رفتن به مطلب

بزرگ ترین ارتقا نرم افزاری تاریخ با غول IT

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بزرگ ترین تیتر خبری امروز IT:

Get Windows 10: Microsoft's biggest software upgrade in history begins today

na8xia3hwu1in7tkkibl.jpg

از 29 جولای ولی درواقع از امروز غول It به دارندگان ،فقط به دارندگان  ویندوز 7 سرویس پک 1 و 8.1 اجازه  دریافت یک نسخه قانونی  ویندوز جدید این شرکت 10 را میدهد! دقت کنید که این نسخه تریل ورژن و یا  چند روزه نیست بلکه یک نسخه فول  است که برای همیشه میتواندی نگه دارید - از دیروز علامتی در پایین ترای بار وین 8.1 اضافه شد که با کلیک کردن روی ان مثل تصویری که گذاشتم میتواندی یک کپی از وین 10 را برای خود رزرو کنید و بعد موقع عرضه ویندوز ،دانلودی خودکار یک نسخه از وین 10 را برای شما دانلود و اماده نصب خواهد کرد - بنده یک نسخه کپی را رزرو کرده ام-

این حرکت از غول IT خیلی  جالب توجه  بوده و نظرات زیادی را بخود جلب کرده است - گویی در حال احیای نام micorsoft هستیم!بهرحال باید سیستم تان به این آپدیت KB3035583  مجهز باشد میتوانید ویندوز خود را بروز کنید و بعد آپدیت نامبرده مسیری به شکل زیر:

C:\Windows\System32\GWX

ایجاد خواهد کرد و حجم پچ دانلودی  در روز عرضه برای ارتقا 3 گیگابایت خواهد بود جزیبات بیشتر را کمی بعد با توضیحات کامل تر برای شما به همین پست اضافه خواهم کرد.

راهنمای ارتقا به شکل زیر است :

d0pva0u51n6p879nq6jt.jpg

منابع هم خیلی هستند ولی این دوجا که سایت هایی خوبی  هستند و من گهگایی مطالعاتی دارم ازشون خلاصه و مفید توضیحاتی داده اند:

http://windowsitpro.com/windows-10/microsoft-sneaks-windows-10-upgrade-alert-windows-81-and-windows-7

http://www.zdnet.com/article/get-windows-10-microsofts-hidden-roadmap-for-the-biggest-software-upgrade-in-history/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رزرو کردن یعنی چی ؟ یعنی در زمان عرضه قابلیت دانلود نیست ؟

لینک به دیدگاه

جناب قاسمی چجوری میشه این آپدیت KB3035583 رو جدا دانلود و نصب کرد ؟

لینک به دیدگاه

فقط اون هایی که اورجینال دارن میتونند این کار رو بکنند؟؟؟ :-?

اصلا صبر کنیم کامل ویندوز منشتر بشه بعدا دانلود کنیم با فعال ساز چه کاریه . . . :-?

لینک به دیدگاه

آپدیتش رو دانلود و نصب کردم

ببینیم مایکروسافت پیام میده یا نه  :D

هرکی آپدیتش رو خواست پیام بده براش بفرستم

لینک به دیدگاه

آپدیت KB3035583  رو براتون آپلود کردم هر کس خواست نصب کنه

حجم: 700KB

لینک 1

لینک 2

لینک به دیدگاه

من ویندوز 7 دارم و سیستم رو هم مرتب آپدیت می کنم ولی تا حالا هیچ خبری نشده...

کسی میدونه برای سون چطور کار میکنه؟ :(

لینک به دیدگاه

بزرگ ترین تیتر خبری امروز IT:

Get Windows 10: Microsoft's biggest software upgrade in history begins today

از 29 جولای ولی درواقع از امروز غول It به دارندگان ،فقط به دارندگان ویندوز 7 سرویس پک 1 و 8.1 اجازه دریافت یک نسخه قانونی ویندوز جدید این شرکت 10 را میدهد! دقت کنید که این نسخه تریل ورژن و یا چند روزه نیست بلکه یک نسخه فول است که برای همیشه میتواندی نگه دارید - از دیروز علامتی در پایین ترای بار وین 8.1 اضافه شد که با کلیک کردن روی ان مثل تصویری که گذاشتم میتواندی یک کپی از وین 10 را برای خود رزرو کنید و بعد موقع عرضه ویندوز ،دانلودی خودکار یک نسخه از وین 10 را برای شما دانلود و اماده نصب خواهد کرد - بنده یک نسخه کپی را رزرو کرده ام-

این حرکت از غول IT خیلی جالب توجه بوده و نظرات زیادی را بخود جلب کرده است - گویی در حال احیای نام micorsoft هستیم!بهرحال باید سیستم تان به این آپدیت KB3035583 مجهز باشد میتوانید ویندوز خود را بروز کنید و بعد آپدیت نامبرده مسیری به شکل زیر:

C:\Windows\System32\GWX

ایجاد خواهد کرد و حجم پچ دانلودی در روز عرضه برای ارتقا 3 گیگابایت خواهد بود جزیبات بیشتر را کمی بعد با توضیحات کامل تر برای شما به همین پست اضافه خواهم کرد.

راهنمای ارتقا به شکل زیر است :

منابع هم خیلی هستند ولی این دوجا که سایت هایی خوبی هستند و من گهگایی مطالعاتی دارم ازشون خلاصه و مفید توضیحاتی داده اند:

http://windowsitpro.com/windows-10/microsoft-sneaks-windows-10-upgrade-alert-windows-81-and-windows-7

http://www.zdnet.com/article/get-windows-10-microsofts-hidden-roadmap-for-the-biggest-software-upgrade-in-history/

سلام رضا جان

ممنون از اطلاع رسانی

البته تیتر امروز نیست

بنده دیروز در تاپیک dx 12 شما این خبر رو گذاشتم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43856&page=4#entry531101

وبرای اون عده از دوستان که سوال دارن

روی ویندوز 7 بنده که کاملا غیر قانونی و کرک شده است رزرو شده

فقط باید آپدیت ویندوزتون فعال باشه و مدام ویندوزتون در حال آپدیت باشه

این رزرواسیون فقط برای مدت محدودی فعاله و دانلود اون با حجم ۳ گیگابایت بصورت فول هستش

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

حالا یکی بخواد ویندوزشو کامل پاک کنه ویندوز 10 جاش بریزه چی و نحواد رو ویندوز قبلی آپدیت بشه !!! 

در واقع می خوام بگم این اپدیت رو میشه برداشت ویندوز رو فرمت کرد و نصب کرد یا نه؟؟؟  :-?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول تشکر از دوستانی که تشکر کردند - مهم تر ا زهمه چیزه-

این یک اپدیت خواهد بود که همین الان سیستم تون رو چک میکنه و بعد پیغام میده اگر هیچ اروری نجست- برای من هیچ ارروری نجست و رزرو کرد- شما ویندوز 8.1 رو با اپدیت نصبی خودشون پچ 3 گیگی تبدیل به 10 میکنید -این ارتقا روی ویندوز های اینترپرایز اصلا  اجرا نمیشه-

100 ها میلیون سیستم آماده پذیرایی  از این آپدیت شدند -بزرگترین  اپلود دانلود پچ تاریخ میشه!همین الان یک گزارش گفته خیلی ها این اپدیت رو پذیرفتند - ضمنا این  پچ بدون اجازه مستقیم شما اصلا و ابدا نصب نخواهد شد .- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رضا جان

ممنون از اطلاع رسانی

البته تیتر امروز نیست

بنده دیروز در تاپیک dx 12 شما این خبر رو گذاشتم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43856&page=4#entry531101

وبرای اون عده از دوستان که سوال دارن

روی ویندوز 7 بنده که کاملا غیر قانونی و کرک شده است رزرو شده

فقط باید آپدیت ویندوزتون فعال باشه و مدام ویندوزتون در حال آپدیت باشه

این رزرواسیون فقط برای مدت محدودی فعاله و دانلود اون با حجم ۳ گیگابایت بصورت فول هستش

درود بله بنده در جریان بودم این موضوع رو  که از 29 ام ماه پیش در جریانه منتظر بودم روی سیستم خودم بیاد پیغام که تاپیک بزنم برای بعضی  ها زورد تر امد ممنون از شما 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته مایکروسافت به غول نرم افزاری مشهوره تا غول IT  :)

it رو هم بلعیده داره بالا میاره !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتما باید اپدیت کنیم تا بیاد 

دوما فک کنم این کارشون تسلط اطلاعاتی بر جهان رو مد نظر دارن

ما که تا الان یک قرون جای نرم افزار عمو بیل پول ندادیم چرا باید ناراحت بشیم که تسلط باشه یا نه باشه ؟اگر منظورتون تسلطه که دوست من این شرکت از زمان وین 3.1 جهان رو بلعید - خورده دارش- الان هم که صحبت   صدها میلیون  کاربر است و فکر تسلط برجهان رو نداره چون سالها پیش بر جهان تسلط پیدا کرده  و گستره مایکروسافت اینقدر  در عالم رایانه زیاد شده که دیگه جز لاینفک این عالمه و نمیشه بدون اون تصورش کرد

لینک به دیدگاه

سلام.

من روی win 7 ultmate این آپدیت رو نصب کرده بودم ولی با " پ.ر.و.ک.سی" موفق شدم آپدیت کنم. سوالم اینه که اتصال به اینترنت کافیه برای اینکه پیغامی از مایکروسافت مبنی بر رزرو شدن داده بشه یا باز هم باید وی. پی. ان فعال باشه؟ بعد از نصب آپدیت پیغامی هم برای من نیومده تا الان؛ این طبیعیه یا ایرادی داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

بنظرمن بیشتر اینا اومدن با اینکارشون یک اماری بگیرن ببین چند نفر حاضرن اپدیت کنن بیان وین 10 بریزن ...  :D

برا منم پیغامی نیومد یک ایمیل گرفتن ازم منم همونی که باهاش به ویندوز فعلی وصلم رو دادم ... !  :-?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

من روی win 7 ultmate این آپدیت رو نصب کرده بودم ولی با " پ.ر.و.ک.سی" موفق شدم آپدیت کنم. سوالم اینه که اتصال به اینترنت کافیه برای اینکه پیغامی از مایکروسافت مبنی بر رزرو شدن داده بشه یا باز هم باید وی. پی. ان فعال باشه؟ بعد از نصب آپدیت پیغامی هم برای من نیومده تا الان؛ این طبیعیه یا ایرادی داره؟

نه خیر چیزی قند اشکن نیمخواد و چیزی هم ف.ل.ت. ر نیست- ممکنه روی بعضی از سیستم ها و بعضی از نسخه ها پیغام نیاد -باتوجه به اینکه برای مسائلی چون نسخه های غیر قاونی هم هست ممکن کرک هم جاهایی شناسایی بشه -بنده نسخه ویندوز روی سیستم هام - لپ تاپ-نوت بوک و pc- 8.1 قدیمی است مال حدود 1 سال پیش و بلکه بیشتر-مرتب هم اپدیت شده اند-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسانی که ترس دارن از آپدیت به 10 که البته طبیعی هم هست کلا برای تغییر سیستم عامل از طریق بروز رسانی بهتره که حتما از دیتا بک آپ  بگیرید اول برنامه Paragon.Hard.Disk.Manager.14.Premium.Boot.Media.Builder.10.1.21.471 v, رو بگیرند و نصب کنند خیلی راحته از سافت 98 بگیرید بعد بیاید  یک فلش خالی رو اماده کنید رد حد 4 گیگ یا کمتر هم ردیفه- بوت مدیا بیلدر پاراگان روروش نصب کنید  -یک از قوی ترین  برنامه های بک اپ گیری پارتیشن  یا فایل است-البته نسخه Boot cd اش هم است ولی این دیگه رایت کردن نمیخواد :

k9netnfuzdn31c4r2md.jpg

خلاصه ریست کنید بوت فرام usb بعد میاد بالا خیلی راحته محیطش برید بخش بک اپ ور احت ازکل cجایی دیگه بک آپ بگیرید پارتیشن c من 60 گیگ بود حدود 33 گیگ بک آپ گرفت بعد راحت میتونید پچ ارتقا رو روزی که آمد نصب کنید و اگر مشکلی چیزی بودویندزو قبلیتون رو کامل و سالم دارید مثل همون لحظه بک آپ .البته بگذارید  درتس بعد زا دانلود پچ 3 گیگ بک اپ بگیرید که اخرین تغییرات این چند وقته رو در سیستم عامل داشته باشید.

لینک به دیدگاه

حالا اگه لبتاپ hp بود و خودش پاتیشن بک اپ داشته باشه با اپدیت به ۱۰ اون پاتیشن که دست کاری نمیشه؟

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا اگه لبتاپ hp بود و خودش پاتیشن بک اپ داشته باشه با اپدیت به ۱۰ اون پاتیشن که دست کاری نمیشه؟

کار با پارتیشن نداره این - این اپگرید است وین 8و1 رو ی همون پارتیشن چک میشه -سخت اقزار چک میشه -برنامه های نصب شده چک میشن- مایکرو ببنیه سازگاری 100 درصد است بعد بروز رسانی میکنه و شما 8.1 با یک پچ 3 گیگی تبدیل میشه به یک نسخه کامل 10 که میتونید همیشه نگه دارید -  شما قبل از انجام هرکاری گفتم بک آپ بگیرید  درپست قبلی -بالاخره نصب مدیا پلیر کلاسیک که نیست -تعویض سیسم عامله -خوبه ادم پشتبانی داشته باشه -

لینک به دیدگاه

اونایی که ویندوز نخریده بودن سود کردن یعنی؟

آدم به یاد سرویس شدن خریداران Titan بعد از عرضه 780Ti میفته  :D

لینک به دیدگاه

نه خیر چیزی قند اشکن نیمخواد و چیزی هم ف.ل.ت. ر نیست- ممکنه روی بعضی از سیستم ها و بعضی از نسخه ها پیغام نیاد -باتوجه به اینکه برای مسائلی چون نسخه های غیر قاونی هم هست ممکن کرک هم جاهایی شناسایی بشه -بنده نسخه ویندوز روی سیستم هام - لپ تاپ-نوت بوک و pc- 8.1 قدیمی است مال حدود 1 سال پیش و بلکه بیشتر-مرتب هم اپدیت شده اند-

من هیچوقت آپدیت نمی کنم ویندوز رو، فقط و فقط همین آپدیت رو نصب کردم! اگر قرار باشه سیستم عاملای غیر رجیون هم ساپورت بشن پس فکر نکنم شناسایی کنه و ایراد بگیره؛ درسته؟

تا پیغامی دریافت نشه نمیشه فهمید که ویندوز تایید شده یا نه؟ ;) 

لینک به دیدگاه

کار با پارتیشن نداره این - این اپگرید است وین 8و1 رو ی همون پارتیشن چک میشه -سخت اقزار چک میشه -برنامه های نصب شده چک میشن- مایکرو ببنیه سازگاری 100 درصد است بعد بروز رسانی میکنه و شما 8.1 با یک پچ 3 گیگی تبدیل میشه به یک نسخه کامل 10 که میتونید همیشه نگه دارید - شما قبل از انجام هرکاری گفتم بک آپ بگیرید درپست قبلی -بالاخره نصب مدیا پلیر کلاسیک که نیست -تعویض سیسم عامله -خوبه ادم پشتبانی داشته باشه -

ویندوزش ۷ هست . تا حالا هم اپدیت بوده ویندوز ولی چیزی واسم نیومده. حتی kb30355

لینک به دیدگاه

من شنیدم اپدیت رایگان برای یو سال هست بعد باید خرید این ویندوز رو.

من فکر کنم این حرکت ماکروسافت برای ترقیب خرید نرم افزار های اصل از استور هست مثل اندرویید که سودش تو این کاره

من سال دیگه میخوام سیستم بخرم اون وقت نمیتونم رایگان بگیرم؟

اگر یه هارد بخرم روش نصب کنم نمیشه؟

یعنی این آپدیت oem هست، شاید غلط گفته باشم ولی منظورم مدلی هست که رو سخت افزار سیستم اکتیو میشه و نمیشه با سی پی یو دیگه فعال کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...