رفتن به مطلب

*** جو دوستانه فروم ***

Recommended Posts

درود دوستان عزیزم

روزی که فعالیت خودمون رو شروع کردیم مبنای اصلی فروم رو گذاشتیم روی جو دوستانش . یعنی تمام سعیمون رو کردیم که جو دوستانه ای ایجاد کنیم و اگر کسی تابع این جو دوستانه نبود از این فروم بعد از تذکرات مختلف اخراج میشد . و این شد که فروم به اینجا رسید و این امر توسط خود شما عزیزان به ثمر رسیده .

به تازگی متوجه شدم که در بعضی مواقع و توسط بعضی از ماها به راحتی روی دوستیهامون پا میگذاریم و لگد می زنیم به تمام جوونه هایی که برای دوستی و تبادل نظر  کاشتیم .

متاسفانه بعضی از ما ها یه جاهایی بد جو گیر میشیم و یهو از یکی تبعیت میکنیم و یهو از کسی دور میشیم یهو کسی رو دوست داریم و یهو ازش متنفر میشیم . تعادل در ما یه وقتهایی میمیره .

یکی اشتباه میکنه و به قول یکی از دوستان همین فروم سنگسارش میکنیم و پرتش میکنیم به سمت مرگ .

کسی که بن میشه انگار قتل کرده و جنایت کرده که بهش توهین میکنیم و میگیم ادم بدی بود . کسی که بن میشه بارها گفتم ادم بدی نیست فقط نتونست قوانین اینجا رو رعایت کنه و بسسسسسسس .

کسی که بن میشه دشمن ما نیست , ادم بی ارزشی نیست , ادم بدی نیست فقط و فقط بن شده به دلیل عدم رعایت قوانین اینجا .

کسی که مطلبی رو اشتباهن میگذاره اینجا قرار نیست هزارتا تهمت و قضاوت راجبش بکنیم . شاید حق با ما باشه و کاملا مقرضانه مطلب کپی کرده و یا در جای مناسبش نگذاشته ولی فقط با یک گزارش حل میشه .

یکی مطلبی رو اشتباه گذاشته و 7 صفحه نظر راجب اینکه چرا مطلب کپی گذاشته اینجا بحث میشه واقعا خنده دار نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستای گلم اینجا ایجاد یک جو دوستانه برای ما مهمترین هدفه , پس برای این هدف پیش میریم و مطمئنم که خود شما هم در این راستا تلاش میکنید و با ما هم هدف هستید و ازتون میخوام طعمه کسانیکه نمیخوان جو دوستانه وجود داشته باشه نشید و فقط گزارش کنید . به راحتی زیر پرچم افرادی نرید که میخوان عصبیتون کنن . میخوان ناراحتتون کنن میخوان نذارن راحت و اسوده زندگی کنید .

لطفا قبل از هر فکر و قضاوتی اول فکککککککککککر کنیم .

هر کدوم از ماها باعث رشد دیگری میشیم یعنی فقط با مطلبی که میگذاریم میتونیم به هم کمک کنیم و اگر مطلب طرف مقابلت فکر میکنی درست نیست نمیخواد بهش مستقیما بگی فقط از روش زیر استفاده کن

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=21316

دوستان عزیزم برای اینکه جو درست بشه مجبوریم به هر کسی که قوانین رو رعایت نمیکنه برخورد کنیم و این مسئله همانطور که میدونید جزو یکی از راههای ایجاد یک فروم مناسب و سازنده برای کاربران هستش .

براتون ارزوی موفقیت میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث ها و کل کل های بی مورد رو هم اضافه کنید

که در آخر باعث دلخوری از همدیگه میشه

نمیدونم چرا بعضی ها به نظر شخصی بعضی از دوستان احترام نمیزارن

نظر شخصی خودتون رو به دیگران تحمیل نکنید

لینک به دیدگاه

شما چرا جو اینجا رو اینقدر امنیتی میکنید؟! 

فروم جوری شده که آدم احساس میکنه که هر لحظه امکان اخراج شدنش هست 

توروخدا یکم از صندلی قضاوت بیاید پایین یه نفسی بکشید ناسلامتی اینجا فرومه یعنی بحث و چالشو تبادل نظر نباید هر کسی سر کوچکترین چیزی بهش بربخوره

ازتون خواهش میکنم  اینجارو مثل خیلی جاهای دیگه بر مبنای ترویج زیراب زنی و تهدید و زندونی کردن عقیده مخالفتون استوار نکنید

ببخشید طولانی شد @};-

لینک به دیدگاه

شما چرا جو اینجا رو اینقدر امنیتی میکنید؟! 

فروم جوری شده که آدم احساس میکنه که هر لحظه امکان اخراج شدنش هست 

توروخدا یکم از صندلی قضاوت بیاید پایین یه نفسی بکشید ناسلامتی اینجا فرومه یعنی بحث و چالشو تبادل نظر نباید هر کسی سر کوچکترین چیزی بهش بربخوره

ازتون خواهش میکنم  اینجارو مثل خیلی جاهای دیگه بر مبنای ترویج زیراب زنی و تهدید و زندونی کردن عقیده مخالفتون استوار نکنید

ببخشید طولانی شد @};-

دوست عزیزم موقع ثبت نام قوانین رو میخونیم ( اگر نمیخونیم و قبول میکنیم مشکل خودمونه ) و با تیک زدن قبولش میکنیم و متعهد میشیم , یعنی خودمون قبولش کردیم پس موقع اعمالش نباید ناراحت بشیم .

اگر جایی با زیر پا گذاشتن قوانین بهمون گیر نمیدن دلیلش این نیست که همه جا همین شکل باشه .

وقتی با سرعت غیر مجاز میخوام رانندگی کنم وقتی پلیس نگهم داشت و میخواد اعمال قانون کنه نباید ناراحت بشم .

ما قوانین رو خوب میدونیم ولی موقعی که گیر میفتیم میایم و هزارتا بد و بیراه به کسی که متوجه زیر پا گذاشتن قانون ما شده میگیم و تازه طلبکار هم میشیم .

حتی توی یک خانواده چند نفره قانون وجود داره . مثلا کسی میتونه بدون در زدن وارد خونه شما بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی میتونه لگد بزنه در خونه شما رو از جا بکنه و بیاد تو ؟؟؟؟؟؟

ما دو حالت میتونیم عمل کنیم . یا قوانین رو رعایت کنیم که هیچ و یا رعایت نکنیم که خودمون با عواقبش آشنا هستیم (  این رعایت قوانین کلی جامعمون رو هم در بر میگیره )

وقتی من قوانین رو رعایت نکردم بهاش رو هر چی که هست باید بدم .

من اگه توی اتوبانیکه سرعت مجازش 120 تاست اگر 125 تا برم پلیس میتونه نگهم داره و جریمم کنه حالا حتی اگه من حواسم نبوده باشه . اینکه من حواسم نبوده مسئولش منم نه مجری قانون

لینک به دیدگاه

وضعیت طبیعی یا پیش از قانون به موقعیتی گفته می شه که روابط بین افراد بر اساس عاملهای طبیعی و فیزیکی تبیین می شه، مانند اندام درشت تر، صدای بلندتر و مانند آن. با گسترش تمدن نیاز به این هست که مبنای سودمند تری برای تعریف مناسبات جمع به کار بره. این مبنا قانون هست و قانون با رشد و توانمند شدنش خطر این رو داره که خودش حقوق افراد رو نقض کنه و مرتکب بی عدالتی بشه. راه برخورد شایسته در چنین مواردی کوشیدن و پیشنهادن برای اصلاح قوانین یا شیوه ی اجرا شون هست نه نفی قانون به طور کلی. نبود قانون مساوی است با از هم پاشیدن مناسبات جمعی یا همان که در بیان نقیضه وار بهش قانون جنگل گفته می شه. هر چه مدنیت جمعی بیشتر باشه لزوم استفاده از قهر قانونی کمتر می شه. قانون وظیفه نداره ابتداءا اخلاق افراد رو ارتقا بده اما با تنظیم مناسبات افراد و با درونی کردن اصول اخلاقی می تونه غیر مستقیم به ارتقاء اخلاقی جمع منجر بشه.

پیشنهاد می کنم دوستانی که با قوانین انجمن مشکلی دارن به جای نق زدن های بی هدف بدیل یا جایگزین پیش بنهند.

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم موقع ثبت نام قوانین رو میخونیم ( اگر نمیخونیم و قبول میکنیم مشکل خودمونه ) و با تیک زدن قبولش میکنیم و متعهد میشیم , یعنی خودمون قبولش کردیم پس موقع اعمالش نباید ناراحت بشیم .

اگر جایی با زیر پا گذاشتن قوانین بهمون گیر نمیدن دلیلش این نیست که همه جا همین شکل باشه .

وقتی با سرعت غیر مجاز میخوام رانندگی کنم وقتی پلیس نگهم داشت و میخواد اعمال قانون کنه نباید ناراحت بشم .

ما قوانین رو خوب میدونیم ولی موقعی که گیر میفتیم میایم و هزارتا بد و بیراه به کسی که متوجه زیر پا گذاشتن قانون ما شده میگیم و تازه طلبکار هم میشیم .

حتی توی یک خانواده چند نفره قانون وجود داره . مثلا کسی میتونه بدون در زدن وارد خونه شما بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی میتونه لگد بزنه در خونه شما رو از جا بکنه و بیاد تو ؟؟؟؟؟؟

ما دو حالت میتونیم عمل کنیم . یا قوانین رو رعایت کنیم که هیچ و یا رعایت نکنیم که خودمون با عواقبش آشنا هستیم ( این رعایت قوانین کلی جامعمون رو هم در بر میگیره )

وقتی من قوانین رو رعایت نکردم بهاش رو هر چی که هست باید بدم .

من اگه توی اتوبانیکه سرعت مجازش 120 تاست اگر 125 تا برم پلیس میتونه نگهم داره و جریمم کنه حالا حتی اگه من حواصم نبوده باشه . اینکه من حواصم نبوده مسئولش منم نه مجری قانون

سلام و خسته نباشید خدمت جناب حسینی.

بنده هم با صحبت های شما موافق هستم و امیدوارم روابط دوستانه به جای کینه ورزی و کلکل کردن را در این فروم بگیرد.

احترام گذاشتن به دیگران یعنی احترام گذاشتن به خود.

پاینده و سرفراز باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

بنده هم با صحبتهای متین ومنطقی وکاملا رسای اقای حسینی موافقم. @};- ایشون درست میگن اگه قانونی درکارنباشه هرج ومرج پیش میاد وهرکی هرچی دلش خواست انجام میده.

واگه مرتکب اشتباهی شد جریمه میشه که این جریمه شامل تذکر،حذف پست ویا بن خواهدشد.

لینک به دیدگاه

شاید خیلیا حرف من رو قبول نداشته باشن ولی از نظر من کل کل کردن بد نیست ک نکات مثبت زیادی هم داره ... یعنی حداقل من که توی تاپیک هایی که 2طرف در مقبل هم قرار میگیرن مثلا طرفدارا nvidia یا amd خیلی چیزای زیادی یاد گرفتم دلیلش هم خیلی واضحه 2طرف هر چی دارن رو میکنن و درکنار پز دادن ب هم نکات زیادی به هم یاد میدن ...(این بخش که توپرش کردم رو بعد تموم کردن متن فهمیدم به 2صورت میشه خوند :laughing:  دوستان اون مدل محترمانش رو بخونن)

از نظر من سختگیری زیادی همیشه باعث نتیجه عکس میشه (توی مملکت خودمون ک از این مورد 1000تا مثال داریم دیگه) ...

البته حساب کسانی که توهین میکنن و میخوان حرف خودشون رو هرجور هست به کرسی بنشونن رو باید جدا کرد وتکلیف اون ها مشخصه.

اما بحث هایی که صرفا یه کل کل ساده هستش رو دلیلی نداره واقعا تاپیک رو ببندیم یا اخطار بدیم و ...

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

شاید خیلیا حرف من رو قبول نداشته باشن ولی از نظر من کل کل کردن بد نیست ک نکات مثبت زیادی هم داره ... یعنی حداقل من که توی تاپیک هایی که 2طرف در مقبل هم قرار میگیرن مثلا طرفدارا nvidia یا amd خیلی چیزای زیادی یاد گرفتم دلیلش هم خیلی واضحه 2طرف هر چی دارن رو میکنن و درکنار پز دادن ب هم نکات زیادی به هم یاد میدن ...(این بخش که توپرش کردم رو بعد تموم کردن متن فهمیدم به 2صورت میشه خوند :laughing:  دوستان اون مدل محترمانش رو بخونن)

از نظر من سختگیری زیادی همیشه باعث نتیجه عکس میشه (توی مملکت خودمون ک از این مورد 1000تا مثال داریم دیگه) ...

البته حساب کسانی که توهین میکنن و میخوان حرف خودشون رو هرجور هست به کرسی بنشونن رو باید جدا کرد وتکلیف اون ها مشخصه.

اما بحث هایی که صرفا یه کل کل ساده هستش رو دلیلی نداره واقعا تاپیک رو ببندیم یا اخطار بدیم و ...

درود به همه دوستان.

من کاملا با گفته هاتون موافقم و خودم از کسایی هستم که راجب مسئله ای که راجبش اطلاعات کافی داشته باشم حتما کل کل میکنم و گاها با دوستان کل کل های زیادی داشتم ولی هیچ توهینی در کار نبوده و در نهایت خوشبختانه بحث به نتیجه رسیده و مطمئنا منظور جناب حسینی اصلا این جور موارد نیست و این کل کل ها قوانین رو نقض نمیکنند. و من تا حالا هیچ برخوردی از مدیران و ناظرین محترم راجب به این مسائل ندیدم.

در ضمن تمام مسائلی که آقای حسینی مطرح کردن مسلما سببه ایجاد نظم در فروم و احترام متقابل تمام اعضای فروم رو در بر داره.

سپاس از آقای حسینی و تمام مدیران و همکاران این فروم.

به امید روزهای بهتر @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

وضعیت طبیعی یا پیش از قانون به موقعیتی گفته می شه که روابط بین افراد بر اساس عاملهای طبیعی و فیزیکی تبیین می شه، مانند اندام درشت تر، صدای بلندتر و مانند آن. با گسترش تمدن نیاز به این هست که مبنای سودمند تری برای تعریف مناسبات جمع به کار بره. این مبنا قانون هست و قانون با رشد و توانمند شدنش خطر این رو داره که خودش حقوق افراد رو نقض کنه و مرتکب بی عدالتی بشه. راه برخورد شایسته در چنین مواردی کوشیدن و پیشنهادن برای اصلاح قوانین یا شیوه ی اجرا شون هست نه نفی قانون به طور کلی. نبود قانون مساوی است با از هم پاشیدن مناسبات جمعی یا همان که در بیان نقیضه وار بهش قانون جنگل گفته می شه. هر چه مدنیت جمعی بیشتر باشه لزوم استفاده از قهر قانونی کمتر می شه. قانون وظیفه نداره ابتداءا اخلاق افراد رو ارتقا بده اما با تنظیم مناسبات افراد و با درونی کردن اصول اخلاقی می تونه غیر مستقیم به ارتقاء اخلاقی جمع منجر بشه.

پیشنهاد می کنم دوستانی که با قوانین انجمن مشکلی دارن به جای نق زدن های بی هدف بدیل یا جایگزین پیش بنهند.

حرفتون درسته ولی من میگم همه جا نباید یکسری افراد با چوب قانون پیش برن و وضعیت رو به سود خودشون تغییر بدن 

در کنار قانون هم میشه فرهنگ سازی کرد

یه مثال بزنم راجه به قوانین رانندگی که اینهمه سفت سخت میگیرن آخرش چی شد؟!!!!!متاسفانه تا فرهنگ رو در کنار قانون ارتقا ندیم وضع همینه.

حالا یه عده بیان فقط حرف های مجریان قانونو تایید کنن! :-?

آزاد فکر کنید یا به عبارت ساده تر آزاده باشید حداقل از لحاظ فکری

والسلام @};-

لینک به دیدگاه

سلام

در تایید صحبت های جناب حسینی و دوستان میگم که فکر کنم که جناب حسینی از این بیشتر ناراحت هستن که بعضی از دوستان با سابقه که ازشون بیشتر توقع میرهبه این مسائل بیشتر دامن زدند و اگر صرفا تازه کارهای مثل بنده بودن اینقدر این موضوع ناراحت کننده نبود

چون کسی که تو فروم سابقه داره یعنی قوانین رو خونده و یا بعد از یه مدت فعالیت متوجه قوانین شده و سر یه مسئله کوچیک ....

ولی یکی که تازه شروع به فعالیت کرده شاید قوانین رو نخونده و هیمن باعث میشه ناراحتی از گروه اول بیشتر باشه

امیدوارم که همه ی ما و علی الخصوص خود بنده صبرمون رو تو زندگی بیشتر کنیم @};-

یاعلی @};-

ویرایش شده توسط Alinajafi_q
لینک به دیدگاه

یه چیز دیگه هم که وجود داره اینه که تو این فروم به وضوح جبهه گیری وجود داره.مخصوصا سمت کاربرایی که فعالیتشون زیاده.یعنی اگه یه کاربر تازه وارد کاری بکنه همه میریزن سرش ولی برای کاربرای خاص هیش کسی چیزی نمیگه.حتی در مورد مثبت دادنا.کلا کاربرایی که زیاد فعالیت ندارن.مظلوم واقع میشن.حتی سر کوچکترین مساله.

من اینو گفتم چون کاملا بی طرفم و تو این مدتی که اینجا بودم با کسی رابطه ای نداشتم.

لینک به دیدگاه

چشم ها را باید شست جوری دیگر باید دید. :) 

من که سیع میکنم کسی بی احترامی میکنه نادیده بگیرم  ولی دیگه خیلی جدی باشه یه ناظم گزارش میدم.

یادتون باشه

پیشرفت هیچ وقت حاصل نمیشه مگر با سازش

لینک به دیدگاه

جر و بحث بخصوص از نوع علمیش هیچ اشکالی نداره بشرطی که شرط ادب رو زیر پا نگذاره و خدای نکرده سبب توهین ،تحقیر، و تخریب شخصیت مخاطب به نفع خودمون نشه ابراز عقیده مخالف هیچ ایرادی نداره بشرطی که مبتنی بر دانش و ادله مستند باشه و سبب ایجاد کدورت بین اعضاء نشه .تضارب آراء نیاز لاینفک هر فروم و انجمن اینچنینی هست و خون رو در رگهای اون به جریان میندازه و سبب پویاییش میشه اما بشرطیکه به بیراهه نره

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

سلام عزیزان

بنظر بنده جر و بحث یا کل کل یا مباحثه یا هر چیز دیگه ای که اسمش رو بذاریم زمانی سودمنده که از روی آگاهی و بصورت علمی باشه 

وگرنه اصرار و پا فشاری کورکورانه و متعصبانه نه تنها سودمند نیست بلکه باعث از بین رفتن محیط دوستانه فروم میشه

مثالی که هممون باهاش آشناییم جدال بزرگ انویدیا و ای ام دی

که گاها میبینیم بعضی از دوستان تنها به دلیل اینکه خرید خودشون رو توجیه کنن سعی دارن تا اون برند رو به هر طریقی برتر نشون بدن و بگن این تنها کارت گرافیکی که من تا حالا داشتم از فضا اومده و از این بهتر وجود نداره

طبیعتا بحث با یه همچین افرادی فقط باعث سردرد و اعصاب خوردی میشه و توصیه میشه که میدان رو واگذار کنیم به همون افراد در قبال داشتن آرامش و اعصاب خرد نشده

اما یه کاربری که از هر دو برند کارتهای مختلف و نسلهای متفاوت رو تست کرده به طبع میتونه با دید بازتری بحث بکنه و تجربیات و نظراتش رو بیان بکنه

اما یه مواقعی جبهه گیری ها مغرضانه و با قصد ونیت هست

مثلا من با فلان کاربر مشکل دارم  ( در فلان تاپیک من باهام مخالفت کرده یا چیزی گفته که به مذاق بنده یا دوستانی که باهاشون نزدیکتر هستم خوش نیومده )

اینجاست که فروم میشه صحنه  انتقامجویی و کین خواهی

فقط به قصد خراب کردن وجهه همدیگه هر کاری از دستمون بر میاد

از کارشناسی و تو سر مال زدن توی تاپیکهای فروش تا گیر دادن و ملا لغطی شدن در تاپیک های مقاله ( از فلان جا کپی شده .. منبع نداره .. من زودتر خبرو گفتم ... و و و و )

که خب بلاخره یکی از طرفین دیگش زودتر به جوش میاد و شاید خدای نکرده کار به توهین و .. برسه

متاسفانه تا فرهنگسازی نشه با چوب قانون کاری از پیش نمیره

چون اینجا یه محیط مجازیه

بالاترین درجه محکومیت چی میتونه باشه ؟ بن دایم ؟؟؟ خب این چه وقفه ای تو زندگیه شخص بوجود میاره ؟ یه فروم دیگه ..... یه نام کاربری دیگه .. یه اسم دیگه 

و در نهایت دلسرد شدن و ریزش کاربران و از رونق افتادن فروم که به شخصه زیاد دیدم فرومهایی که به این داستان دچار شدن و واقعا حیف این فروم هست

پس همیشه اعمال قانون راه حل نهایی نیست

باید خودمون یاد بگیریم به عقاید هم احترام بگذاریم و در صورتی که دلیل علمی و مستند برای رد کسی نداریم نظرش رو بپذیریم 

البته منکر این نمیشم که هر اجتماعی کوچک یا بزرگ و مجازی یا حقیقی نیازمند قانون و مجری و ناظر داره و گرنه به گفته دوستمون جناب بهمنیان قانون جنگل  حکمفرما میشه

زیاده گفتم از همه دوستان عذر میخوام

اینها نظرات شخصی من بود و شاید اشتباه باشن 

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از دیروز تا الان همه حرفا رو خوندم یکی پست آقای بهمنیان بنده رو به وجد آورد که خیلی تو پر بود هم خواص قانون رو گفت هم ایرادی که بهش وارد هست که واقعا بعضی ها راه دور زدن و استفاده از قانون رو یاد میگیرن و اونو بازیچه دست قرار میدن .

پس حتما باید این قانون بروز و با شرایط سوء استفاده تغییر بکنه

اکثر دوستان هم نظرشون بحث همراه ادب و نزاکت و احترام رو تایید میکنن ولی باید اینو در نظر گرفت شرایط روحی  تو برخورد خیلی تاثیر میزاره ممکنه روز خوبی داشته باشی و حتی با کنایه و متلک دوستان ناراحت نشی و خیلی راحت کنار بیای

ولی اگه خدای نکرده تو طول روز مسائلی پیش بیاد که یکم تند مزاج بشیم  حتما تو نوشته ها و لحن صحبتمون تاثیر میزاره .

منم چیزای عجیبی دیدم ولی  تو مقام قضاوت نیستم که بخوام نظری راجب اون شخص بدم  مگر اینکه بحث فنی باشه و بنده تجربه یا منبع موثقی داشته باشم .ممکنه اشتباه هم کرده باشم  تو تاپیک فروش یه بحثی شده بعدش چون استارتر ناراحت شده پستمو ویرایش  و عذر خواهی کردم  . چیزی ازمون کم نمیشه  

بجاش کمک میکنیم که فروم جو دوستانه و نگاه کاربرا به هم چه ویژه چه عادی  کاملا محبت آمیز بشه

اکثر دوستانی که آقای حسینی رو دیدن میدونن که ایشون فوق العاده خوش رو و محترم هستن و طرز فکرشون اصلا مدیریت خشک با رویکرد منفی  نیست  اگه میاد یه تاپیک میزنه احساس خطر شده برای کل فروم  اونم برای امثال من  که دلمون میخواد فعالیت  موثری داشته باشیم ولی به بیراهه کشیده شدیم .

موفق و پایدار باشید

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

از دیروز تا الان همه حرفا رو خوندم یکی پست آقای بهمنیان بنده رو به وجد آورد که خیلی تو پر بود هم خواص قانون رو گفت هم ایرادی که بهش وارد هست که واقعا بعضی ها راه دور زدن و استفاده از قانون رو یاد میگیرن و اونو بازیچه دست قرار میدن .

پس حتما باید این قانون بروز و با شرایط سوء استفاده تغییر بکنه

اکثر دوستان هم نظرشون بحث همراه ادب و نزاکت و احترام رو تایید میکنن ولی باید اینو در نظر گرفت شرایط روحی  تو برخورد خیلی تاثیر میزاره ممکنه روز خوبی داشته باشی و حتی با کنایه و متلک دوستان ناراحت نشی و خیلی راحت کنار بیای

ولی اگه خدای نکرده تو طول روز مسائلی پیش بیاد که یکم تند مزاج بشیم  حتما تو نوشته ها و لحن صحبتمون تاثیر میزاره .

منم چیزای عجیبی دیدم ولی  تو مقام قضاوت نیستم که بخوام نظری راجب اون شخص بدم  مگر اینکه بحث فنی باشه و بنده تجربه یا منبع موثقی داشته باشم .ممکنه اشتباه هم کرده باشم  تو تاپیک فروش یه بحثی شده بعدش چون استارتر ناراحت شده پستمو ویرایش  و عذر خواهی کردم  . چیزی ازمون کم نمیشه  

بجاش کمک میکنیم که فروم جو دوستانه و نگاه کاربرا به هم چه ویژه چه عادی  کاملا محبت آمیز بشه

اکثر دوستانی که آقای حسینی رو دیدن میدونن که ایشون فوق العاده خوش رو و محترم هستن و طرز فکرشون اصلا مدیریت خشک با رویکرد منفی  نیست  اگه میاد یه تاپیک میزنه احساس خطر شده برای کل فروم  اونم برای امثال من  که دلمون میخواد فعالیت  موثری داشته باشیم ولی به بیراهه کشیده شدیم .

موفق و پایدار باشید

بسیار عالیییییییییی  1+

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط حمید محمدی
لینک به دیدگاه

یه چیز دیگه هم که وجود داره اینه که تو این فروم به وضوح جبهه گیری وجود داره.مخصوصا سمت کاربرایی که فعالیتشون زیاده.یعنی اگه یه کاربر تازه وارد کاری بکنه همه میریزن سرش ولی برای کاربرای خاص هیش کسی چیزی نمیگه.حتی در مورد مثبت دادنا.کلا کاربرایی که زیاد فعالیت ندارن.مظلوم واقع میشن.حتی سر کوچکترین مساله.

من اینو گفتم چون کاملا بی طرفم و تو این مدتی که اینجا بودم با کسی رابطه ای نداشتم.

آخ گفتی ... فقط کافیه یه کاربر که روی 1000امتیاز داره بیاد یه چیزی بگه (هرچند کاملا اشتباه) میبینی 10نفر مثبت دادن اما ی کاربر که شاید چند ماه فقط عضو شده بیاد یه حرف منطقی بزنه که آقا مثلا در این شرایط خرید برند فلان به صرفه نیست میبینی سیل کامنت های منفی بهش روانه میشن که تو علم این کارو نداری و این برند 10ها سال داره کار میکنه و کارشو بلده و ...(حالا بی انصافا اینو درنظر نمیگیرن که اون برند سال ب سال محصولاتش داره بی کیفیت تر میشه و فقط پول اسمشو میگیره و شرکت گارانتی کننده محصول هم چه کلاهی که سرشون نمیزاره...)

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان .

پیشنهاد بنده به دوستان : هر کسی سرش تو کار خودش باشه مشکلی پیش نمیاد .

اجتناب از هر گونه استحکاک بین افراد انجمن یکی از اهداف این انجمن هست و اعضا باید به اون احترام بگذارند .

حتی الامکان انتقادی در کار نباشه  .

موفق باشید .

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان .

پیشنهاد بنده به دوستان : هر کسی سرش تو کار خودش باشه مشکلی پیش نمیاد .

اجتناب از هر گونه استحکاک بین افراد انجمن یکی از اهداف این انجمن هست و اعضا باید به اون احترام بگذارند .

حتی الامکان انتقادی در کار نباشه  .

موفق باشید .

درود

مرسی از نظرتون

انتقاد خوبه ولی منطقی و با کلام دوستانه . اگر انتقاد نباشه پیشرفتی هم در کار نیست .

ولی اینکه حی همو متهم کنیم این درست نیست و بگیم که فقط من درست میگم . از کلمات زیر باید خیلی جاها اجتناب کرد

تو اشتباه میکنی

تو نمیدونی

تو نمیفهمی

من فقط درست میگم

من میدونم

این کلمات تحریک امیزیه و کاملا غیر سازنده . چون هر کسی در حد خودش میدونه و بلده

-----------

کلمات مناسب

نظرتون رو خوندم و نظر من اینه

نظر شما هم امکان داره درست باشه نظر من اینه

پیشنهادم اینه

من اینجوری فکر میکنم

یک مثال واضح بزنم :

فکر کنید دو نفر هر کدوم با یک واحد اطلاعات وارد اتاقی میشن . موقع خروج هر کدوم با دو واد اطلاعات خارج میشن .

این یعنی بهره بردن و سودرسانی به همدیگه هستش @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

روزی که فعالیت خودمون رو شروع کردیم مبنای اصلی فروم رو گذاشتیم روی جو دوستانش . یعنی تمام سعیمون رو کردیم که جو دوستانه ای ایجاد کنیم و اگر کسی تابع این جو دوستانه نبود از این فروم بعد از تذکرات مختلف اخراج میشد . و این شد که فروم به اینجا رسید و این امر توسط خود شما عزیزان به ثمر رسیده .

به تازگی متوجه شدم که در بعضی مواقع و توسط بعضی از ماها به راحتی روی دوستیهامون پا میگذاریم و لگد می زنیم به تمام جوونه هایی که برای دوستی و تبادل نظر  کاشتیم .

متاسفانه بعضی از ما ها یه جاهایی بد جو گیر میشیم و یهو از یکی تبعیت میکنیم و یهو از کسی دور میشیم یهو کسی رو دوست داریم و یهو ازش متنفر میشیم . تعادل در ما یه وقتهایی میمیره .

یکی اشتباه میکنه و به قول یکی از دوستان همین فروم سنگسارش میکنیم و پرتش میکنیم به سمت مرگ .

کسی که بن میشه انگار قتل کرده و جنایت کرده که بهش توهین میکنیم و میگیم ادم بدی بود . کسی که بن میشه بارها گفتم ادم بدی نیست فقط نتونست قوانین اینجا رو رعایت کنه و بسسسسسسس .

کسی که بن میشه دشمن ما نیست , ادم بی ارزشی نیست , ادم بدی نیست فقط و فقط بن شده به دلیل عدم رعایت قوانین اینجا .

کسی که مطلبی رو اشتباهن میگذاره اینجا قرار نیست هزارتا تهمت و قضاوت راجبش بکنیم . شاید حق با ما باشه و کاملا مقرضانه مطلب کپی کرده و یا در جای مناسبش نگذاشته ولی فقط با یک گزارش حل میشه .

یکی مطلبی رو اشتباه گذاشته و 7 صفحه نظر راجب اینکه چرا مطلب کپی گذاشته اینجا بحث میشه واقعا خنده دار نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستای گلم اینجا ایجاد یک جو دوستانه برای ما مهمترین هدفه , پس برای این هدف پیش میریم و مطمئنم که خود شما هم در این راستا تلاش میکنید و با ما هم هدف هستید و ازتون میخوام طعمه کسانیکه نمیخوان جو دوستانه وجود داشته باشه نشید و فقط گزارش کنید . به راحتی زیر پرچم افرادی نرید که میخوان عصبیتون کنن . میخوان ناراحتتون کنن میخوان نذارن راحت و اسوده زندگی کنید .

لطفا قبل از هر فکر و قضاوتی اول فکککککککککککر کنیم .

هر کدوم از ماها باعث رشد دیگری میشیم یعنی فقط با مطلبی که میگذاریم میتونیم به هم کمک کنیم و اگر مطلب طرف مقابلت فکر میکنی درست نیست نمیخواد بهش مستقیما بگی فقط از روش زیر استفاده کن

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=21316

دوستان عزیزم برای اینکه جو درست بشه مجبوریم به هر کسی که قوانین رو رعایت نمیکنه برخورد کنیم و این مسئله همانطور که میدونید جزو یکی از راههای ایجاد یک فروم مناسب و سازنده برای کاربران هستش .

براتون ارزوی موفقیت میکنم

سلام آقای حسینی . شبتون بخیر   . اقای حسینی تاپیک های من  تقریبا تاپیک هایی که از سه روز پیش زده بودم  همراه نوشته هایم از سه روز پیش همهشون حذف شدن .

دسترسی به سایت هم   بگیر نگیر داره  یک بار نوشته میشه این کاربر دیگر فعال نیست . یک بار میتونم پست ارسال کنم  مثل الان ولی بعضی وقت ها نمیشه

صندوق پیام ها قابل رویت نیست  و به هیچ کس نمیتونم پیام خصوصی برستم .

می خواستم اگر براتون امکان داره  علت رو برام شرح بدید چه مشکلی پیش آمده

اگر محرومیتی در  حال اعمال شدن هست چیست ؟ و چه مدت و به چه علت ؟

با شماره تلفن انتقادات و پیشنهادت در قسمت تماس با ما هم تماس گرفتم گفتند برام پیام خصوصی میکنند  علت رو ولی خبری نشد

ببخشید که مزاحمتون شدم  

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی . شبتون بخیر   . اقای حسینی تاپیک های من  تقریبا تاپیک هایی که از سه روز پیش زده بودم  همراه نوشته هایم از سه روز پیش همهشون حذف شدن .

دسترسی به سایت هم   بگیر نگیر داره  یک بار نوشته میشه این کاربر دیگر فعال نیست . یک بار میتونم پست ارسال کنم  مثل الان ولی بعضی وقت ها نمیشه

صندوق پیام ها قابل رویت نیست  و به هیچ کس نمیتونم پیام خصوصی برستم .

می خواستم اگر براتون امکان داره  علت رو برام شرح بدید چه مشکلی پیش آمده

اگر محرومیتی در  حال اعمال شدن هست چیست ؟ و چه مدت و به چه علت ؟

با شماره تلفن انتقادات و پیشنهادت در قسمت تماس با ما هم تماس گرفتم گفتند برام پیام خصوصی میکنند  علت رو ولی خبری نشد

ببخشید که مزاحمتون شدم  

سلام دوست عزیز

دیروز بنده ارسال پست شما رو لغو کردم، شما تعداد زیادی تاپیک فاقد محتوی زدید همه حول محور کارت گرافیک AMD Fury، در یک تاپیک عکس گذاشتید، در یکی از تاپیک ها مقایسه آن را با کارت دیگری زدید که فقط مشخصات دو کارت عنوان شده بود. در تاپیک دیگری مدلهای کارت گرافیک یک برند فقط ذکر شده بود. اگر قرار باشد در انجمن برای یک کارت گرافیک 2000 تا تاپیک ایجاد کنند که سنگ روی سنگ بند نمیشود. اسم کار شما Spamming است. شما باید موضوعات مشابه را در یک تاپیک پیگیری کنید. امروز هم مجدد 2 تاپیک درباره کارت AMD Fury زدید که در هم ادغام شدند. دسترسی شما را برای ایجاد پست برگرداندنم. امیدوارم از ایجاد تاپیک های بی محتوی با موضوع مشابه بپرهیزید.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

دیروز بنده ارسال پست شما رو لغو کردم، شما تعداد زیادی تاپیک فاقد محتوی زدید همه حول محور کارت گرافیک AMD Fury، در یک تاپیک عکس گذاشتید، در یکی از تاپیک ها مقایسه آن را با کارت دیگری زدید که فقط مشخصات دو کارت عنوان شده بود. در تاپیک دیگری مدلهای کارت گرافیک یک برند فقط ذکر شده بود. اگر قرار باشد در انجمن برای یک کارت گرافیک 2000 تا تاپیک ایجاد کنند که سنگ روی سنگ بند نمیشود. اسم کار شما Spamming است. شما باید موضوعات مشابه را در یک تاپیک پیگیری کنید. امروز هم مجدد 2 تاپیک درباره کارت AMD Fury زدید که در هم ادغام شدند. دسترسی شما را برای ایجاد پست برگرداندنم. امیدوارم از ایجاد تاپیک های بی محتوی با موضوع مشابه بپرهیزید.

سلام  . ممنون  از پاشختون و اطلاع رسانیتون من . من نمیدونستم دارم کار spaming انجام میدم . از این پس تاپیک ها متعدد ایجاد نمیکنم و تاپیک های کامل  و  در مورد یک موضوع ایجاد میکنم  . بازم سپاس از اطلاع  رسانیتون  .

فقط یه چیز دیگه صفحه پروفایلم باز نمی شه و با پیغام  این کاربر دیگر فعل نیست  مواجه میشم و کلا دیگه صندوق پیام خصوصی ندارم  . امکان لغوی این محدودیت ها هم هست ؟ چه مدت محدودم .

بازم تشکر میکنم از انتقاد سازندتون تا انتقاد نباشه انسان پیشرفت نمیکنه   .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی  سلام جدد  .

صفحه پروفایلم باز نمی شه و با پیغام  این کاربر دیگر فعل نیست  مواجه میشم و کلا دیگه صندوق پیام خصوصی ندارم  . امکان لغوی این محدودیت ها هم هست ؟ چه مدت محدودم . . اصلا محدودیت هست یا مشکل سایت ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...