رفتن به مطلب

راهنمایی فوری بین این دو مدل مادربرد AM3 کدوم بهتره؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

چون سیستم رو باید با جواب شما ببندم این سوال رو فوری مطرح کردم

بین این دو مدل مادربرد هر دو هم کار کرده کدوم رو برای خودم ببندم:

cpu x6 amd

پاور و ... اوکی هست کارت گرافیک هم آنبرد استفاده می کنم که هر دو آنبرد هستند

مادربرد گیگابایت:

GA-880GA-UD3H

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3628#ov

یا این مادربرد ایسوز:

M4A89GTD PRO

http://www.asus.com/Motherboards/M4A89GTD_PRO/

ممنون میشم دوستان سریع راهنمایی کنند که کدومش رو بردارم برای کار خودم

با تشکر

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو امکانات 890 شک نکن

100%

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

دوستان اشتباه کردم مدل ایسوز usb3 نیست اینه:

M4A89GTD PRO

http://www.asus.com/Motherboards/M4A89GTD_PRO/

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

همونطور که دوستان گفتن مدل اسوس بهتره از نظر کیفی

البته اگه قصد خرید دارید حتما به سایت سازنده هر دو مین سر بزنید و از اینکه تا چه مدل سی پی یو هایی رو ساپورت میکنن اطلاعات کافی کسب کنید

در مورد USB3 با یه کارت PCI به USB3 موردش برطرف میشه (کارکردش حدود 25 تومن قیمت داره )

لینک به دیدگاه

با سلام

همونطور که دوستان گفتن مدل اسوس بهتره از نظر کیفی

البته اگه قصد خرید دارید حتما به سایت سازنده هر دو مین سر بزنید و از اینکه تا چه مدل سی پی یو هایی رو ساپورت میکنن اطلاعات کافی کسب کنید

در مورد USB3 با یه کارت PCI به USB3 موردش برطرف میشه (کارکردش حدود 25 تومن قیمت داره )

سلام

هر دو مادربرد رو دارم فقط الان موجه شدم که ایسوز مدل usb2 هست گفتم مجدد سوال کنم که گیگابایت خودم که usb 3 هست بهتر نیست ؟!

در مورد cpu مشکلی ندارم چون هر دوش رو دارم x6 و x4 که هر کدوم خواستم می بندم 

ممنون

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گیگا هم خوبه ولی کلاً دوره AMD بسر اومده شما هر کدوم رو داشته باشید و یا دارید زیاد تفاوتی براتون نمیکنه و نخواهد کرد، کارایی خاصی نمیتونن ارائه بدن  و فقط برای کارهای معمولی جوابگو هستن

همچنین اسوس بخاطر پشتیبانی بهتر میتونه با اپدیت بایوس از CPU FX-8150 پشتیبانی کنه ولی گیگا بخاطر چیپش نمیتونه و اپدیت بایوس هم برای ساپورت بولدوزر نیومده براش

در هر صورت تصمیم نهایی با خودتون هست

لینک به دیدگاه

گیگا هم خوبه ولی کلاً دوره AMD بسر اومده شما هر کدوم رو داشته باشید و یا دارید زیاد تفاوتی براتون نمیکنه و نخواهد کرد، کارایی خاصی نمیتونن ارائه بدن  و فقط برای کارهای معمولی جوابگو هستن

همچنین اسوس بخاطر پشتیبانی بهتر میتونه با اپدیت بایوس از CPU FX-8150 پشتیبانی کنه ولی گیگا بخاطر چیپش نمیتونه و اپدیت بایوس هم برای ساپورت بولدوزر نیومده براش

ممنون...

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

اون بحث usb 2 با يه کارت pci حل ميشه. تازه براى اصتفاده از سرعت usb 3 , بايد فلشتون هم usb 3 باشه و هاردتون هم ssd باشه تا بتوني از حد اکثر کارايش بهره ببرى.

لینک به دیدگاه

ممنون 

میشه راهنمایی کنید که مادربورد ایسوز از cpu سری fx مثلا fx4300 یا مثلا 8320 و از این دست به نظرتون ساپورت می کنه اخه سوکتش که بهش می خورده اگه اشتباه نکنم؟

البته یه پیام هم به ایسوز دادم ولی نمیدونم جوابم رو بدهند یا خیر

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون 

میشه راهنمایی کنید که مادربورد ایسوز از cpu سری fx مثلا fx4300 یا مثلا 8320 و از این دست به نظرتون ساپورت می کنه اخه سوکتش که بهش می خورده اگه اشتباه نکنم؟

البته یه پیام هم به ایسوز دادم ولی نمیدونم جوابم رو بدهند یا خیر

با سلام

دوست گرامی اگه بایوس  رو به نسخه بتا آپدیت کنید اینطور که توی سایت خودش زده میتونه از یکسری از FX ها پشتیبانی کنه

توی عکس زیر مشخصه

nz28sni1rwzqcsivcu.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی اگه بایوس  رو به نسخه بتا آپدیت کنید اینطور که توی سایت خودش زده میتونه از یکسری از FX ها پشتیبانی کنه

توی عکس زیر مشخصه

nz28sni1rwzqcsivcu.jpg

ممنون بله این رو دیدم 

ولی میگم شاید وقت نکردند این ها رو به روز کنند؟!

چون بعدش شاید مدل های جدیدتری سی پی یو fx اومده میگم شاید وقت نکرده باشند و حوصلشون نشده باشه و ساپورت کنه 

البته از ایسوز پرسیدم ولی هنوز جواب ندادند

با تشکر

لینک به دیدگاه

یه نفر هم سوال کرده اینجا البته سایت خارجی هست که یه سی پی یو خیلی قویتر می خواسته بندازه روی این مادربورد:

http://www.tomshardware.com/answers/id-1913370/m4a89gtd-pro-usb3-asus-mobo-support-9370-procesor.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من به غیر از چیزی که توی سایتش گفته توصیه نمیکنم 

کلا از فنوم های دو استفاده کنید بهتره برای این مین و خرج اضافی نکنید

لینک به دیدگاه

با سلام

من به غیر از چیزی که توی سایتش گفته توصیه نمیکنم 

کلا از فنوم های دو استفاده کنید بهتره برای این مین و خرج اضافی نکنید

سلام

ممنون 

ولی این عکس رو ببنید البته با همین مدل مادربورد هست ولی usb3 که اونم دقیقا مثل همین مدل سی پی یو های مدل pro ساپورت میکنه:

http://support.asus.com.cn/cpusupport/list.aspx?SLanguage=en&p=1&m=M4A89GTD%20PRO/USB3&hashedid=eCWbkolMf0DOW0IV

تصویر زیر با 8350 نصب کرده!

http://postimg.org/image/79ihq8vdh/full/

post-160-0-14701600-1433405479_thumb.jpg

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

چی بگم والا دوست گرامی اگه من باشم همچین کاری نمیکنم بزار دوستان کار بلد تر بیان راهنمایی کنند خدمتتون

لینک به دیدگاه

با سلام

چی بگم والا دوست گرامی اگه من باشم همچین کاری نمیکنم بزار دوستان کار بلد تر بیان راهنمایی کنند خدمتتون

والله منم موندم تصویر رو توی فروم هم گذاشتم خودم هم تعجب کردم 

اخه می گم شاید نرسیدند لیست cpu رو به روز کنند و این ها 8320 - 8350 و غیره بعدش اومده 

لینک به دیدگاه

البته به نظر خودم که این کار انجام نشه خیلی بهتره و از مین بوردهای جدید و امکانات جدید و حداکثر قدرت cpu استفاده بشه خیلی بهتره 

این مادر بورد دیگه نهایت به نظر خودم تا x6 ارزش داره 

با تشکر

لینک به دیدگاه

پاسخ ایسوز:

Dear Peyman,

Thank you for contacting ASUS Service Care.
My name is Lillian and it's my pleasure to help you with your problem.

I am afraid that M4A89GTD PRO doesn't support the three CPU models you mentioned. For detailed information, please refer to our support website:

http://support.asus.com/cpusupport/list.aspx?SLanguage=en&p=1&s=24&m=M4A89GTD PRO&os=&hashedid=Gdf0vtpVf72LTYgs

Sorry if any inconvenience caused to you and thanks for your understanding. If you have any further questions, comments, or concerns please do not hesitate to let us know. We will be more than happy to assist you. 
Thanks!
Wish you a nice day!

Best regards,
Lillian
Customer Service Center
ASUSTek Computer Inc.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...