رفتن به مطلب

DirectX12 برگ تغییر دهنده بازی برای همیشه

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود ممنون از شما عزیزم

نه من نویسنده هیچ جایی نیستم سایت همسایه هم خبری نبود- خبات جان از من خواست در پوشش اخبار e3 برای چندین سایت خبر رسانی کمکش کنم همین و بعد از اتمام e3 تمام شد  و من در خدمتتون هستم منتها فعلا تعطیل!

ممنون

نه انگشت  کوچک دست راستم و ساعد اش آسیب دیدن و سلاح های گیمینگ بنده رو از کار انداختن !!!

سلام رضا جان برای من شما الگو هستید پشت کار و مرام منش که داریی بعد این همه سال در هیچ کاربر و دوستی ندیدم بدون بزرگ نمایی میگم!

اماده سازی این مقالات و رایگان در اختیار گذاشتنشون این کار هیچ کس انجام نمیده در ایران منظورم مقالات بسیار طولانی و عظیم هست که قیمت بسیار بالایی دارن

هرصفحه ترجمه چندین هزارتومن قیمتش هست در حالی که مقالات شما کاملا اختصاصی بودن و از تجربه خودت مینوشتی به صورت حرفه ایی+ ترجمه ها بی نقص

ایشالا زودتر خوب بشی و بازم شاهده حضورت در انجمن باشیم  @};-

لینک به دیدگاه

با درود و سلام خدمت دوستان گل لایون -

همان طور که حتما خیلی از دوستان دقت کردند من چند وقتی هست که حضورم کم شده در فروم و نتونستم بخشی از کارهاییکه به دوستان وعده داده بودم رو کامل کنم نمونه اش مثلا بخش دوم همین مقاله است -

نه کاربر عزیز 5870 نه دوست من بنده بخاطر کارایی فلان تست یا بنچمارک فلان چیز مقاله رو کامل نکردم !! شما باید بدانید و دوستان باید بدانند که من در فروم لایون حقوق و یا دستمزدی برای مقالات و کارتها نمیگرفتم و فقط به عشق دوستانم در فروم کار می کردم و مقاله می گذاشتم -اگر در فروم بگردید و مجموع نوشتا رهای بنده رو با کارهای دیگر مقایسه کنید قطعا برای شما عجیب خواهد بود- چه شب ها که دوستان خواب بودندو من از شب تا صبح تایپ میکردم برای اینکه صبح تاپیک اماده باشه و چه بخش های عظیمی از مقالات سنگین ترجمه می شد و ... خلاصه تست و بررسی و .....لازم نیست اینها رو بگم تا دوستان فکر کنند بزرگ نمایی است - ولی این جمله دوستم hd 5870 من رو دلزده کرد - عزیز من من منتظر عرضه نسخه کامل dx12 و ویندوز 10 بودم که با کارت گرافیک جدید یعنی 980ti وتست های دقیقی رو ارائه کنم و بخش دوم این مقاله و خیلی از بخش های دیگر کارهام رو کامل کنم - قصد این بود که یک بنچمارک خوب dx12 عرضه بشه که هنوز هم به عقیده من نشده-

منتها برای بنده حادثه ای پیش آمد و الان بیشتر از دو ماه است که بنده قادر به تایپ کردن درست نیستم و همین پاسخ رو با دست چپ و بعد از یک ساعت وقت گرفتن نوشتم- تا دو هفته دیگر هم دستم هنوز گرفتاره- من درحال ارتقا سیستم و اماده سازی خرید کارت 980 ti بودم که حادثه ای باعث شد دو ماهی بیشتر گرفتار باشم - من حتی سیستم رو ست رنگ قرمز و مشکی کرده بودم که بتونم با کارت msi 98o ti gaming 6g مچ کنم و حالا که کارت عرضه شده چند روزی است؛ من دست راستم کلا گچ گرفته شده و نمیتونم ازش استفاده کنم تا حداقل هفته دیگه که دستم آزاد بشه و کارت جدید رو هم بگیرم و سیستم رو راه بندازم و تست های زیادی رو برای دوستان به صورت عملی بگذارم-

این هم عکس دست من بوده بعد از عمل که از میتونیید برای مدرک داشته باشید تا بدونید هچ ربطی به Asynchronous Compute نداره !!!!

دست راست بنده از دو جا آسیب جدی دید و مجبور به پین گذاری و عمل شداند که و برای نزدیک به سه ماه بنده رو گرفتار خودش کرده است عکس زیر هیچ ربطی به شیدر ها ندارد باور کن!!

البته از تکنیک vxgi انویدیا برای نور پردازی استفاده شده ! رندر هم به عهده تایتان x بوده است -!!!

u5dpo0o4vlbyw50t4m9u.jpg

سلام

آقا رضا خدا بد نده....

نبینم دردتو رضا جان!

ایشالا هر چه زودتر خوب بشید و لایون رو دوباره با مقالات بی نظیرتون مانند ماه در شب روشن کنید.

یا حق، به امید سلامتی هر چه سریعتر شما.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیستم هم آماده شده ست  قرمز و مشکی

مقالاتی جامع هم در ذهن دارم انشالله دست رها بشه سرعت تایپ برگرده به دو دست تست و بررسی رو با کارت 980 ti ادامه خواهیم داد.سیستم بیلد شد  که با  کارت ti  ایسوس استریکس یا msi  gaming  مچ باشه باشه که متاسفانه  هر دو خیلی دیر امدن و وقتی هم امدند که بنده  قادر به استفاده از آنها نبودم  کار خوابید بخاطر وضعیت  دست- هفته دیگه روز رهایی خواهد بود و بنچمارک های 2k 4k بازهم  در فضای مجازی پر خواهند شد !!

دارک نایت و کریتوس هم در صف هستند که بازی کنند !! برای ست شدن رنگ قرمز و مشکی حتی درایو پلکستور هم  رنگ آمیزی شده و کاملا سیاه شده تا رنگ نقره ای ایش به چشم نیاد ، فن های کورسیر 230 t هم با فن های حرفه ای سری AF SP  تعویض شد ند و تا چند روز آینده هم شیاطین سرخ  تکمیل خواهند شد.

ken6955rb9vvr2j9qpt.jpg

hwhhpb1la51dbrle1xl.jpg

0hielgbj4epwc264r8fp.jpg

kh0pcfpjuuebij30wx1j.jpg

cxqh7p5upla1k7jp0k4g.jpg

utu4p23b8kpyz0s5dj.jpg

2uioszsk81iusgtk7dtu.jpg

jucwsvvb652gsotd9a27.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انشاالله هر چه سریع تر دست تون مثل روز اولش بشه دلم برای  تاپیک های نابتو تنگ شده شدید.

من شما رو درک میکنم این که بدون دریافت چیزی آدم بیاد تاپیک هایی به این خوبی بزنه هیچ چیزی جزازسر لطف بودن نیست ، بنده در سخت افزار تازه وارد هستم ولی در بازی های آنلاین قدیمی هستم و برای یه انجمن خیلی تاپیک میزنم حس شما رو درک میکنم.

سلام رضا جان برای من شما الگو هستید پشت کار و مرام منش که داریی بعد این همه سال در هیچ کاربر و دوستی ندیدم بدون بزرگ نمایی میگم!

اماده سازی این مقالات و رایگان در اختیار گذاشتنشون این کار هیچ کس انجام نمیده در ایران منظورم مقالات بسیار طولانی و عظیم هست که قیمت بسیار بالایی دارن

هرصفحه ترجمه چندین هزارتومن قیمتش هست در حالی که مقالات شما کاملا اختصاصی بودن و از تجربه خودت مینوشتی به صورت حرفه ایی+ ترجمه ها بی نقص

ایشالا زودتر خوب بشی و بازم شاهده حضورت در انجمن باشیم  @};-

سلام

آقا رضا خدا بد نده....

نبینم دردتو رضا جان!

ایشالا هر چه زودتر خوب بشید و لایون رو دوباره با مقالات بی نظیرتون مانند ماه در شب روشن کنید.

یا حق، به امید سلامتی هر چه سریعتر شما.

ممنون از همه عزیزان لطف دارید  انشالله در خدمت خواهم بود./

لینک به دیدگاه

تاپیک درمورد API بود رفت تو حاشیه فن بازی

با تشکر از HD5870 بابت به حاشیه بردن تاپیکها @};- 

ایشون عاشق amd هست و هر جا اسم nvidia باشه با یه سری بحث ها باید فن بازیشو شروع کنه و  تاپیکو به حاشیه ببره

HD5870 خسته نباشی دلاور خدا قوت پهلوان  @};-

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدا بخیر کنه داداش زدی ترکوندی انگشتو که... چی شده اینجوری سیم پیچیش کردی ؟  :-?

انشاله هر چی زودتر خوب بشی   @};-

لینک به دیدگاه

سیستم هم آماده شده ست  قرمز و مشکی

مقالاتی جامع هم در ذهن دارم انشالله دست رها بشه سرعت تایپ برگرده به دو دست تست و بررسی رو با کارت 980 ti ادامه خواهیم داد.سیستم بیلد شد  که با  کارت ti  ایسوس استریکس یا msi  gaming  مچ باشه باشه که متاسفانه  هر دو خیلی دیر امدن و وقتی هم امدند که بنده  قادر به استفاده از آنها نبودم  کار خوابید بخاطر وضعیت  دست- هفته دیگه روز رهایی خواهد بود و بنچمارک های 2k 4k بازهم  در فضای مجازی پر خواهند شد !!

دارک نایت و کریتوس هم در صف هستند که بازی کنند !! برای ست شدن رنگ قرمز و مشکی حتی درایو پلکستور هم  رنگ آمیزی شده و کاملا سیاه شده تا رنگ نقره ای ایش به چشم نیاد ، فن های کورسیر 230 t هم با فن های حرفه ای سری AF SP  تعویض شد ند و تا چند روز آینده هم شیاطین سرخ  تکمیل خواهند شد.

ken6955rb9vvr2j9qpt.jpg

hwhhpb1la51dbrle1xl.jpg

0hielgbj4epwc264r8fp.jpg

kh0pcfpjuuebij30wx1j.jpg

cxqh7p5upla1k7jp0k4g.jpg

utu4p23b8kpyz0s5dj.jpg

2uioszsk81iusgtk7dtu.jpg

jucwsvvb652gsotd9a27.jpg

1- پاور رو عشقه.

2- مدل دقیق کیس چیه ؟

3- ما که کاریی نیستم ولی در کل ایسوس در این مدل کارایی بهتری داره و MSI زیبایی بیشتری داره من جای شما بودم ایسوس میگرفتم که هم با بورد یکی باشه هم چون تفاوت قیمت 20 تومن هست.

4- رم های از مدل من میطلبه برای قرمزیش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1- پاور رو عشقه.

2- مدل دقیق کیس چیه ؟

3- ما که کاریی نیستم ولی در کل ایسوس در این مدل کارایی بهتری داره و MSI زیبایی بیشتری داره من جای شما بودم ایسوس میگرفتم که هم با بورد یکی باشه هم چون تفاوت قیمت 20 تومن هست.

4- رم های از مدل من میطلبه برای قرمزیش

درود

پاور سلطانه-   یکی از بهترین پاور های 850 دنیا

نکته خوبی اشاره کردی - ایسوس 31 سانته و ولی msi 27 سانت- من احتمال زیاد داره اخر امسال برم سمت sli   برای 980 ti انوقت کارت دوم کمی محدودیت داره با ایسوس-

msi هم کارت 6g  اش ترکونده و حیرت انگیز عمل کرده، از تچ پاور 9.6 گرفته - ضمنا مشکی و قرمزش بیشتر به  ست میخوره .

رم ها رو دیگه قرمز نذاشتم خیلی قرمزی میشه -حالا بعد عکس روش میگذارم کلا خیلی قرمز و مشکی شد کمی باید خنثی میشد-

کیس هم کورسیر 230T است که انصافا در رنج قیمتی عالی بود و من از اینکه امدم سمت کیس مید تاور کامپکت راضی هستم چون تمتم کیس های من غول پیکر بودن HAF X کولر مستر اسناپیر استروم- ترمال تک المت V - کولر مستر تروپر- وقتش بود یک کیس اسیک باکس گونه !! ببنیدیم -

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدا بخیر کنه داداش زدی ترکوندی انگشتو که... چی شده اینجوری سیم پیچیش کردی ؟  :-?

انشاله هر چی زودتر خوب بشی   @};-

درود

تصادفی بود خلاصه دست راست کلا تعطیل شد و ما تابستان رو کلا زجر کشیدیم!!  ممنون از شما گل با تشکر

لینک به دیدگاه

دست راست بنده از دو جا آسیب جدی دید و مجبور به پین گذاری و عمل شداند که  و  برای نزدیک به سه ماه بنده رو گرفتار خودش کرده است عکس زیر هیچ ربطی به شیدر ها ندارد باور کن!!

البته از تکنیک vxgi انویدیا برای نور پردازی استفاده شده ! رندر هم به عهده تایتان x  بوده است -!!!

درود بر آقا رضای عزیز

خدا بد نده ؛

ممنون از تلاش ها و و زحمت های شبانه روزی شما ؛

امیدوارم هر چی زودتر حالتون بهتر بشه و سلامتی تون و کامل به دست بیارید. @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب قاسمی عزیز،

خبر ناراحت کننده ای بود امیدوارم که زودتر خوب بشین @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت رضا جان گل

واقعا ناراحت شدم از حادثه پیش اومده واست همین الان داشتم این تایپک رو دنبال میکردم دیدم :(

انشالله هر چه زودتر خوب بشی و از مقالات و بررسی هات لذت ببریم . :)

سیستم جدید هم مبارک باشه بسیار هم عالیه . ایندفعه نمیری سمت جی 1 ؟ :D البته فکر میکنم فقط برای رنگشه که نمیری سمتش :دی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت رضا جان گل

واقعا ناراحت شدم از حادثه پیش اومده واست همین الان داشتم این تایپک رو دنبال میکردم دیدم :(

انشالله هر چه زودتر خوب بشی و از مقالات و بررسی هات لذت ببریم . :)

سیستم جدید هم مبارک باشه بسیار هم عالیه . ایندفعه نمیری سمت جی 1 ؟ :D البته فکر میکنم فقط برای رنگشه که نمیری سمتش :دی 

درود

تشکر از شما گرامی

دقیقا مشکل رنگه بله اینبار قثط قرمز ومشکی

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

عالی بود بی صبرانه منتظره عرضه آن هستم....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

ممنونم دوست عزیز مطالب مفیدی بود

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام آقا رضا اگه دستتون خوب شده باشه @};-

میشه قسمت دوم این مقاله ارزشمند رو بزارید یا به کل فراموش کردید همچین چیزی وجود داره =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقا رضا اگه دستتون خوب شده باشه @};-

میشه قسمت دوم این مقاله ارزشمند رو بزارید یا به کل فراموش کردید همچین چیزی وجود داره =))

دوست من سلام

این  مقاله بخشی از این جا گرفته شده است :

http://www.gamespot.com/articles/directx-12-a-game-changer-for-xbox-one-and-pc/1100-6427422/

که من کامل ترجمه کردم + بخش هایی خودم از  دانسته های خودم / بخش یک در واقع  دنباله ای به شکل رسمی همانطور که در مقاله بالا میبنیم نداره حالا داستان چی است :

گفتم که  خود اصل مقاله به عنوان منبع  بخش دوم نداره  منتها من قرار بود یک سری دیتای دیگه درباره dx12 اضافه کنم یکسری پیچ هایی جمع اوری کرده بودم  ا زمنابع دیگه مطالب خوبی بودن و لی گفتم ربطی به بخش اول این نوشتار ندارن منتها اون بوکمارک هام پاک شدند حالا دارم میگردم دنبالشون ببنیم کجا هستند سایت هاشون رو بجورم!

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...