رفتن به مطلب

تعویض کولر خنک کننده 580 gtx

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزان

از عنوان تاپیک مشخصه که می خوام کولر گرافیک 580 gtx رو تعویض کنم و یه کولر قویتر بندازم،در جریان هستید که این مدل کارت گرافیک نسبت به بقه گرافیک ها دمای بیشتر داره اگه کمک کنید و  بفرمایید چه مدل کولری بهش میخوره  و مشکلی پیش نمیاره ممنون میشم.

یا علی (ع)

البته اینم بگم تو حالت فول لود در بازی gta v هستش توحالت بالا و دریچه کولر هم سمت کیسمه ولی به نظرم دماش باز بالاست چون با گرافیک r9 280 x

با همین شرایط دما بیشتر از 64 نمیشد.

post-16133-0-88481600-1433190047_thumb.jpg

post-16133-0-46643600-1433192804_thumb.jpg

post-16133-0-33422300-1433192825_thumb.jpg

ویرایش شده توسط karaj62
لینک به دیدگاه

درود,عزیز ایر میخوای ببندی یا واتر ؟ میخوای بخری یا کولر یه کارت دیگرو تهیه کنی؟

لیون چند مورد برای فروش داشت اگه اشتباه نکنم .که تو مشخصاتش باید سری کارت هایی رو که ساپورت میکنه نوشته باشه, در مورد کولر کارت دیگه هم بگم یچیز عملیه , نمیشه گفت باید کسی قبلا دقیقا رو همین کارت (مدل و لینک دقیق کارتتو بزار) انجام داده باشه تا بتونه کمک کنه , در مورد واتر هم ک میشه با بست براحتی وصل کرد ک دوستان زیاد انجام دادن .

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

بهترین گرینه برای 580 کولر zalman vf3000هست که فکر کنم تو بازار سخت پیدا بشه

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

درود,عزیز ایر میخوای ببندی یا واتر ؟ میخوای بخری یا کولر یه کارت دیگرو تهیه کنی؟

لیون چند مورد برای فروش داشت اگه اشتباه نکنم .که تو مشخصاتش باید سری کارت هایی رو که ساپورت میکنه نوشته باشه, در مورد کولر کارت دیگه هم بگم یچیز عملیه , نمیشه گفت باید کسی قبلا دقیقا رو همین کارت (مدل و لینک دقیق کارتتو بزار) انجام داده باشه تا بتونه کمک کنه , در مورد واتر هم ک میشه با بست براحتی وصل کرد ک دوستان زیاد انجام دادن .

سلام،می خوام بخرم و بعد ببندم،تولیون رو میگردم ان شاالله پیدا بشه،ممنونم از شما

لینک کارت گرافیک

http://www.overclockers.ua/video/geforce-gtx580/all/

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814500199

ویرایش شده توسط karaj62
لینک به دیدگاه

اول شما مشخصات دما تو حالت لود کامل بزار ببینیم چقدره بتونیم بهترکمکت کنیم. 

لینک به دیدگاه

میدونم میخوای کلی دما رو کاهش بدی.

ولی در صورت پیدا نشدن کولر مناسب شما به فکر تعویض خمیر و بهتر کردن کولینگ کیس ت باش.

@};-

سلام عزیز

داخل کیسم خنک هستش 5 تا فن 12 سانت داره با یه فن 25 سانت از بقل،که حتی پاور 780 وات که تک فن هستش گرماش خیلی کمه.

لینک به دیدگاه

بهترین گرینه برای 580 کولر zalman vf3000هست که فکر کنم تو بازار سخت پیدا بشه

سلام

ممنون از راهنماییتون ولی فکر کنم رو رم ها رو نمیتونه خوب پوشش بده.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از راهنماییتون ولی فکر کنم رو رم ها رو نمیتونه خوب پوشش بده.

برای رم ها سینک جدا داره رو خودش

post-11538-0-62234400-1433191603_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

رم ها رو اگه روشون خمير خالي بزني فوق العاده خوب عمل ميكنه

من بدون هيتسينك و فقط با خمير خالي استفاده ميكنم و حدود ٤٠٪ هم اوركلاكشون كردن و كوچيكترين مشكلي نيست

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

داخل کیسم خنک هستش 5 تا فن 12 سانت داره با یه فن 25 سانت از بقل،که حتی پاور 780 وات که تک فن هستش گرماش خیلی کمه.

ورودی خروجی فنهات چطوری اگه درست نباشه بدتر گرم میکنه

لینک به دیدگاه

اول شما مشخصات دما تو حالت لود کامل بزار ببینیم چقدره بتونیم بهترکمکت کنیم. 

سلام عزیز اضافه شد

لینک به دیدگاه

سلام عزیز اضافه شد

74 درجه واسه رفرنس خوبه من یه 460 دارم همین چند وقت که هوا گرم شد با اورکلاک رفت 80 درجه الان یه فن دوازده گذاشتم مایل زیرش هوا رو میزنه زیرش دو تا فن دوازده دقیقا بغل هیتسنک هوا رو میده بیرون یه فن 14 رو کیس هوا رو میده بیرون یه فن 12 هوا رو از بالا میده داخل با این کار دیگه همون 72 با اور سنگین تو بازی project car ندیدم بره بالا

لینک به دیدگاه

ورودی خروجی فنهات چطوری اگه درست نباشه بدتر گرم میکنه

2 تا از سمت جلوی کیس به داخل،فن بقل هم به داخل و 2 تا فن بالای کیس به بیرون و 1 عدد هم از پشت به بیرون.

لینک به دیدگاه

2 تا از سمت جلوی کیس به داخل،فن بقل هم به داخل و 2 تا فن بالای کیس به بیرون و 1 عدد هم از پشت به بیرون.

همونه فن بغل به بیرون حتما شما همون دو تا فن جلو به داخل کافیه

لینک به دیدگاه

74 درجه واسه رفرنس خوبه من یه 460 دارم همین چند وقت که هوا گرم شد با اورکلاک رفت 80 درجه الان یه فن دوازده گذاشتم مایل زیرش هوا رو میزنه زیرش دو تا فن دوازده دقیقا بغل هیتسنک هوا رو میده بیرون یه فن 14 رو کیس هوا رو میده بیرون یه فن 12 هوا رو از بالا میده داخل با این کار دیگه همون 72 با اور سنگین تو بازی project car ندیدم بره بالا

ممنون

یه سوال دارم خدمتتون

امروز که داشتم بازی gta v رو بازی میکردم به دفعه صدای فن گرافیم زیاد شد و دمای کارت به 97 رسید بعد سریع قطع شد و دما اومد پایین،میدونید علتش چی هست؟البته اون موقع هم کولر روشن بود و دمای اتاق پایین بود.

لینک به دیدگاه

همونه فن بغل به بیرون حتما شما همون دو تا فن جلو به داخل کافیه

آخه مدل فن روی قاب کیسم به داخله. 

لینک به دیدگاه

یک عدد کولر فانتوم موجوده خواستید پیام بدبد

پیام دادم خدمتتون.

لینک به دیدگاه

احتمالا shadow با anti aliasing اون لحظه زیاد کار کشیده اینا روس کارت گرافیک میکشن

ویرایش شده توسط Mr surface
لینک به دیدگاه

آخه مدل فن روی قاب کیسم به داخله. 

کیس شما حرفه ای نیست و برای اینکار تعریف نشده

لینک به دیدگاه

احتمالا shadow با anti aliasing اون لحظه زیاد کار کشیده اینا روس کارت گرافیک میکشن

ممنون بابت توضیحتون

لینک به دیدگاه

کیس شما حرفه ای نیست و برای اینکار تعریف نشده

احتمالاً حق با شماست چون کیس رو حدود 240 تومان خریدم.

لینک به دیدگاه

احتمالاً حق با شماست چون کیس رو حدود 240 تومان خریدم.

دوست عزیز کیس مارک پرفکت یک محصول بدون گواهینامه هستش و اون قیمتی که شما گفتید اصلا به صرفه نیست.بهتره از بایوس دمای سیستم چک کنید. میتونید فن بغل کسی برعکس ببندید که هوا رو به بیرون منتقل بکنه اگه فیش سه پین داره به جا فن مادربورد وصل کنید و دور فن از بایوس بالا ببرید.

ویرایش شده توسط Mr surface
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...