رفتن به مطلب

Recommended Posts

Computex 2015: شرکت ایسوس مادربرد Asus Z170 Pro متعلق به سوکت 1151 چیپ Skylake را در نمایشگاه Computex رو نمایی کرد. این مادربرد رده بالا، مجهز به چهار اسلات DDR4 گنجایش نصب رم دو کاناله تا سقف 64 گیگابایت فرکانس 3000 مگاهرتز را دارا می باشد.

fr7x7sxrklecsy9zte.jpg

VRM شانزده فازی برای CPU، رنگ و لعاب سفید مشکی، هشت درگاه SATA 6Gb/s، دو درگاه SATA-Express که پهنای باند آن با دو درگاه SATA و یک جایگاه M.2 مشترک است.

2h4i01zx7ubn3gjqo6ag.jpg

سه اسلات کارت گرافیک با چیدمان x16/NC/NC ، x8/x8/NC ، x8/x4/x4در کنار دو درگاه USB3.1 و هشت درگاه USB3، دو پورت LAN اینتل، و اتصال بی سیم 802.11AC و Bluetooth 4.0 از دیگر امکانات این مادربرد به شمار می رود.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این که معرفی نشد، این سری که معمولیه سری حرفه ایش کوش...؟؟؟   :-?

راستی چرا 4 کاناله ساپورت نمیکنه؟؟؟ سری بعدی اینتلم همینجوریه ایا؟؟؟   :-?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

درود

این که معرفی نشد، این سری که معمولیه سری حرفه ایش کوش...؟؟؟   :-?

راستی چرا 4 کاناله اسپورت نمیکنه؟؟؟  :-?

نیما جان کجاش معمولیه خدا رو شکر که اسم Pro رو یدک میکشه :D

در مورد اینکه چرا رم 4 کاناله رو ساپورت نمیکنه باید این سوال رو از اینتل بپرسیم، زیر سر اونه که X99 میتونه اما Z170 نمیتونه. *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیما جان کجاش معمولیه خدا رو شکر که اسم Pro رو یدک میکشه :D

در مورد اینکه چرا رم 4 کاناله رو ساپورت نمیکنه باید این سوال رو از اینتل بپرسیم، زیر سر اونه که X99 میتونه اما Z170 نمیتونه. *dry#

پرو که سری معمولی بحساب میاد از نظر من ، دلوکس و سری راگ خبری ازش نیست منظور... همه چندتا معرفی کردن این یدونه زوری معرفی کرده بگه منم هستم...   :D

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون ارمین جان بخاطرمعرفی برد جدید @};-  ما که همون 1150 بسمونه.خدا میدونه این اگه بیاد با سی پی یو و رمش چقدرمیشه!! :cool:

لینک به دیدگاه

گفته بودن  دو مموری کنترلر دارن .DDR3 پس کو ؟

از اسلات های DDR3 خبری نیست؟ 

لینک به دیدگاه

یعنی فقط مموری رو تا فرکانس ۳۰۰۰ پشتیبانی میکنه من که خیلی بیشتر از این فکر می کردم باشه رو ddr3 که تا ۳۴۰۰ ساپرت می کرد یعنی رو ddr4 کمتر ساپورت می کنه؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...