رفتن به مطلب

کيس Green X3 مود شده

Recommended Posts

سلام بعد از چند روز تونستم کيسمو با هزينه کم مود کنم. فقط اينو بگم که چون درگير امتحانات پايانترم بودم و وقت کافي نداشتم و همينطور بودجم واسه يه مودينگ عالي کافي نبود و بار اولمم بود نتونستم يه چيز عالي و تر تميز درست کنم ولي به هر حال بازم راضي هستم. بر چسب هم نگرفتم چون خونمون تا مرکز شهر فاصله زيادى داره و اونجاى که هستم گيرم نيومد. (البته تو فکرش هستم که گير بيارم) خوب بريم سراغ اصل مطلب ( ميميرم واسه اصل مطلب :D ) وسايل: 1- چسب دوقولو که خودم داشتم نميدونم قيمتش چقدره. البته قبلش با چسب اکواريوم چسبوندم که نچسبيد و در اومد. 2- برش درب کيس که يه قصمت حدود 35*20 پلاستيکي بود که اون فن 20 سانتي با پيچ بهش وصل بود که خود اون قصمت با پيچ به درب کيس وصل بود که اونو جدا کردم و يه 10*35 هم برش دادم که کلا 30*35 خالي شد. برش هم رفتم پيش ايناى که ورق و اين چيزا برش ميدن با هزينه 2000 با يه قيچي مخصوص راحت بريده شد. 3- طلق که يه طلق 31*37 با قيمت 15000 خريدم که خودش ميگه پلکسي هستش ولي با اين قيمت مگه داريم؟ 4- فن شيشه اى 12 سانتي که سه رنگ سبز و ابي و قرمز داره و تو عکس معلومه که جولوى کيس زير رايتر گذاشتم واسه ورود هوا. اون سه پنل رو هم باز کردم و يه روکش ابر مانند پشتشون چسبيده بود که درشون اوردم تا جلوى ورود هوا رو نگيرن. قيمتشم 11000 شد. 5- LED نوارى که تک رنگ قرمز خريدم ( عاشق رنگ قرمزم :D ) و چون رنگ فن هاى کيس قرمز بود خواستم يه رنگ بشن. حدود 1/5 متر طولش شد که بالاى کيس دورو بر فن ها و جولو و قصمتيش هم پاين کيس چسبوندم. خواستم rgb بگيرم که بودجه محدود من اين اجازه رو نداد.البته بعدا باز هم بهش اضاف ميکنم.قيمتش هم 9000 شد. 6- کليد قطع و وصل 1000 باز هم ميگم يه چيز ساده با هزينه مناسب بود که به خاطر دلايلي که عرض کردم نتونستم چيز جالب و متفاوت درست کنم. اون تکمه امتياز مثبت رو هم واسه دکور نزاشتن :D :D :p لطف کنين نظر بديد. ميسي :) به خاطر کيفيت پاين عکس ها معضرت ميخوام.

کلا 38 هزار تومن خرجم شد.

اخرين تغيرات طبق درخواست دوستان:

اولين قصمت مال قصمت هاى که رايتر قرار ميگيره خالي بود و پنلش رو در اوردم و يه سوراخ اون گوشش ايجاد کردم و دکمه خاموش و روشن شدن led نوارى رو قرار دادم. در تصوير هم مشخصه.

فن سه رنگ جولو که تو قصمت رايتر ها بود رو گذاشتم پشت واسه خروجي

و اون فن واسه خروجي بود رو گذاشتم رو سقف و فن باز شده از سقف که نور قرمز داشت رو گذاشتم جولو کيس واسه ورودى هوا دليلشم اين بود که خواستم رنگ فني که پاينه با اوني که تو قصمت رايتر هاست يکي باشه.

post-17604-0-41042300-1433175630_thumb.jpg

post-17604-0-69120900-1433175644_thumb.jpg

post-17604-0-77433500-1433175661_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

داداش درب کیس رو کامل بریدی بعد شیشه گذاشتی؟!

لینک به دیدگاه

درود
تبریک میگم فقط یه موردی . سرب سمت راست کیس بخاطر دکمه LED ها بازه ؟!

لینک به دیدگاه

ببين اون قصمت پلاستيکي که با پيچ به درب وصل بود رو باز کردم و حدود 20*35 خالي شد ( مثل اين مه 20*35 بريده شده باشه ). بعد همون عرض 35 سانت رو حدود 10 سانت ديگه بريدم که شد 30*35. بعدش طلق رو از پشت چسبوندم به درب. طلق از هر طرف .5 تا يه سانت بيشتر بود که بشه چسبوندش به در.

لینک به دیدگاه

درود

تبریک میگم فقط یه موردی . سرب سمت راست کیس بخاطر دکمه LED ها بازه ؟!

ميدوني چيه؟ سيم هاى پشت کيس چون زيادن و فن زياد وصل کردم اين سوکتاشون زيادن و جا گرفتن و درب راستيش پاينش بسته نميشه. واسه همين مجبور شدم دکمشو اونجا با چسب برق بچسبونم !!
لینک به دیدگاه

ميدوني چيه؟ سيم هاى پشت کيس چون زيادن و فن زياد وصل کردم اين سوکتاشون زيادن و جا گرفتن و درب راستيش پاينش بسته نميشه. واسه همين مجبور شدم دکمشو اونجا با چسب برق بچسبونم !!

امکان داره درب رو باز کنی و از سینی پشت کیس و سیم ها و ..... از پند زاویه عکس بگیری برام پ.خ کنی ! شاید راه حلی پیدا شد .. اون دکمه هم میتونی از کنار فن و از قیمت توری زد خام بدی بیرون یا پنل های پایین

لینک به دیدگاه

امکان داره درب رو باز کنی و از سینی پشت کیس و سیم ها و ..... از پند زاویه عکس بگیری برام پ.خ کنی ! شاید راه حلی پیدا شد .. اون دکمه هم میتونی از کنار فن و از قیمت توری زد خام بدی بیرون یا پنل های پایین

مشکل کابل هاى پشت رو بعد از امتحانا حل ميکنم. خيلي به هم ريختن بايد از اول وصلشون کنم.

دکمه رو هم نظرم رو پنل ذوذنقه اى شکل زير اون سه پنل هست. اونم بعدا اوکي ميکنم. نظرت در مورد مودى که کردم چيه؟

post-17604-0-72213300-1433140275_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مشکل کابل هاى پشت رو بعد از امتحانا حل ميکنم. خيلي به هم ريختن بايد از اول وصلشون کنم.

دکمه رو هم نظرم رو پنل ذوذنقه اى شکل زير اون سه پنل هست. اونم بعدا اوکي ميکنم. نظرت در مورد مودى که کردم چيه؟

شما اگر کابلهایی که از بالای سینی به مادر برد و بقیه رسیده .. بخوابوی کف کیس مشکلت حل میشه .. و سوکا های مولکس رو بخوابونی 

با کمترین هزینه به نتیجه ای که میخواستی رسیدی .. خوبه چرا که نه

لینک به دیدگاه

سلام داداش خوبی؟یه چند مورد عرض میکنم که انشا ا.. تغییرات رو ایجاد کنید...

1- درب سمت چپ از جلو باز مونده یه کاری کن اون بسته بشن...

2- با ماژیک مشکی اون قسمت هایی که برش خورده که رنگ ورق کیس معلوم هست رو بپوشون

3- اون دکمه قطع و وصل کردن رو این کیس خودم بزار قسمتیی که فلاپی البته اگه دیدی طوری هست و سوراخ تمیتونی بکنی برو از جای درب جای فلاپی کیس های قدیمی پیدا کن بزار جاش بعد سوراخ (با چاقو) دکمه رو جا بزن قرار میگیره بیرون کیس خیلی ضایع هستش

4-اسمبل رو باز کن برو بست پلاستیکی بگیر بسته ای 3 الی 4 تومن هست بعد سیم های پاور و غیره رو از سینک پشتی بیار بعدش با بست پلاستیکی ببند به سینک تا درب سمت راست کیس هم کامل بسته بشه

5- اون قسمتی که برش دادی از درب سمت چپ که ورق کیس هست رو اگه داری به صورت 90 درجه درش بیار بزار روی پاور هم سیم ها دیده نشه هم شما پاورتون به رنگ نقره ای هست با رنگ کیس mach

6- ای کاش اون قسمت جلویی کیس که فن که درقسمت هاردها قرار گرفته (پنل جلویی ) رو باز میکردی یه نوار led هم اونجا میکشیدی

نیست این کارو کنی درست میشه

امیداورم تغییرات ایجاد شه

کیس خیلی زیبا شده خسته نباشی عزیز

ویرایش شده توسط mehdi0910
لینک به دیدگاه

سلام داداش خوبی؟یه چند مورد عرض میکنم که انشا ا.. تغییرات رو ایجاد کنید...

1- درب سمت چپ از جلو باز مونده یه کاری کن اون بسته بشن...

2- با ماژیک مشکی اون قسمت هایی که برش خورده که رنگ ورق کیس معلوم هست رو بپوشون

3- اون دکمه قطع و وصل کردن رو این کیس خودم بزار قسمتیی که فلاپی البته اگه دیدی طوری هست و سوراخ تمیتونی بکنی برو از جای درب جای فلاپی کیس های قدیمی پیدا کن بزار جاش بعد سوراخ (با چاقو) دکمه رو جا بزن قرار میگیره بیرون کیس خیلی ضایع هستش

4-اسمبل رو باز کن برو بست پلاستیکی بگیر بسته ای 3 الی 4 تومن هست بعد سیم های پاور و غیره رو از سینک پشتی بیار بعدش با بست پلاستیکی ببند به سینک تا درب سمت راست کیس هم کامل بسته بشه

5- اون قسمتی که برش دادی از درب سمت چپ که ورق کیس هست رو اگه داری به صورت 90 درجه درش بیار بزار روی پاور هم سیم ها دیده نشه هم شما پاورتون به رنگ نقره ای هست با رنگ کیس mach

6- ای کاش اون قسمت جلویی کیس که فن که درقسمت هاردها قرار گرفته (پنل جلویی ) رو باز میکردی یه نوار led هم اونجا میکشیدی

نیست این کارو کنی درست میشه

امیداورم تغییرات ایجاد شه

کیس خیلی زیبا شده خسته نباشی عزیز

سلام

بله شما درست ميگيد و از کمکتون ممنونم. حتما لحاظ ميشه. سيم کشي ازل اول ميخواد و اون موقع که اسمبل کردم با سر و حوصله نبوده واسه همين اينجورى شد. يه مشکل هم که دارم کابل هاى پاور کوتاهن. اون قصمت بريده شده رو هم متأسفانه ندارم. تو فکر اضاف کردن نوار led هم هستم. فعلا کليد رو وقت بکنم درست ميکنم. اين هم که گذاشتم موقتي بود تا يه حا درست واسش پيدا کنم.حتما کاراى که گفتيد رو تا اخر ماه انجام ميدم ( از دست اين امتحانات لعنتي )

دوستان باز هم اگه چيزي هست بگيد تا لحاظ کنم. تو فکر ورچسب هم هستم. دوستان ورچسب از کجا بخرم؟ لوازم تحريريا؟

به نظرتون ورچسب اژدها خوبه؟ چه رنگي بگيرم که خوب بشه؟

لینک به دیدگاه

برچسب هم میتونی تو مغازه های اسپرتی ماشین پیدا کنی...

لینک به دیدگاه

برچسب هم میتونی تو مغازه های اسپرتی ماشین پیدا کنی...

درود

چرا به جای هزینه در جهت برچسب هایی که اصلا به Pc و Computer مرتبط نیستن .. به فکر استفاده از لیزر نیستید .. شما میتونی با لیزر روی پلکسی طرح بندازی .. با هر اندازه ای که میخواهی !

مثل Nickname من HolymighT روی پلکسی جلویی کیسم

لینک به دیدگاه

اقا یه درب شیشه ای جدا گیر نمیاد برای X3 gaming بگیرم ؟!!!

با یه در شیشه ای خیلی خوشکل میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز هزینه طرح با لیزر چقدر میشه؟؟؟

برچسب خود من گرفتم دونه 1500 تومن خیلی هم خوشگل و برجسته و خشن هستن

لینک به دیدگاه

از کجا خريدى؟ عکس ميزارى ببينم؟

رو شيشه بچسبونم ديگه؟

لینک به دیدگاه

دوستان سوال پرسیدم @};-

لینک به دیدگاه

دوستان سوال پرسیدم @};-

فکر نکنم. بايد خودتون درست کنين. معمولا کيس هاى که گ درشون شيشه اى هست درب اضافه نميسازن که واسه کيس هاى ديگه اصتفاده بشه.
لینک به دیدگاه

شدنی هست ... ولی خیلی حساسه .. شما باید اندازه هانون در حد میلی متر باشه .. با پلکسی و لیزر و هیتر میشه به شیشه فرم داد . حتی قسمت های قفل نر و مادکی درب کیس هم میشه طراحی کرد .

بستگی به اندازه و سختی طرح داره ...

لینک به دیدگاه

دوستان يه سرى تغيرات تو کيس انجام دادم و تو پست اول عرض کردم. ازتون خواهش ميکنم راجب کار هاى که کردم نظر بديد منتظر پيشنهاداتون هستم.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام دوستان. راستش چند روز پيش تو فروم شهرسخت افزار ديدم يکي کيس x9 رو مود کرده بود و شده بود و شده بود نسخه دوم کيس nuke ( يه همچين چيزى :D )

بعد من هم تصميم گرفتم که همچين کارى بکنم :D البته با بودجه ناچيز :D

اينم لينکش

http://www.sakhtafzarmag.com/اخبار-و-مقالات/گوناگون/1253/مود-زیبای-کاربر-خوش-ذوق-فروم-سخت-افزار-با-کیس-x9-گرین

اول رفتم سراغ اون محفظه پوشان پاور. با همون قصمتي که به درب کيس چسبيده بود و لوگو x3 gaming داشت رو بريدم جورى که بره تو کيس. بعد يه مغوا ضخيم رو بريدم و با چسب چسبوندم واسه بغلاش. يه L مانند درست کردم و کل پاور و پاين هارد ها رو پوشوندم عين تو لينک. بعد اون لوگو راکتور اتمي هست که روى اون قصمت پوشان پاور , يه دونه عين اون درست کردم البته با کاغذ رنگي ( پوستم کنده شد ) و با چسب قطره چسبوندم. بعد اون بغلش رو يه عکس اژدها از تو گوگل پيدا کردم و پرينت گرفتم که شکلش اينه

k8b0jvjzm85ra8ot2kez.jpg

بعد قصمت هاى سفيد بيروني رو جدا کردم و بعضي قصمت هاى داخلي رو نتونستم جدا کنم و چون پس زمينه اون پوشان پاور سياه بود , قصمت هاى صفيد شکل رو با خودکار سياه کردم و خيلي شيک و عالي :D .

حالا ميخوام يه قصمت درست کنم براى پوشاندن قصمت dvd rw ها عين تو شکل.

ميخوام يه قصمت سياه درست کنم و اين شکل رو که بريده شده رو بچسبونم روش ( به جاى عبارت classfield تو همون لينک که دادم.

xc7o91tdhxrkduookob.png

به علاوه اون ميخوام اون سه تا پنل dvd rw که توشون خاليه رو در بيارم و يه چيز خفني دربش بزارم. تو فکر صقف هم هستم که يه کاراى بکنم. فقط ازتون خواهش ميکنم کمکم کنيد که يه چيز خوب بشه و اگه لوگوى طرحي چيزى داريد بگيد و بديد تا بررسي کنم.

عکس ها هم وقتي تکميل شد. تا اون موقع يه دوربين خوب هم مياد دستم.

لینک به دیدگاه

راستي يادم رفت بگم. ميخوام برد کارت گرافيک رو با يه مقوا بپوشونم و يه شکل روش بچسبونم. نظرتون چيه؟ واست گراف خطر نداره؟ اگه نداره چطورى انجام بدم؟اينم يادم رفت بگم که اون محفظه پوشان پاور رو يه چيز فلزى شبيه همون قصمت فلزى که کارت گرافيک ها دارن و به کيس با پيچ وصل ميشن رو از خود قصمت هاى نصب گرافيک تو اسلات هاى پاين که خود کيس گذاشته بود رو در اوردم و چسبوندم بهش و وقتي ميخوام محفظه رو بزارم تو کيس فقط کافيه عين کارت گرافيک اون محفظه رو نزديک جا پيچ کنم و با پيچ بچسبونم.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم فکر مقوا رو از سرت بیرون کن. متریال این کار فقط اکریلیک/پلکسی هست و بریدنش که ابزار 30/20 میلیونی (ترجیها بیرون بدین ببرن) ساده ترین کاری که شما میتونید انجام بدید چون طراحیش که یک میل خطا نداشته باشه سخته.

کیس منو که تو امضام هست نگاه بنداز، فول اکریلیک 3 و 6 میل هست.

لینک به دیدگاه

ايناى که ميگي مال پول داراست :D من مه ته جيبم شپش ميبنده بايد با خرتو پرتاى خودم يه کارى بکنم. اگه طرحي چيزى براى قصمت خارجي صقف و جولوى کيس داريد خوشحال ميشم بگيد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...