رفتن به مطلب

بهترین راه نقد کردن چک برگشی (اقدام قانونی اما زمان بر)

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه راه دیگه هم اینه که شما چک 7/1 رو ازشون بگیری این دفعه همون روزش بری برگشت بزنی.

ولی خودم باشم همون راه اول رو انتخاب میکنیم اصن کسی که اذیتت کرده رو یه حال درست حسابی بهش بدی باورکن

تا یکی دو سال تاثیرات مثبتش رو تو زندگیت میبینی و به خودت افتخار میکنی.

البته من خودم دانشجو ام و اصن دعوایی نیستم ولی با هر کسی باید در حد خودش رفتار کنی 

حالا تو نمیتونی یا نمیخوای > بسپر به یه نفر دیگهکه میتونه.

لینک به دیدگاه

داداش اگه  خواستش شر خر  خبر کنی یهو  اینکارو انجام  نده  قبلش تحدیدش کن  (بهش بگو  پولو  میدی سا  چکو  بفروشم به  شر خر)شاید از روی  ترس آورد پولو داد .

واقعا درسته شر  خر از لحاظ مالی  یکم  ضرر داره و نصف پول آدم  میره ولی اون دل  خنک  شدن  هست  که  واقعا ارزش داره.

متنفرم از هر چی آدم  دزد.

روز به روزم  تو این مملکت  داره  تعداد  دزدا  بالاتر میره به  نسبت آدمای سالم.

لینک به دیدگاه

یک کسی بود 20 تومان چکش دست ما نقد نشد. بعد از 20 روز تلفنش کردیم و دوستانه صحبت کردیم. تاکید کردیم ما رضایت نداریم و تو را به خدا می‌سپاریم. تا چند ماه بعدش خودش آمد دم در منزل. سر همان پول در معامله ی دیگری درگیر شده بود و دست راستش را از دست داده بود. راست و دروغش با خودش. البته به همه پول نرسیدیم چون دلمان نیامد بیش از نصفش را پس بگیریم.

مال حرام آتش است در خرمن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز شما چون اختیارامور رو دادین دست طرف ،پس هرکاری دلش خواست میتونه بکنه.باید با صبروحوصله راضیش کنین که بیاد پول شماروپس بده. اگه همون روزاول به یارو رونمیدادید وطبق قانون عمل می کردید الان پول تودستتون بود ولی الان کارازکارگذشته.اگه بخواهید مراحل قانونی رو طی کنیدازکاروزندگی می افتید همینجوری تا دو شایدم سه سال شما رو میکشونه دادگاه.بعد شاید بعد سه سال که اعصابتون حسابی بهم ریخت به پولتون برسید. البته یه راه بهترم سراغ دارم اینه که از یه پارتی گردن کلفت برا وساطت و گرفتن حقتون استفاده کنید تهش یه چیزی به عنوان پاداش بهش میدید که اونم راضی بشه.

خداازحق این نامردهای عوضی نگذره که پول مردمو چجوری هاپولی میکنن. باید پیگیرباشی والا اگه ببینه بیخیالی اونم یادش میره که بهت بدهکاره.

امیدوارم باراهنمایی های دوستان به حقتون برسید.هیچ وقت ازحقتون نگذرید وازش دفاع کنید ،به امید خدا ایشالا حل میشه

لینک به دیدگاه

با چند تا ادم غول برای یه هفته برید جلو در خونش

یا چک رو بدید به شرخر براتون نقد کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود داداش ،

اگه فکر می کنید بعد از مدتی خواهد آمد و خواد گفت بیا داداش این پولی که ازم طلب داشتی بگیر در اشتباه هستید . حق گرفتنی هست پولت رو الان نقدش نکنی دیگه هیچ وقت بهش نمیرسی .

ویرایش شده توسط Mahyar Curious
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ممنون از لطف همتون خدایی همین که میاد و پست میدین کلی ادم روحیه میگیره

منم ایشالله در اسرع وقت قانونی اقدام میکنم

اگر به نتیجه برسم تو همین پست براتون اعلام میکنم

بازم ممنون و سپاس فراوان

ایشالله هیچ وقت گیر چنین اقوامی نکنید

Sent from my SM-G355H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان لطفاً راه های خشن و شرخر و دعوا و کتک کاری چه شوخی چه جدی تبلیغ و ترویج نکنید

لینک به دیدگاه

دوستان لطفاً راه های خشن و شرخر و دعوا و کتک کاری چه شوخی چه جدی تبلیغ و ترویج نکنید

من هم کمی موافق‌ام! گرچه خودم عصر پیشنهاد دیگه‌ای دادم. برای خودم چند بار پیش‌آمده که مجبور شده‌ام کاری بکنم که با معیارهام نادرست بوده. راهی که پیدا کرده‌م از این قراره: گذشته به کنار، از این به بعد تا حد امکان از وارد شدن به چنین موقعیتها‌یی پرهیز خواهم کرد، وضعیتهایی که مجبورم از بین بد و بدتر یکی را برگزینم.

میزان نسیه‌ای که می‌دی تابعی باشه از سود معامله و آستانه ی خطر پذیری آن و اعتبار شخص.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و صلواتم به پولتون نمیرسید

مخصوصا اگر طرف ...

لینک به دیدگاه

1ماه میطوله جلب سیار بگیری ازش و بعدش هرجا میتونی و تومحل کارش خفتش میکنی و بخاطر کار و ... مجبوره نقد از این و اون بگیره بده پولتو اونم همراه دیرکردش،بدترین شرایط فوقش از فیش حقوقیش کم میکنن میدن بهت ولی آبروش میره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...