رفتن به مطلب

نارضایتی سایت Guru3D از کپی برداری های ایرانی ها!

Recommended Posts

پس بهتره بگیم ارمین جان عزیز درسته از سایت Techpowerup کپی میکنن اما هیچوقتم سایت Techpowerup از GURU-3D شکایتی نکرده !!!!

خب وقتی اجازه نمیدن نباید زحمات اونا رو برداریم و بزاریم تو سایتای ایرانی !

چون صاحب اون مطالب خودشونن و ما نیستیم !!!

هر سایتی قوانینی داره و ما باید تابع قوانینش باشیم

کسی که علاقه به چنین کارایی داره بهتره خودش سرمایه بزاره و خودش بره بخره قطعه رو خودش با بهترین دوربین و بهترین امکانات نقد و بررسی رو انجام بده کسی هم که قادر به اجنام اینکارا نیست کسی اجبارش نکرده خب 

احسان جان

اينكه چرا Techpowerup مشكلى با كپى كردن GURU3D داره يا نه يا چه قرارى بينشون هست، خارج از مبحث ماست. مطلب من اينه كه به ايرانى ها اجازه ترجمه نميدن.

قطعه ى ادبى يا هنرى كه نبوده، يك ريويو قطعه بوده. تازه ريويو هاى GURU3D خيلى هم معتبر نيست من هر چى خريد كردم 60 تا 80 درصد خلاف نظرات نتيجه هاى ريويو هاى GURU3D دراومده.

هر سايتى قوانينى داره، اما وقتى اين قوانين تبعيض آميز ميشه،‌ از نظر اخلاقى نميتونم بهشون پايبند باشم. دليلى نداره يك نفر كه فارسى بلده حتما" بره انگليسى ياد بگيره و ريويو بخونه. درسته انگليسى زبان اول دنياست، اما قرار نيست تمام اطلاعات، آموزش ها، و مطالب فن آورى فقط به اين زبان باشند و بقيه مردم دنيا مجبور باشند بروند زبان انگليسى ياد بگيرند. اين تبعيضه، بايد صحبت كنندگان به زبان هاى ديگر هم بتوانند به همون اندازه مردم انگليسى زبان به مطالب،‌آموزش ها و اطلاعات به روز فن آورى دسترسى داشته باشند.

ما ايرانى ها اولين مردمانى بوديم كه كلام الله رو ترجمه كرديم به زبانهاى ديگر، تا همه بفهمند، برخلاف شما كه ترجمه رو زشت دونستين، ترجمه كارى مقدسه، چون كلمه مقدسه.

اين سايت هاى خارجى يك راهى براى مترجمين بگذارند، يا تحريم ها رو لغو كنند و مطالبشون رو بفروشند، يا اجازه ترجمه بدن،‌ يا بيخيال بشن، مثل سايت هاى روسى و چينى و هزار و يك زبان ديگه كه همين كارو با سايت هاى انگليسى زبان ميكنند و اونها بيخيال هستند، لطفا" بيخيال ما هم بشوند.

شركت Apple زبان فارسى رو اصلا" به رسميت نميشناسه، مايكروسافت تقويم هجرى شمسى نداره، وقتى از نظر اينها ما اصلا" وجود خارجى نداريم، تحريم هم هستيم، ديگه چه كشكى؟ چه قانونى؟

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احسان جان

اينكه چرا Techpowerup مشكلى با كپى كردن GURU3D داره يا نه يا چه قرارى بينشون هست، خارج از مبحث ماست. مطلب من اينه كه به ايرانى ها اجازه ترجمه نميدن.

قطعه ى ادبى يا هنرى كه نبوده، يك ريويو قطعه بوده. تازه ريويو هاى GURU3D خيلى هم معتبر نيست من هر چى خريد كردم 60 تا 80 درصد خلاف نظرات نتيجه هاى ريويو هاى GURU3D دراومده.

هر سايتى قوانينى داره، اما وقتى اين قوانين تبعيض آميز ميشه،‌ از نظر اخلاقى نميتونم بهشون پايبند باشم. دليلى نداره يك نفر كه فارسى بلده حتما" بره انگليسى ياد بگيره و ريويو بخونه. درسته انگليسى زبان اول دنياست، اما قرار نيست تمام اطلاعات، آموزش ها، و مطالب فن آورى فقط به اين زبان باشند و بقيه مردم دنيا مجبور باشند بروند زبان انگليسى ياد بگيرند. اين تبعيضه، بايد صحبت كنندگان به زبان هاى ديگر هم بتوانند به همون اندازه مردم انگليسى زبان به مطالب،‌آموزش ها و اطلاعات به روز فن آورى دسترسى داشته باشند.

ما ايرانى ها اولين مردمانى بوديم كه قرآن كلام الله رو ترجمه كرديم به زبانهاى ديگر، تا همه بفهمند، برخلاف شما كه ترجمه رو زشت دونستين، ترجمه كارى مقدسه، چون كلمه مقدسه.

اين سايت هاى خارجى يك راهى براى مترجمين بگذارند، يا تحريم ها رو لغو كنند و مطالبشون رو بفروشند، يا اجازه ترجمه بدن،‌ يا بيخيال بشن، مثل سايت هاى روسى و چينى و هزار و يك زبان ديگه كه همين كارو با سايت هاى انگليسى زبان ميكنند و اونها بيخيال هستند، لطفا" بيخيال ما هم بشوند.

شركت Apple زبان فارسى رو اصلا" به رسميت نميشناسه، مايكروسافت تقويم هجرى شمسى نداره، وقتى از نظر اينها ما اصلا" وجود خارجى نداريم، تحريم هم هستيم، ديگه چه كشكى؟ چه قانونى؟

من هم با حرفات کاملا موافقم ارمین جان 

اما نباید بهانه دست اینها داد 

این سایتا دنبال چنین بهانه هایی هستن و ما هم داریم بهانه رو راحت دستشون میدیم . 

ولی خب هر کسی نظری داره و منم نظرمو گفتم 

اگر موجب ناراحتی شد من ازت عذر میخام . :) 

لینک به دیدگاه

یکی ریپورت این سایت رو به Guru3D داده، خیلی واضح هست!

@};-

دقيقا". من كاربر حسين رو ميشناسم، اينجا هم عضوه. يكى بهش خبر بده،‌ بره بگه غلط كردم، واترماركها رو برگردونه و تموم كنه قضيه رو بره. يه عذر خواهى رسمى هم بزنه به انگليسى و قول بده ديگه كپى نكنه. قبل از اينكه دامين سايتش رو بزنن بره هوا.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقيقا". من كاربر حسين رو ميشناسم، اينجا هم عضوه. يكى بهش خبر بده،‌ بره بگه غلط كردم، واترماركها رو برگردونه و تموم كنه قضيه رو بره. يه عذر خواهى رسمى هم بزنه به انگليسى و قول بده ديگه كپى نكنه. قبل از اينكه دامين سايتش رو بزنن بره هوا.

فکر میکنم این کاربر تو سایت خودتون هست آرمین جان خودتون میتونید بهش خبر بدین 

لینک به دیدگاه

خاک بر سرشون...(بخوانید سرمون!)

کلا حق کپی رایت کشکه تو ایران !

مقصر خود ماییم نه اونا...مثل اینه که نمیخوایم به تجارت جهانی بپیوندیم( چون منفعت بعضیها تو همینه !) و توقع داشته باشیم کمپانیهای بزرگ از ما حمایت کنن .وقتی نمیخوایم بپیوندیم به جامعه جهانی(چه در عرصه علم چه تجارت) و به قوانینش احترام بزاریم اونا هم حق دارن برداشت اطلاعات یا فروش جنسشون تو ایران رو تحریم کنن

از ماست که برماست...

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

آقا...! خواهش می‌کنم!

کدام یک از شما ویندوزش اورجینال است؟ بازیهاتان چطور؟ آن بسته آفیس چه می‌گوید؟ مجموعه ادوبی را بگو! چند ترا فیلم آرشیو دارید؟ :)

لینک به دیدگاه

احسان جان

ما ايرانى ها اولين مردمانى بوديم كه كلام الله رو ترجمه كرديم به زبانهاى ديگر، تا همه بفهمند، برخلاف شما كه ترجمه رو زشت دونستين، ترجمه كارى مقدسه، چون كلمه مقدسه.

هه آرمین جان فکر کردم فقط من هستم اینو فهمیدم.

کفه ترازو هاشون هم به سمت انویدیا سنگینی شدیدی میکنه.

جاهایی بوده تست رو با درایور های قدیمی گرفتند تا کارت رقیب در بنچمارک شکست بخوره.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مطمعن باشید که یه نفر این وسط زیراب اون فرد رو زده وگرنه اونا که علم غیب ندارن که بفهمن و کار اون آقای کپی کننده هم اشتباه بوده

به نظر بنده خیلی راحت میشه با یه عذرخواهی رسمی از مدیر سایتشون تمام این صداها رو بیاندازیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان دقت کنند کپی برداری از این وب سایت حتی با ذکر منبع هم ممنوع هست !  :D

لینک به دیدگاه

توجه شما رو به یکی از کامنت ها جلب میکنم:

I find more compeling the fact that they even bother with hardware benchmarks.
Aren´t they busy enough shooting each other? arnie.gifarnie.gifarnie.gif

برداشت آزاد...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

مطمعن باشید که یه نفر این وسط زیراب اون فرد رو زده وگرنه اونا که علم غیب ندارن که بفهمن و کار اون آقای کپی کننده هم اشتباه بوده

به نظر بنده خیلی راحت میشه با یه عذرخواهی رسمی از مدیر سایتشون تمام این صداها رو بیاندازیم

حفظ حقوق معنوی آثار نوعی زیرساخت است که ما نداریم. به نظر عذرخواهی ضرورتی ندارد وقتی که در بحث وارز ما در سمت امن دنیای آن هستیم.

لینک به دیدگاه

صاحب سایت Guru3D دیگه خیلی سخت گرفته و انگار معطل این چیزاست که یه سایت ایرانی بیاد بذاره سریع اعتراض... کاش سایت خارجی بود بعد اینجور حالت دفاعی میگرفت

ما با این دلار به این قیمت چجور میتونیم بیاییم تست بزنیم... مجبوریم از روی نتایج اون سایت ها کپی برداری کنیم اما خب باید طرف نام سایت خارجی رو ذکر میکرده اینکارش صحیح نبوده و لینک به سایت اصلی میداده

لینک به دیدگاه

راستم میگه بنده خدا اجنبی که  که کل اسیا به گند کشیدن البته خودشون نه ولی خوب اینا هم از همون بی وجدان ها هستن که هرروز هزاران عرب و چه بسا اگه می تونستن هزاران ایرانی از بین می بردند 

این حرفا به کنار 

در این مورد حق با این اجنبی ها هست سایت مورد نظر واقعا کار زشتی میکنه  تصور کنید اگه کسی یک سایت شبیه لیون انجمنش میزد و فقط به جای 

forum.lioncomputer.ir  دامنه این شکل ثبت میکرد forum.liooncomputer.ir  و تمام مطالب  کپی میکرد به نظرتون کسی شاکی نمیشد ؟ حتی کار به شکایت برسه !!!

در کل این کارشون یه جور دزدی هست خیلی سایت ها مطالب کپی میکنن این مشکل نیست مشکل این سایت هست فقط این کارش کپی نیست این کار دزدی هست 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

احسان جان

سلام آقا آرمین

راستش من در برنامه بروز شبکه 3 چند ماه پیش شنیده بودم ویندوز 10 تقویم هجری شمسی داره!

لینک به دیدگاه

بنظرم فرق ما با اون خارجی ها  تو وجدان و رعایت احکام شرعی هست

کاری به محتوا و ...ندارم شما یه مطلبی رو زحمت کشیدی بدون کپی برداری با تست و ...  گذاشتی برای دید  خوب مسلما حق اون صاحب اثر هست و هیچ احدی حق کپی برداری نداره

حالا شما یه مطلبی رو از این سایت بر میداری که این سایت خودش از جای دیگه کپی کرده .  قضیه دزدست که یه دزد دیگه میزنه بهش و  مال دزدی رو میبره خوب این تقریبا شبیه حکایت شاه دزده(قصد جسارت ندارم  فقط  مثال بهتری پیدا نکردم)   البته کپی که توش برای شما نفعی داشته باشه منظور بنده هست  بعضی کپی برداری ها برای یاد آوری خودمون یا مواردی هست که نفعی توش نیست چه مالی چه فرهنگی چه اعتبار سایت چه .....  خودتون بقیش رو حدس بزنید

حالا ما  خودمونو گول بزنیم بگیم آقا این سایت خودش کپی کنندست  درست  ولی ما هم کپی کننده هستیم  پس فرقی با اون نداریم  فرقش اینه تو دین ما تعریف شده این کار بدون اجازه درست نیست .

اگه سایتی راجب این قضیه اصرار داشت که حق کپی کردن ندارید  شما تکلیفتون مشخصه نباید کپی کنید  ولی اگه ذکر نشده باشه  میتونید کپی کنید  . این حق رو خود اون طرف باید مشخص کنه اگر نکرد حتما لذومی ندیده  و مشکلی با کپی برداری ندارن

خاک بر سرشون...(بخوانید سرمون!)

کلا حق کپی رایت کشکه تو ایران !

مقصر خود ماییم نه اونا...مثل اینه که نمیخوایم به تجارت جهانی بپیوندیم( چون منفعت بعضیها تو همینه !) و توقع داشته باشیم کمپانیهای بزرگ از ما حمایت کنن .وقتی نمیخوایم بپیوندیم به جامعه جهانی(چه در عرصه علم چه تجارت) و به قوانینش احترام بزاریم اونا هم حق دارن برداشت اطلاعات یا فروش جنسشون تو ایران رو تحریم کنن

از ماست که برماست...

تجارت جهانی یا WTO

هفته پیش تو یه جلسه ای بودم  پرفسور رضایی یکی از عوامل با نفوذ تو این سازمان در خارج از کشور یه حرفایی زد که نوشتنش سخته برام  و ممکنه دردسر ساز باشه برا سایت

فقط همین قدر بدونید  بخاطر ندونم کاری خودمون خیلی راحت از این سازمان در اوایل تاسیسش جدا شدیم  سر غرور بی جای بعضیا

الان چند سال دارن تلاش میکنن که بتونن خودشون رو عضو کنن  که دست و پای آمریکا رو ببندن تو تحریم اقتصادی ولی حتی 0.000001 درصد هم امکانش نیست   چون  تو این گروه  تمام کشورها حق وتو دارن

یعنی حتی یه کشور پیزوری هم میتونه مانع عضویت ما بشه  نیازی به مخالفت آمریکا و اسرائیل نیست . الان باورم شده که آمریکا چرا انقدر میتونه زور بگه  چون ما تو هیچ زمینه ای با دنیا در ارتباط نیستیم و فقط خودمون رو محصور میکنیم

تمام فرصتهایی که میشد از این تحریمهای اقتصادی جلوگیری کنیم رو خودمون از دست دادیم  اگه تو این گروه عضو بودیم مطمئنا آمریکا نمیتونست این تحریمهای ظالمانه رو بوجود بیاره

طبق حرف های اون پروفسور از همین الان شروع کنیم 8 سال طول میکشه که بتونیم عضو بشیم  تازه  هر جا آمریکا و اسرائیل اراده کنن میتونن مارو از حق عضویت ساقت کنن.

ببخشید سرتون رو درد آوردم  موفق باشیم

من که فاتحه این قضیه رو خوندم  چون تو تمام این گروه های و سازمانها اسرائیل هست  و تنها امید ما همینه که ادامه راه اشتباه رو بریم و توکل به خدا کنیم.

لینک به دیدگاه

لینک کشورهای عضو WTO

https://www.wto.org/english/thewto_e/whatis_e/tif_e/org6_e.htm

عراق و افغانستان در سالهای آتی جزو این اتحاد یا گروه میشن  و ما برای فروش همین چیزهای جزئی باید قاچاقی عمل کنیم  

تو این لیست پاکستان هم هست  کشورهای عربی هم بی داد میکنن  یه اتفاقات عجیبی در راهه حتی یکبار هم راجب این موضوع اجازه نمیدن تو تلویزیون حرف بزنن   فقط هی میگن مذاکرات   بازم  خدا پدر رهبر مملکت رو بیامرزه  که میدونه اونا  چی تو کلشون هست

و فقط میگه رو پای خودتون وایسین . خدا بیامرزه  امام و که  حداقل نذاشت این مسند دست نا اهل بیفته

لینک به دیدگاه

توجه شما رو به یکی از کامنت ها جلب میکنم:

I find more compeling the fact that they even bother with hardware benchmarks.

Aren´t they busy enough shooting each other? arnie.gifarnie.gifarnie.gif

برداشت آزاد...

این کودنی که این هذیون رو گفته احتمالا از تلویزیون شنیده که تو ایران هنوز با شتر میرن اینور اونور و کلا با علم و دانش بیگانه ان و الان تازه رسیدن به دوران غرب وحشی خودمون سرشون به کشتن همدیگه گرمه دیگه کامپیوتر چمیدونن چی هست اصلا!!!

کودن خبر نداره که بعضی از این سخت افزارهایی که تو سیستم امثال ماها هست خودش شاید به خواب هم ندیده باشه !

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...