رفتن به مطلب

روشن شدن چراغ Clear CMOS در مادربرد GIGABYTE SOC Champion

Ali G1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه مادربرد خریداری کردم به قیمت 1424 متاسفانه چراغ M Bios LED روشن هست و تصویر نمیده و اینکه اول داخل ویندوز میرفت الان نمیره و در اخر اینکه چه اول چه اخر دکمه دلیت میزنم داخل ستاپ نمیره والا موندم کمک لطفا :crying:  :crying:  :crying:  :(  :(  :( 

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اکه واضح تر توضیح بدین میتونیم کمکت کنیم

مثلا کلا تصویر نداری؟یا موقع بالا اومدن ویندوز؟

و مشخصات مادر بوردتون هم ذکر کنید لطفا 

اگه اول صفحه میاد و هنگام ورود به ویندوز صفحه سیاه میشه احتمالا مشکل از ویندوز شماست و بهترین راه عوض کردنشه

ولی اگه کلا تصویر نداری پیشنهاد میکنم که رمها و کارت گرافیک تونو در بیارید دوباره جا بزنید و همچینین باطری مادر بورد رو برای ریست شدن تنظیمات خارج کنید و دوباره وارد کنید

اگه مشکل حل نشد و باززمم تصویر نداشتید باید تک تک قطعات رو تست کنید تا بفهمید مشکل از کجاست

و همچنین اگه مدل مادر بورد رو اعلام کنید میتونیم در مورد صفحه تنظیمات بایوس کمکت کنیم

ویرایش شده توسط amin_naja
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اکه واضح تر توضیح بدین میتونیم کمکت کنیم

مثلا کلا تصویر نداری؟یا موقع بالا اومدن ویندوز؟

و مشخصات مادر بوردتون هم ذکر کنید لطفا 

والا اول نصب و اسمبل کردم چرا تو ویندوز اومد عالی و تمیز منتها ریستارت میکردم و کلید دلیت تو ستاپ مادربرد نمیرفت بعد موقع روشن بودن مادربرد باطری رو در اوردم دوباره جا انداختم الان کلا دیگه اون چراغ M bios روشن میمونه و صفحه کلا سیاهه دیگه داخل ویندوز هم نمیره

مادربرد هم تازه وارد ایران شده توسط اواژنگ 

مدل >>>

GIGABYTE SOC Champion

پلتفرم X99 DDR4

هست 

قیمتشم 

1424 هست

لینک فروش>>>

http://www.takmax.com/gigabyte-overclocking-series-ga-x99-soc-champion-intel-2011-v3-motherboard.html

motherboard-gigabyte-GA-X99-SOC-Champion

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

رم و در اوردم جا انداختم بازم همون مشکل احتمالا مشکل از مادربرد باشه گیج شدم :(  :(  :(  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

ممکنه مشکل از بایوس مادربوردتون باشه اگه مادربوردتون بوق داره توجه کنید تک بوق میزنه یا نه یا اصلا بوق میزنه یا نه 

ولی همچن مادربوردی بهش نمیاد که به این راحتی بایوسش دچار مشکل بشه

گرافیک رو هم تست کردید؟

ومشخصات کامل سیستمتون هم بذارید

لینک به دیدگاه

به نظرم میتونه ایارد از مادربردتون باشه . که اگه این اتفاق افتاده باشه . واقعا یک بد شانسی هست چون این مادربرد ها به راحتی خراب نمیشن . به نظرم اگر تهران هستید و به مرکز گارانتی دسترسی دارید  برای تست ببرید اونجا

لینک به دیدگاه

وتمام قطعات رو از روی برد ور دار  حتا کامل های برقشم  جدا کن  باطری هم وردار  . پاور هم از برق جدا کن   بعد از چند ساعت دوباره  قطعات رو جا بزن . . یه جورایی ری اسمبل کن

لینک به دیدگاه

من یه بار همچین مشکلی پیش اومد که تصویر نمیداد 
همه چی رو هم دوباره جا زدم یا عوض کردم 
حتی + و -  باطری مادربرد رو هم به هم اتصال دادم درست نشد 
اخرش باطری ماشین حساب مهندسی  رو با باطری مادر برد عوض کردم 
در عین ناباوری همه چی درست شد و تصویر اومد D:

ویرایش شده توسط Ashkan.teh
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مشکل مادربردت مدار clear ram هستش

شما این کارو بکن ببین تصویر میاد؟

کلید روشن/خاموش پاور رو روی حالت off بزار منتظر بمون تا چراغ led خاموش بشه احتمالا 30 ثانیه ای ببره بعد 30 ثانیه کلید پاور رو در حالت on بزار و زود سیستمو روشن کن ببین تصویر میاد یا نه؟

لینک به دیدگاه

دوستان همه کار کردم درست نشد قرار شد شنبه ببرم نمایندگی اواژنگ برام تست کنن اگه اوکی نشد یا بدم تک مکس شیراز یا اینکه بدم گارانتی برای تعویض حیف این اسمبل که من از این سیستم کردم برای خواهرم مادربرد حالمو گرفت نمونه عکس اسمبل منو ببینید دوستان

1.jpg

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

شاید موقعی که سیستم روشن بوده باتری رو برداشتی باعث شده بایوس بپره. مادربردای گیگا دوال بایوس هستن. حالا چرا مین شما با بایوس دوم لود نمیشه نمیدونم

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

شاید موقعی که سیستم روشن بوده باتری رو برداشتی باعث شده بایوس بپره. مادربردای گیگا دوال بایوس هستن. حالا چرا مین شما با بایوس دوم لود نمیشه نمیدونم

الان میخوام بایوس و اپدیتش کنم به جدیدترین نسخه منتها طبق این دستور العمل نمیدونم این پورت USB سفید که اواژنگ میگه کجا هست نداره والا مال ما

http://www.avajang.com/news_%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D9%88%20%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%20%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%20%D8%B1%D9%88%D8%B2%20%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B3.aspx?id=104

لینک به دیدگاه

الان میخوام بایوس و اپدیتش کنم به جدیدترین نسخه منتها طبق این دستور العمل نمیدونم این پورت USB سفید که اواژنگ میگه کجا هست نداره والا مال ما

http://www.avajang.com/news_%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D9%88%20%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%20%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%20%D8%B1%D9%88%D8%B2%20%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B3.aspx?id=104

از دفترچه زبان اصلی خود مادربرد چک کن   برای بایوس فلش بک  باید باید فلش رو به کدوم پورت بزنی البته اگر این مادربرد این قابلیت رو داشته باشه . من اطلاع دقیق ندارم

لینک به دیدگاه

دقیقا همین کاری که دوستمون گفتو انجام بده. اگه نبود با usbها یکی یکی تست کن. به قول اواژنگ ببین اصلا چراغ q-flash رو مادربردت اصلا هست

لینک به دیدگاه

داداشم. چیزی که من الان از سایت اصلی گیگا دیدم مادربردت usb سفید رنگ داره که. طبق دستورالعمل اواژنگ انجام بده انشاا.. درست میشه

لینک به دیدگاه

داداشم. چیزی که من الان از سایت اصلی گیگا دیدم مادربردت usb سفید رنگ داره که. طبق دستورالعمل اواژنگ انجام بده انشاا.. درست میشه

والا من ندیدم کووووووووووووووووووو داداش میشه مشخصش کنی ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

یه عکس از پورتای پشت کیست بزار ببینم!

لینک به دیدگاه

یه عکس از پورتای پشت کیست بزار ببینم!

الان میزارم

لینک به دیدگاه

سلام  من تو عکسای  سایت اصلی یو اس بی  سفید ندیدم    .    میتونی عکسرو اینجا منتقل کنی

لینک به دیدگاه

http://www.gigabyte.com/fileupload/product/2/5129/10927_big.png

این عکس پنل پشت مادربردیه که گفتی

لینک به دیدگاه

والا من نه تنها مادربرد من این پورت USB سفید و نداره تمامی X99 ها نگاه کردم اینو ندارن والا به خواهرم گفتم پلتفرم 1150 بخر مثل سیستم خودم گوشی نداد اینم از مصیبت DDR4 :( 

لینک به دیدگاه

الکی گردن خواهرن ننداز. باتری رو کشیدی وسط کار . اخه این کاره تو کردی

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

http://www.gigabyte.com/fileupload/product/2/5129/10927_big.png

این عکس پنل پشت مادربردیه که گفتی

داداش مادربرد من اینه لینک از سایت تک مکس و سایت اصلی گیگابایت>>>

http://www.takmax.com/gigabyte-overclocking-series-ga-x99-soc-champion-intel-2011-v3-motherboard.html

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5280#ov

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...