رفتن به مطلب

بزرگ ترین ارتقا نرم افزاری تاریخ با غول IT

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من شنیدم اپدیت رایگان برای یو سال هست بعد باید خرید این ویندوز رو.

من فکر کنم این حرکت ماکروسافت برای ترقیب خرید نرم افزار های اصل از استور هست مثل اندرویید که سودش تو این کاره

من سال دیگه میخوام سیستم بخرم اون وقت نمیتونم رایگان بگیرم؟

اگر یه هارد بخرم روش نصب کنم نمیشه؟

یعنی این آپدیت oem هست، شاید غلط گفته باشم ولی منظورم مدلی هست که رو سخت افزار سیستم اکتیو میشه و نمیشه با سی پی یو دیگه فعال کرد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من شنیدم اپدیت رایگان برای یو سال هست بعد باید خرید این ویندوز رو.

من فکر کنم این حرکت ماکروسافت برای ترقیب خرید نرم افزار های اصل از استور هست مثل اندرویید که سودش تو این کاره

من سال دیگه میخوام سیستم بخرم اون وقت نمیتونم رایگان بگیرم؟

اگر یه هارد بخرم روش نصب کنم نمیشه؟

یعنی این آپدیت oem هست، شاید غلط گفته باشم ولی منظورم مدلی هست که رو سخت افزار سیستم اکتیو میشه و نمیشه با سی پی یو دیگه فعال کرد

درود

خیر، معمولا طبق عرف همیشگی اپدیت نرم افزار ها به ورژن های جدیدتر یک مقدار پول میگیرن شرکت ها که مایکروسافت هم از این مقوله مستثنی نبوده، با این حال این شرکت صریحا ذکر کرده  تا یکسال وقت دارین مجانی اپدیت کنید به 10، بعد از اون مجانی بودن از بین میره... نه اینکه مثل انتی ویروس ها کارکرد تریال گذاشته باشه بعدش باز باید بخرید بعد اون زمان مشخص !!  یجورایی شما تخفیف کامل در نظر بگیر  ^_^

اینکار مایکروسافت برای این هست که یهو همگیر بشه این ویندوز وگرنه خیلی ها بخاطر نرم افزار ها و درایورها ی مورد استفادشون و جا افتادن خود ویندوز معمولا یکسالی صبر میکنند ببینن ویندوز خوبه برن سراغش یا نه ...  :D

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

من ویندوز 8.1 دارم اون اپدیت رو هم دارم و اون فایل توی ویندوز رو هم دارم اما چیزی برام نیمده.

البته اینم بگم موقع نصب ویندوز بهش ایمیل ندادم مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستانی که تونستن رزرو کنن با سیستم عامل کرک شده. میشه بگین از کدوم نسخه ویندوز با کدوم کرک استفاده کردین؟

من از Windows 8.1 Pro WMC - KMS Activated استفاده کردم، کامل هم آپدیت شد و اون آپدیت مخصوص GWX هم نصب شده و پوشه اش هم ساخته شده ولی اون پنجره ی رزرو نمیاد بالا که رزرو کنم.

مشکل از کجاست؟

گفته شده این مشکل برای نسخه هایی هست که Genuine نیستن!(یعنی پس گرفتن حرف مایکروسافت که همه میتونن آپگرید کنن). حالا با این اوصاف من چطور میتونم آپدیت کنم؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان من میخوام ویندوزم رو دوباره نصب کنم . . . 

لطفا هر کی تونسته رزرو کنه بگه چطوری اکتیو کرده بوده ویندوزشو

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوستان من میخوام ویندوزم رو دوباره نصب کنم . . . 

لطفا هر کی تونسته رزرو کنه بگه چطوری اکتیو کرده بوده ویندوزشو

امروز برای من پیغام رزرو اومد!

از اونجایی که حس میکردم این به تبلیغات مایکروسافت هم مرتبطه، رفتم اون تیک های دریافت تبلیغات رو گذاشتم، بعد از دو روز پیغام رزرو اومد.

نسخه ی ویندوز رو که من گفتم؛ ولی کرکش مثل اینکه قدیمی بوده و مایکروسافت به عنوان Genuine نمیشناخت. رفتم نسخه ی آخر کرک که KMSpico 10.0.3 بود رو گرفتم از یکی از سایت های دانلود ایرانی و کرکش کردم دوباره، توی Infoـی کرک هم زده بود، Genuine.

بعد از دو روز، الان می بینم که ظاهر شده آیکونش.

لینک به دیدگاه

بزرگ ترین تیتر خبری امروز IT:

Get Windows 10: Microsoft's biggest software upgrade in history begins today

از 29 جولای ولی درواقع از امروز غول It به دارندگان ،فقط به دارندگان  ویندوز 7 سرویس پک 1 و 8.1 اجازه  دریافت یک نسخه قانونی  ویندوز جدید این شرکت 10 را میدهد! دقت کنید که این نسخه تریل ورژن و یا  چند روزه نیست بلکه یک نسخه فول  است که برای همیشه میتواندی نگه دارید - از دیروز علامتی در پایین ترای بار وین 8.1 اضافه شد که با کلیک کردن روی ان مثل تصویری که گذاشتم میتواندی یک کپی از وین 10 را برای خود رزرو کنید و بعد موقع عرضه ویندوز ،دانلودی خودکار یک نسخه از وین 10 را برای شما دانلود و اماده نصب خواهد کرد - بنده یک نسخه کپی را رزرو کرده ام-

این حرکت از غول IT خیلی  جالب توجه  بوده و نظرات زیادی را بخود جلب کرده است - گویی در حال احیای نام micorsoft هستیم!بهرحال باید سیستم تان به این آپدیت KB3035583  مجهز باشد میتوانید ویندوز خود را بروز کنید و بعد آپدیت نامبرده مسیری به شکل زیر:

C:\Windows\System32\GWX

ایجاد خواهد کرد و حجم پچ دانلودی  در روز عرضه برای ارتقا 3 گیگابایت خواهد بود جزیبات بیشتر را کمی بعد با توضیحات کامل تر برای شما به همین پست اضافه خواهم کرد.

راهنمای ارتقا به شکل زیر است :

منابع هم خیلی هستند ولی این دوجا که سایت هایی خوبی  هستند و من گهگایی مطالعاتی دارم ازشون خلاصه و مفید توضیحاتی داده اند:

http://windowsitpro.com/windows-10/microsoft-sneaks-windows-10-upgrade-alert-windows-81-and-windows-7

http://www.zdnet.com/article/get-windows-10-microsofts-hidden-roadmap-for-the-biggest-software-upgrade-in-history/

اقا من رو 8.1 نصب کردم هیچی نیاورد

(اپدیت خاموشه)

کار خاصی باید بکنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا من رو 8.1 نصب کردم هیچی نیاورد

(اپدیت خاموشه)

کار خاصی باید بکنم؟

درود

اپدیت خاموشه چه اپدیتی دقیقا اگه اپدیت خود ویندوز خاموشه خب عزیز جان باید ویندوزتو اپدیتاشو چک کنی و انجام بدی یکیش این گزینه رزرو ویندوز برای 29 جولای رو اضافه می کنه به ویندوز...!

اینکه کدومه اپدیتا این کارو انجام میده هم ... KB3035583 این هست اسمش ...! بگرد پیداش کن تو اپدیتا هاش دانلود و نصب کن... درست میشه، اگه نیومد احتمالا ویندوزت رو قبول نکرده از کرک مطمعن تر استفاده کن یا با اسکایپ فعال کن ویندوزتو !

لینک به دیدگاه

من خواستم فایل 700 کیلوبایتی آپدیت مذکور رو نصب کنم اما با پیام " این آپدیت از قبل نصب می باشد " برخورد می کنم، و هیچ آیکونی هم نمایش داده نمی شه در SysTray

لینک به دیدگاه

درود

من ویندوزم اورجیناله همه آپدیت هام دیشب گرفتم اما پیغام رزرو نیومده چکارش کنم

لینک به دیدگاه

ینی الان ویندوز7  که اورجینال نیست رو Update ش رو بزنم به 10 ارتقا پیدا میکنه.

مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یعنی هیچکدومتون این ایکون کنار صفحه براتون نیومده بعد از نصب اپدیت ؟؟؟  :-?

post-2742-0-22583000-1435403897_thumb.png

لینک به دیدگاه

درود

یعنی هیچکدومتون این ایکون کنار صفحه براتون نیومده بعد از نصب اپدیت ؟؟؟  :-?

attachicon.gifUntitled.png

نه خب، نیومده، جالب اینجاست که قبل از اینکه من این داستان رو بدونم که باید فایل Kb000000 رو نصب کنم خودش نصب بوده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه خب، نیومده، جالب اینجاست که قبل از اینکه من این داستان رو بدونم که باید فایل Kb000000 رو نصب کنم خودش نصب بوده.

درود مجدد

اره انگاری دیگه کار نمی کنه ، برا رفیقمم الان زدم اپدیت کردم نیومد پیامش...!

بزار تو اینترنت یه سرچی بزنم ببینیم چی پیدا می کنیم در اینرابطه اگه شمام چیزی پیدا کردید بیاین بگین بقیه هم استفاده کنند !!!  :-?

لینک به دیدگاه

درود

اپدیت خاموشه چه اپدیتی دقیقا اگه اپدیت خود ویندوز خاموشه خب عزیز جان باید ویندوزتو اپدیتاشو چک کنی و انجام بدی یکیش این گزینه رزرو ویندوز برای 29 جولای رو اضافه می کنه به ویندوز...!

اینکه کدومه اپدیتا این کارو انجام میده هم ... KB3035583 این هست اسمش ...! بگرد پیداش کن تو اپدیتا هاش دانلود و نصب کن... درست میشه، اگه نیومد احتمالا ویندوزت رو قبول نکرده از کرک مطمعن تر استفاده کن یا با اسکایپ فعال کن ویندوزتو !

هرچی اپدیت بود رو نصب کردم این اپشنی هم که شما میگین نگاه کردم بود چقدر طول میکشه اون لینک پنجره بیاد ؟؟؟

وقتی اومد چیکارش کنم //؟دی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هرچی اپدیت بود رو نصب کردم این اپشنی هم که شما میگین نگاه کردم بود چقدر طول میکشه اون لینک پنجره بیاد ؟؟؟

وقتی اومد چیکارش کنم //؟دی 

درود

همین چند وقت پیش برا داداشم رفتم ویندوزشو اپدیت شو فعال کردم و اپدیتو نصب کردم اومد این پنجره بعد یکی دو روز براش... هیچی دیگه رو پنجره کلیک کردی یکسری توضیحات هست رد می کنی  درخواست رزرو رو اوکی می کنی میره...!

انگارهمینجوری رزرو می کنه !  :-?

در نتیجه مطمعن بشید که در قسمت ویو کانفایرمیشن  :D نوشته باشه رزرو کردین ...  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...