رفتن به مطلب

ارائه 980TI توسط سه شرکت GALAX , MSI , EVGA

Recommended Posts

ﺷﺮﮐﺖ GALAX ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺳﺎﺧﺖ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ GTX 980TI HOF EX ﻭ 980TI HOF ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 2015 ﺭﻭﻧﻤﺎﻱ ﻣﻴﺸﻮﻧﺪ. ﻫﺮ ﺩﻭ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻃﺮﺡ ﻫﺎﻯ سﻔﺎﺭﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺎﻳﻊ ﺍﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻓﻦ ﻫﺎ ﺧﻨﮏ ﻣﻴﺸﻮﺩ ﻭ ﮐﺎﺭﺍﻯ ﺑﺎﻻﻯ ﺑﺮﺍﻯ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪﺍﻥ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺍﻭﺭﮐﻼﮐﺮ ﻫﺎ ﺩﺍﺭﺩ.ﻗﻴﻤﺖ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺣﺪﻭﺩ 649 ﺩﻻﺭ ﺍﻣﺮﻳﮑﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ

.up37kostf32ec4yrypvw.jpg

GALAX Shows GeForce GTX 980 Ti HOF EXWC and GTX 980 Ti HOF Cards

ﺍﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﻣﺪﺖ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﺑﻪ ﻳﮑﻲ ﺍﺯ ﺑﺮﺟﺴﺘﻪ ﺗﺮﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﻯ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﻫﺎﻯ ﺟﺪﻳﺪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﺗﺠﺎﺭﻯ HOF ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻭ ﺭﻭﻳﺎﻱ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻭﺭﮐﻼﮐﺮ ﻫﺎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺑﻮﺭﺩ ﻫﺎﻯ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﺍﺯ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ ﻫﺎ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺳﻔﻴﺪ ﻭ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺮﺍﺗﺐ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺑﻮﺭﺩ ﻫﺎﻯ ﭼﺎﭘﻲ ﺳﻴﺎﻩ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺍﺧﺮﻳﻦ HOF ﺧﻮﺩ ﺑﺎ ﻫﺴﺘﻪ GM200 , 980TI ﻣﻴﺒﺎﺷنﺪ.

GALAX GeForce GTX 980 Ti HOF EX WC

3xcofuneoa84kzyt03kd.jpg

ﺍﻳﻦ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ ﺍﺯ ﻳﮏ ﺧﻨﮏ ﮐﻦ WaterBlock ﺍسﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ Bitspower ﻃﺮﺍﺣﻲ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ.ﺍﻳﻦ ﮐﻮﻟﺮ ﺳﻴﺎﻩ ﻭ سﻔﻴﺪ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ ﻳﮏ ﺳﺎﻟﻦ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﺮﺩ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺭﺍ ﺍﺣﺎﻃﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻳﮏ ﭘﻮﺭﺕ HDMI , DVI ﻭ ﺳﻪ ﭘﻮﺭﺕ Display ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ.ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻳﮏ ﺑﺎﻳﻮﺱ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺳﺮﻋﺖ ﮐﻼﮎ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ ﻭ ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻳﮏ ﺑﺎﻳﻮﺱ ﺩﻭﻡ ﻧﻴﺰ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ. ﺩﺭ ﭘﺸﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﺳﻪ ﮐﺎﻧﮑﺘﻮﺭ 8 ﭘﻴﻦ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ( ﻧﻪ ﺩﻭﺗﺎ ) ﻭ ﺍﻳﻦ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﻯ ﻗﻮﻯ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﺪﺍﺭ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﻭ ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﺑﺎﻻ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻭﺭﮐﻼﮎ. ﻫچنﻴﻦ ﭘﺸﺖ ﺑﻮﺩﻥ ﮐﺎﻧﮑﺘﻮﺭ ﻫﺎﻯ ﺗﻐﺪﻳﻪ ﺩﺭ ﺳﻴﻤﮑﺸﻲ ﺑهﺘﺮ ﮐﻴﺲ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﺯﻳﺎﺩﻯ ﺩﺍﺭﺩ

.f3f82ybry6zzl3gk923.jpg

GALAX GeForce GTX 980 Ti HOF OC

ﮐﺎﺭﺕ ﺩﻭﻡ ﺍﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ HOF ﻧﺎﻡ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺳﻪ ﻓﻦ ﺑﺎﺩﻯ ﺗﺸﮑﻴﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ.ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻳﮏ ﺩﮐﻤﻪ ﻯ ﺍﻭﺭﮐﻼﮎ , ﺳﻪ PWM ﻭ ﻳﮏ ﻫيت ﺳﻴﻨﮏ 6 mm ﻣﺠﻬﺰ ﺑﻪ ﻟﻮﻟﻪ ﻫﺎﻯ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺣﺮﺍﺭﺕ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ. ﮐﺎﺭﺕ ﺗﻮﺳﻂ ﺩﻭ ﮐﺎﻧﮑﺘﻮﺭ 8 ﭘﻴﻦ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻣﺜﻞ ﻣﺪﻝ ﻗﺒﻠﻲ ﻳﻌﻨﻲ EX ﺍﻭﺭﮐﻼﮎ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ.

MSI GeForce GTX 980 Ti DUO FROZR andEVGA GeForce GTX 980 Ti KINGPINClassified Spotted

ﺍﺯ ﺍﻳﺴﻮﺯ ﻭ ﮔﻴﮕﺎ ﻭ ﺯﻭﺗﺎﮎ ﻭ ﺣﺘﻲ galax ﮔﺬﺷﺘﻴﻢ. ﺭﺳﻴﺪﻳﻢ ﺑﻪ ﻃﺮﺡ ﺟﺪﻳﺪ EVGA GTX 980TI ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻧﮓ ﻫﺎﻯ ﺳﻴﺎﻩ ﻭ ﺳﻔﻴﺪ ﺍﺻﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻟﻮﻟﻪ ﻫﺎﻯ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺣﺮﺍﺭﺕ ﻣﺴﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺩﺭ ﺍﻥ ﺳﻮﻯ ﺩﻳﮕﺮ MSI ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺍﻣﺎﺩﻩ ﺳﺎﺯﻯ GTX 980Ti DUO Frozr Lighting ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﺯ ﻃﺮﺍﺣﻲ 780 lighting ﺍسﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﻮﺩ. ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﻴﺒﺎﺷﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﻯ ﺗﻮﺳط ﺩﻭ ﺷﺮﮐﺖ ﭘﺮﺩﻩ ﺑﺮﺩﺍﺭﻯ ﻣﻴﺸﻮﻧﺪ.

f91usyyyephwoqnqxfz7.jpgfyqlb8r2uz881eokfnn.jpg

http://wccftech.com

برگردان فارسي: ميلاد بهرامن

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس این برند اینو تری دی چی شد دوستان چرا خبرش رو نمیزارید

گناه داره اخه

inno3d_01.jpginno3d_02.jpginno3d_03.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

پس این برند اینو تری دی چی شد دوستان چرا خبرش رو نمیزارید

گناه داره اخه

inno3d_01.jpginno3d_02.jpginno3d_03.jpg

من که نديدم اما ببينم حتما ميزارم :)
لینک به دیدگاه

ﺷﺮﮐﺖ GALAX ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺳﺎﺧﺖ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ GTX 980TI HOF EX ﻭ 980TI HOF ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 2015 ﺭﻭﻧﻤﺎﻱ ﻣﻴﺸﻮﻧﺪ. ﻫﺮ ﺩﻭ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻃﺮﺡ ﻫﺎﻯ ﺻﻔﺎﺭﺷﻲ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﺎﻳﻊ ﺍﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﻓﻦ ﻫﺎ ﺧﻨﮏ ﻣﻴﺸﻮﺩ ﻭ ﮐﺎﺭﺍﻯ ﺑﺎﻻﻯ ﺑﺮﺍﻯ ﻋﻼﻗﻪ ﻣﻨﺪﺍﻥ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ ﺍﻭﺭﮐﻼﮐﺮ ﻫﺎ ﺩﺍﺭﺩ.

ﻗﻴﻤﺖ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺣﺪﻭﺩ 649 ﺩﻻﺭ ﺍﻣﺮﻳﮑﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ.

up37kostf32ec4yrypvw.jpg

GALAX Shows GeForce GTX 980 Ti HOF EX

WC and GTX 980 Ti HOF Cards

ﺍﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﺩﺭ ﻣﺪﻟﺖ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﺗﺒﺪﻳﻞ ﺑﻪ ﻳﮑﻲ ﺍﺯ ﺑﺮﺟﺴﺘﻪ ﺗﺮﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎﻯ ﺳﺎﺯﻧﺪﻩ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﻫﺎﻯ ﺟﺪﻳﺪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﻧﺎﻡ ﺗﺠﺎﺭﻯ HOF ﺳﺎﺧﺘﻪ ﻭ ﺭﻭﻳﺎﻱ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻭﺭﮐﻼﮐﺮ ﻫﺎ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺑﻮﺭﺩ ﻫﺎﻯ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﻧﺴﺨﻪ ﺍﺯ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ ﻫﺎ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻌﻤﻮﻻ ﺳﻔﻴﺪ ﻭ ﺧﻮﺷﮕﻞ ﻫﺴﺘﻦ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺮﺍﺗﺐ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺑﻮﺭﺩ ﻫﺎﻯ ﭼﺎﭘﻲ ﺳﻴﺎﻩ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺍﺧﺮﻳﻦ HOF ﺧﻮﺩ ﺑﺎ ﻫﺴﺘﻪ GM200 , 980TI ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ.

GALAX GeForce GTX 980 Ti HOF EX WC

3xcofuneoa84kzyt03kd.jpg

ﺍﻳﻦ ﮔﺮﺍﻓﻴﮏ ﺍﺯ ﻳﮏ ﺧﻨﮏ ﮐﻦ WaterBlock ﺍﺻﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻴﮑﻨﺪ ﮐﻪ ﺗﻮﺳﻂ Bitspower ﻃﺮﺍﺣﻲ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ.ﺍﻳﻦ ﮐﻮﻟﺮ ﺳﻴﺎﻩ ﻭ ﺻﻔﻴﺪ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ ﻳﮏ ﺳﺎﻟﻦ ﺑﺰﺭﮒ ﺑﺮﺩ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺭﺍ ﺍﺣﺎﻃﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻳﮏ ﭘﻮﺭﺕ HDMI , DVI ﻭ ﺳﻪ ﭘﻮﺭﺕ Display ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ.ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻳﮏ ﺑﺎﻳﻮﺱ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻓﺰﺍﻳﺶ ﺳﺮﻋﺖ ﮐﻼﮎ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ ﻭ ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻳﮏ ﺑﺎﻳﻮﺱ ﺩﻭﻡ ﻧﻴﺰ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ. ﺩﺭ ﭘﺸﺖ ﮐﺎﺭﺕ ﺳﻪ ﮐﺎﻧﮑﺘﻮﺭ 8 ﭘﻴﻦ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ( ﻧﻪ ﺩﻭﺗﺎ ) ﻭ ﺍﻳﻦ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﻯ ﻗﻮﻯ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﺪﺍﺭ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﻭ ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﺑﺎﻻ ﺑﺮﺍﻯ ﺍﻭﺭﮐﻼﮎ. ﻫﻤﻴﻦ ﭘﺸﺖ ﺑﻮﺩﻥ ﮐﺎﻧﮑﺘﻮﺭ ﻫﺎﻯ ﺗﻐﺪﻳﻪ ﺩﺭ ﺳﻴﻤﮑﺸﻲ ﺑﻌﺘﺮ ﮐﻴﺲ ﺗﺄﺛﻴﺮ ﺯﻳﺎﺩﻯ ﺩﺍﺭﺩ.

f3f82ybry6zzl3gk923.jpg

GALAX GeForce GTX 980 Ti HOF OC

ﮐﺎﺭﺕ ﺩﻭﻡ ﺍﻳﻦ ﺷﺮﮐﺖ HOF ﻧﺎﻡ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺳﻪ ﻓﻦ ﺑﺎﺩﻯ ﺗﺸﮑﻴﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ.ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻳﮏ ﺩﮐﻤﻪ ﻯ ﺍﻭﺭﮐﻼﮎ , ﺳﻪ PWM ﻭ ﻳﮏ ﻫﺪﺳﻴﻨﮏ 6 mm ﻣﺠﻬﺰ ﺑﻪ ﻟﻮﻟﻪ ﻫﺎﻯ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺣﺮﺍﺭﺕ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ. ﮐﺎﺭﺕ ﺗﻮﺳﻂ ﺩﻭ ﮐﺎﻧﮑﺘﻮﺭ 8 ﭘﻴﻦ ﺗﻐﺬﻳﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻣﺜﻞ ﻣﺪﻝ ﻗﺒﻠﻲ ﻳﻌﻨﻲ EX ﺍﻭﺭﮐﻼﮎ ﮐﺎﺭﺧﺎﻧﻪ ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ.

MSI GeForce GTX 980 Ti DUO FROZR and

EVGA GeForce GTX 980 Ti KINGPIN

Classified Spotted

ﺍﺯ ﺍﻳﺴﻮﺯ ﻭ ﮔﻴﮕﺎ ﻭ ﺯﻭﺗﺎﮎ ﻭ ﺣﺘﻲ galax ﮔﺬﺷﺘﻴﻢ. ﺭﺳﻴﺪﻳﻢ ﺑﻪ ﻃﺮﺡ ﺟﺪﻳﺪ EVGA GTX 980TI ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻧﮓ ﻫﺎﻯ ﺳﻴﺎﻩ ﻭ ﺳﻔﻴﺪ ﺍﺻﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺩﺍﺭﺍﻯ ﻟﻮﻟﻪ ﻫﺎﻯ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﺣﺮﺍﺭﺕ ﻣﺴﻲ ﻫﺴﺘﻨﺪ. ﺩﺭ ﺍﻥ ﺳﻮﻯ ﺩﻳﮕﺮ MSI ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺍﻣﺎﺩﻩ ﺳﺎﺯﻯ GTX 980Ti DUO Frozr Lighting ﻣﻴﺒﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﺯ ﻃﺮﺍﺣﻲ 780 lighting ﺍﺻﺘﻔﺎﺩﻩ ﺷﻮﺩ. ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭﺕ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺳﺎﺧﺖ ﻣﻴﺒﺎﺷﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﻯ ﺗﻮﺳﺪ ﺩﻭ ﺷﺮﮐﺖ ﭘﺮﺩﻩ ﺑﺮﺩﺍﺭﻯ ﻣﻴﺸﻮﻧﺪ.

f91usyyyephwoqnqxfz7.jpg

fyqlb8r2uz881eokfnn.jpg

منبع: http://wccftech.com

درود

خیلی ممنونم دوست عزیزم بابت خبر ، اما برای یک مترجم خیلی جالب نیست که اینقدر غلط املایی داشته باشه ؟

کلمه " استفاده " ، یک کلمه ای هست که همیشه استفاده میشه و واقعا نباید اینطوری نوشته بشه ، حالا ممکن هست که هیت سینک یا Heat Sink یک کلمه لاتین و سنگین تر باشه اما بعضی کلمه ها ، اشتباه نوشتنشون جای تامل داره / یا حق

لینک به دیدگاه

درود خیلی ممنونم دوست عزیزم بابت خبر ، اما برای یک مترجم خیلی جالب نیست که اینقدر غلط املایی داشته باشه ؟ کلمه " استفاده " ، یک کلمه ای هست که همیشه استفاده میشه و واقعا نباید اینطوری نوشته بشه ، حالا ممکن هست که هیت سینک یا Heat Sink یک کلمه لاتین و سنگین تر باشه اما بعضی کلمه ها ، اشتباه نوشتنشون جای تامل داره / یا حق

من مترجم نيستم. اينا رو هم با توجه به اطلاعات خودم و مترجم گوگل نوشتم. حتما اصلاح ميشه. بهتر بود با پيام خصوصي اين تذکر رو ميداديد.

درضمن من با موبايل اين کار هارو کردم و به خاطر همين يکم غلط ممکنه باشه.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

من مترجم نيستم. اينا رو هم با توجه به اطلاعات خودم و مترجم گوگل نوشتم. حتما اصلاح ميشه. بهتر بود با پيام خصوصي اين تذکر رو ميداديد.

درود

اما نوشته شده :

برای مثال شما Terms of Use را با گوگل ترجمه کنید ببینید نتیجه چه می شود ؟

ضمنا بنده از شما بابت خبر تشکر کردم ، اگر هم پست بنده باعث آزرده خاطر شدن شما شده ، بنده را به بزرگواری خودتان ببخشید / یا حق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اما نوشته شده :

برای مثال شما Terms of Use را با گوگل ترجمه کنید ببینید نتیجه چه می شود ؟

ضمنا بنده از شما بابت خبر تشکر کردم ، اگر هم پست بنده باعث آزرده خاطر شدن شما شده ، بنده را به بزرگواری خودتان ببخشید / یا حق

درود استاد

همه ما در اوایل همینطور بودیم پس سخت نگیرید، ممنون میلاد جان زحمت کشیدی @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمی دونم چرا حس میکنم MSI گند زده به طراحی 980TI ...

کلا با طراحی این سری 900 ش حال نکردم.

:(  :(  :(

مخالفم، تصویر اختصاصی خبرنگار ما:

9aue_p1060923.jpg

بعد اینو ببین:

01010d.jpg

سوالی هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره هست.

.

.

تفاوتش فقط اون قسمت انتهایی زیر ورودی برقشه.

بعدشم این که کپی 980 970 شده باز.

منظورم طراحی جدید تره مثلا ایسوس یهو 3 فنش رو داده بیرون.یه طراحی کاملا نو و جدید.

کلا از هرچی گراف که فنش این شکلی باشه بدم میاد.یاد گراف مرحومم می افتم.

MSI باس اون فن قبلی ها رو نگه میداشت خیلی شیک و تو دل برو بودن.

ببین فن های این بزرگتر از مدلهای سه فنه هست، البته منکر تفاوت نمیشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...