رفتن به مطلب

روشن شدن چراغ Clear CMOS در مادربرد GIGABYTE SOC Champion

Ali G1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

الکی گردن خواهرن ننداز. باتری رو کشیدی وسط کار . اخه این کاره تو کردی

Sent from my Galaxy Nexus

والا خودش حین روشن بودن مادربرد باطری دراورد و جا انداخت :(  :(  :(

لینک به دیدگاه

خب حالا کاری که شده. ۲راه فعلا به فکرم میرسه .یکی بدی گارانتی. یکی بدی تعمیرکار بایوس رو از مین میکشه پروگرم میکنه دباره میزاره سر جاش.

بهتره بدی گارانتی . فکر کنم ۱ماهی هم طول بکشه

لینک به دیدگاه

ببین از اعضای رده بالای اینجا کسیو میشناسن از گارانتی اواژنگ که کارتو زودتر انجام بدن. یا ازشون راهنمایی بخواه

لینک به دیدگاه

http://www.gigabyte.com/fileupload/product/2/5129/10927_big.png

این عکس پنل پشت مادربردیه که گفتی

این ماله مادربرد ایشون نیست

لینک به دیدگاه

والا خودش حین روشن بودن مادربرد باطری دراورد و جا انداخت :(  :(  :(

حالا این افتضاحیه  که بالا اومده   .   شما ساکن کجایی ؟

ببر پیش یه تعمیر کار  .  پروگرامش 30   دقیقه طول میکشه    .   ولی یه جوری کارکونه که تو گارانتی تابلونشه .

فکر کنم این مادربرد قابلیت فلش بک از طریق یو اس بی نداشته باشه .  50 مگابایت حجم دفترچه هستش من نتم جواب دانلودش رو نمیده .  مگرنه دانلود میکردم راهنماییت میکردم . حالا سایر اساتید هم بگردند دنبالش شاید پیدا شه

لینک به دیدگاه

این ماله مادربرد ایشون نیست

بله خودشون گفتن کدوم عکسه و متوجه شدم که usb q-flash نداره مادربردشون

لینک به دیدگاه

منم میترسم بده تعمیرکار و درست نشه ایندفعه که میفرسته گارانتی گارانتی بگه دستکاری شده.

من موندم چرا مادربرد از بایوس دوم استفاده نمیکنه؟!!

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

کرمانشاه هستم والا از روز اول این مینبرد دلیت میزدی تو ستاپ نمیرفت از سایت تک مکس خرید کردیم کرمانشاه نمایندگی اواژنگ داره خوشبختانه میگم دوستان بدم همون تک مکس چون از روز اول وارد ویندوز میشد ولی کلا داخل ستاپ نمیرفت نظر شما چیه؟ :wacko:  :wacko:  :wacko: 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه مادربرد خریداری کردم به قیمت 1424 متاسفانه چراغ M Bios LED روشن هست و تصویر نمیده و اینکه اول داخل ویندوز میرفت الان نمیره و در اخر اینکه چه اول چه اخر دکمه دلیت میزنم داخل ستاپ نمیره والا موندم کمک لطفا :crying:  :crying:  :crying:  :(  :(  :( 

از طریق  سوئییچ  بایوس دوم  . سیستم رو تو بایوس دوم بوت کن . همه تغییرات سخت افزاری رو در حالتی که مادربرد خاموش هست و سیستم هم از برق جدا کردی انجام بده

سوئیچ بایوس دوم رو در تصویر زیر نشون دادم

post-13397-0-46560800-1433398444_thumb.png

لینک به دیدگاه

کرمانشاه هستم والا از روز اول این مینبرد دلیت میزدی تو ستاپ نمیرفت از سایت تک مکس خرید کردیم کرمانشاه نمایندگی اواژنگ داره خوشبختانه میگم دوستان بدم همون تک مکس چون از روز اول وارد ویندوز میشد ولی کلا داخل ستاپ نمیرفت نظر شما چیه؟ :wacko:  :wacko:  :wacko: 

بعضی مادربرد ها با F2   وارد بایوس میشن

لینک به دیدگاه

از طریق  سوئییچ  بایوس دوم  . سیستم رو تو بایوس دوم بوت کن . همه تغییرات سخت افزاری رو در حالتی که مادربرد خاموش هست و سیستم هم از برق جدا کردی انجام بده

سوئیچ بایوس دوم رو در تصویر زیر نشون دادم

داداش تست کردم نشد اینو همون دو روز پیش تست کردم الانم بازم تست کردم صفحه سیاهه در مورد F2 هم تست کردم بازم نشد.

والا من خودم مین GIGABYTE H97 GAMING 3 دارم این دنگ و فنگا رو نداره :(

لینک به دیدگاه

Sinos خوب دیدی سوئیوچو.

سعید شما تو دفترچه کامل در مورد این سوئیچا بخون . شاید دستکارشم کردی

لینک به دیدگاه

داداش تست کردم نشد اینو همون دو روز پیش تست کردم الانم بازم تست کردم صفحه سیاهه در مورد F2 هم تست کردم بازم نشد.

والا من خودم مین GIGABYTE H97 GAMING 3 دارم این دنگ و فنگا رو نداره :(

پس دیگه به نظرم مستقیم ببر گارانتی .

لینک به دیدگاه

پس دیگه به نظرم مستقیم ببر گارانتی .

راه اخر هست یک سال تعویض+3 سال گارانتی هست سری x99

لینک به دیدگاه

گارانتی اگه درست حسابی باشه که اواژنگ هم درست حسابی هست تعویضش میکنه. منم خودم مادربردم بعد دوهفته یه مشکل عجیب پیدا کرد فرستادم تهران(گارانتی سازگار) تعویضش کردن شنبه هم میرسه دستم. ناراحتش نباش بفرست گارانتی.

لینک به دیدگاه

سلام

منم همین مشکل رو داشتم با همین مادربرد . بایوس پریده بود همه کار کردم اما درست نشد بعد مجبور شدم بفرستمش تهران بعد از دو هفته به دستم رسید و کلا بایوسش رو عوض کرده بودن .  اواژنگ بهترین گرانتی هست از نظر من واقعا به مشتری هاشون محل میذارن و سریع کارتون رو راه میندازن .

این مادربرد ی مشکلی دیگه هم داره یوقتی تو حالت اسلیپ باشه و برق قطع بشه بازم همین مشکل واسش پیش میاد یعنی کیس روشن میشه اما تصویر نداره ی قسمتی از بایوس اسیب میبینه یوقتی هم من اتصال پاور رو از مادربرد جدا میکردم بعد باطری هم بیرون میاوردم بعد از یک ساعت بدون باطری استارتش میکردم حدود دو دقیقه تصویر نداشت بعد از دو دقیقه مادربرد خودش دوبار ریستارت میشد بعد کادر تعمیر بایوس میومد که روی دیفالت میذاشتم کیس اجرا میشد . به هیچ بابت دو طرف جایی باطری رو به هم اتصال نده چونکه بایوس دوم اطلاعاتش ناقص میشه امکان داره سی ثانیه یک بار مادربرد خود ب خود ریستارت بشه که این عملش به این معنیس که نمیتونه بایوس خودش رو پروگرمر کنه

یادم رفت بگم که مادبرد خودتو اصلا اصلا تعمیرگاه نبر اگه خدای نکرده مادبرد در اینده مشکلی واسش پیش امد دیگه به هیچ عنوان  اواژنگ بهت پاسخ نمیده و سریع مادربرد رو پس میفرسته 

ویرایش شده توسط emperatoor
لینک به دیدگاه

والا اول نصب و اسمبل کردم چرا تو ویندوز اومد عالی و تمیز منتها ریستارت میکردم و کلید دلیت تو ستاپ مادربرد نمیرفت بعد موقع روشن بودن مادربرد باطری رو در اوردم دوباره جا انداختم الان کلا دیگه اون چراغ M bios روشن میمونه و صفحه کلا سیاهه دیگه داخل ویندوز هم نمیره

مادربرد هم تازه وارد ایران شده توسط اواژنگ 

مدل >>>

GIGABYTE SOC Champion

پلتفرم X99 DDR4

هست 

قیمتشم 

1424 هست

لینک فروش>>>

http://www.takmax.com/gigabyte-overclocking-series-ga-x99-soc-champion-intel-2011-v3-motherboard.html

motherboard-gigabyte-GA-X99-SOC-Champion

دوست عزیز وقتی ایسوس هست چرا گیگا می خری

باتری بایوس رو بردار 

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان انشالا شنبه میدم گارانتی ببینم چی میشه @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x 

لینک به دیدگاه

حجم pdf رو کم کردم شاید به دردتون بخوره

http://s6.picofile.com/file/8192012084/mb_manual_ga_x99_soc_champion_e_Compressed.rar.html

لینک به دیدگاه

http://s6.picofile.com/file/8192012084/mb_manual_ga_x99_soc_champion_e_Compressed.rar.html

سلام ممنونم داداش دانلود میکنم بلکه به دردم بخوره @};-  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان انشالا شنبه میدم گارانتی ببینم چی میشه @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x 

خیلی ممنون از دوستمون  جهت کم کردن حجم فایل 

استارتر عزیز مادربرد شما از Qflash پشتیبانی میکنه  و گویا فرقی نمیکنه فلش به کدوم پرت وصل شه .  بعد از ریختن فایل بایوس روی فلشو وصل کردن آن به کامپیوتر       بعد از روشن کردن کامپیوتر با فشردن دکمه end   وارد منوی فلش کردم بایوس میشید .  این رو هم امتحان کنید شاید شد

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستمون  جهت کم کردن حجم فایل 

استارتر عزیز مادربرد شما از Qflash پشتیبانی میکنه  و گویا فرقی نمیکنه فلش به کدوم پرت وصل شه .  بعد از ریختن فایل بایوس روی فلشو وصل کردن آن به کامپیوتر       بعد از روشن کردن کامپیوتر با فشردن دکمه end   وارد منوی فلش کردم بایوس میشید .  این رو هم امتحان کنید شاید شد

سلام دکمه end چیه دیگه از کجا بیارم این دکمه رو؟

لینک به دیدگاه

کاربر عزیززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز Sinos اقااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مرحبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا امد تو محیط بایوس فقط این عکس امد کدامو بزم یهویی هارد نپره سکته بکنم

لینک به دیدگاه

کاربر عزیززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز Sinos اقااااااااااااااااااااااااااااااااااااا مرحبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا امد تو محیط بایوس فقط این عکس امد کدامو بزم یهویی هارد نپره سکته بکنم

کدوم عکس

لینک به دیدگاه

کدوم عکس

داداش این اولی رو میزنم میره تو پارتیشن هارد کدومو بزنم چیز اشتباه نزنم یهو هارد نابود بشه ممنونم کمکم کنی با خواهرم تماس گرفتم از خوشحالی در مغازه رو کلید کرد الان داره میاد خونه :D  :D  :D  :x  :x  :x  :x  :x دستت درنکنه خداکنه جواب بده داداش عزیز

1.jpg

2.jpg

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...