رفتن به مطلب

روشن شدن چراغ Clear CMOS در مادربرد GIGABYTE SOC Champion

Ali G1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

داداش این اولی رو میزنم میره تو پارتیشن هارد کدومو بزنم چیز اشتباه نزنم یهو هارد نابود بشه ممنونم کمکم کنی با خواهرم تماس گرفتم از خوشحالی در مغازه رو کلید کرد الان داره میاد خونه :D  :D  :D  :x  :x  :x  :x  :x دستت درنکنه خداکنه جواب بده داداش عزیز

1.jpg

2.jpg

فایل بایوس  رو دانلود کردی بریزی رو فلش و فلش هم به سیستم وصل کردی ؟

الان هیچ کدوم از اینا رو نمخواد بزنی این الان میخواد بایوس مادربرد رو روی هارد سیو کنه .

لینک به دیدگاه

فایل بایوس  رو دانلود کردی بریزی رو فلش و فلش هم به سیستم وصل کردی ؟

الان هیچ کدوم از اینا رو نمخواد بزنی این الان میخواد بایوس مادربرد رو روی هارد سیو کنه .

اره بابا بایوسو دانلود کردم ریختم رو فلش یه فایل زیپ بود دانلود کردم از گیگابایت بعد باید اسم فایل زیپ رو تغییر بدم به  gigabyte.in یا اینکه فایل زیپ رو اکستراکت کنم که 3 تا فایل داره اسم کدوم از اون فایل ها رو به gigabyte.in تغییر بدم؟؟؟

طبق این دستور>>>

http://www.avajang.com/news_%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D9%88%20%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%20%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%20%D8%B1%D9%88%D8%B2%20%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B3.aspx?id=104

لینک به دیدگاه

از اون سه تا فایل یه عکس بگیر بزار  .  اون دستور العمل ماله مادربرد شما نیست .

نیاز به تغییر اسم فایل ندارید ..

هرسه تا رو بریزید تو فلشی که فرمتش فت 32 باشه .

الان تو عکسی که بالا گذاشتی فلش به سیستم وصل بوده ؟ به کدوم پورت ؟

لینک به دیدگاه

اره بابا بایوسو دانلود کردم ریختم رو فلش یه فایل زیپ بود دانلود کردم از گیگابایت بعد باید اسم فایل زیپ رو تغییر بدم به  gigabyte.in یا اینکه فایل زیپ رو اکستراکت کنم که 3 تا فایل داره اسم کدوم از اون فایل ها رو به gigabyte.in تغییر بدم؟؟؟

طبق این دستور>>>

http://www.avajang.com/news_%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA%20%D9%88%20%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87%20%20%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%20%D8%B1%D9%88%D8%B2%20%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B3.aspx?id=104

لینک به دیدگاه

داداش فایل دانلودی از سایت اصلی گیگابایت رو دانلود و از زیپ خارج کردم این سه تا فایل ازش در اومد ریختم رو فلش بقیشو چیکار کنم؟ بله فلش به پورت USB زدم وصله

111.jpg

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

داداش فایل دانلودی از سایت اصلی گیگابایت رو دانلود و از زیپ خارج کردم این سه تا فایل ازش در اومد ریختم رو فلش بقیشو چیکار کنم؟

111.jpg

نگفتی تو عکس که محیط فلش گذاشتی فلشت به سیستم وصل بود ؟

فلشت فرمتش فت 32 هست ؟

فقط فایل x99soss.f4i   رو بریز رو فلش .  

فلش رو وصل کن به مادربردت به پرت های پشت مادربرد وصکن و به پورت usb3  وص نکن  به usb2  وصل کن  .  سیستم رو روشن کن  . کلید اند رو بزن برو تو کیو فلش گزینه آپدیت بایوس ر و انتخاب کن  . فلشت رو انتخلب کن گزینه نرمال آپدیت رو بزن  .

این توضیحات رو به زبن انگلیسی در صفحه 85  و 86   دفترچه راهنمایی که اون دوستمون قرار دادند داره

لینک به دیدگاه

نگفتی تو عکس که محیط فلش گذاشتی فلشت به سیستم وصل بود ؟

فلشت فرمتش فت 32 هست ؟

فقط فایل x99soss.f4i   رو بریز رو فلش .  

فلش رو وصل کن به مادربردت به پرت های پشت مادربرد وصکن و به پورت usb3  وص نکن  به usb2  وصل کن  .  سیستم رو روشن کن  . کلید اند رو بزن برو تو کیو فلش گزینه آپدیت بایوس ر و انتخاب کن  . فلشت رو انتخلب کن گزینه نرمال آپدیت رو بزن  .

این توضیحات رو به زبن انگلیسی در صفحه 85  و 86   دفترچه راهنمایی که اون دوستمون قرار دادند داره

اقااااااااااااااااااااااااااا شناخت با USB خواهرم تست کردم الان زدم نرمال اپدیت داره اپدیت میشه

ویرایش شده توسط said
لینک به دیدگاه

فرمت فلشتFAT32 هست ؟

اقا اپدیت انجام شد خود سیستم اتوماتیک یه ریستارت کرد و رو صفحه سیاه ایستاد سیستم الان چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

اقا اپدیت انجام شد خود سیستم اتوماتیک یه ریستارت کرد و رو صفحه سیاه ایستاد سیستم الان چیکار کنم؟

الانم تو بایوس نمیره ؟

لینک به دیدگاه

الانم تو بایوس نمیره ؟

نه دلیت میزنم تو بایوس نمیره و صفحه سیاه هست فقط کلید END کار میکنه میره تو Q-flash

لینک به دیدگاه

نه دلیت میزنم تو بایوس نمیره و صفحه سیاه هست فقط کلید END کار میکنه میره تو Q-flash

بین بایوس اول و دوم سویچ کن .

تمام   کلید های انبرد رو روی حالت عادی بزار .

روی اون ال ایدی  بالای سوئیچ  دو تا بایوس چه عددی رو نشون میده ؟

لینک به دیدگاه

نگفتی  تو اون ال ایدی دو شماره ای چه عددی رو نشون میده

لینک به دیدگاه

اون کارایی که گفتی رو کردم و انجام دادم عدد هم A9 نوشته داداش فکر کنم مادربرد کارش تمام شدس :(  :(  :(

لینک به دیدگاه

اون کارایی که گفتی رو کردم و انجام دادم عدد هم A9 نوشته داداش فکر کنم مادربرد کارش تمام شدس :(  :(  :(

به عنوان اخرین راه این رو هم امتحان کن .  تمام ابزار هیی که به پورت ساتا وصل میشن رو جدا کن . بعد سیستم رو روشن کن ببین میتونی با دیلیت بری تو بایوس

لینک به دیدگاه

به عنوان اخرین راه این رو هم امتحان کن .  تمام ابزار هیی که به پورت ساتا وصل میشن رو جدا کن . بعد سیستم رو روشن کن ببین میتونی با دیلیت بری تو بایوس

داداش الان اومد تو بایوس اوکی شد الان هارد نصب نیست میخوام ویندوز نصب کنم چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

داداش الان اومد تو بایوس اوکی شد الان هارد نصب نیست میخوام ویندوز نصب کنم چیکار کنم؟

خوب مبارکه پس مادربردتون سالم  هست . هیچ کدام از مادربرد های سری X99   گیگابایت  با ابزار های ساتا نمیتونن وارد محیط بایوس بشن . در داخل بایوس تنظیمات دلخواهتون رو انجام بدید  . فریت بوت رو روی سیدی رام قرار بدید  بایوس رو سیو کنید .   سیستم رو خاموش کنید هارد رو وصل کنید . سیستم رو روشن کنید   سی دی ویندوز رو قرار بدید . شروع به نصب میندوز کنید .

ببینم مگر شما نگفتید که قبلا داخل ویندوز رفته . اگر روی هارد ویندوز هست . نیازی به نصب ویندوز نیست

لینک به دیدگاه

خوب مبارکه پس مادربردتون سالم  هست . هیچ کدام از مادربرد های سری X99   گیگابایت  با ابزار های ساتا نمیتونن وارد محیط بایوس بشن . در داخل بایوس تنظیمات دلخواهتون رو انجام بدید  . فریت بوت رو روی سیدی رام قرار بدید  بایوس رو سیو کنید .   سیستم رو خاموش کنید هارد رو وصل کنید . سیستم رو روشن کنید   سی دی ویندوز رو قرار بدید . شروع به نصب میندوز کنید .

ببینم مگر شما نگفتید که قبلا داخل ویندوز رفته . اگر روی هارد ویندوز هست . نیازی به نصب ویندوز نیست

اقا ممنون ولی هارد رو زدم بهش دوباره همون صفحه سیاه اومد هارد رو فکر کنم دوباره باید کلا فرمتش کنم بعد پیکربندی و دوباره نصب ویندوز درسته؟

لینک به دیدگاه

اقا ممنون ولی هارد رو زدم بهش دوباره همون صفحه سیاه اومد هارد رو فکر کنم دوباره باید کلا فرمتش کنم بعد پیکربندی و دوباره نصب ویندوز درسته؟

هارد رو جدا کن ببین داخل بایوس نرو ببین بدون هارد چه صفحه میاد .

لینک به دیدگاه

هارد رو جدا کن ببین داخل بایوس نرو ببین بدون هارد چه صفحه میاد .

داداش با رایتر بوت شد رفت برا نصب ویندوز ولی هاردی وجود نداره که ویندوز نصب بشه روش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

اقا متشکرم انشالا فردا صبح هارد خواهرمو رو هارد خودم میریزم و خامش میکنم و ویندوز UIFI رو مال خواهرم نصب میکنم و خلاص دست شما درنکنه تا ایجای کار خیلی کمک کردین ممنونم بسیار لطف کردین فعلا تا فردا مغزم داره منفجر میشه انشالا خیر ببینی همیشه :x  :x  :x  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

اقای SINOS با تشکر از شما هارد رو به GPT تغییر دادم و مادربرد هم راه انداختمو کلا عالی شد خوب شد الکی الکی ندادم گارانتی تشکر ویژه از شما ممنونم خیلی گلی داداشی. @};-  :x  @};- 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...