رفتن به مطلب

کدام 970 ؟

اشتراک گذاری

GTX 970 4GB  

206 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام 970 بیشترین کارایی را دارد؟

• Inno3D iChill GTX 970 Ultra OC HerculeZ X4 AirBoss 4GB
      39
    • Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5
      45
    • GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5
      64
    • EVGA GTX 970 OC Superclocked ACX 2.0 4GB GDDR5
      16
    • MSI GTX 970 Gaming Twin Frozr V OC 4GB GDDR5
      10
    • ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5
      22
    • GALAX GTX 970 EXOC Black Edition 4GB GDDR5
      10

Recommended Posts

دوستان من در مورد کارت های گرافیک Galax چیز زیادی نمیدونم آیا کارت های خوبی هستند با توجه به قیمتشون؟

مثلا کارت:

GALAX GTX 970 EXOC Black Edition 4GB GDDR5

http://lioncomputer.ir/product/5372/GALAX+GTX+970+EXOC+Black+Edition+4GB+GDDR5/

لینک به دیدگاه

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من 2  3 مدل 970 داشتم  . 

فرقی ندیدم .

اوکلاکم نکردم خواستم بفروشم بندازم به کسی  :D

فقط توی دما تفتوت احساس کردم

لینک به دیدگاه

آیا فن‌های GTX 970 G1 در حالت بیکار غیر فعال می‌شوند؟ یعنی Passive هست؟ کجا می‌توانم مقالات تخصصی در مورد دما و نویز این کارت‌ها پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه

دوستان من در مورد کارت های گرافیک Galax چیز زیادی نمیدونم آیا کارت های خوبی هستند با توجه به قیمتشون؟

مثلا کارت:

GALAX GTX 970 EXOC Black Edition 4GB GDDR5

http://lioncomputer.ir/product/5372/GALAX+GTX+970+EXOC+Black+Edition+4GB+GDDR5/

من که تا با این مشخصات دیدم موجود شده خریداری کردم فوق العاده هست این کارت کافیه بری نقد سایت گورو تری دی رو بخونی دما نهایت تا 61 میره تو لود که بی نظیره جی پی یو کلاک تا 1317 راحت بوست میشه و بدون تغییر ولتاز خیلی راحت تا 1400 اورکلاک میشه. در حالت بیکاری که کلا خفه هست چون یکی از فن هاش رو خودکار خاموش میکنه در حالت لود هم صداش از 41 دسیبل فراتر نرفته که بازهم فوق العاده هست. با این قیمت 1250 کلا جواهر محسوب میشه  شک نکن. دو جا تا رفتم بخرم گفتن تموم کردیم خود فروشنده ها تعجب کرده بودن که اینقدر سریع همه کارتاشون فروخته شده.

لینک به دیدگاه

هرجوری حساب کنی 980Ti به صرفه تر هست.

چرا این مدل رو نمیخری؟

لینک به دیدگاه

هرجوری حساب کنی 980Ti به صرفه تر هست.

چرا این مدل رو نمیخری؟

چون دوتا 970 هم قدرت بیشتری دارن هم vram بیشتری.

980Ti هم گزینه مناسبی هست ولی من دوتا 970 رو ترجیح میدم فعلا!

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

http://www.guru3d.com/articles_pages/galax_geforce_gtx_970_exoc_review,15.html

تو این سایت برین قشنگ همه چی رو تو یک جدول بهتون نشون میده.از فریم تو بازی های مختلف تا دما و نویز لول
تا اینجا که من دیدم گلکس با توجه به قیمتی که داره کارایی خیلی خوبی داره دماش اصلا زیاد نمیشه نسبت به بقیه کارت ها میشه گفت تقریبا فریم بیشتری تو بازی ها میده

لینک به دیدگاه

هر کارتی که فرکانس بیشتری داره که کارت بهتری نیست با کیفیت ترین کارت ها ابتدا msi هست بعد asus که متاسفانه strix به دلیل قابلیت اورکلاک کمش خیلی محبوب نشده دمای همه ی کارت ها هم در تابستان در بازی های خیلی سنگین witcher دمای 70 رد می کنه چه بسا به اگر اور بشه به 80 هم می رسه گول اعداد یا خود شیرین بازی بعضی از اراد هم نخورید که می گن کارت من دماش از 50 بیشتر نمی شه اینا جز دروغ چیزی نیست تنها مدل inno3d هست که 3 اسلاته هست درازترین کارت بازار هم هست که اونم بالای 60 دماش می ره که به نظرم ارزش خرید هم نداره چرا که همه ی کارت ها تا دمای 80 حتی تحت oc هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد مهم تر صدای نویز هست تا دما بعدشم کیفیت قطعات به کار رفته شده کرت inno3d یا zotac حتی در حالت بی استفاده هم صدای زیادی تولید می کنن که نمی شه اصلا باهاش شب خوابید

اگر برای مدت طولانی کارت می خواید از برندهای بسیار معتبر asus- msi -giga استفاده کنید همه ی کارت ها به راحتی در فرکانس 1228 بدون هیچ تغییری در voltage یا power limit به راحتی full stable می شن چرا زمانی که که با 1550 می شه g1 با گارانتی معتبر خرید برید 1690 بدید inno3d ؟؟؟ هم جاگیر تره هم پر صدا تره هم گارانتیش اعتبار کمتری داره هم بی کیفیت تره(فکر کنم 1 سالم گارانتیش کمتره) گذشته از اینا بین فرکانس 1178 تا 1228 حتی نیم فریم هم فرق نیست هیچ بشری در دنیا فرق نیم فریم هم نمی فهمه بگذریم که g1 به راحتی 1228 هم full stable می شه

از اینا گذشته giga معدود برندی هست که همچنان چیپ Samsung به طور رندم در کارت هاش استفاده می کنه که فرقش زمین تا اسمونه با Hynix

میزان max oc g1 هم قطعا در حد inno3d یا حتی ztac هست حتی در نقدی تست 1658 در core clock زده شده

لینک به دیدگاه

دوستان چند سری آواژنگ براتون گرافک highend تعویض کرده که می گید خوبه؟؟؟

3 سری کارت highend بردم هر 3 سری بهم کارت ریفر دادند که چند ماه بعد بازم خراب شد سری آخرم که با کلی نامه نویسی و داستان بهم کارت نو دادن تا یه ماه بعد از انکه گارانتش تموم بشه کار کرد بعد خراب شد الانم لاشش موجوده .....

پیشنهاد من فقط asus در مورد زوتاک و galax هم من چند سری دیدم خفن مشکل coil wine دارن .....(البته از نظر اعتبار galax خیلی بهتر از زوتاکه یه برند شناخته شدس توی اروپا).....

لینک به دیدگاه

هر کارتی که فرکانس بیشتری داره که کارت بهتری نیست با کیفیت ترین کارت ها ابتدا msi هست بعد asus که متاسفانه strix به دلیل قابلیت اورکلاک کمش خیلی محبوب نشده دمای همه ی کارت ها هم در تابستان در بازی های خیلی سنگین witcher دمای 70 رد می کنه چه بسا به اگر اور بشه به 80 هم می رسه گول اعداد یا خود شیرین بازی بعضی از اراد هم نخورید که می گن کارت من دماش از 50 بیشتر نمی شه اینا جز دروغ چیزی نیست تنها مدل inno3d هست که 3 اسلاته هست درازترین کارت بازار هم هست که اونم بالای 60 دماش می ره که به نظرم ارزش خرید هم نداره چرا که همه ی کارت ها تا دمای 80 حتی تحت oc هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد مهم تر صدای نویز هست تا دما بعدشم کیفیت قطعات به کار رفته شده کرت inno3d یا zotac حتی در حالت بی استفاده هم صدای زیادی تولید می کنن که نمی شه اصلا باهاش شب خوابید

اگر برای مدت طولانی کارت می خواید از برندهای بسیار معتبر asus- msi -giga استفاده کنید همه ی کارت ها به راحتی در فرکانس 1228 بدون هیچ تغییری در voltage یا power limit به راحتی full stable می شن چرا زمانی که که با 1550 می شه g1 با گارانتی معتبر خرید برید 1690 بدید inno3d ؟؟؟ هم جاگیر تره هم پر صدا تره هم گارانتیش اعتبار کمتری داره هم بی کیفیت تره(فکر کنم 1 سالم گارانتیش کمتره) گذشته از اینا بین فرکانس 1178 تا 1228 حتی نیم فریم هم فرق نیست هیچ بشری در دنیا فرق نیم فریم هم نمی فهمه بگذریم که g1 به راحتی 1228 هم full stable می شه

از اینا گذشته giga معدود برندی هست که همچنان چیپ Samsung به طور رندم در کارت هاش استفاده می کنه که فرقش زمین تا اسمونه با Hynix

میزان max oc g1 هم قطعا در حد inno3d یا حتی ztac هست حتی در نقدی تست 1658 در core clock زده شده

دوست عزیز گارانتی کارت گرافیک ها Ichill 3 ساله است . بعد هم شما انبوهی از اطلاعات رو بدون مدرک مشخصی اعلام می کنید . هیچ کارت 970 الترایی از inno3d به قیمت 1690 تومان نیست و 970 ultra با قیمت 1/420/00 فروخته می شود. بعد هم 970 جی 1 طولی برابر با 312 میلی متر دارد که در قطعا از 300 میلی متر طول اینو تری دی بیشتر است . پس اینو تری دی بزرگ ترین کارت بازار نیست

بعد هم فرمودید صدای تولیدی آن به حدی است که در جالت idle نمی توانید شب ها بخوابید!؟

از شما دعوت می کنم نگاهی به لینک زیر داشته باشید

http://www.tomshardware.de/nvidia-geforce-gtx-970-gtx-980-roundup-vergleichstest,testberichte-241658-22.html

طبق این بررسی صدای تولیدی در حالت idel

inno3d 970 ultra   32.1

gigabyte 970 g1  31.8

zotac amp extreme edition  30.9

حال شاهکار inno3d در کنترل دما در کنار نویز پایین را  ( با نظر گرفتن اینکه 1 فن هم بیشتر دارد )ببینید در حالت پیک

galax 970 exec  41.9

gigabyte 970 g1   39.3

zotac extreme edition   35.5

inno3d 970 ultra  39.1

در واقع inno3d 970 ultra  نویز پایین را در کنار پایین ترین دمای VRM و GPU به ارمغان آورده است . به علاوه فرکانس رم 970 ultra از تمامی مواردی که در بالا اشاره شد بالاتر است ( بالاترین فرکانس رم بین تمامی کارت های 970 از آن inno3d است) . پس وقتی بالاترین فرکانس رم را در کنار پایین ترین دمای VRM و مدار رگلاتور قرار دهید به طراحی مهندسی کولر hercules X4 پی می برید.

http://www.tomshardware.de/nvidia-geforce-gtx-970-gtx-980-roundup-vergleichstest,testberichte-241658-21.html

بعد هم کنترلر RCF که وظیفه Boost کردن GPU را دارد کاملا وابسته به دما کار می کند و به همین جهت است که کارت Ichill 970 ultra به جهت به بوست رسیدن سریع تر نسبت به مابقی کارت ها حتی با فرکانس پایین تر نسبت به Zotac Extreme Edition در اکثر تست ها از آن قوی تر ظاهر شده است.

موفق باشید

ویرایش شده توسط DCalling
لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

دوست عزیز گارانتی کارت گرافیک ها Ichill 3 ساله است . بعد هم شما انبوهی از اطلاعات رو بدون مدرک مشخصی اعلام می کنید . هیچ کارت 970 الترایی از inno3d به قیمت 1690 تومان نیست و 970 ultra با قیمت 1/420/00 فروخته می شود. بعد هم 970 جی 1 طولی برابر با 312 میلی متر دارد که در قطعا از 300 میلی متر طول اینو تری دی بیشتر است . پس اینو تری دی بزرگ ترین کارت بازار نیست

بعد هم فرمودید صدای تولیدی آن به حدی است که در جالت idle نمی توانید شب ها بخوابید!؟

از شما دعوت می کنم نگاهی به لینک زیر داشته باشید

http://www.tomshardware.de/nvidia-geforce-gtx-970-gtx-980-roundup-vergleichstest,testberichte-241658-22.html

طبق این بررسی صدای تولیدی در حالت idel

inno3d 970 ultra   32.1

gigabyte 970 g1  31.8

zotac amp extreme edition  30.9

حال شاهکار inno3d در کنترل دما در کنار نویز پایین را  ( با نظر گرفتن اینکه 1 فن هم بیشتر دارد )ببینید در حالت پیک

galax 970 exec  41.9

gigabyte 970 g1   39.3

zotac extreme edition   35.5

inno3d 970 ultra  39.1

در واقع inno3d 970 ultra  نویز پایین را در کنار پایین ترین دمای VRM و GPU به ارمغان آورده است . به علاوه فرکانس رم 970 ultra از تمامی مواردی که در بالا اشاره شد بالاتر است ( بالاترین فرکانس رم بین تمامی کارت های 970 از آن inno3d است) . پس وقتی بالاترین فرکانس رم را در کنار پایین ترین دمای VRM و مدار رگلاتور قرار دهید به طراحی مهندسی کولر hercules X4 پی می برید.

http://www.tomshardware.de/nvidia-geforce-gtx-970-gtx-980-roundup-vergleichstest,testberichte-241658-21.html

بعد هم کنترلر RCF که وظیفه Boost کردن GPU را دارد کاملا وابسته به دما کار می کند و به همین جهت است که کارت Ichill 970 ultra به جهت به بوست رسیدن سریع تر نسبت به مابقی کارت ها حتی با فرکانس پایین تر نسبت به Zotac Extreme Edition در اکثر تست ها از آن قوی تر ظاهر شده است.

موفق باشید

درود دوست گرامی

مطلبتون رو دیدم و خیلی در مورد inno3d اطلاعاتتون کامل بود

ولی از دیدگاه من و با تجربه ای که دارم این مطلب بیشتر از اینکه بوی کمک داشته باشه بیشتر بودی تبلیغات داشت و تلاش برای فروش

و بنده معتقدم بجای قضاوت کردن اول سوال کنم

ممنون میشم که خودتون رو معرفی کنید تا در مورد مطلبی که در بالا نوشتید کاربران به صداقت در کمکتون پی ببرن و اگر بنده اشتباه میکنم به اشتباه خودم پی ببرم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

دروذ

با این قیمت الان ۹۸۰ ها یه ۹۸۰ از گیگا یا زوتک بردار بهتره.

درود

نعیم جان تاپیک واسه 8~9 ماه پیشه. :d

حتما" استارتر کارت خریده و داره حالشو میبره.

لینک به دیدگاه

درود

نعیم جان تاپیک واسه 8~9 ماه پیشه. :D

حتما" استارتر کارت خریده و داره حالشو میبره.

درود

خخخخخخخخخخخ

دیدیم مدیریت کل سایت کامنت داده ما هم دادیم خخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

زوتک امگا کور هم با توربو بوست به 1380 هم میرسه خودش! و لتاژ دیفالتش

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

نسخه xtreme gaming گیگابایت به نظر من از بقیه یه سر و گردن بالاتره

کلا گیگابایت نسبت به بقیه شرکت ها حداقل خرابی رو داره

من خودم هشت ساله قظعاتم رو گیگابایت میگیرم

لینک به دیدگاه

یک زمانی تازه اومده بود این 970 ها از همون روز اول از قیافه inndo ichil خیلی خوشم اومده بود آخرشم به خاطر قیمت ها ازش یادم رفت

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

ویرایش شده توسط غلامی
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

مدل هایی که دوستان پیشنهاد دادند همه خوبند. 

پیشنهاد من مدل زیر هستش: 

EVGA GTX 970 SuperSC GAMING

ویرایش شده توسط Madrigal
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان لطفا این تایپک رو ببندند من 970 خودمو خریدم الانم دارم میفروشمش :laughing:

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا این تایپک رو ببندند من 970 خودمو خریدم الانم دارم میفروشمش :laughing:

=))

لینک به دیدگاه

اگر SLI نمیکنید  قطعا و قطعا inno3d  اگر میتونی  مدل DHS  اگر پولت نمیرسه همین X4

درود

کاملا تایید میشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...