؛ من دست راستم کلا گچ گرفته شده و نمیتونم ازش استفاده کنم تا حداقل هفته دیگه که دستم آزاد بشه و کارت جدید رو هم بگیرم و سیستم رو راه بندازم و تست های زیادی رو برای دوستان به صورت عملی بگذارم-

این هم عکس دست من بوده بعد از عمل که از  میتونیید برای مدرک داشته باشید تا بدونید هچ ربطی به Asynchronous Compute نداره !!!!

دست راست بنده از دو جا آسیب جدی دید و مجبور به پین گذاری و عمل شداند که  و  برای نزدیک به سه ماه بنده رو گرفتار خودش کرده است عکس زیر هیچ ربطی به شیدر ها ندارد باور کن!!

البته از تکنیک vxgi انویدیا برای نور پردازی استفاده شده ! رندر هم به عهده تایتان x  بوده است -!!!

u5dpo0o4vlbyw50t4m9u.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من همون اول که هر دو کنسول مایکروسافت و سونی به amd تغییر دادند احساس کردم که یه دلیل مهمی میتونه داشته باشه

لینک به دیدگاه

با تشکر از اقای قاسمی عزیز امیدوارم که به زودی به سلامت اولیه برگردید و ممنون بابت تمام کارهایی که انجام میدید

مثل همیشه کارتون عالی و بی نقص هستش منتظر ادامه کارهای شما هستیم

لینک به دیدگاه

همان طور که حتما خیلی از دوستان دقت کردند من چند وقتی هست که حضورم کم شده در فروم و نتونستم بخشی از کارهاییکه به دوستان وعده داده بودم رو کامل کنم نمونه اش مثلا بخش دوم همین مقاله است -

نه کاربر عزیز 5870 نه دوست من بنده بخاطر کارایی فلان تست یا بنچمارک فلان چیز مقاله رو کامل نکردم !! شما باید بدانید و دوستان باید بدانند که من در فروم لایون حقوق و یا دستمزدی برای مقالات و کارتها نمیگرفتم و فقط به عشق دوستانم در فروم کار می کردم و مقاله می گذاشتم -اگر در فروم بگردید و مجموع نوشتا رهای بنده رو با کارهای دیگر مقایسه کنید قطعا برای شما عجیب خواهد بود- چه شب ها که دوستان خواب بودندو من از شب تا صبح تایپ میکردم برای  اینکه صبح تاپیک  اماده باشه و چه بخش های عظیمی از مقالات سنگین ترجمه می شد و ... خلاصه تست و بررسی و .....لازم نیست اینها رو بگم تا دوستان فکر کنند بزرگ نمایی است - ولی این جمله دوستم hd 5870  من رو دلزده کرد - عزیز من من منتظر عرضه نسخه کامل dx12 و ویندوز 10 بودم که با کارت گرافیک جدید یعنی 980ti وتست های دقیقی رو ارائه کنم و بخش دوم این مقاله و خیلی از بخش های دیگر کارهام رو کامل کنم - قصد این بود که یک بنچمارک خوب dx12 عرضه بشه که هنوز هم به عقیده من نشده-

منتها برای بنده حادثه ای پیش آمد و الان بیشتر از دو ماه است که بنده قادر به تایپ کردن درست نیستم و همین پاسخ رو با دست چپ و بعد از یک ساعت وقت گرفتن نوشتم- تا دو هفته دیگر هم دستم هنوز گرفتاره- من درحال ارتقا سیستم و اماده سازی خرید کارت 980 ti بودم که حادثه ای باعث شد دو ماهی بیشتر گرفتار باشم  - من حتی سیستم رو ست رنگ قرمز و مشکی کرده بودم که بتونم با کارت msi 98o ti gaming 6g مچ کنم و حالا که کارت عرضه شده چند روزی است؛ من دست راستم کلا گچ گرفته شده و نمیتونم ازش استفاده کنم تا حداقل هفته دیگه که دستم آزاد بشه و کارت جدید رو هم بگیرم و سیستم رو راه بندازم و تست های زیادی رو برای دوستان به صورت عملی بگذارم-

دوست من Hd5870، من مثل شما نیاز به اثبات چیزی ندارم - اینجا کسی چیزی رو به کسی  اثبات نمی کنه واگر کسی توستانی مقاله ای ترجمه ای بررسی یا تستی میگذاره همه بخاطر دیگر دوستان است -

این هم عکس دست من بوده بعد از عمل که از  میتونی برای مدرک داشته باشی تا بدونی هچ ربطی به Asynchronous Compute نداره !!!!

دست راست بنده از دو جا آسیب جدی دید و مجبور به پین گذاری و عمل شداند که  و که برای نزدیک به سه ماه بنده رو گرفتار خودش کرده است عکس زیر هیچ ربطی به شیدر ها ندارد باور کن!!

u5dpo0o4vlbyw50t4m9u.jpg

رضا جی تی ایکس عزیز ،  من یکی دو بار تو این مدت فعالیتی نداشتین ، پیام دادم ببینم حالتون چطوره ، مشکلی پیش اومده نمیاین .... ولی پاسخی ندادین تا بعدا فهمیدم نویسنده سایت همسایه شدین ...

این موضوع منم رو دلزده کرد .... دلم برای اون مقاله های بازیتون تنگ شده بود که واقعا کامل بود .... ولی شما اصلا جواب یه پیام هم ندادین که بی خیال

-ویرایش

این بحث DX12 ای ام دی و انویدیا هم مسخره هست

ای ام دی فیوچر لول 12.0 کامل پشتیبانی میکنه

نسل دوم مکسول هم 12.1 رو کامل پشتیبانی میکنه

میشه این جوری برداشت کرد بازی های DX12 این یک سال که دارن میان با ای ام دی بهتر کار میکنند

و بعدش 12.1 جا میافته انویدیا بهتر عمل میکنه .... احتمالا تو جلو های بصری هم تفاوت ایجاد بشه با انویدیا

بعد دوباره ای ام دی سری 400 رو میکنه 12.1 یا مثلا 12.2 در کار باشه پشتیبانی میکنه ...

انویدیا پاسکال رو میکنه .......

این داستان جدید نیست

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوست من Hd5870، من مثل شما نیاز به اثبات چیزی ندارم - اینجا کسی چیزی رو به کسی  اثبات نمی کنه واگر کسی توستانی مقاله ای ترجمه ای بررسی یا تستی میگذاره همه بخاطر دیگر دوستان است -

این هم عکس دست من بوده بعد از عمل که از  میتونی برای مدرک داشته باشی تا بدونی هچ ربطی به Asynchronous Compute نداره !!!!

دست راست بنده از دو جا آسیب جدی دید و مجبور به پین گذاری و عمل شداند که  و که برای نزدیک به سه ماه بنده رو گرفتار خودش کرده است عکس زیر هیچ ربطی به شیدر ها ندارد باور کن!!

u5dpo0o4vlbyw50t4m9u.jpg

جناب رضایی امیدوارم زودتر حالتون خوب بشه تا همه بتونیم از مطالب فوق العاده مفیدتون استفاده کنیم  @};-  :x

بی نهایت بابت تمامی زحماتتون از شما ممنونم  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

u5dpo0o4vlbyw50t4m9u.jpg

انشالله خوب میشین

ببخشید اینو میگم حالا دست چپتون اسیب دیده یا راست!!!تو عکس دست چپتونه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از دوستان

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جی تی ایکس عزیز ،  من یکی دو بار تو این مدت فعالیتی نداشتین ، پیام دادم ببینم حالتون چطوره ، مشکلی پیش اومده نمیاین .... ولی پاسخی ندادین تا بعدا فهمیدم نویسنده سایت همسایه شدین ...

این موضوع منم رو دلزده کرد .... دلم برای اون مقاله های بازیتون تنگ شده بود که واقعا کامل بود .... ولی شما اصلا جواب یه پیام هم ندادین که بی خیال

-ویرایش

این بحث DX12 ای ام دی و انویدیا هم مسخره هست

ای ام دی فیوچر لول 12.0 کامل پشتیبانی میکنه

نسل دوم مکسول هم 12.1 رو کامل پشتیبانی میکنه

میشه این جوری برداشت کرد بازی های DX12 این یک سال که دارن میان با ای ام دی بهتر کار میکنند

و بعدش 12.1 جا میافته انویدیا بهتر عمل میکنه .... احتمالا تو جلو های بصری هم تفاوت ایجاد بشه با انویدیا

بعد دوباره ای ام دی سری 400 رو میکنه 12.1 یا مثلا 12.2 در کار باشه پشتیبانی میکنه ...

انویدیا پاسکال رو میکنه .......

این داستان جدید نیست

درود ممنون از شما عزیزم

نه من نویسنده هیچ جایی نیستم سایت همسایه هم خبری نبود- خبات جان از من خواست در پوشش اخبار e3 برای چندین سایت خبر رسانی کمکش کنم همین و بعد از اتمام e3 تمام شد  و من در خدمتتون هستم منتها فعلا تعطیل!

انشالله خوب میشین

ببخشید اینو میگم حالا دست چپتون اسیب دیده یا راست!!!تو عکس دست چپتونه :D

ممنون

نه انگشت  کوچک دست راستم و ساعد اش آسیب دیدن و سلاح های گیمینگ بنده رو از کار انداختن !!!

لینک به دیدگاه

انشاالله هر چه سریع تر دست تون مثل روز اولش بشه دلم برای  تاپیک های نابتو تنگ شده شدید.

من شما رو درک میکنم این که بدون دریافت چیزی آدم بیاد تاپیک هایی به این خوبی بزنه هیچ چیزی جزازسر لطف بودن نیست ، بنده در سخت افزار تازه وارد هستم ولی در بازی های آنلاین قدیمی هستم و برای یه انجمن خیلی تاپیک میزنم حس شما رو درک میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...