رفتن به مطلب

تعویض کولر خنک کننده 580 gtx

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز کیس مارک پرفکت یک محصول بدون گواهینامه هستش و اون قیمتی که شما گفتید اصلا به صرفه نیست.بهتره از بایوس دمای سیستم چک کنید. میتونید فن بغل کسی برعکس ببندید که هوا رو به بیرون منتقل بکنه اگه فیش سه پین داره به جا فن مادربورد وصل کنید و دور فن از بایوس بالا ببرید.

چشم فردا ان شاالله تغییرش میدم،ممنون از راهنماییتون.سوالی رو که تو پیام خصوصی خدمتتون ارسال کردم جواب بدین بسیار ممنون می شم.

لینک به دیدگاه

عزیز توصیه بنده اینکه بفروشین و قراره اون هزینه که رو کولرش میخوایین بکنین رو برای ارتقاش بزارین

اگر هم نمیفروشین بهترین گزینه deepcool v6000 هستش که قیمتشم حدودای ۲۵۰ تومنه (صدای فنش نسبت به مدلای دیگه خیلی کم تره و راحت هم پیدا میتونین کنیدش)post-12468-0-74856800-1433201768_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

عزیز توصیه بنده اینکه بفروشین و قراره اون هزینه که رو کولرش میخوایین بکنین رو برای ارتقاش بزارین

اگر هم نمیفروشین بهترین گزینه deepcool v6000 هستش که قیمتشم حدودای ۲۵۰ تومنه (صدای فنش نسبت به مدلای دیگه خیلی کم تره و راحت هم پیدا میتونین کنیدش)attachicon.gifd3aad5ca9ebe4950936043d3e9ab0070.jpg

سلام همون اول که اولین ارسال نویسنده رو دیدم خاستم همین مطلب رو عنوان کنم منم چند وقت پیش می خاستم همچین کاری بکنم بعد یه حسابی که با خودم کردم به این نتیجه رسیدم که با همون ۲۵۰ ، ۳۰۰ که میخام هزینه کولر بکنم گرافیک رو بفروشم و یک گرافیک قویتر و خنکتر و جدید تر بگیرم که نتیجش شد فروش گرافیک ۴۸۰ رفرنس و خرید ۵۸۰ غیر رفرنس.حالا شما با فروش کارت و گذاشتن ۲۵۰ الی ۳۰۰ میتونید یک ۶۷۰ یا ۷۶۰ غیر رفرنس بگیرید هم خنکتر هم کم مصرفتر هم قویتر هم یک تا دو نسل جدیدتر.
لینک به دیدگاه

سلام همون اول که اولین ارسال نویسنده رو دیدم خاستم همین مطلب رو عنوان کنم منم چند وقت پیش می خاستم همچین کاری بکنم بعد یه حسابی که با خودم کردم به این نتیجه رسیدم که با همون ۲۵۰ ، ۳۰۰ که میخام هزینه کولر بکنم گرافیک رو بفروشم و یک گرافیک قویتر و خنکتر و جدید تر بگیرم که نتیجش شد فروش گرافیک ۴۸۰ رفرنس و خرید ۵۸۰ غیر رفرنس.حالا شما با فروش کارت و گذاشتن ۲۵۰ الی ۳۰۰ میتونید یک ۶۷۰ یا ۷۶۰ غیر رفرنس بگیرید هم خنکتر هم کم مصرفتر هم قویتر هم یک تا دو نسل جدیدتر.

سلام صبح شما بخیر

من پارسال همین خنک کننده مدل v6000 رو خریدم و رو کارت گرافیک gtx 8800 انداختم و بعد از 2 ماه کارت گرافیکم gpu مشکل دار شد به خاطر همین اصلااً ازش راضی نبودم چون فقط 10 درجه خنک تر شده بود.

لینک به دیدگاه

vf3000F زالمن توی بازار هم هست کیفیت خیلی خوبی هم داره قیمتش هم ناسب هست. . . . .

در این مورد سمت دیپ کول و این چیزا نرو که پشیمون میشی . . . . .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...