رفتن به مطلب

فروش کیس گرین x9 پرداتور v2 کارکرده تمیز

amrrzykhh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام، این کیس Green X9 Predator V2 که معرف حضورتون هست.

http://lioncomputer.ir/product/107/GREEN+X-9+PREDATOR/

یه توضیحاتی راجع به وضعیت کیس بدم:

کیس تمیز هست و حدود یک سال کارکرده. کنترل فن کیس کاملا سالم هست و کار میکنه و سه تا فن بزرگ 23 سانتی گرین با LED قرمز در پنل جلو ، کنار و سقف کیس نصب هستن که گردش هوای داخل کیس رو خیلی ایده آل میکنه مخصوصا برای هوای گرم تابستون و نویز فن ها بخاطر سایز بزرگشون بسیار پایینه.

2v1addguzxny39atb3wz_thumb.jpg

یک اسلات از پانل جلو که مخصوص گذاشتن DVD یا CD ریدر هست خالیه. فیلتر گرد غبار کشویی زیر پاور سر جاش هست. با بسته بندی کاملش در نایلون خودش و محافظ های یونولیتی داخل جعبه ی خودش تقدیم میشه. چون داخل جعبه بود و یکم سنگینه و سخت بیرون میومد نخواستم در بیارم و عکس بگیرم و بسته بندیشو خراب کنم.

xx5dgjp2r20ts9610kq9_thumb.jpg

3vci1jy2gjd3sddnbgwj_thumb.jpg

حتی نایلون پلاستیکی پانل شیشه ای کنار کیس هم موجوده و برای محافظت در مقابل خط و خش دوباره روش نصب شده.

uwy5jz2ojptfy9ddphe2_thumb.jpg

1jumbpaizh72xje20iiy_thumb.jpg

fcw5iknur7hzm5ce17fy_thumb.jpg

محافظ گرد و غبار زیر پاور :

vgn51pj5u9k5bq8e5hq1_thumb.jpg

فن بزرگ و بسیار کم صدای 23 سانتی گرین با LED قرمز در پانل کناری :

yosdhcc06yq12qdrme1v_thumb.jpg

dqomlfx649q8bmdef01r_thumb.jpg

سیمهای پانل جلویی کیس و کابل اّبی USB3 داخل کیس :

9wdde1omox1hk485gp86_thumb.jpg

فن 23 سانتی گرین در سقف کیس :

8trozbkjua3n0qu8xr57_thumb.jpg

فن 23 سانتی گرین جلوی کیس :

zy2w5q02qjyfqc2v3avc_thumb.jpg

نمای پشت کیس :

f8smis73bmfczel93hqx_thumb.jpg

pjcojqebfnghvo6a2mvf_thumb.jpg

فضای مناسب پشت کیس برای مدیریت بهتر کابل ها :

hax7qo0r2eh55lgog7jh_thumb.jpg

9quwoetcyberof2b387g_thumb.jpg

علت فروش این کیس ، جایگزین شدنش با کیس زیگماتک الیزیوم هست که قطعات رو به اون کیس انتقال دادم و اسمبل کردم چون خیلی جادار تر و بزرگتره بلاخره کیس سوپر تاور هست.

kg7xhk3d741n2xjdvo4a_thumb.jpg

1- فعلا قصد تعویض ندارم و فقط فروش نقدی هست. اگه مشتری پیدا نشد شاید بعدا با مواردی خاص تعویض کنم.

2- همونطور که تو لینک بالا دیدید در خود سایت لیون قیمت آکبند این کیس 551 هزار تومن هست.

3- قیمت پایه 350.000 تومان فروش فوری 360.000، گام افزایش 10.000 تومان، به بهترین پیشنهاد بعد از 24 ساعت فروخته خواهد شد.

4- هزینه ارسال با خریدار محترم. اول واریز بعد ارسال.

5- لطفا زیر قیمت پایه پیشنهاد ندید. و لطفا تا پیک رو بیهوده بالا نیارید و از پیغام خصوصی استفاده کنید تا حق دیگران ضایع نشه.

6- من خودم ساکن ارومیه هستم به دوستان ساکن ارومیه که میخوان حضوری بررسی و خریداری کنن تخفیفات ویژه و حتی معاوضه با قطعات خاص اختصاص داده میشه. ممنون.

ویرایش شده توسط amrrzykhh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود فرمودید که کیس یک سال کارکرده حداقل چند عکس از بدنه کیس قرار میدادید

اگر تهران هستید که حضوری خریدارم در غیر اینصورت 24 ساعت مهلت تست میخوام

لینک به دیدگاه

درود فرمودید که کیس یک سال کارکرده حداقل چند عکس از بدنه کیس قرار میدادید

اگر تهران هستید که حضوری خریدارم در غیر اینصورت 24 ساعت مهلت تست میخوام

درود عزیز من ارومیه هستم ، مهلت تست مشکلی نداره براتون ارسال میکنم. فعلا کیس برای شما ، ولی لطفا 24 ساعت مهلت بدید تا از جعبه در بیارم و عکسهای بیشتری قرار بدم و هم اینکه اگه در این مدت از ارومیه خریدار پیدا نشد براتون ارسالش میکنم با مهلت تست. ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود عزیز من ارومیه هستم ، مهلت تست مشکلی نداره براتون ارسال میکنم. فعلا کیس برای شما ، ولی لطفا 24 ساعت مهلت بدید تا از جعبه در بیارم و عکسهای بیشتری قرار بدم و هم اینکه اگه در این مدت از ارومیه خریدار پیدا نشد براتون ارسالش میکنم با مهلت تست. ممنون.

فاصله خیلی زیاده حجم بسته هم بزرگ شما به کسی بفروشید که نزدیک باشه بهتون خیلی بهتره 

خوب بفروشی عزیز  @};-  :D

لینک به دیدگاه

فاصله خیلی زیاده حجم بسته هم بزرگ شما به کسی بفروشید که نزدیک باشه بهتون خیلی بهتره 

خوب بفروشی عزیز  @};-  :D

اوکی ممنون پس فعلا فروش برقراره فقط دوستان لطفا اگه سوال یا مورد کوچکی دارید از پیغام خصوصی استفاده کنید و تاپیک رو بیهوده بالا نیارید تا حق دیگران ضایع نشه. عکسهای بیشتر اضافه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

عکسها ی بیشتری قرار داده شده. فروش در سایت آگهی دیوار هم برقرار هست.

لینک به دیدگاه

سلام کمتر راه نداره

ببخشید اینجا سوال کردم

ویرایش شده توسط Mehrdad OC
لینک به دیدگاه

سلام کمتر راه نداره

ببخشید اینجا سوال کردم

چند نفر مشتری پیدا شدن اگه فروش نرفت با تخفیف و اعلام موارد قابل تعویض در همین تاپیک اعلام میشه دوباره. ممنون.

لینک به دیدگاه

شرمنده عزیز مسافرت هستم به اینترنت دسترسی مناسب ندارم، کیس دست مشتری هست برای مهلت تست و دیگه تقریبا فروخته شده لطفا تاپیک بسته بشه. بازم شرمنده دوست عزیز که نتونستم سر موقع جواب بدم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...