رفتن به مطلب

نتورک مارکتینگ بله یا نه

Eisenberg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من قصد وارد شدن به به نتورک ماکتینگ ودارم اما به علت ترس از شرکت های هرمی گلد ماین گل کوئیست وصدمه ای که خانواده ی من از این شرکت ها دیدند جرات ورود  به اون هارو نمی کنم 

برای من توضیح بدین این نتورک مارکتینگ با شرکت های هرمی چه تفاوت دارند من با سرمایه اندکی که دارم ارزش ریسک واین که اینده ی خودمرو به این کار اختصاص بدم داره 

و چند وقت طول میکشه که از از این کار پول درست وحسابی دربیارم به طوری که اینده ی مستقلی رو برای خودم ببینم

ایا در کنار کار و زندگی عادی هم می تونم پول قابل توجهی از اون حاصل بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیزم صادقانه بهت میگم وقتت رو هدر نده برای این چیزا، یهو به خودت میای میبینی سنت رفته بالاتر و فرصت های زیادی رو از دست دادی ( مهمتر از اون لطمه روحی که از این قضیه می خوری)

اگر علاقه و انگیزه داری وقت و هزینه ات رو صرف یادگیری برنامه نویسی ( اندروید، تحت وب و ... ) کن

درامدش خیلی خوبه  به طور متوسط یک فرد با تجربه متوسط در این زمینه ها حدود 8 میلیون درامد ماهانه داره، که در صورت انجام پروژه های خاص یا ایده های خاص که خوب درامد واقعا عالی میشه دیگه

در حال حاضر تقاضا برای برنامه نویسی به صورت روزافزون در حال بالا رفتنه

لینک به دیدگاه

درود

چند وقت پیش هم بعضی از بچه های دانشگاه هم ب من پیله کرده بودن که آقا بیا تو این کار و بیا تو گروه ما و بعد 6ماه پولدار میشی و ...

دوست عزیز بزار اینطور بهت بگم : حتی اگه پول هم دربیاری (ک بعضی ها واقعا پول درآوردن) این پول رو با زحمت کشیدن بدست نیاوردی و خیلی بهت نمیچسبه ...

از نظر من اینکار شغل نیمه کاذب حساب میشه و سراغش نری بهتره ...

همین برنامه نویسی ک دوستمون گفتن خیلی خوبه هم چیزی یاد میگیری و هم پول در میاری

لینک به دیدگاه

من قصد وارد شدن به به نتورک ماکتینگ ودارم اما به علت ترس از شرکت های هرمی گلد ماین گل کوئیست وصدمه ای که خانواده ی من از این شرکت ها دیدند جرات ورود  به اون هارو نمی کنم 

برای من توضیح بدین این نتورک مارکتینگ با شرکت های هرمی چه تفاوت دارند من با سرمایه اندکی که دارم ارزش ریسک واین که اینده ی خودمرو به این کار اختصاص بدم داره 

و چند وقت طول میکشه که از از این کار پول درست وحسابی دربیارم به طوری که اینده ی مستقلی رو برای خودم ببینم

ایا در کنار کار و زندگی عادی هم می تونم پول قابل توجهی از اون حاصل بشه

سلام

نتورک ماکتینگ=نسخه جدید شرکت های هرمی

از اولین چیزهایی که در مشاوره ذکر میشود قانون اهرم :تک تک اعضا در واقع اهرم میشوند که مسئول و صاحب اصلی و لیدر های اصلی صاحب کسب در آمد بشوند.

در کتاب رموز در بازاریابی شبکه در NM از اهرم OPT که مخفف کلمات:

Other People's Times   (وقت سایر افراد)

Other People's Talent (استعداد سایر افراد)

Other People's Techniges (مهارت سایر افراد)

و از اهرم OPE

Other People's Energy (انرژی سایر افراد)

Other People's Eduction (تحصیلات سایر افراد)

Other People's Enthasisam (اشتیاق سایر افراد)

خب قضاوت با خودتون ...دیگه بیشتر از این میخواهید اهرم بشید که یک عده به منابعشون برسند و شما هم یک عده دیگر اهرم کنید تا خودتون به جایی برسید؟؟؟

اینجا را بخونید تا این شرکت ها رو بهتر بشناسید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بعنوان کسی که هم وقتش و هم سرمایه اش رو صرف اینکار کرده بهت پیشنهاد میکنم دورش رو خط بکشی

اصولا هر از چندگاهی یه عده میان اسم و ظاهر و پوسته اش رو عوض میکنن و دوباره عرضه میکنند ولی در باطن همه اش یکیه

شرکت هرمی

شاید با هزار و یک دلیل قانعت کنن که این یکی فرق داره اما بدون 2 هزار تا از قانون و دلیل هاش ناگفته میمونه و خودت تجربشون میکنی

برات مثال بزنن و توجیهت کنن اما اینو بدون وقتی یه مدت داخلش باشی میفهمی که فقط داری دیگران رو پله میکنی برای اون شرکت

عزیزانت نزدیکانت دوستانت کسانی هستن که داخل دایره اعتماد شمان و شما باید از اعتماد اونها سو استفاده کنی

بعد از چند وقت میبینی کسانی که میشناسی به 2 گروه تقسیم شدن یک عده اونهایی که به حرفت اعتماد کردن و بقولی کلاه سرشون رفته یک عده هم اونهایی که بهت جواب منفی دادن و دیگه اعتماد سابق رو بهت نخواهند داشت

خود دانی

من تا هر وقت که بخوای میتونم از ایرادات این سیستم صحبت کنم 

چون خودم بیشتر از 2 سال از عمر و جوونیم رو هدر دادم پای اینکار 

ضرر های مالیش به کنار

در کل بعنوان یه برادر که شاید تجربه بیشتری در این زمینه ازت داشته باشه 

زندگیت رو بر اساس یک رویای پوچ و دروغی بنا نکن

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

سلام

منم یه مدت تو یکی از این شرکت ها بودم و تو جلساتش بصورت مرتب شرکت می کردم و خوشبختانه دیگه نیستم

در اینکه میشه از این طریق پول دراورد با برنامه ریزی درست شکی نیست !

ولی پولی که در میاری با هزار اما و اگره . پولش سالمه ؟ حلاله ؟ حرامه ؟ و کلی سوالات از این قبیل .

تا جایی هم که من از دین سرم میشه کاری که توش بطور کامل مشخص نباشه کار حلالی هست یا حرام نباید انجامش داد و باید بیخیالش شد !

تو اینکار یاد میگیری چجوری یه جنس رو به هر شکل ممکن بفروشی ! چه کیفیت داشته باشه چه نداشته باشه ! 100% فروشت بر مبنای تبلیغات کاذب و دروغه ! 

نکته ی دیگه اینه که با آموزش هایی که بهت میدن  کلی فشار روانی بهت وارد میشه." دوستام تو این کارن هنوز موندن . اونا پولدار بشن من جا بمونم چی میشه ؟ نکنه بقیه به پول برسن و من نرسم ! " نمیتونی دیگه تصمیم درست بگیری !

این افراد خودشون رو آدم های موفق میدونن و بقیه رو ناموفق ! چیزی که هر وقت بهش فکر میکنم خندم میگیره  :D موفقیت رو در پول در آوردن به هر شکل ممکن میبینن !

یه مرجع دارن به اسم mlmbook که توش کلی ماست فروش ریخته و هیچکدومشونم نمیگن ماست من ترشه ! این سایت شده منبع آدم های موفق !

تو شرکتی که بودم بزرگترین شعارش حمایت از محصولات داخلی بود . جالب اینجاست که بالای 90 درصد محصولاتشون خارجی بود . رو خود بسته بندی هم اسم کشور ذکر شده بود  :)

کلا تو این شغل یاد میگیری که بدی ها رو ندید بگیری برای کارهای اشتباهی که انجام میشه تبصره بسازی و خودتو الکی توجیح کنی . 

و کلی از این چیزای مزخرف تو این زمینه وجود داره که اگه بخوام در موردشون صحبت کنم یه2-3 جلد کتاب میشه نوشت  !  :)

و در آخر هم بگم دوستای من تو این شغلن . نزدیک به یک سال و نیم دارن فعالیت میکنن . احتمال اینکه به پول هم برسن خیلی خیلی زیاده ولی من خوشحالم که از این کار کشیدم کنار  @};-  :x

امیدوارم تونسته باشم راهنمایی کوچیکی به همه ی دوستان کرده باشم  @};-

لینک به دیدگاه

می گن این نتورک مارکتینگ منبع دولتی داره وبرای حمایت از تولیدات داخلی خواهشا مشکلات و مضراتشو رو برای من بیان کنید 

چون امروز دوستم گیر داده بریم پیش مشاور تا فرق این شرکتا رو با هرمی برام توضیح بده

لینک به دیدگاه

چقدر طول میکشه که یک برنامه نویس متوسط بشم وچه منابع  وکتاب ها ی اموزشی استفاده  کنم چون موسسات خوبی در شهر ما وجود ندارن 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

چقدر طول میکشه که یک برنامه نویس متوسط بشم وچه منابع  وکتاب ها ی اموزشی استفاده  کنم چون موسسات خوبی در شهر ما وجود ندارن 

بهترین کتاب برنامه نویسی دنیا کتاب های "دایتل و دایتل" هستش که برای همون ها هم یه حداقلی از برنامه نویسی باید بدونی بعد سراغشون بری ... برای شروع برنامه نویسی حتما حتی شده یک ترم باید کلاس بری و از یکی یاد بگیری ... از نظر زمان هم هیچ جوره نمیشه گفت که چقد طول میشکه ک واقعا بتونی از برنامه نویسی پول دربیاری ... اگه سنت کمه سراغ برنامه نویسی برو !!! (زیر 26-25 سال )

لینک به دیدگاه

به طور کلی بازاریابی در ایران اصلا معنا و مفهوم واقعی خودش ندارد  و بازاریابی شبکه که دیگه حرفش نزدنی هست

این را برحسب تجربیاتم که چند ماهی به اجبار بازاریابی کردم میگویم

لینک به دیدگاه

من  یه بار یه تاپیکی زدم درباره همین موضوع به لطف مدیران 3روز نشده تاپیک قفل شد...........

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=37084

نظر من این هست که وقت نزارید بهتر هست من به اصرار یکی از دوستام رفتم و تو یکی جلسات این شرکت ها شرکت کردم همش فقط براتون رویا پردازی میکنن میگن اینطوری هست و فعلان میشی سر سال ... تو حسابت پول هست و خیلی چیزا دیگه 

من نرفتم تو این شرکت اما دوستم 3ماه وقتش رو گذاشت بعدش ول کرد دیگه نرفت دنبالش 

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من  یه بار یه تاپیکی زدم درباره همین موضوع به لطف مدیران 3روز نشده تاپیک قفل شد...........

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=37084

نظر من این هست که وقت نزارید بهتر هست من به اصرار یکی از دوستام رفتم و تو یکی جلسات این شرکت ها شرکت کردم همش فقط براتون رویا پردازی میکنن میگن اینطوری هست و فعلان میشی سر سال ... تو حسابت پول هست و خیلی چیزا دیگه 

من نرفتم تو این شرکت اما دوستم 3ماه وقتش رو گذاشت بعدش ول کرد دیگه نرفت دنبالش 

به نظر منم این سیستم های نتورک توی ایران جواب نمی دهد

لینک به دیدگاه

منابع انلاین زیادی هم فارسی هم انگلیسی وجود داره که میتونین از اونا استفاده کنین

لینک به دیدگاه

سلام دوست من. دوست من بازاریابی شبکه ای یکی از پر درامد ترین شغل های دنیاست و خیلی از افراد از این راه به ثروت کلان رسیدن.مثل دکستریگی از شرکت اموی و همین طور رندی گیج از شرکت اموی و خیلیای دیگه.

الان کل دنیا به بازاریابی شبکه ای ایمان اوردند وفهمیدن که با شرکت های هرمی متفاوته . الان کل دنیا به این روش دارن جنس میفروشن  (ولی هنوز قشنگ جا نیفتاده).

من میتونم هزاران نکات مثبت از بازاریابی شبکه ای بهت بگم ولی بزاز خیالت رو راحت کنم بازاریابی شبکه ای تو ایران به هیچ عنوان جواب نمیده.

به شرکت های خارجی که به علت درامد بالا مجوز نمیدن و شرکت های ایرانی هم که از اصول درستش پیروی نمیکنن ویه هو منهدم میشن.

اگه من اطلاعات ندارم در موردش , نباید نفیش کنم و بگم هرمیه میرم اطلاعاتم رو بیشتر میکنم.

ولی در کل تو ایران فعلا جواب نمیده.

سوال تخصصی تر داشتی در خدمتم

لینک به دیدگاه

من یه مدت تو شرکت نتورک مارکتینگ  بادران بودم ... خیلی مفید بود آموزش هایی که میدادن ولی نه جنسی که میفروختن خوب بود نه بازارش ...منم که حال و حوصله نداشتم اومدم بیرون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...