رفتن به مطلب

مقایسه gtx 970

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان از این سه تا بنظرتون کدوم بهتره؟

Inno3D iChill GTX 970 Ultra OC HerculeZ X4 AirBoss

Galax gtx 970 hof

Giga g1

لینک به دیدگاه

دوستان اینا همگی تقریبا تو یه رنج قیمت هستن یکم گیگا گرونتره.ولی قیمت جهانی galax حدود 430 دلار هستش که یعنی بصرفه تره.حالا از نظر عملکرد و کیفیت و اورکلاک میخواستم نظرتونو بگین.با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

g1

گیگا معمولا کیفیت ساخت بالاتری داره

البته اون دوتا هم سری حرفه ای هستن

ولی خوب گیگا یک چیز دیگست

لینک به دیدگاه

اگر من بودم 970 hof رو برمیداشتم چون هم کلاک GPU & Memory بالاتری داره هم طبق جست و جویی که من کردم کیفیت ساختش بالاتره... البته g1 هم خوبه اما خوب hof انتخاب منه... بعد این کارت برای overclock فوق العادست کافیه یه سرچ بزنید متوجه میشید زیباییش هم که دیگه گفتن نداره...الان سریعترین کارت 970 طبق گفته ی سایت overclockers.com همین کارت 970 hof هستش.. موفق باشید... @};-

ویرایش شده توسط shayan.vampire
لینک به دیدگاه

Inno3D iChill GTX 970 Ultra OC HerculeZ X4 AirBoss

تو انتخابش شک نکن بالا ترین فریم و خنک ترین کارت هست اگر خواستی برات بنج از معتبر ترین سایت سخت افزار

http://www.tomshardware.de/nvidia-geforce-gtx-970-gtx-980-roundup-vergleichstest,testberichte-241658-18.html

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

inno3d

نظر منه هم قدرتمندتره و خوشگلتر @};-

لینک به دیدگاه

galax 970 hof . چون تو ایران نمیاد ازاونجایی ک چیزای خوب تو ایران نمیاد ..980 hof اومد چون سودش خوب بود برا وارد کننده و خوب فروخته میشد . به نظرتون چرا ۹۷۰ برندای خوب زیاده؟ برندای درجه یک نمیاد ...

لینک به دیدگاه

galax 970 hof . چون تو ایران نمیاد ازاونجایی ک چیزای خوب تو ایران نمیاد ..980 hof اومد چون سودش خوب بود برا وارد کننده و خوب فروخته میشد . به نظرتون چرا ۹۷۰ برندای خوب زیاده؟ برندای درجه یک نمیاد ...

اومده داداش

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حقیقت اینه که در بازی این 3تا به قدری کم اختلاف دارن ک شاید این اختلاف حتی ب چشم هم نیاد ...

پس ب نظر من با اونی برو ک از همه ارزونتره ...

و برای اینکه نظرم رو هم گفته باشم : Inno3D

لینک به دیدگاه

بنظر من خودم چون galax همه چیرو دوباره طراحی میکنه از نو و همیشه هم ۱ ماه دیرتر از بقیه کارتشو ارايه میده میتونه گزینه بهتری باشه،با توجه به اینکه ۷ تا پایپ داره و خنک کننده قوی هم داره و پتانسیل بشدت بالای اون تو اورکلاک...

یه نظر اماتوری هم هست که همه ی gtx 970 ها تقریبا رنج قیمتشون یکیه ولی galax کارتش 80-90 دلار گرونتره از بقیه و مسلما اون مبلغ بالا تر حتما یه دلیل قانع کننده ای داره...

باز هم سپاس فراوان از نظرات شما اساتید عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام این کارتها خوبن

شما اونی که حس مثب بهش داری رو بگیر

دوستان یک سوالی من دارم

از اونجایی که کارت 970 مصرفش 150 وات هست

آیا مدلی وجود داره که فقط یک عدد 8 پین بخوره

لینک به دیدگاه

Galax GTX 970 OC HOF 4GB:1,520,000‏ با این قیمت با زیبایی بی نظریش کاش آوژنگ به جای زوتاک واردش میکرد کیفیت قطعاتشم فکرنم از زوتاک کم ترباشه ‏to fekr hofam:-D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...