رفتن به مطلب

Odd های Sata ,و مقایسه آنها با مدلهای Ide در سرعت و . . .

Ali Zare
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اگر با odd های sata کار کردن و تفاوتی در کار با ide و sataحس کردن اون رو برای بقیه دوستان هم بگن تا شاید بتئنه بهشون کمکی کنه

با تشکر

آتیا

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم Odd های ساتا رو باید یک نو آوری دونست نه به خاطر سرعت بیشترش بلکه به این دلیل که مادربورد های جدید Ide رو حذف کرده اند.

از لحاظ سرعت تفاوت محسوسس وجود نداره .

لینک به دیدگاه

حق با دستونمون rickardo هستش ولی این یک تکنولوژی هستش و با این مسئله کمک کمک تغییراتی توی سرعت ODD ها بوجود میاد و تغییراتی در این قطعات بوجود میاد . ولی فکر میکنم که با اومدن بلو ری به بازار ایران انتخاب مشتریان یه مقدار ساده تر میشه .

لینک به دیدگاه

البته جناب آقای حسینی حق با شماست ولی فكر نكنم بلو ری تا سه یا چهار سال آینده فراگیر بشه به چند دلیل

1 . هزینه بالای دیسك و رایتر آن

2. نیاز به دانستن فناوری های روز برای ایجاد آن

3. فراگیر نبودن دستگاه های ریدر آن

حتی به جرئت میتونم بگم كه بلو ری از اچ دی دیویدی دیرتر وارد بازار ایران میشه

لینک به دیدگاه

البته جناب آقای حسینی حق با شماست ولی فكر نكنم بلو ری تا سه یا چهار سال آینده فراگیر بشه به چند دلیل

1 . هزینه بالای دیسك و رایتر آن

2. نیاز به دانستن فناوری های روز برای ایجاد آن

3. فراگیر نبودن دستگاه های ریدر آن

حتی به جرئت میتونم بگم كه بلو ری از اچ دی دیویدی دیرتر وارد بازار ایران میشه

با سلام

البته برای ورود بلو ری بیه بازار ایران یه مقدار طول میکشه ولی نه 4 سال من فکر میکنم که از سال آینده وارد بازار بشه و کم کم طرافدارانش بیشتر بشن . اگر چنین چیزی نبود ما خودمون سال |آینده وارد ایران میکنیم . البته اگر شرکتهای دیگه چنین کاری نکردن .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

چرا در مورد سرعت تفاوت قابل ملاحظه ايي دارند

با ورود اين دسته از ديويدي رايتر هاي Sata سرعت رايت در اين زمينه از نهايت 12 ايكس بدون ثبات

به 24 ايكس تثبيتي رسيده است.

در ضمن در اين فرايند شما ديگر مشكلي با Master / Slave نخواهيد داشت.

در ضمن سعيدجان اگه بتونيد مدل هاي Plextor را وارد كنيد عالي ميشود.

لینک به دیدگاه

الان کلاً در بازار چند نوع DVD Writer ساتا موجود هست ؟

مدل دقیقیشون هم بدید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

بله

چند مدلي من در بازار ديدم يكي Liteon و يكي هم Plextor و يكي هم Pioneer بود.

البته اينا را در شيراز ديدم نه تهران.

لینک به دیدگاه

الان کلاً در بازار چند نوع DVD Writer ساتا موجود هست ؟

مدل دقیقیشون هم بدید ممنون میشم.

با درود

البته مارکهایی رو دوستمون Dev_CSharp معرفی کردند موجوده به اضافه SUZUKI و فکر میکنم که تا چند وقت دیگه تعداد بیتشری از این مدلها وارد ایران بشه چون به تازگی بدلیل نداشتن فرق قیمت با مدل IDE دارای طرفدارهای بیشتری شده . من تا به حال چند تایی که برای مشتریها بر روی سیتسم بستم از نظر خواندن CD و DVD ها از سرعت نسبتا بهتری برخوردار بودن و از نظر من اپتیکهای این درایوها در خوندن بهتر عمل میکنن . البته همه اینها اونقدر در استفاده مشخص نیست . و به توجه بیتشری نیاز داره .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...

من راستش از روی تجربه یچیز می گم ، شاید درست نباشه ولی فرق Ide و ساتا موقعی قشنگ معل.م میشه که بخواید ار هارد روی Dvd اطلاعات بریزید ...

در مورد Hd هم اینو بگم که الآن خیلی از فیلم های Hd که خالص هستند رو جای یه مدیا خام Hd رو 6 تا 11 تا Dvd معمولی ، بسته به حجم دیسک می زنند و می ریزید توی هارد و حالشو می برید ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...