رفتن به مطلب

نظرسنجی : ایا AMD/ATI میتواند به روز های اوج و خوب برگردد ؟!!

اشتراک گذاری

نظرسنجی : ایا AMD/ATI میتواند به روز های اوج و خوب برگردد ؟!!  

108 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظرسنجی : ایا AMD/ATI میتواند به روز های اوج و خوب برگردد ؟!!

• ای ام دی میتونه با سری 300 سری 900 انویدیا رو شکست بده
      54
    • ای ام دی فقط میتونه با کارت غیر ریبرند FURY هم تراز انویدیایی خودش رو شکست بده
      32
    • خیر ای ام دی با سری 300 کاملا شکست میخورد
      22

Recommended Posts

تعصب یه بیماری هست که مانند بسیاری از بیماری های دیگه نیاز به درمان داره و جدیدا هم داره خیلی روش کار میشه. حواسمون باشه که متعصب تنها شخصی نیست که از برند برتر و قوی تر حمایت میکنه. شخصی که از محصول ضعیف تر حمایت اشتباه می کنه و شخصی که از محصول قوی تر حمایت بیش از حد میکنه و یا حمایت صحیح می کنه ولی بعدش طرف مقابلش رو با حرف های روی اعصاب تحقیر میکنه به نوعی بیماری مبتلا هستند که باید هرچه زودتر به فکر راه حلی براش باشند.

خیلی از دعواها و مشکلاتی هم که توی این فروم و بسیاری از فروم های داخلی و خارجی به وجود میاد منشأش همین تعصب هست. 

حالا خارج از این حرف یه سوال از اساتید داشتم. البته من خودم گرافیکم amd هست ولی سوالم اینه که واترکولری که روی گرافیک بسته میشه به طور کلی مشکلاتش چیه؟ آیا بعد از چند سال کار کردن مشکلاتی مثل نشتی و غیره رو نخواهد داشت؟ یعنی آیا واترکولر به تنهایی یه مزیت محسوب میشه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

استفاده از واتر کولر هیچ ایرادی نداره، کسی نگفته واتر کولر بد هست!

اما مسئله اصلی اینجاست که اگر همین واتر کولر رو برای تراشه های انویدیا نصب کنیم، اونوقت در زمینه اورکلاک و پرفورمنس کارت های انویدیا به صورت تک حریف کارت های AMD به صورت کراس میشن!

يعني 2تا 290x رو كراس كنيم با يه 970 واتر كولر دار كه تا خرخره اورش كرديم مقايسش كنيم ، 970 بهتر عمل ميكنه !!؟

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

AMD همین الانشم در اوج هست :D

فقط حوصله ی رقابت رو نداره.ولی نمیدونم چه جوریه که کلا Nvidia رو میترکونه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا 290X خیلی دلش میخواست به فرکانس های دوست داشتنی 1200 الی 1500 برسه! اما خیال باطل اونوقت باید با LN2 تراشه رو پایدار می کردیم، هنوز در حال پردازش این گفته شما هستم که باید فرکانس 290X رو با GTX 980 یکی کنیم تا پرفورمنس مشخص بشه، این حرف یعنی چی آخه! :D

قدرت معماری Maxwell یعنی همین، در کنار مصرف ایده آل، پتانسیل اورکلاک خارق العاده ای هم داره که انویدیا مجبور شده در اکثر کارت های تولیدی پاور لیمیت بیشتری بزاره تا بالانس قیمتی کارت های گرافیک دچار مشکل نشه!

شما پست بنده به دقت خوندی یا فقط خواستی یه چیزی همینطور مطرح کرده باشی؟

کات قیمتی به خاطر لطف بی حساب به شما نبوده بلکه به خاطر شکست در مقابل GTX 680 مجبور به چنین کاری شده!

الان هم کات قیمتی باز به خاطر لطف به شما نبوده بلکه کارت های 290x روی دست OEM ها باد کرده بود، برای همین موضوع هست که AMD مجبور شده تعدادی نمودارها و چارت های DirectX 12 رو منتشر کنه تا به فروش 290X های انبار شده سرعت بده!

دلیل قانع کننده تر! وجود پدیده GTX 970 :)

استدلال شما بسی خنده داره

بنده گفتم منبع بیارید

شما نوشتید 290x دلش میخواست به فرکانس 980 برسه

بنده عرض کردم باید شرایط برای هر دو کارت باید یکسان باشد تا برتری معماری معلوم شود

AMD از زمان سری 500 انودیا فقط با یک معماری داره با انودیا میجنگه  معماری GCN در زمان سری 500 انودیا معرفی شد

تا به الان حتی برای مقابله با نسل سوم معماری انودیا به نام مکسول داره با همون معماری سه نسل قبل میره برای رقابت فقط همون معماری داره بهینه میشه  اون وقت شما به این نتیجه رسیدید باید با LN2 شرایط پایدار رو برای کارت فراهم کنید انودیا از زمان سری 500 سه نسل معماری رو عوض کرده

90 درصد کاربران هر دوشرکت کسانی هستند که هیچ علا قه ای به اورکلاک کردن کارتشون ندارن (چون بیشتر برای مصرف عادی گیم بیشتر تهیه میشه )یک کاربر عادی خواهان زدن رکورد نیست

7970 قبل از کارت 680 اومد و برای مقابله با 580 بود دلیل کات قیمتش هم نسخه بهبود یافته همون کارت به نام 7970GH بود که با قیمت اولیه جهت رقابت با 680 اومد

خیلی مسخرست معماری 3 سال پیش رو بیان با معماری تازه متولد شده مقایسه کنن مثل خیلی از سایتهای سخت افزاری معماری CPU های بولدوزر که نزدیک 6 هفت سال یا بیشتر از عمرش میگزره بعد میان با نسل هازول اینتل مقایسه میکنن :laughing:

لینک به دیدگاه

بازم یکی از دوستان تاپیک نظر سنجی برای AMD  زد و طرفدارای انویدیا بمبارانش کردن :(

اقا بی خیال این حرفها بشید بزارید اول کارت جدید بیاد بعد ایراداش رو بگیرید !!!!

لینک به دیدگاه

يعني 2تا 290x رو كراس كنيم با يه 970 واتر كولر دار كه تا خرخره اورش كرديم مقايسش كنيم ، 970 بهتر عمل ميكنه !!؟

داداش خودتو اذیت نکن ایشون مثنکه از سهامدارای انویدیاست چشارو میبنده حرف میزنه!!!!! هنوز که هنوزه تایتان ایکس هم حریف ۲۹۵x نیست با قیمت به مراتب کمتر!

من نه فن انویدیام نه ای ام دی هر کدوم واسم بصرفه میرم سمته اون ۹۷۰ شاخ بود تو رنج خودش ولی بد نیست بنچمارکهای معتبرم یه نگاهی بندازیم قبله حرف زدن! کارتی که حتی رسمی معرفی نشده ۲ تا عکس دزدی ازش دیدن همه این تحلیلای دقیق و انجام دادن ایشون جلوتر از همه ی دنیا!! این مدل حرفا که میزنه ایشون فقط و فقط از رو تعصب بیجا و کورکورانست!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه دیروز پای سیستم یکی از دوستانم بودم مشخصاتش این بود

4770K

4*4 16GB GSKILL 2400

POWER 1200 GOLD COOLERMASTER

MAIN Z87 ASUS DELUX

780TI DIRECT CU

بازی ویچر 3 رو رویه سیستمش اجرا کرد تا وقتی گزینه NVIDIA HAIRWORK رو فعال نکرده بود همه چیز خوب بود ولی تا فعالش میکرد فریم کارتش نصفه میشد :D

نمی دونم دلیلش چی بود ولی بازی که برای همون کارت ها بهینه شده از مشکل افت فریم رنج میبرد

در اخرش فهمید درایور جدید انودیا باگ داشت ورژن قبلیش رو نصب کرد فریم 15 فریم رفت بالا :laughing:

لینک به دیدگاه

استدلال شما بسی خنده داره

بنده گفتم منبع بیارید

شما نوشتید 290x دلش میخواست به فرکانس 980 برسه

بنده عرض کردم باید شرایط برای هر دو کارت باید یکسان باشد تا برتری معماری معلوم شود

AMD از زمان سری 500 انودیا فقط با یک معماری داره با انودیا میجنگه  معماری GCN در زمان سری 500 انودیا معرفی شد

تا به الان حتی برای مقابله با نسل سوم معماری انودیا به نام مکسول داره با همون معماری سه نسل قبل میره برای رقابت فقط همون معماری داره بهینه میشه  اون وقت شما به این نتیجه رسیدید باید با LN2 شرایط پایدار رو برای کارت فراهم کنید انودیا از زمان سری 500 سه نسل معماری رو عوض کرده

90 درصد کاربران هر دوشرکت کسانی هستند که هیچ علا قه ای به اورکلاک کردن کارتشون ندارن (چون بیشتر برای مصرف عادی گیم بیشتر تهیه میشه )یک کاربر عادی خواهان زدن رکورد نیست

7970 قبل از کارت 680 اومد و برای مقابله با 580 بود دلیل کات قیمتش هم نسخه بهبود یافته همون کارت به نام 7970GH بود که با قیمت اولیه جهت رقابت با 680 اومد

خیلی مسخرست معماری 3 سال پیش رو بیان با معماری تازه متولد شده مقایسه کنن مثل خیلی از سایتهای سخت افزاری معماری CPU های بولدوزر که نزدیک 6 هفت سال یا بیشتر از عمرش میگزره بعد میان با نسل هازول اینتل مقایسه میکنن :laughing:

شما اصلا فهمیدید در چند خط بالا اصلا منظورتون چی بوده؟

7970GHz بهبود یافته 7970 بوده! :دی افزایش 100MHz فرکانس تراشه یعنی بهبود!

بد نیست بدونید معماری Kepler از بطن معماری Fermi و معماری Maxwell هم بهینه شده Kepler هست! انویدیا از فضا چیزی اضافه نکرده به معماری کارت های گرافیک بلکه در کاری که AMD کاملا ناموفق بوده (پالوده سازی معماری) انویدیا با قدرت تمام ظاهر شده!

باز هم میگم قدری اطلاعات خودتون رو افزایش بدین و به استدلال های من در آوردی روی نیارید!

صحبت کردن در این رابطه با شما بی فایده است، به قول گفتنی فردی که خواب باشه میشه بیدارش کرد ولی فردی که خودش رو به خواب میزنه کاریش نمیشه کرد.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

داداش خودتو اذیت نکن ایشون مثنکه از سهامدارای انویدیاست چشارو میبنده حرف میزنه!!!!! هنوز که هنوزه تایتان ایکس هم حریف ۲۹۵x نیست با قیمت به مراتب کمتر!

من نه فن انویدیام نه ای ام دی هر کدوم واسم بصرفه میرم سمته اون ۹۷۰ شاخ بود تو رنج خودش ولی بد نیست بنچمارکهای معتبرم یه نگاهی بندازیم قبله حرف زدن! کارتی که حتی رسمی معرفی نشده ۲ تا عکس دزدی ازش دیدن همه این تحلیلای دقیق و انجام دادن ایشون جلوتر از همه ی دنیا!! این مدل حرفا که میزنه ایشون فقط و فقط از رو تعصب بیجا و کورکورانست!!

عزيز اصلا بحث اذيت نيست . من نميگم amd خداست . در حال حاضر amd ازرقيبش عقبتره (چرا ؟ چون از معماري جديد استفاده نكردو ..) و درش شكي نيست .

مشكل من اينجاست كه اين اقايون ميان كارتي رو كه انويديا به فرض امروز ميده بيرون با كارت 1 سال قبل مقايسه ميكنن ، به قيمت هم كاري ندارن .

يا از كارتي كه هنوز رونمايي نشده انتقاد ميكنن و ميزنن تو سرش .

amd اصلا ارزشو نداشت كارت بده بيرون ، اينو قبول دارم . كل بازارم انويديا گرفت ولي ديگه درست نيست مقايسه ها به اين صورت انجام بگيره .

مقايسه وقتي درست ميشه كه 2 كارت تقريبا هم قيمت با هم رقابت كنن .   (من براي اين amd رو دوست دارم كه هميشه برفرمنسي كه بهم داده نسبت به قيمتش فوق العاده بوده)

اين اقايون از هر سلاحي براي تو سري زدن استفاده ميكنن . مثل اينكه amd مياد با ضرر كارت ميده بيرون ،خب اينكه به نفع ماست . اصلا انقد ضرر كنه بيچاره شه مفت مفت بده . بازم ما مصرف كننده ها منفعت ميبريم .

يا اينكه يه كارت واتر كولر داره انويديا ميتونه با اور 2 تا كارت رقيب رو بگيره !!! خب اگه اره منبع \ ما تا امروز نميدونستيم .

يا اينكه انقد حرارت داره كه واتر كولر گذاشته ، اصلا قبول ، حرارت بالاا . حالا كه مهار كرده ديگه چه حرفيه .

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

4j3h_45669_06_hands-one-powercolors-next

خیلی راحت با همین عکس منتشر شده براحتی میشه عمق فاجعه رو فهمید

1: وجود واتر کولینگ نشون میده amd نتونسته حرارت وحشتناک این تراشه مهار کنه و مجبور شده از واتر کولینگ استفاده کنه و به ما نوید حداقل مصرف 300 واتی این کارت گرافیکو میده

2: مسلما یه همچین کارت گرافیک پر مصرفی یک پاور 1000 وات میخواد که هزینه پاور هم باید حساب کنیم (هزینه پول برق بکار )

3: هزینه واتر کولینگ اضافه کنیم این کارت اگه با قیمت 850 دلار فروش بره میشه گفت amd سود کرده

اگه 800 دلار قیمت بخوره میشه گفت یر به یر شده و amd هیچ سودی نخواهد کرد

اگه بخواد برای رقابت با 980 ti این کارتو بهمراه واتر کولینگ 650 دلار قیمت بزنه بدون شک amd باید برای تولید هر کارت گرافیک یه چیزی هم دستی بده

و نتیجه میگیریم همچنان nvidia مثل همیشه 75% بازار فروش کارت گرافیکهای دنیا در دست خواهد داشت

اما مسئله اصلی اینجاست که اگر همین واتر کولر رو برای تراشه های انویدیا نصب کنیم، اونوقت در زمینه اورکلاک و پرفورمنس کارت های انویدیا به صورت تک حریف کارت های AMD به صورت کراس میشن!

درود اگه میشه منبعی برای این حرفتون بیارید اگر مقیاس شما برای مقایسه دوتا کارت فرکانس هست پس هر دو کارتی که با هم مقایسه میشن باید با فرکانسهای برابر با هم مقایسه بشن مثلا اگر قراره 290X با 980 مقایسه بشه یا باید فرکانس 980 از 1217 مگاهرتز پایه بیاد رویه 800 و یا فرکانس پایه 290Xکه 800 مگاهرتز هست بره و برسه به 1217 مگاهرتز که فرکانس پایه 980 هست

به قول گفتنی AMD فی سبیل الله برای شما واتر کولر نگذاشته!

خوب اگر برای فی سبیل ا... نزاشته پس برای چی گذاشته AMD از اول س -ی -ا -ست قیمت گذاریش عالی بوده وخیلی ها رو به طرف خودش کشونده (البته کارایی به قیمت )

همین الانش 290X با قیمت 349 دووولار به فروش میره و کارت 780TI با قیمت 500 دووولار به بالا (کاری به گرمای 290 ندارم جون با 70 هزار تومن هزینه میشه یک کولر بادی خوب روش بست و گرماش رو مهار کرد )

فقط یه چیز میگم خوب بهش فکر کنید؟ به اوایل انتشار معماری GCN با کارت گرافیک HD 7970 که هیچ رقیبی در بازار برای این کارت گرافیک نبود، رجوع کنید و شیوه قیمت گذاری این کمپانی به ظاهر مشتری مدار را بررسی کنید!

خوب حداقل اینه گفتم و میگم بعد از یک مدت قیمتهاش دراپ میخوره و ایا شما یادتون میاد کارتهای انودیا به اندازه ای که AMD دراپ میده به کارتهاش انودیا هم همون درصد رو بده

درود قصد رنجاندن کسی رو ندارم. ولی یک بار دیگه پست اول رو بخونید. ببینید آیا چیزی که نوشتین مرتبط با موضوع هست. به ویژه نفر اول با بحث بی منطق تاپیک رو به بی راهه برد.

این بحثهای بی مورد رو بارها دو طرف مطرح کرده ن و گویا انتها نداره. مدیران کمپانی ها برای به قول خودشون متعادل کردن قیمتها می نشینند کنار هم، از اون طرف از طریق انجمنهای هواداران رجزخوانی راه می اندازند. به نظرم اگر با استفاده از یک برند احساس تشخص می کنید، شادمانی رو هرگز تجربه نخواهید کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

1- عمق فاجعه از اونجا معلومه که انودیا یک کارت هزار دووولاری به نام titan x میده بیرون و این کارت مورد نقد و بررسی قرار میگیره و معلوم میشه کارت دماش به 102 درجه میرسه (کاری ندارم دمای مموری به 102 میرسه گرما تولیدی توسط کارت هست و رویه کارکرد خود کارت تاثیر میذاره ) و از اینجا معلوم میشه انودیا با کم کاری بسیار یک ایرکول رویه کارت گذاشته و بیخیال دمای 102 درجه کارتش شده و از همه بدتر قیمت 1000 دووولاری رو روش چسبونده و میکنه تو پاچه خلق ا.. در صورتی که میتونست کولر هیبرید بزاره براش با همون هزینه

حالا اگر AMD قصد داشته باشه با واترکول برچسب 800 تا 850 دوووولاری به کارت جدیدش بچسبونه این به نظر خیلی ها میشه فاجعه این قیمت حداکثر تا 6 ماه دووم داره و بعد از 6 ماه نصف میشه (کاری که با R9 295X2 کرد و بعد از حدود 6 ماه از ورودش به بازار قیمتش از 1499 دوووولار به 699 دوووولار رسید )

نکته : بسیار جالبه انودیا کارت 1000 دووولاری با کولر رفرنس و یا غیر رفرنس (کولر هیبریدی )میزنه ولی چون اون کارت مال انودیا هست مشتری میره میخره و برای کیس و پاور مشکلی نیست هم داخل کیسش جا میشه :laughing: هم پاورش مشکلی نداره  ولی الان چون AMD کارت رو با کولر هیبرید داده بیرون کسی نمیتونه بخره 1- چون داخل کیسش جا نمیشه 2-پاورش نمیکشه :D

در کل هر کاری AMD میکنه از طرف طرفدارای انودیا فاجعه به حساب میاد و اگه انودیا هر بلایی سر کاربراش بیاره (همون قضیه کارت 970 ) کلا هیچ مشکلی نیست بلکه خوشحال هم میشن =))

:laughing:  :laughing:  :laughing:

همه اینها بکنار کارت 610-650 دلاری 295x2 رو کجای دلم بزارم....  =))  =))  =))

بشخصه اگه کارت جدید amd گرونتر باشه اینو میخرم حالشو میبرم... والااااا  :x  :x  :x  :x  :big hug:

..................

جددا من موندم چجوری هنوز نه کارت رو دیدین نه قیمت رو اومدین رای دادین همگی، حالا اگه ری-است جم-هوری و مج-لس بود همه تو خونه خواب بودین ...  :D  :D  :D

پیش بینی  :|

کارت ها ریبرند حدود قدرت مشخص دیگه چی میخواین ؟!! قیمت هم ای ام دی کسی نیست قیمت غیر معقول بده

@};-

خب اینجوری خودت جواب دادی اگه اینی که میگی باشه amd پیروز میدانه هرکی بگه نیست باید به عقلش شک کرد یا به فن بودنش... اما اگه اومدیمو نبود چی ...   :-?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

آخیییش ..... آخیییش ..... آخیییش .

دوستان دقت کردین هوای این تاپیک چه قدر خنکه !

ما اینو مدیون پنکه های اسمشو نبر هستیم که با دور Full Load‏ میچرخند!

از همین جا از پنکه های از خود گذشته اسمشو نبر کمال تشکر را میکنم.

سپاس

لینک به دیدگاه

خب اینجوری خودت جواب دادی اگه اینی که میگی باشه amd پیروز میدانه هرکی بگه نیست باید به عقلش شک کرد یا به فن بودنش... اما اگه اومدیمو نبود چی ...   :-?

فن بوی نیستم ولی انویدیا خیلی از ای ام دی جلو زده ، هر چه زود تر DR. Lisa Su باید یه کاری کنه . . . با توجه به ریبرند بودن اکثر کارت های سری 300 امید ها کمتر شد . . .

به جز Fury مابقی ریبرند هستن . . . ولی گیمر کاری به جزئیات نداره یه دما و مصرف برق مناسب + قیمت مناسب + قدرت بیشتر نسبت به کارت های هم تراز انویدیایی میتونه راه گشا باشه . . .

من حدسم اینه یه رازی وجود داره که تو E3 در مورد سری 300 فاش میشه ( یعنی امیدوارم باشه :دی )

وگرنه انویدیا کاملا پیروز هست و روندش رو سال دیگه با پاسکال ادامه میده

ولی lisa su گفته بود رقابت اصلی با سری 400 شروع میشه . . . .

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فن بوی نیستم ولی انویدیا خیلی از ای ام دی جلو زده ، هر چه زود تر DR. Lisa Su باید یه کاری کنه . . . با توجه به ریبرند بودن اکثر کارت های سری 300 امید ها کمتر شد . . .

به جز Fury مابقی ریبرند هستن . . . ولی گیمر کاری به جزئیات نداره یه دما و مصرف برق مناسب + قیمت مناسب + قدرت بیشتر نسبت به کارت های هم تراز انویدیایی میتونه راه گشا باشه . . .

من حدسم اینه یه رازی وجود داره که تو E3 در مورد سری 300 فاش میشه ( یعنی امیدوارم باشه :دی )

وگرنه انویدیا کاملا پیروز هست و روندش رو سال دیگه با پاسکال ادامه میده

ولی lisa su گفته بود رقابت اصلی با سری 400 شروع میشه . . . .

یعنی حرفا خودتو قبول نداری که درباره قدرت و قیمت کارت های احتمالی amd ؟؟؟ اگه نداری پس نظر سنجی چی میگه برای کل کل زدین تاپیکو؟؟؟  :-?

والا من همین تاپیک بقیلی دیدم زده مصرف 250 واتی برای کارت 98ti !!! حالا 20-50 وات مصرف بیشتر احتمالی یعنی اینقدر براتون فرق میکنه !!!  :-?

اینا که خودشون خیلی امید دارن به کارتی که قراره بدن، این ما هستیم که زیاد دلمون روشن نیست و منتظریم نتیجه رو ببینیم نه حرف و شایعه ها رو !!!  ^_^

شما وقتی یک کارتی میان میدن رقیب کارت های فعلی انویدیا و قیمت مناسبتر حالا بگیر سیب زمینی رو اور کردن دارن میدن دستت مهم نیست ریبرند بودن شما کاراییشو لازم داری نسبت به قیمتش، فکر کردی انویدیا چیکار کرده اومده بهینه کرده نسل پیش رو شده اینا، و گرنه ریبرند که نیست منظور اینه که شبیه و برگرفته از اون هست و گرنه مطمعنا خیلی فرق دارن درسته مثل انویدیا تا این حد بهینه نکررده اما یکارایی کرده که بتونه رقابت کنه کم الکی نیست کارت به اون داغی رو بیای باز بخوای استفاده کنی اصلا جا داره مگه ؟؟؟ نداره ، پس مطمعنا یک بهینه هایی صورت گرفته !!!  :D

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

یعنی حرفا خودتو قبول نداری که درباره قدرت و قیمت کارت های احتمالی amd ؟؟؟

کدوم حرفا اونا احتمالی بودن خودت داری میگی

اگه نداری پس نظر سنجی چی میگه برای کل کل زدین تاپیکو؟؟؟  :-?

هان ؟ کی گفته برای کل کل زدم

والا من همین تاپیک بقیلی دیدم زده مصرف 250 واتی برای کارت 98ti !!! حالا 20-50 وات مصرف بیشتر احتمالی یعنی اینقدر براتون فرق میکنه !!!  :-?

اینا که خودشون خیلی امید دارن به کارتی که قراره بدن، این ما هستیم که زیاد دلمون روشن نیست و منتظریم نتیجه رو ببینیم نه حرف و شایعه ها رو !!!  ^_^

شما وقتی یک کارتی میان میدن رقیب کارت های فعلی انویدیا و قیمت مناسبتر حالا بگیر سیب زمینی رو اور کردن دارن میدن دستت مهم نیست ریبرند بودن شما کاراییشو لازم داری نسبت به قیمتش، فکر کردی انویدیا چیکار کرده اومده بهینه کرده نسل پیش رو شده اینا، و گرنه ریبرند که نیست منظور اینه که شبیه و برگرفته از اون هست و گرنه مطمعنا خیلی فرق دارن درسته مثل انویدیا تا این حد بهینه نکررده اما یکارایی کرده که بتونه رقابت کنه کم الکی نیست کارت به اون داغی رو بیای باز بخوای استفاده کنی اصلا جا داره مگه ؟؟؟ نداره ، پس مطمعنا یک بهینه هایی صورت گرفته !!!  :D

والله هر سایت خارجی مثل wcctech یا . . . هر جا بری هر کسی یه فازی داره منم که میخونم فاز تو فاز میشم =)) =))

جواب صبر هست

طبق نتایج ( که هدف تاپیک فقط نظرسنجی بوده 50 بار هم تو پست اول گفتم قصد کل کل راه انداختن و فن بازی ندارم حالا شما بگین . . . .:| ) دوستان امید زیادی دارن

پاسخ کمی صبر هست :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والله هر سایت خارجی مثل wcctech یا . . . هر جا بری هر کسی یه فازی داره منم که میخونم فاز تو فاز میشم =)) =))

جواب صبر هست

طبق نتایج ( که هدف تاپیک فقط نظرسنجی بوده 50 بار هم تو پست اول گفتم قصد کل کل راه انداختن و فن بازی ندارم حالا شما بگین . . . . :| ) دوستان امید زیادی دارن

پاسخ کمی صبر هست :دی

خب دوست عزیز وقتی چیزی از صحت و سقم اون معلوم نیست بیای نظر سنجی بزاری نتیجه این میشه طرفدارای هر کدوم میان به بهترین گزینه مورد نظرشون رای میدن و میانه رو ها به وسطی...  میگفتی خودم نتیجشو از اول بهت می گفتم معلوم بود  :D

باید صبر کرد دید چه آشی  پخته amd ؟؟؟  :-?

لینک به دیدگاه

خب هموطنان غیور و منصف ما !!!!! سری اول ۹۸۰ti برند گیگابایت وارد شده با قیمت کذایی ۳،۳۷۰،۰۰۰۰ !!!!!

متاسفانه ما نباید منتظر دست پخت دو شرکت باشیم باید ببینیم دزدان سره گردنه چی برامون میسر میکنن!! فعلا از لیست برای فکر کردن هم حذف میشه به امید AMD باز یه قیمتی بده که اینجا واسه ما قابله خرید باشه.....

لینک به دیدگاه

به امید AMD باز یه قیمتی بده که اینجا واسه ما قابله خرید باشه.....

احتمالا AMD کارت R9390X با قیمت 300 هزار تومن در بازار ایران توزیع کنه .

صبور باشید

لینک به دیدگاه

آقا گزینه اول رو بردارید ... خورد تو ذوق منی که تازه 970 خریدم :(

آدم باید اعتدال رو رعایت کنه ... سی پی یوش amd  کارت گرافیکش nvidia :D
ولی اون دوستمون راست میگه
الان اگه amd با سری 300 , سری 900 انویدیا رو شکست بده پس فردا انویدیا یه کارت جدید میده بیرون که از amd قدرتش بیشتره که دوباره بعدش amd یه کارت بهتر میده بیرون که از کارت انویدیا بهتره... همینطور این چرخه ادامه داره و گیمرا هم همینجور جیبشون خالی میشه :D

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

رقابت AMD و NVIDIA هر چقدر تنگاتنگ تر بشه به نفع صنعت سخت افزار و PC Gaming هست جای بسی خوشحالیه که در دوره ای که چندین و چند ساله جهش قابل توجهی در حد یک Generational leap توی پرفورمنس سی پی یوها شاهد نیستیم (مشخصا در نتیجه رکود حاصل از مارکت یکطرفه و عدم رقابت در این عرصه) اما باز مشاهده میکنیم که جی پی یوها جهشهای قابل توجه از نظر پراسسینگ پاور نشون میدن و حداقل دو رقیب دیرینه فارغ از اینکه کدوم یک بازارو فعلا در دست خودش داره جرأت رجز خوندن برا همدیگه رو دارن و یکی مثل مارکت سی پی یوها خودشو کلا از رقابت در سطح High End بازنشست نکرده! خوشبختانه AMD پیش از این ثابت کرده که پتانسیل، انگیزه و ابزار کافی برای رقابت با انویدیا رو در اختیار داره و میتونه بازار رقابتی تری رو در حیطه پردازنده های گرافیکی بوجود بیاره که نتیجش هر چی که باشه در نهایت به نفع صنعت سخت افزار و پیسی گیمینگ تمام خواهد شد

لینک به دیدگاه

خب هموطنان غیور و منصف ما !!!!! سری اول ۹۸۰ti برند گیگابایت وارد شده با قیمت کذایی ۳،۳۷۰،۰۰۰۰ !!!!!

متاسفانه ما نباید منتظر دست پخت دو شرکت باشیم باید ببینیم دزدان سره گردنه چی برامون میسر میکنن!! فعلا از لیست برای فکر کردن هم حذف میشه به امید AMD باز یه قیمتی بده که اینجا واسه ما قابله خرید باشه.....

دقیقا کی وارد کرده ؟

یه لینک بده ما هم یه سری بزنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماشاله به قیمت، البته وقتی 970 یک و نیمه، انتظار این قیمتم لاید از 980ti داشت دیگه...

لینک به دیدگاه

دقیقا کی وارد کرده ؟

Pcmaxhw.com

http://forum.persiantools.com/members/s-a-m-u-r-a-i.133180/

لینک به دیدگاه

احتمالا AMD کارت R9390X با قیمت 300 هزار تومن در بازار ایران توزیع کنه .

صبور باشید

شما کارت 390x هم مجانی بهت بدن باز یه چیز داری بگی

دقیقا کی وارد کرده ؟

لینک پ.خ. کردم واست عزیز 

ماشاله به قیمت، البته وقتی 970 یک و نیمه، انتظار این قیمتم لاید از 980ti داشت دیگه...

درسته دوسته عزیز آدم از انصاف این جماعت در عجب میمونه 650 د...ل..ار و به قیمت د..ل..ر 5000تومان هم بیشتر حساب میکنن هرکی هرکیه تازه اینقیمت مدل رفرنس هستش

البته واسه بعضیا که پنکه ان همین افراد مناسب اند....

لینک به دیدگاه

به خدا بیکارید که تو سرو کله هم میزنید!

ولی بازم Nvidia @};-

توی خوب و بد بودن کارت بهتره این معادله نظرتون باشه:

مقدار برق مصرف شده به ازای هر فریم

--------------------------

برو بچ سهامدار هر دو شرکت خودشونو کنترل کنن.چه خبره مگه جنگه.دی

=)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...