رفتن به مطلب

مد گرافیکی مستر افکت -برای بازی های روز

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام اقا رضای گل

برنامه مفیدی بود

اگر میشه مد خوبی برای این بازی بگین ممنون

Lords Of The Fallen

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

÷ برای علاقه مندان به بازی عالی و دوسدت داشتنی Metal gear V phantom pain  از این reshade کاستوم استفاده کنید تا گرافیک زیبای بازی به مرز های باور نکردنی برسه-من این مد رو با سیستم قوی در 4k دارم تجربه میکنم بدون اغرارق تجربه سینمایی و فراموش نشدنی است- ضمنا دقت کندی این مد کمی از فریم کم میکنه که البته در یک سیستم  بازی خیلی حاد نخواهد بود - این ریشید کاستوم که خوئم هم کمی تا حدودی  دست کاری کردم تنها ریشید قابل استفاده در بازی  متال 5 خواهد بود- فقط دانلود کنیدو در پوشه بازی کنار فایل اجرایی بازی کپی کنید-ضمنا دقت کنید موتور متال گیر بعد از مد شدن اجازه تغیر تنظمیات گرافیکی رو نمیده پس اول  تنظیمات گرافیکی و رزولوشن رو تنظیم کنید و بعد بیایید بیرون مد رو کپی کنید - برای پاک کردن هم همین فایل ها رو فقط پاک کنید -هیچ خرابی نداره الان بیش از 2 ماهه تست شده است-

Metal Gear5 بهبود گرافیکی

لینک به دیدگاه

درود این مد ها روی چع بازیهای نصب میشه؟!!

حجمش چقدر هست

روی ۹۷۰ میتونه رون اجرا بشه؟!!

لینک به دیدگاه

سلام اقا رضای گل

ممنون از شما

واقعا گرافیک بازی خیلی توپ شده البته من با 290x و 8350 بیشتر از 35 فریم بهم نمیده ولی خوب ارزشش رو داره چون گرافیکش خیلی عالی شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مد گرافیکی از gtav رو زحمتشو بکش.ممنون 

درود

Gta  من اصلی است با مد گرافیکی مشکل داره ممکنه بن شه بخاطر همین خیلی دور مد براش نیستم ولی این برای شما

Gta v یک مستر افکت مخوف البته کمی سنگین خواهد کرد روی سیستم ضعیف ولی  لذت ببر

درود این مد ها روی چع بازیهای نصب میشه؟!!

حجمش چقدر هست

روی ۹۷۰ میتونه رون اجرا بشه؟!!

درود

روی همه بازی ها مد است-چه از طریق sweet fx چه از طریق مستر افکت و یا reshade\

اینها که گفتم همه یک نوع اینجکتور هستند یعنی میاین به کمک ابزارهای واسط  اقدام میکنن به تزریق افکت های پست پراسیینگی (انتی الیاز-موشن بلار -شارپنس و depth to filed و ......) و برای همه بازی های pc هم توسعه داده میشن-

بستگی داره به نوع بازی موتورش و نوع مد و نوع سخت افزار -بله کارت 970 میتونه اکثر بازی های مدرن روز رو در 1080 با این ابزارها مد شده اجرا کنه

سلام اقا رضای گل

ممنون از شما

واقعا گرافیک بازی خیلی توپ شده البته من با 290x و 8350 بیشتر از 35 فریم بهم نمیده ولی خوب ارزشش رو داره چون گرافیکش خیلی عالی شده

اره بازی رو فیلم میکنه  -خوب اره این مد سنگینه و من در 4k با این مد 40 فریم میگیرم میانیگین ولی در 2k 60 رو میده- 4770 , 980 ti البته بازی روی ssd نصبه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

Gta  من اصلی است با مد گرافیکی مشکل داره ممکنه بن شه بخاطر همین خیلی دور مد براش نیستم ولی این برای شما

درود

اینها که گفتم همه یک نوع اینجکتور هستند یعنی میاین به کمک ابزارهای واسط  اقدام میکنن به تزریق افکت های پست پراسیینگی (انتی الیاز-موشن بلار -شارپنس و depth to filed و ......) و برای همه بازی های pc هم توسعه داده میشن-

بستگی داره به نوع بازی موتورش و نوع مد و نوع سخت افزار -بله کارت 970 میتونه اکثر بازی های مدرن روز رو در 1080 با این ابزارها مد شده اجرا کنه

اره بازی رو فیلم میکنه  -خوب اره این مد سنگینه و من در 4k با این مد 40 فریم میگیرم میانیگین ولی در 2k 60 رو میده- 4770 , 980 ti البته بازی روی ssd نصبه

کدوم مد دردسر کمتری داره و فقط با یه دانلود و کپی پیست درست میشه

لینک به دیدگاه

مرسی از اطلاعات خوبی که ارائه دادی  @};-

روی بتل ۴ آنلاین هم مد خاصی مد نظر دارین؟ که صد البته زیاد افت ایجاد نکنه و بن نشیم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه روی مولتی پلبر ریشید نزنید بن میشید چون exe بازی رو مودیفای شده نشون میده

لینک به دیدگاه

@};-  @};-

لینک به دیدگاه

من رو تمام بازی های آنلاینم ریشید استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم . البته تضمینی نیست اما من و دوستام تا امروز مشکلی نداشتیم .

Dota 2

Battlefield 4

Starwars Battlefront

Rainbow Six

GTA V

FIFA 16

و چندتا دیگه ...

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من رو تمام بازی های آنلاینم ریشید استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم . البته تضمینی نیست اما من و دوستام تا امروز مشکلی نداشتیم .

Dota 2

Battlefield 4

Starwars Battlefront

Rainbow Six

GTA V

FIFA 16

و چندتا دیگه ...

گفتم ممکنه بنده هم حساب احتمالات رو کردم من خودم روی دارگون ایجم و GTA  دارم ولی به کسی پیشنهاد نمیدم چون قطعی نیست ممکنه مشکلی پیش بیاد

لینک به دیدگاه

درود

درود

سلام میشه نحوه نصب مد رو هم بگید کجا بریزیم این فایل ها رو  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام میشه نحوه نصب مد رو هم بگید کجا بریزیم این فایل ها رو @};- @};- @};- @};-

برای کدوم بازی؟

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی @};-

من مود HD  reworked Project(معروفترین مود گرافیکی این بازی) رو برای بازی ویچر3 نصب کردم اما این کار باعث شد که تصاویر گاهی اوقات تار بشن و درضمن نوار های سیاه رنگ بالا و پایین صفحه ظاهر بشن که در عکس ها هم مشخصه(مثلن زیر نویس بازی که کلن تار شده). بنظرتون مشکل از چیه؟

http://8pic.ir/images/hjfvmjf3ydfxxe8g55x9.jpg

http://8pic.ir/images/rais6qgxvvpn1tza1h1b.jpg

http://8pic.ir/images/9fgbhro5ntpmxhb5h53u.jpg

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی @};-

من مود HD  reworked Project(معروفترین مود گرافیکی این بازی) رو برای بازی ویچر3 نصب کردم اما این کار باعث شد که تصاویر گاهی اوقات تار بشن و درضمن نوار های سیاه رنگ بالا و پایین صفحه ظاهر بشن که در عکس ها هم مشخصه(مثلن زیر نویس بازی که کلن تار شده). بنظرتون مشکل از چیه؟

http://8pic.ir/images/hjfvmjf3ydfxxe8g55x9.jpg

http://8pic.ir/images/rais6qgxvvpn1tza1h1b.jpg

http://8pic.ir/images/9fgbhro5ntpmxhb5h53u.jpg

فقط همین رو نصب کردین یا اون مادهای برای نورپردازی و reshade و ... هم نصب هست ؟؟ اون نوارهای سیاه برای سینمایی کردن بیشتر هست و چیز بدی نیست :)  برای تار شدن هم بخاطر DOF هست شما میتونی با دکمه scrollLock روی کیبورد اقدام به فعال و غیر فعال کردن sweetFx یا Reshade بکنی و برای همین هم من پرسیدم چیزی غیر rework نصب هست یا نه چون این ماد فقط تکسچر پک هست ولی اون مشکلاتی که شما داری نمیتونه مربوط به این ماد باشه !!! خلاصه برای رفع مشکل تار شدن در موقع فعال بودن ماد F2 رو بزن حل میشه و DOF رو کلا غیر فعال میکنه

لینک به دیدگاه

فقط همین رو نصب کردین یا اون مادهای برای نورپردازی و reshade و ... هم نصب هست ؟؟ اون نوارهای سیاه برای سینمایی کردن بیشتر هست و چیز بدی نیست :)  برای تار شدن هم بخاطر DOF هست شما میتونی با دکمه scrollLock روی کیبورد اقدام به فعال و غیر فعال کردن sweetFx یا Reshade بکنی و برای همین هم من پرسیدم چیزی غیر rework نصب هست یا نه چون این ماد فقط تکسچر پک هست ولی اون مشکلاتی که شما داری نمیتونه مربوط به این ماد باشه !!! خلاصه برای رفع مشکل تار شدن در موقع فعال بودن ماد F2 رو بزن حل میشه و DOF رو کلا غیر فعال میکنه

WOW

خیلی ممنون.. درست شد. @};- @};- :x :x

بله چند تا مد دیگه هم نصب بود مثل مدی که آقای قاسمی برای اسب قرار داده بودن یا superturbo lightning mod(فک کنم اسمش همین بود) که البته این آخری رو قبلن پاک کرده بودم اما باز هم درست نشد چون فکر میکردم اینا با هم تداخل دارن اما با این اف2 مشکل حل شد

پس با این حساب میتونم مد های گرافیکی دیگه ای هم نصب کنم؟ منظورم همون ریشید و sweetfx هست

لینک به دیدگاه

WOW

خیلی ممنون.. درست شد. @};- @};- :x :x

بله چند تا مد دیگه هم نصب بود مثل مدی که آقای قاسمی برای اسب قرار داده بودن یا superturbo lightning mod(فک کنم اسمش همین بود) که البته این آخری رو قبلن پاک کرده بودم اما باز هم درست نشد چون فکر میکردم اینا با هم تداخل دارن اما با این اف2 مشکل حل شد

پس با این حساب میتونم مد های گرافیکی دیگه ای هم نصب کنم؟ منظورم همون ریشید و sweetfx هستم

نمیتونین همزمان 2تا ریشید نصب کنین اما یک دونه هیچ مشکلی نداره و با SLM هم هیچ تداخلی نداره ... من کلا خودم 3تا مود نصب داشتم : همین rework + slm و همون ریشید که خود نویسنده ی تاپیک گفته بودن ... اما یک ماد دیگه هم تازه رو نت دیدم که سایه های بازی رو افزایش میده و خیلی جالب بود ... اگه فیل^^تر شکن دارین برین در یوتیوب داخل کانال    hodilton و اونجا لینک دانلود هم گذاشته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...