رفتن به مطلب

نسخه رایگان ویندوز 10 را اکنون رزرو کنید.

armaniii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اکنون دیگر می‌توانید نسخه رایگان ویندوز 10 را رزرو نمایید. مایکروسافت اکنون ویندوز 10 را از طریق یک پیام ارائه می‌دهد. روز گذشته، این غول نرم‌افزار اعلام کرد که در روز 29 جولای آن را رسما منتشر خواهد نمود.

یعنی روی پی‌سی‌هایی که از این تاریخ به بعد خریداری شود، وجود دارد و برای ویندوزهای 7 و 8.1 موجود در تبلت‌ها و پی‌سی‌ها، آپگرید رایگان ارائه می‌دهد.

این سیستم‌عامل جدید آماده است تا تجربه‌های بدی که کاربران در ویندوز 8 با تمرکز بر لمس صفحه داشته‌اند از بین ببرد. همچنین ویژگی‌های جدیدی نیز دارد مثلا: طراحی جدید منوی استارت، دستیار صوتی کورتانا و مرورگر جدیدش با نام اج (Edge). همچنین امکان رفتن به ویندوز روت را برای دیگر دستگاه‌ها به کاربر می‌دهد. این شرکت می‌خواهد مطمئن شود که صاحبان این دستگاه‌ها از ارائه آنلاین این ویندوز آگاهی دارند. آیا می‌دانید چگونه نسخه رایگان ویندوز 10 را رزرو نمایید؟ برای این کار باید مراحل زیر را دنبال کنید:

1. ابتدا باید سرویس پک 1 برای ویندوز 7 یا 8.1 را اجرا نمایید. این آپدیت را تا زمانی که آپدیت اتوماتیک روی پی‌سی خود داشته باشید، خواهید داشت.
  2. اکنون در گوشه پایین سمت راست، آیکون جدیدی را می‌بینید که لوگوی ویندوز دارد. وقتی روی آن بروید، پیام “Get Windows 10″ ظاهر می‌شود.
  3. روی این آیکون کلیک نمایید. اکنون پنجره‌ای باز می‌شود که چگونگی آپگرید رایگان را بیان می‌کند. اکنون ویندوز 10 به طور اتوماتیک روی پی‌سی شما دانلود می‌شود. بعد از اتمام دانلود پیامی دریافت می‌کنید مبنی بر اینکه می‌توانید در زمان مناسب آن را نصب نمایید.

qzbso5vteaukbjetwzon.png

آیکون Get Windows 10 برای دانلود ویندوز 10

4. در این پنجره می‌توانید اطلاعات دیگری از ویندوز 10 به دست آورید.
  5. روی دکمه رزرو رایگان، کلیک کنید.
  6. در صفحه رزرو از شما آدرس ایمیل خواسته می‌شود تا از این طریق یادآوری‌ها را دریافت نمایید. پس از وارد کردن آدرس ایمیل، دکمه ارسال را بزنید. اکنون می‌توانید پنجره را ببندید.
  7. اگر پشیمان شدید و خواستید رزرو را کنسل نمایید، کافیست دوباره روی آیکون Get Windows 10 کلیک کنید.
  8. روی خطوط افقی موجود در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید تا منویی ظاهر شود سپس برای دیدن View روی لینک کلیک نمایید.
  9. اکنون برای کنسل کردن رزرو، روی دکمه کنسل کلیک کنید.

این آپگرید رایگان است و حاوی نسخه کامل ویندوز 10 است نه فقط نسخه محدود شده یا آزمایشی. مایکروسافت اطمینان داده که در طول زمان استفاد از دستگاهتان اجرا خواهد شد.

اما این آپگرید تنها در ویندوز 7SP1 و 8.1 قابل انجام است پس اگر ویندوزی غیر از این موارد را دارید باید این حالت‌ها را فراهم کنید. از 29 جولای، یک سال فرصت دارید تا ویندوز خود را به ویندوز 10 به طور رایگان آپگرید نمایید و پس از این تاریخ باید آن را خریداری کنید.

کسانی که از ویندوز RT یا RT 8.1 استفاده می‌کنند، شانسی ندارند. مایکروسافت آنها را از این آپگرید رایگان مستثنی کرده است.

مایکروسافت قیمت ویندوز 10 را اعلام نکرده اما در سایت C Net نسخه خانگی آن 110 دلار و نسخه حرفه‌ای آن 150 دلار گفته شده اما انتظار می‌رود نسخه‌ای که 30 جولای 2016 ارائه می‌شود قیمتی کمتر داشته باشد زیرا این قیمت‌ها برای نسخه اصلی یا OEM آن است.

منبع : nikoo.com

post-12319-0-25210900-1433694529_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

ولی من یجا خوندم که فقط برای 1 سال رایگانه و بعد باید ویندوز رو خرید :(

لینک به دیدگاه

ولی من یجا خوندم که فقط برای 1 سال رایگانه و بعد باید ویندوز رو خرید :(

بله برای یک سال رایگانه 

بهر حال ویندوز اورجیناله  :D

لینک به دیدگاه

چرا برا من پیغام نمیده؟ویندوزم 8.1 pro with media هست تمام اپدیت ها هم نصبه ولی خبری از این پیغام نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا برا من پیغام نمیده؟ویندوزم 8.1 pro with media هست تمام اپدیت ها هم نصبه ولی خبری از این پیغام نیست.

درود

لابد نصب نیست که نیومده برات این ایکون... :D

یک نگاه به این تاپیک بنداز نوشته اپدیتی که مربوط به فعال سازی رزرو هست چیه شمارش... من خودم تو اپدیتها دقیقا این اپدیت رو دیدم وجود داره :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=43951

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

از ویندوز RT یا RT 8.1 استفاده نمیکنید؟

آپدیت فعال حتما؟

من هم رو سیستم خونه هم لب تاپم اومد این پیام

لینک به دیدگاه

نه من ویندوز شرکت گردو رو خریدم و از روی اون نصب کردم که یسری اپدیت ها رو از قبل داشت و بقیش رو هم خودم اپدیت کردم.

اون فایل و اپدیت رو هم دارم ولی پیغام نداده.

یه نکته که هست اینه من به ویندوز ایمیل ندادم مشکلی نداره؟

لینک به دیدگاه

نه من ویندوز شرکت گردو رو خریدم و از روی اون نصب کردم که یسری اپدیت ها رو از قبل داشت و بقیش رو هم خودم اپدیت کردم.

اون فایل و اپدیت رو هم دارم ولی پیغام نداده.

یه نکته که هست اینه من به ویندوز ایمیل ندادم مشکلی نداره؟

لب تاپ من میلم روش ست نیست ولی بازم پیام برام امد میتونید اکانت میکروسافت بسازید و ست کنید بلکه جواب گرفتید.

ویرایش شده توسط armaniii
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود 

@};-  @};-  :x  :x

انتظار به پایان رسید

لینک به دیدگاه

من ویندوز 8 دارم به 8.1 اپدیت نکردم چطوری 10 رو بگیرم؟

اهمیتی نداره دوست عزیز

از ۷ و ۸ و ۸.۱ میشه آپدیت کرد

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان من الان این رو اپدیت کنم , تمام اطلاعات win7 مپیره؟

بهتره که از اطلاعات درایو ویندوزتون حتما بکاپ بگیرید

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

داداش من ویندوز 8.1 کرک شده دارم و آپدیت شده هست.چه جوری میتونم ویندوز 10 رو رزرو کنم؟

لینک به دیدگاه

برادران بسیجی کسی پاسخگو این سوال ما نیست؟ :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش من ویندوز 8.1 کرک شده دارم و آپدیت شده هست.چه جوری میتونم ویندوز 10 رو رزرو کنم؟

iso رو بگیر دانلود کن بعد ابدیت کن دیگه 

لینک به دیدگاه

iso رو بگیر دانلود کن بعد ابدیت کن دیگه 

داداش یه جوری بگو متوجه بشم.دقیقا چیکار باید بکنم؟

iso چیه و از کجا باید بگیرم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دوستان راهنمایی کنید خب.کسی نمیدونه؟

لینک به دیدگاه

دوستان من ویندوز 8.1 رو کامل آپدیت کردم و حدود 1 روز طول کشید

ولی هیچ پیغامی برای رزرو ویندوز 10 نداد!!

راهنمایی میکنید؟

لینک به دیدگاه

دوستان من ویندوز 8.1 رو کامل آپدیت کردم و حدود 1 روز طول کشید

ولی هیچ پیغامی برای رزرو ویندوز 10 نداد!!

راهنمایی میکنید؟

من که چند شب اپدیت میزدم و تمومی نداشت بالاخره بعد سه چهار رو روز پیامش اومد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...