رفتن به مطلب

مجموعه تلویزیونی پرطرفدار PRISON BREAK باز می گردد

namjou
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

912614334024227675_prison-break-miller-p

اخیرا خبرهای زیادی پیرامون بازگشت مجموعه های تلویزیونی معروف شبکه Fox مثل 24 و The X-Files در قالب limited series به گوش می رسد.

به تازگی مشخص شده که شبکه Fox تصمیم دارد تا باز هم دو ستاره اصلی Prison Break یعنی Lincoln Burrows (با نقش آفرینی Dominic Purcell) و Michael Scofield (با نقش آفرینی Wentworth Miller) را گرفتار زندان کند !

پیش از این نیز Wentworth Miller اعلام کرده بود که در حال مذاکره برای نقش آفرینی در سری جدید Prison Break می باشد. 

سری اول Prison Break بین سال های 2005 تا 2009 پخش شد و طرفداران زیادی را به دست آورد. هنوز مشخص نیست که داستان سری جدید این مجموعه در ادامه داستان سری قبلی خواهد بود یا خیر.

شبکه Fox هنوز اطلاعاتی پیرامون زمان آغاز فیلم برداری و زمان روی آنتن رفتن سری جدید Prison Break منتشر نکرده است.

لینک به دیدگاه

اینا که از زندان فرار کردن دیگه چرا فصل جدید باز میسازند

لینک به دیدگاه

مايكل اسكو فيلد كه تو قسمت آخر مرد و به فنا رفت چطورى مى خوان ادامه بدن

شايد مى خوان فلش بك بزنن به خاطرات نگفته زندان

در كل سريالايى كه كشش مى دن خسته كننده و اشتباه بزرگيه به نظر من

بهتره به فكر سريال ديگه اى باشن

البته نظر شخصيه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

912614334024227675_prison-break-miller-p

اخیرا خبرهای زیادی پیرامون بازگشت مجموعه های تلویزیونی معروف شبکه Fox مثل 24 و The X-Files در قالب limited series به گوش می رسد.

به تازگی مشخص شده که شبکه Fox تصمیم دارد تا باز هم دو ستاره اصلی Prison Break یعنی Lincoln Burrows (با نقش آفرینی Dominic Purcell) و Michael Scofield (با نقش آفرینی Wentworth Miller) را گرفتار زندان کند !

پیش از این نیز Wentworth Miller اعلام کرده بود که در حال مذاکره برای نقش آفرینی در سری جدید Prison Break می باشد. 

سری اول Prison Break بین سال های 2005 تا 2009 پخش شد و طرفداران زیادی را به دست آورد. هنوز مشخص نیست که داستان سری جدید این مجموعه در ادامه داستان سری قبلی خواهد بود یا خیر.

شبکه Fox هنوز اطلاعاتی پیرامون زمان آغاز فیلم برداری و زمان روی آنتن رفتن سری جدید Prison Break منتشر نکرده است.

منبع ؟

چند سال پیش هم شایعات زیادی واسه فصل 5 بود اما فقط شایعه بود همه جا رو گشتم اما همشون شایعه بود!

لینک به دیدگاه

والا من اینو از صفحه اول پردیس گیم کپی کردم  

ولی کسی مرگ مایکل اسکوفیلد رو ندید . دید ؟  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من اینو از صفحه اول پردیس گیم کپی کردم  

ولی کسی مرگ مایکل اسکوفیلد رو ندید . دید ؟  

سایت های ایرانی فقط واسه آمار بازدیدشون بره بالا اینجور شایعه پراکنی میکنن

تنها منبعی میشه بهش اعتماد کرد همینه http://www.imdb1.ir/title/tt0455275/

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سایت های ایرانی فقط واسه آمار بازدیدشون بره بالا اینجور شایعه پراکنی میکنن

تنها منبعی میشه بهش اعتماد کرد همینه http://www.imdb1.ir/title/tt0455275/

http://imdb2.ir/title/tt4928092/?ref_=nm_flmg_act_3

اینم لینک معتبر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...