رفتن به مطلب

کامل ترین دلیل برای برتری PC

sadegh21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام این تاپیک رو زدم تا نشون بدم با PC ارزان تر از کنسول میشه بازی ها رو بهتر انجام داد

مشخصات سیستم

)RAM 8 GIG 1866( 280T

(amd r7 260 x 2 gig (570~600t 

(cpu amd 6300 fx (450t

(hard 1tb (180 t

(power 500w (180

(minboard (290t

حالا

ps4 1400

یه led خوبم که بشه درست بازی کرد 2200t

که ما یه مانیتور فول اچ دی در حدود 450 تومانی گذاشتیم

همین طور که می دونید بازی gta v سر ps4 کیفیت بسیار پایین تری سر نسخه pc کبیر داره هم حداکثر فریمش 30 هست در صورتی که من با این سیستم حداقل 32-33 اونم در حال رانندگی اجراش میکنم و در حال پیاده ممکن تا 50 هم برسه

اینم عکس ها تکسچر و mssa, فیلتر سر اخرین حد فقط بعضی از چیزها رو یکمی کم کردم مثل سایه ها که سره high بود

3i4c_gta5_2015-05-28_18-23-03-57.jpg

wknj_gta5_2015-05-28_18-23-21-54.jpg

03nf_gta5_2015-05-28_18-23-02-99.jpgz02o_gta5_2015-05-28_18-23-27-43.jpgاین در صورتی هست که سیستم یک سیستم کاملا متوسط به حساب میاد که اگه یه سیستم غول رو ما با کنسول ها مقایسه کنیم هیچی ازشون نمی مونه

لینک به دیدگاه

100درصد موافقم...

علاوه بر حرف شما با pc میشه دنیای امکانات دیگر رو داشت و هزاران کار باهاش انجام داد!

لینک به دیدگاه

داداش وقتی یه بازی رو واسه کنسول میسازن خیلی خووووب بهینش میکنند اما برای pc اصلا اینجوری نیست .

مشکلی که pc همیشه داشته و دارد افت فریم هستش یه موسو برمیگردونی 10 تا 20 فریم میاد پایین اما توی کنسول اصلا اینجوری نیست.

البته اینو بگم الان سال دوم کنسولهاس واینجوری دارن مقابل pc کم میارن حالا دوسال دیگه چشود خدا میدونه

بدجور دارن کم میارن .... دایرکت 12 هم بیاد pc میره توی 2kو4k 

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

شکی بر برتری PC نیست و از نظر بنده تنها دلیل برتری کنسول بازی های انحصاریش هستش و هیچ چیز نمی تونه جای PC بگیره

لینک به دیدگاه

حالا یه سئوال.

چرا سیستم باس بر پایه ی AMD بسته بشه ؟

:D

دلم خواست amd بستم

لینک به دیدگاه

داداش وقتی یه بازی رو واسه کنسول میسازن خیلی خووووب بهینش میکنند اما برای pc اصلا اینجوری نیست .

مشکلی که pc همیشه داشته و دارد افت فریم هستش یه موسو برمیگردونی 10 تا 20 فریم میاد پایین اما توی کنسول اصلا اینجوری نیست.

البته اینو بگم الان سال دوم کنسولهاس واینجوری دارن مقابل pc کم میارن حالا دوسال دیگه چشود خدا میدونه

مشکل از سیستم شماست مال من همچین چیزی نداره 

لینک به دیدگاه

100درصد موافقم...

علاوه بر حرف شما با pc میشه دنیای امکانات دیگر رو داشت و هزاران کار باهاش انجام داد!

لایک

لینک به دیدگاه

اصلا این طور نیست 

بعضی از بازی ها انحصاری هستند مثل the order  . bladboorn . uncharted 4  و خیلی دیگه که روی pc نمیشه این هارو بازی کرد . 

یکی از برتری های کنسول اینه . 

لینک به دیدگاه

یکی از بزرگترین مشکلات کنسول بازها و یا افرادی که با سخت افزار کامپیوتری اشنا نیستند این هست که فکر می کنن برای یه سیستم گیمینگ باید 4 تا 6 میلیون خرج بشه 

به تاپیک زیر بروید 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43550&hl=

ویچر 3 سنگین ترین بازی که این اواخر امده 

به کمک یک i3 - 750ti به راحتی ps4 رو پشت سر می گذاره 

من خودم تا 3 سال پیش یا بهتره بگم قبل از اشنایی با لیون کنسول باز بودم اما وقتی به قدرت pc و بازی های که روی pc بود اشنا شدم کلا از کنسول زده شدم 

خیلی ها می گن کنسول ها انحصاری دارن که بهتر از pc هست ولی خوب خیلی از مردم از وجود انحصاری pc خبر ندارن حتی خود پی سی گیمر ها هم خبر ندارن 

من خودم توی استیم 2 تا بازی انحصاری  برای pc دارم که از 3 سال پیش تا به حال دارم بازی می کنم 

خیلی از شما با بازی هایی مثل

elite dangerous که به تازگی یک کد مجانی استیم هم به همه دادن اشنا نیستید

KtyFUHc.jpg

من 3 سال هست این بازی رو دارم و البته فقط انلاین هم هست باید اصل تهیه بشه بعد از 3 سال تازه برای xbox امده  :D

گرافیک بازی بی نظیر هست  :x

دومین بازی هم 

space engineers 

یعنی دیوانه ی این بازی هستم چون عاشق ساخت و ساز هستم 

اگر گفتید این چی هست 

2501770-spaceengineers_gp_gdeedwde.jpg

بله mass effect mass relay هست 

و جالب بدانید تنها دلیل زنده ماندن این بازی ماد هست بدون ماد این بازی بعد از یک سال کارش تموم بود ولی به لطف ماد   و سازنده های عالی  ( هر 4 شنبه اپدیت می شه بازی ) در این بازی فعلا سرگرم هستیم 

خیلی از این استادیو ها چون پشتیبان ندارن مثل ماکرو یا سونی خیلی شناخته شده نیستن 

و باور نمی کنید قیمت بازی زمانی که من خریدم فقط 35 تومان بود الان هم 25 دلار شده 

و حالا یکی از مهم ترین بازی های انحصاری pc که بر روی موتور cryengine 3 در حال ساخت هست 

سایت اصلی 

https://robertsspaceindustries.com/about-the-game/spaceflight

حتی سایتش هم خداست 

تا به حال 83 میلیون دلار جمع کرده https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

فقط برید عکس ها رو ببینید 

https://www.google.com/search?q=cryengine+3+star+citizen&newwindow=1&biw=1920&bih=955&site=webhp&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ei=kMFtVdW2Cqes7Aao0IK4CQ&ved=0CAcQ_AUoAg

گرافیک درون بازی 

StarCitizenDev20140411.jpg

و چند 100 بازی بی نظیر دیگه 

و از همه مهم تر کدوم پلتفورم توانسته اسکایریم رو اینجوری کنه نه جون من 

ipqfqv.jpg

Skyrim.jpg

9439-64838681.jpg

حالا بیا هزاران هزار دلیل بیار و بگو کنسول بهتره ولی نیست 

البته من دنبال یه xbox one دسته 2 هستم فقط برای halo 5  =))  =))  =))

توی خارج راحت می شه با 700 دلار سیستم بست که 970 یا 290  توش باشه و دیگه همه با قدرت این کارت ها اشنا هستن دیگه و بی دلیل هم حرف نمی زنم توی یوتوب هست ولی توی ایران قیمتش خیلی بیشتر می شه 

ولی همان طور که مشاهده کردید 750ti هم برای بازی عالی هست 

و فراموش نشه کنسول فقط برای بازی هست اما پی سی برای همه کار هست 

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

اصلا این طور نیست 

بعضی از بازی ها انحصاری هستند مثل the order  . bladboorn . uncharted 4  و خیلی دیگه که روی pc نمیشه این هارو بازی کرد . 

شما هم نمی تونید خیلی از انحصاری های pc روبازی کنید مثل starcraft,warcraft xcom1-2,لیگ قهرمانان سری توتال وار سری کمپانی قهرمانان وdirt rally,....

ویرایش شده توسط sadegh21
لینک به دیدگاه

یکی از بزرگترین مشکلات کنسول بازها و یا افرادی که با سخت افزار کامپیوتری اشنا نیستند این هست که فکر می کنن برای یه سیستم گیمینگ باید 4 تا 6 میلیون خرج بشه 

به تاپیک زیر بروید 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43550&hl=

ویچر 3 سنگین ترین بازی که این اواخر امده 

به کمک یک i3 - 750ti به راحتی ps4 رو پشت سر می گذاره 

من خودم تا 3 سال پیش یا بهتره بگم قبل از اشنایی با لیون کنسول باز بودم اما وقتی به قدرت pc و بازی های که روی pc بود اشنا شدم کلا از کنسول زده شدم 

خیلی ها می گن کنسول ها انحصاری دارن که بهتر از pc هست ولی خوب خیلی از مردم از وجود انحصاری pc خبر ندارن حتی خود پی سی گیمر ها هم خبر ندارن 

من خودم توی استیم 2 تا بازی انحصاری  برای pc دارم که از 3 سال پیش تا به حال دارم بازی می کنم 

خیلی از شما با بازی هایی مثل

elite dangerous که به تازگی یک کد مجانی استیم هم به همه دادن اشنا نیستید

KtyFUHc.jpg

من 3 سال هست این بازی رو دارم و البته فقط انلاین هم هست با اصل تهیه بشه بعد از 3 سال تازه برای xbox امده  :D

گرافیک بازی بی نظیر هست  :x

دومین بازی هم 

space engineers 

یعنی دیوانه ی این بازی هستم چون عاشق ساخت و ساز هستم 

اگر گفتید این چی هست 

2501770-spaceengineers_gp_gdeedwde.jpg

بله mass effect mass relay هست 

و جالب بدانید تنها دلیل زنده ماندن این بازی ماد هست بدون ماد این بازی بعد از یک سال کارش تموم بود ولی به لطف ماد   و سازنده های عالی  ( هر 4 شنبه اپدیت می شه بازی ) در این بازی فعلا سرگرم هستیم 

خیلی از این استادیو ها چون پشتیبان ندارن مثل ماکرو یا سونی خیلی شناخته شده نیستن 

و باور نمی کنید قیمت بازی زمانی که من خریدم فقط 35 تومان بود الان هم 25 دلار شده 

و حالا یکی از مهم ترین بازی های انحصاری pc که بر روی موتور cryengine 3 در حال ساخت هست 

سایت اصلی 

https://robertsspaceindustries.com/about-the-game/spaceflight

حتی سایتش هم خداست 

تا به حال 83 میلیون دلار جمع کرده https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

فقط برید عکس ها رو ببینید 

https://www.google.com/search?q=cryengine+3+star+citizen&newwindow=1&biw=1920&bih=955&site=webhp&tbm=isch&source=lnms&sa=X&ei=kMFtVdW2Cqes7Aao0IK4CQ&ved=0CAcQ_AUoAg

گرافیک درون بازی 

StarCitizenDev20140411.jpg

و چند 100 بازی بی نظیر دیگه 

و از همه مهم تر کدوم پلتفورم توانسته اسکایریم رو اینجوری کنه نه جون من 

ipqfqv.jpg

Skyrim.jpg

9439-64838681.jpg

حالا بیا هزاران هزار دلیل بیار و بگو کنسول بهتره ولی نیست 

البته من دنبال یه xbox one دسته 2 هستم فقط برای halo 5  =))  =))  =))

توی خارج راحت می شه با 700 دلار سیستم بست که 970 یا 290  توش باشه و دیگه همه با قدرت این کارت ها اشنا هستن دیگه و بی دلیل هم حرف نمی زنم توی یوتوب هست ولی توی ایران قیمتش خیلی بیشتر می شه 

ولی همان طور که مشاهده کردید 750ti هم برای بازی عالی هست 

و فراموش نشه کنسول فقط برای بازی هست اما پی سی برای همه کار هست 

کلا حرفت تو حلقم :clapping:

لینک به دیدگاه

اتفاقا من بهت ثابت میکنم که بازیهای پی سی  بهینه تر از بازیهای کنسولی هستن!

این که شما و خیلیهای دیگه فکر میکنن بازیهای کنسولی بهینه تر هستند  به چند دلیل هست

یکی گستردگی گیمرهایی هست که با سیستمهای مختلف میخوان جدیدترین بازیها رو روی پی سی اجرا کنن

طرف با پردازنده دو هسته ایی و نمیدونم کارت 9400 میخواد مثلا  فلان بازی رو اجرا کنه بعد که نمیتونه میگه بازی رو پی سی افت فریم داره!!

یا با تنظیمات گرافیکی بازیها اشنا نیست نمیتونه متناسب با قدرت سیستمش تنطیم کنه

از طرفی بیشتر کنسول گیمرها اصلا تعریف درستی از فریم ریت  ندارن!.به خصوص نسل قبل

نسل پیش تقریبا بیشتر بازیها با فریم  زیر 30 اجرا میشد!

مثلا بازی castlevania  با میانگین فریم زیر 25 بود یا کرایسیس 3 .

RDR رو با 360 بازی کردین رسما بازی یه جاهایی SLOWMOTION میشه  معلومه فریم دوروبر 15 20  هست

تو همین lord of shadow  بعضی جاها قشنگ فریم رسما تک رقمی میشد!!!

تو نسل جدید هم دقیقا همین اوضاع حاکمه تقریبا تمام بازیهایی که رو 30 فریم بسته میشن با میانگین  زیر 30 فریم دارن اجرا میشن

مثلا یونیتی افت فریم تا 19 همین gta افت فریم تا 20 .W3 افت فریم تا 20 و....

خب حالا چرا من میگم بهینه سازی بازیها رو پی سی بهتر از کنسولاست!

کارت 750ti قدرت خام کمتری نسبت به ps4 داره .1.3 ترا فلاپس در برابر 1.8 ps4

اما همین کارت تقریبا صد در صد بازیها رو در حد یا بهتر از ps4  اجرا میکنه!!!!!

مثلا تو همین بازی gta کارت 750ti میتونه بازی رو با کیفیت در حد ps4  با 60 فریم بر ثانیه اجرا کنه در صورتی که ps4 رو 30 فریمه !!!!.یعنی دو برابر فریم بیشتر

نمونه دیگه بازی alien i هست که کارت 750ti بازی رو با نهایت کیفیت بالای 60 فریم اجرا میکنه در صورتی که کنسول سونی همینو با کیفیت کمتر رو 30 فریم اجرا میکنه

بازی PROJECT CARS رو کنسول با تنظیمات MEDIUM پی سی برابری میکنه!!!!

بازی که به نام 60فریم برای کنسولا دادن تا 30 فریم افت داره دیگه نابهینگی از این بدتر!

منبع صحبتهای بنده مقالات DF و بنچمارکهای بازیها هستن

ویرایش شده توسط M.O.H
لینک به دیدگاه

داداش علی mass effect mass relay رو خودت ساختی ..؟

:-S  :crying:  :-S :crying:   :-S :crying:   :-S  :crying:  :-S :crying:   :-S :crying:   :-S

بابا اون که چیزی نیست 

تمام عکس های زیر رو با 3 نفر خارجی ساختیم و بعد هم توی استیم قرار دادیم 

خوبی این بازی این هست وقتی چیزی می سازی می شه توی استیم قرار داد و بعد مردم دانلود می کنن و بازی می کنن باهاش و نظر می دن 

cpdgtp1035s1m9rrsgap.jpg

hhpooudq9e4cqjywlc7v.jpg

whmw872zif6ryeg9m2el.jpg

ydsovzvd5lxh0mv8uryn.jpg

aopqv2gko9mged33g7f3.jpg

wxd5lcjl7de4dd3j0plh.jpg

ygi09cj6f8aqrki3vhar.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا این طور نیست 

والا رئیس سونی که امسال اعلام کرده خط انحصاری هامون خیلی نازکه و کم رنگ - دیگه بخاطر معماری های مشترک PC کنسول برای  شرکتها نمی ارزه انحصاری بزنن- متال گیر 5 نمونه اش بود که برای Pc عرضه شده- unchrated هم که رفت 2017- بلاد بورن هم که  جاش خد انکشنه دارک سولز2 اسکولارز و lord of the fallen!!

order هم که 5 گرفت بازی ضعیفی بود و حتی پورت هم بشه هیچ کس نمیرخه چون مثل ryse شکست سنگینی بود.

بهترین بازی امسال ویچر 3 بود که در اصل  عنوان انحصاری PC بوده  و حالا برای کنسول هم عرضه شده -   طمع شیرین بازی های ناب PC رو به همه نشان داده-ضمنا PC امسال دو تا بازی خیره کننده داشت یکی Pillars of eternity یکی هم divinity original sin که جز بهترین بازی های عرضه شده rpg چند سال اخیرن و اگر در متا کرتیک نمره هاشون رو نگاه کنیم شاخ درمیاریم -بازی های بدون ادعا ولی منتقد پسند- بازی همش گرافیک نیست که- انحصاری ها اکثرا تمرکز شون روی گرافیکه همینه از قافله عقب می مونن نمونه اش DRIVE CLUB یا RYSE یا oRDER

لینک به دیدگاه

یکی Pillars of eternity یکی هم divinity original sin که جز بهترین بازی های عرضه شده rpg چند سال اخیرن و اگر در متا کرتیک نمره هاشون رو نگاه کنیم شاخ درمیاریم

سبک اینو میدونم

سبک این یکی هم مثل همونه؟؟؟

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سبک اینو میدونم

سبک این یکی هم مثل همونه؟؟؟

دو تا خیره کننده هستند بله Turn base RPG دیوانه وار

لینک به دیدگاه

زیر 85 فریم نمی تونم بازی کنم 

هر بازی میخاد باشه 

حساب کنید من با کنسول چه داستانی دارم در عمل  =))  :D

http://s3.picofile.com/file/8188494142/GTA5_2015_05_15_02_07_41_627.jpg

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من با دوتا 280x که کراس کردم قانع نیستم وسومی را میخوام ببندم اونوقت اگه کنسول داشتم چی میشد :-?   :mad:

کنسولها را میشه کراس فایر کرد :-? چی گفتم من =))

لینک به دیدگاه

این مقایسه به کل باطله.

اینم دلایل :

1- این سیستم همین الان برا گیم خارج از رده است چجوری میخواد 7 سال دووم بیاره ؟

2- یدونه فن cpu خیلی خوب لازم داره که 7 سال دووم بیاره.

3- کیس باید حتما به زیبایی جعبه کنسولا باشه. کیس با مواد بازیافتی به درد نمیخوره که.

4- پاورخوبی میخواد که 7 سال کار کنه.

5- یدونه درایو blu ray میخواد.اونم نه از این آت و آشغال ها. یه چیز در حد درایو های سونی.

6 - دسته کنسول ها رو دیدین ؟ ست موس و کیبورد باید یه چیزی باشن در حد کیفیت و زیبایی دسته کنسول ها. باز هم کیبورد و موس با مواد بازیافتی به درد نمیخورن. این کیبورد و موس باید بعد 7 سال هنوز زیبایی 7 سال پیش خودشون رو داشته باشن و آدم هرچقدر نگاشون کنه سیر نشه.

الان ببینین یدونه سیستم با این مشخصات چند در میاد ؟

صرف اینکه سیستمی ببندیم در حد کافی نت و اونو با قدرت کنسول ها مقایسه کنیم درست نیست.

لینک به دیدگاه

این مقایسه به کل باطله.

اینم دلایل :

3- کیس باید حتما به زیبایی جعبه کنسولا باشه. کیس با مواد بازیافتی به درد نمیخوره که.

5- یدونه درایو blu ray میخواد.اونم نه از این آت و آشغال ها. یه چیز در حد درایو های سونی.

6 - دسته کنسول ها رو دیدین ؟ ست موس و کیبورد باید یه چیزی باشن در حد کیفیت و زیبایی دسته کنسول ها. باز هم کیبورد و موس با مواد بازیافتی به درد نمیخورن. این کیبورد و موس باید بعد 7 سال هنوز زیبایی 7 سال پیش خودشون رو داشته باشن و آدم هرچقدر نگاشون کنه سیر نشه.

صرف اینکه سیستمی ببندیم در حد کافی نت و اونو با قدرت کنسول ها مقایسه کنیم درست نیست.

يهو بگو بخاطر دكوراسيون خونتون كنسول خريدي ديگه =))

لینک به دیدگاه

این مقایسه به کل باطله.

اینم دلایل :

قرار نیست  7 سال با یک کیفیت و فریم بازی کنیم ادم تو 7 سال سالی 500 تومن جم کنه میشه 3500 هم سیستم ارتقا میده 

هم از شر فریم 30 راحت میشه کیفیتم که 7 سال دیگه کنسول یک قوطی کامل هست  :D

سیستم دوستمون مشکلش چی بود ؟ شما دارید میگید سیسنم اندازه کافی نت بستن ؟ اگه اینجوره که کنسول میکرو هست  :wacko: کیفیت که پایین تره فریم هم که پایین تره کنسول !

مشکل این سیستم چیه ؟ 8 گیگ رم یک کارت 500 تا 600 تومنی روشه همراه سی پیو خیلی خوبه  اگه دست  دو میخریدن یک کارت گرافیک 760 میتونستن روش بذارند 

بلو ری میخاد چه کار یک سیستم ؟ در عمرم بلوری ندیدم  =)) کجا بخریم کدوم بازی؟ 

دسته هم مثل این میمونه بگی چرا کنسول موس کیبورد نداره اونم  مدل بالا  :laughing: هرچند میشه دسته هم برا سیستم خریداریی کرد 

البته ما که دسته خوشمون نمیاد تو خونه دست بگیریم یک چیزیی می بندن بهمون  =))

شما از چی دفاع میکنی ؟ عکس ها صفحه اول مشاهده کنید کیفیت بهترین حالت هست ادم مخ خرس خورده کنسول بخره  :wacko:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

قرار نیست  7 سال با یک کیفیت و فریم بازی کنیم ادم تو 7 سال سالی 500 تومن جم کنه میشه 3500 هم سیستم ارتقا میده 

هم از شر فریم 30 راحت میشه کیفیتم که 7 سال دیگه کنسول یک قوطی کامل هست  :D

سیستم دوستمون مشکلش چی بود ؟ شما دارید میگید سیسنم اندازه کافی نت بستن ؟ اگه اینجوره که کنسول میکرو هست  :wacko: کیفیت که پایین تره فریم هم که پایین تره کنسول !

مشکل این سیستم چیه ؟ 8 گیگ رم یک کارت 500 تا 600 تومنی روشه همراه سی پیو خیلی خوبه  اگه دست  دو میخریدن یک کارت گرافیک 760 میتونستن روش بذارند 

بلو ری میخاد چه کار یک سیستم ؟ در عمرم بلوری ندیدم  =)) کجا بخریم کدوم بازی؟ 

دسته هم مثل این میمونه بگی چرا کنسول موس کیبورد نداره اونم  مدل بالا  :laughing: هرچند میشه دسته هم برا سیستم خریداریی کرد 

البته ما که دسته خوشمون نمیاد تو خونه دست بگیریم یک چیزیی می بندن بهمون  =))

شما از چی دفاع میکنی ؟ عکس ها صفحه اول مشاهده کنید کیفیت بهترین حالت هست ادم مخ خرس خورده کنسول بخره  :wacko:

وقتی بحث کنسول و pc میشه همه میگن کنسول قوطیه و pc کیفیت 4k و فریم 60.

اما وقتی pc فنای عزیز میرن سیستم بگیرن تو خرید کارت گرافیکی گیر میکنن. آخرش هم چیزی رو میگیرن که نه فریم 60 میده تازه پایدار هم نیست و نه کیفیت بالایی.

مجبور میشن همه چیز رو مدیوم کنن تا سیستم بکشه.

در مورد این سیستم پست اول هم وضع همینه.

cpu عهد بوق.

گرافیک low end

بقیه موارد هم مشخصه.

اخه کیبورد و موس 50 تومنی رو که نمیان با دسته 200 تومنی مقایسه کنن.

اونور اب این سیستم یه سیستم low budget هست که هیچ انتظاری هم ازش نمیره.

سیستم low budget هم یعنی یبار مصرف.

تازه سال بعد هم همین مکافاته.

سال بعدش هم.

مگر اینکه یه چیزی بگیرن هم قیمت خود کنسول. که اونم باز 2 سال دووم نمیاره.

این بحث 8 سال پیش هم بود.

دیدیم که کنسولها 7 سال دووم اوردن ولی سیستمی که روز عرضه کنسولها باهاشون برابر بود بعد 7 سال به درد بقال سر کوچه هم نمیخورد.

در ضمن کسایی که میگن کیفیت کنسول خیلی از pc پایینتره بهتره برن یوتوب و بشینن ویدیو ها رو با کیفیت 1080p ببینن بعد بیان نظر بدن.

در ضمن یادتون نره که lead platform کنسول ها هستن ونه pc.

پس هیچوقت کنسولها مرگ نخواهند داشت.

لینک به دیدگاه

دوستان این یه مسئله خیلی ساده هست و من نمیدونم چرا مردم هی سر این موضوع بحث و دعوا را میندازن.

خیلی سادس:

هرچقدر پول بدی همونقدر آش میخوری.

تموم شد رفت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...